Popularne Wiadomości

Wybór Redakcji - 2020

Lakier do paznokci Dance Legend

Rosyjska firma „Olbo” produkuje wysokiej jakości kosmetyki i perfumy, w tym produkty znanej marki Dance Legend. To lakier do paznokci, który koncentruje się na gustach młodzieży, dlatego każda z jego kolejnych kolekcji charakteryzuje się innowacyjnymi rozwiązaniami, co prowadzi do dużej popularności tego produktu.

Paleta lakierów do paznokci Dance Legend różni się fakturą i innymi interesującymi efektami, a każda z serii tego krajowego produktu ma coś wyjątkowego. Deweloperzy marek niestrudzenie ucieleśniają coś nowego i świeżego w stylu zdobienia paznokci.

Są autorami wielu najnowszych osiągnięć, koncentrujących się głównie na młodych dziewczynach, ich potrzebach i preferencjach. Firma stale zadowala swoich klientów czymś nowym, interesującym i ekskluzywnym.

Główną cechą Dance Legend są powłoki o różnych wzorach brokatu. Niesamowite połączenie różnych drobinek brokatu wygląda tak odświętnie i elegancko, a na powierzchni paznokcia mieni się tak, że najlepiej nadaje się na specjalne okazje

Funkcje

Dance Legend to profesjonalna marka, a jej produkty zapewniają rynek przeznaczony do manicure i na potrzeby rosyjskich konsumentów. Recenzje na temat tego produktu są głównie entuzjastyczne, ale są dziewczyny, które wolą inne produkty i inne marki.

Osobliwością powłoki do paznokci Dance Legend jest jej doskonały wybór, cała gama produktów ma zupełnie inne tekstury i kolory. Ten fakt umożliwia każdej fashionistce, nawet najbardziej wymagającej, znalezienie jedynego lakieru, który będzie harmonizował z jej wyglądem, z ubraniami i innymi akcesoriami.

Deweloperzy firmy nieustannie wdrażają innowacyjne rozwiązania, produkty są ciągle ulepszane zarówno pod względem technologicznym, jak i pod względem składu. Jakość tego lakieru jest porównywalna z jakością najbardziej znanych marek, ponieważ Dance Legend to firma, która zadowala swoich klientów nowymi i nowymi rozwiązaniami.

Prawdziwą sensacją w dziedzinie nietypowych nowości związanych z manicure jest pojawienie się lakieru termicznego w wyspecjalizowanych punktach sprzedaży detalicznej. Nikt nigdy wcześniej czegoś takiego nie widział - tak, że lakier zmienia ton koloru w zależności od temperatury.

Taki lakier wygląda wspaniale, jeśli paznokcie są wystarczająco długie - okazuje się, że jest to efekt ombre. A to tylko jedna sensacyjna nowość rosyjskiego producenta. Nie mniej interesujące jest wydanie lakieru termicznego o trójkolorowym gradiencie. Struktura powłoki zmieniła się, a konstrukcja samych butelek również się zmieniła.

W kolekcji „Lumos” producenci prześcignęli się i wymyślili podświetlenie pędzla, więc teraz nie ma problemu z pomalowaniem paznokci, jeśli pomieszczenie nie jest wystarczająco oświetlone Fani tej marki są już przyzwyczajeni do zaskoczenia i pewności, że czekają na nich nowe kolekcje, a każda z nich będzie się różnić od innych swoją wyjątkową skórką.

Fiolki z lakierem mają dość imponującą objętość, ale cena pozostaje dość realna. Za butelkę zwykłego lakieru będziesz musiał zapłacić od 150 rubli., A jeśli wybierzesz powłokę z takim lub innym efektem, takim jak lakier termiczny lub craquelure, to od 300 rubli. Jeśli uważasz, że jest to ilość na 15 ml, to jest ona całkowicie mała.

Powłoka ma doskonałą trwałość. Według opinii wielu użytkowników okazuje się, że utrzymuje się na paznokciach bez problemów przez pięć dni, a to doskonały czas na takie pokrycie.

Wady

Lakier nie jest tak łatwy do zakupu. Mieszkańcy stolicy są oczywiście łatwiejsi - zawsze mogą kupić te produkty, po prostu przechodząc do specjalistycznego sklepu Dance Legend. Ale dziewczyny z prowincji będą miały trudniejszy czas, najłatwiej jest im kupić takie towary za pośrednictwem sklepu internetowego specjalizującego się w sprzedaży produktów kosmetycznych.

