Popularne Wiadomości

Wybór Redakcji - 2019

Lakier hybrydowy Yoko

Lakier hybrydowy mocno wkroczył w nasze życie. Rynek oferuje ogromny asortyment tego produktu całkowicie różnych marek i krajów produkcji. Jednym z takich produktów jest żel polski Yoko.

O marce

Yoko to rosyjska marka produkowana przez centrum handlowe Alliance, które zaczęło opracowywać różne produkty do manicure w 2006 roku. Początkowo zajmowali się produkcją systemów żelowych dla przemysłu paznokci, a nieco później zaczęli produkować urządzenia do salonów paznokci. W 2010 r. W linii produktów tej firmy pojawiły się kolorowe żele, a także produkty do projektowania wolumetrycznego i biożeli, które nie wymagają piłowania.

Yoko dąży do rozszerzenia asortymentu zgodnie z dynamiką rynku, a wraz z pojawieniem się lakieru żelowego, natychmiast podejmuje się wydania tego produktu.

Teraz ta firma produkuje pełną gamę produktów do salonów paznokci, od narzędzi po materiały eksploatacyjne. Ponadto w linii produktów znajdują się fundusze na terapię parafinową i depilację.

Centrum handlowe Alliance pod marką Yoko stworzyło również szkoły do ​​szkolenia specjalistów w zakresie pielęgnacji paznokci, aby ludzie mogli pracować z tymi produktami tak wygodnie, jak to możliwe. Ponadto pracownicy firmy prowadzą seminaria na miejscu, aby dotrzeć do jak największej liczby osób w różnych miastach naszego kraju.

Korzyści

Yoko Gel Polish to jednofazowy i trójfazowy produkt, który doskonale przylega do paznokci i trwa do czterech tygodni. Różni się od tanich odpowiedników żywym, bogatym kolorem i łatwością aplikacji. Produkt doskonale odporny na uszkodzenia, wióry, łatwo radzi sobie z wpływami zewnętrznymi.

Pasty żelowe mają całkowicie hipoalergiczny skład. Brak nieprzyjemnego zapachu będzie kolejną zaletą tego produktu.

Oczywiście cena tego produktu nie jest niewielka i wynosi około 300 rubli za butelkę 10 ml, ale jego jakość jest w pełni uzasadniona.

Paleta

Dziś lakiery żelowe tej marki mają szeroki asortyment różnych kolorów i faktur.

Prawie wszystkie odcienie są prezentowane w matowym i błyszczącym wykończeniu.

Dostępna jest również standardowa paleta kolorów: biały, czarny, czerwony, kilka odcieni wina. Istnieje linia kwasowych odcieni.

Istnieją również absolutnie niezwykłe kolory „Cassiopeia” i „Andromeda”, które jednym ruchem pędzla stworzą efekt gwiaździstego nieba na twoich paznokciach.

Duża paleta lakierów żelowych z efektem „kociego oka” pomoże stworzyć wyjątkowy manicure na każdy dzień i na wakacje.

Ponadto od tej marki można kupić bazę i powłokę górną lub jedno narzędzie, które zastępuje oba. Warstwa wykończeniowa może być również błyszcząca lub matowa.

Jak złożyć wniosek

Lakier hybrydowy Yoko, jak każdy inny produkt tego rodzaju, wymaga określonego sprzętu w postaci lampy UF.

Ponieważ istnieją dwa rodzaje produktów - trójfazowe i jednofazowe, ich zastosowanie jest nieco inne.

Jednofazowy

 • Oczywiście przed nałożeniem powłoki należy wykonać manicure, usuń naskórek, nadaj paznokciom pożądany kształt. Następnie musisz dobrze umyć ręce w wodzie z mydłem i wysuszyć.
 • Następnie wytnij płytkę paznokcia, odtłuść to.
 • Następnym krokiem jest nałożenie podkładu.. Ta procedura poprawi przyczepność powłoki do powierzchni paznokcia.
 • Sam lakier hybrydowy nakłada się na dwie warstwy. Każda warstwa jest suszona w lampie UF przez około dwie minuty.
 • Pod koniec procedury lepka warstwa jest usuwana, chociaż ten rodzaj lakieru jest praktycznie nieobecny.

Trzy fazy

 • Nałóż cienką warstwę lakieru hybrydowego. To tak, jakby wcierać w gwóźdź. Końcowa powierzchnia gwoździa jest dobrze przetworzona, co daje efekt blokowania krawędzi, co następnie zapobiega wspinaniu się lakieru. Unikaj kontaktu ze skórką i boczną skórą paznokcia. Warstwę suszy się w lampie ultrafioletowej przez 2 minuty.
 • Następnie wytrzyj lepką warstwę z podstawy. Aby to zrobić, użyj suchego pędzla, aby narysować kilka razy od nasady paznokcia do jego końca.
 • Następnym krokiem jest podgrzanie lakieru hybrydowego i wymieszanie jego składników. W tym celu butelkę wciera się między dłonie.
 • Teraz możesz nakładać lakier hybrydowy cienką warstwą. Aby to zrobić, niewielka ilość produktu jest pobierana na pędzel i nakładana na paznokieć cienką warstwą. Jeśli produkt dostał się na skórę i naskórek, należy go delikatnie wyczyścić drewnianym patyczkiem.
 • Warstwę suszy się lampą przez dwie minuty, a następnie nałożono drugi raz, a także wysuszono. Nie zapomnij o końcu gwoździa.
 • Następnie jest farba nawierzchniowa. „Piecze” także pod lampą.
 • Pod koniec procedury Nałóż pożywny olejek do pielęgnacji skórek.

Jak strzelać

Lakier hybrydowy Yoko usuwa się za pomocą specjalnego narzędzia, które jest również dostępne w linii produktów tej marki. Nakłada się go na wacik, który z kolei nakłada się na paznokieć i zabezpiecza folią.

Taki kompres utrzymuje się przez 10-20 minut, w zależności od rodzaju płytki paznokcia i tego, ile lakieru żelowego trwał na twoich paznokciach.

Następnie folię usuwa się, a pozostały produkt usuwa pomarańczowym patyczkiem.

Recenzje

Opinie o lakierach hybrydowych Yoko są różnorodne. Wielu chwali ten produkt, mówiąc o jego jakości, łatwości aplikacji. Ale są tacy, którzy nie lubili tego produktu, chociaż najprawdopodobniej jest to spowodowane naruszeniem technologii użytkowania.

W tym filmie zapoznasz się z produktami