Istnieją również pewne problemy z aplikacją, a raczej musisz przyzwyczaić się do tej specjalnej aplikacji, a za pierwszym razem zwykle nie wychodzi ona gładko. Należy nakładać bardzo ostrożnie, równomiernie rozprowadzając lakier na całej płytce paznokcia, upewniając się, że nie ma smug ani łysych plam.

Efekty

Tekstura powłok produkowanych przez Dance Legend jest zarówno błyszcząca, jak i szorstka. Błyszcząca tekstura nie jest nowa; wiele firm produkuje ogromną różnorodność błyszczących lakierów.

Ale efekt chropowatości to innowacja zwana „Dance Legend Top”. Bezbarwna powłoka jest wypełniona wieloma migotliwymi iskierkami, nakładana jest na główny lakier bez zmiany jego koloru, ale po prostu nadaje mu szorstkość, a lakier zaczyna migotać, jakby miał zimny odcień.

Kolejny efekt uzyskuje się przy użyciu lakieru „Dance Legend Sahara Crystal”. Ma swój własny kolor i rodzaj tajemniczego migotania najmniejszych iskier. Nie ma mowy o dyskomforcie od tych błyszczących cząstek, a także o tym, że może wyglądać wulgarnie - wszystko jest bardzo atrakcyjne i wygodne.

Należy pamiętać, że cały asortyment lakierów Dance Legend z efektem pryzmatycznym, holografią i brokatem w ich kompozycji powłoki na paznokciu tworzy całkowicie gładką. Wynika to z miękkiej struktury samych cekinów i ich minimalnego rozmiaru. Paznokcie nie zarysują się, nie pękają ani nie przywierają do ubrania. Korzystanie z tego produktu nie wiąże się z żadnymi niedogodnościami.

Żele

W ofercie Dance Legend znajduje się również lakier żelowy z szelaku. Jest to bardzo stabilna struktura, która utrzymuje się na paznokciach przez dwa, a nawet wszystkie cztery tygodnie. Taka powłoka wymaga przygotowanej podstawy, a na końcu mocującego specjalnego blatu. Przygotowując paznokcie do takiej powłoki, należy użyć zarówno podkładu, jak i odtłuszczacza.

Jakość skarpet żelowych nie może się nie cieszyć - paznokcie są gładkie, nie będą porysowane, rozdrobnione ani matowe. Ponadto zachowają swój kolor przez cały okres skarpet. Powinieneś stosować się tylko do niektórych zaleceń - nie narażaj lakieru żelowego na działanie chemiczne, pozwalaj na kontakt z acetonem lub alkoholem. Kąpiele kontrastowe w tym przypadku mogą również boleć.

Właściwości lakieru hybrydowego są pod wieloma względami podobne do właściwości szelaku - powłoka jest tak gęsta i niezawodnie chroni paznokieć przed uszkodzeniem lub odpryskami. W ten sposób możesz zapewnić, że twoje paznokcie w końcu urosną i staną się tak długo, jak długo marzysz.

Baza lakierów żelowych jest reprezentowana przez dwa typy:

  • „Lakier hybrydowy” stanowi cienką warstwę, na której lakier będzie trwał około trzech tygodni;
  • „Lakier hybrydowy Flexy Base Coat” - Ta gruba struktura jest bardzo plastyczna i mieści się w gęstej warstwie, całkowicie wyrównując paznokcie. Dzięki temu można łatwo wydłużyć czas zużycia lakieru nawet o miesiąc lub dłużej.

Podczas nakładania podstawy musisz uchwycić końce. Lakier hybrydowy nakładany jest na samym końcu, po warstwie barwnej. Top jest idealnym połyskiem, jeśli jest nakładany w jednej warstwie. Jest lepki i należy go usunąć z płytki paznokcia po suszeniu lampy.

Zupełnie nowe - holograficzne lakiery hybrydowe. Z tekstury przypominają galaretkę, półprzezroczyste, mają doskonałą pigmentację i będą dobrze wyglądać w dwóch warstwach. Pigment jako holografia w kompozycji lakieru jest czymś nowym i jednocześnie wygląda jak linia lakierów „Nowy Pryzmat” i „Wow Pryzmat”. W świetle słonecznym powłoka przypomina holografię liniową. Na przykład lakier „Prism LE No33” w cieniu ma stonowany odcień, a pod promieniami słońca nabiera jasnego różowoczerwonego odcienia.

Cienka warstwa takiego lakieru nie wymaga dodatkowej powłoki, dlatego płytka paznokcia nie pogrubia, chociaż zjawisko to nie jest rzadkie w przypadku lakierów żelowych.

Aby usunąć takie lakiery, najpierw uszkadza się je pilnikiem, a następnie stosuje się specjalne narzędzia i folię.

Magnetyczny

Ta propozycja twórców rosyjskiej firmy kosmetycznej związana jest ze specjalnym składem powłoki wypełnionej bardzo małymi metalizowanymi cząsteczkami. Jego postrzeganie jest podobne do efektu migotania. Magnes jest doprowadzany do nałożonej warstwy, a cząsteczki zaczynają się poruszać i zmieniać ich kolor. Tak więc na płytce paznokcia uzyskuje się jeden lub inny wzór.

Nakładanie powłoki magnetycznej nie różni się od nakładania najzwyklejszego, tylko teraz musisz mieć czas na doprowadzenie do niego magnesu, zanim będzie on jeszcze suchy. Co więcej, wzór będzie wyraźniejszy i bardziej kontrastowy, im wcześniej uda się doprowadzić magnes do lakieru. Powinien znajdować się od płytki paznokcia w odległości od dwóch do trzech milimetrów przez kilka minut, po czym można przystąpić do malowania następnego paznokcia.

Craquelure

Ten efekt można wykorzystać na różne sposoby. Możesz wybrać go jako niezależny projekt, możesz dać pierwszeństwo tak zwanej „skórze gadów”, możesz zatrzymać się przy mozaice. Wszystkie te efekty znajdują się w mocy specjalnego lakieru do krakingów, który specjaliści Dance Legend byli w stanie wymyślić.

Z reguły są to matowe odcienie. Podczas suszenia rozpoczyna się proces pękania lakieru. Rozmiar uzyskanych fragmentów zależy od podłoża, na które jest nakładany i od wybranego lakieru craquelure.

Najczęściej jest to ciemny lakier i błyszcząca podstawa. Ale prawdziwa wysokiej jakości powłoka craquelure będzie zawsze skutecznie wyglądać na lakierowanym paznokciu, nawet po prostu na tej samej podstawie. Pęknięty produkt niskiej jakości może „pociągnąć” za sobą główną powłokę, ale w przypadku lakierów marki Dance Legend taka sytuacja jest niemożliwa.

Nie jest trudne nałożenie tej skutecznej powłoki: najpierw na płytkę paznokcia nakłada się bazę ochronną, a następnie pokrywa się kolorem tła, który ostatecznie powinien zajrzeć przez utworzone pęknięcia.

Lakier ten powinien całkowicie wyschnąć, po czym nanosi się zupełnie nowy produkt w postaci lakieru craquelure. Kiedy efekt pękania i lakier w końcu wyschnie, nakładana jest również ochrona - warstwa wierzchnia.

Z efektem akwareli

Są takie lakiery w kolekcji Dance Legend. „Top Aquarelle” - To kolekcja półprzezroczystych powłok, które są przeznaczone do nakładania na kolorową bazę i tworzą na niej niesamowity efekt akwareli. Za pomocą tej powłoki wygodnie jest malować rysunki paznokci lub tworzyć delikatne obrazy wodne na płytce paznokcia. Taka powłoka wyschnie nieco dłużej niż reszta.

Świecące w ciemności

Taka nowość marki Dance Legend od razu zainteresowała fanów nocnych klubów. Inne marki próbowały wyprodukować coś podobnego, ale nie okazało się dokładnie, co było potrzebne, a nawet dla zdrowia, jak się okazało, te lakiery były niebezpieczne. Ale estetyczne lakiery rosyjskiej firmy natychmiast zyskały popularność dzięki wyjątkowej jakości i całkowitemu bezpieczeństwu.

Zasadą powłoki jest akumulacja i powrót światła. Kiedy lakier znajduje się w jasnym miejscu, gromadzą się w nim specjalne cząsteczki, które mogą pochłaniać światło, aw ciemnym pokoju natychmiast rozpoczynają proces odwrotny - to cała tajemnica blasku. Co ciekawe, w świetle powłoki wystarczy pozostać przez dziesięć minut, maksymalnie piętnaście, aw ciemności będzie świecić przez około godzinę.

Muszę powiedzieć, że dziś paletę lakierów uzupełniają klasyczne odcienie, więc teraz nie tylko młodzi ludzie, ale także starsze kobiety są zainteresowane produktami. W ten sposób fani marki Dance Legend stają się jeszcze bardziej.

Testowanie efektu żelowego lakieru do paznokci Dance Legend 887.

Obejrzyj wideo: Lakier zmieniający kolor thermo changing nail polish by Essence (Luty 2020).

Loading...

Zostaw Swój Komentarz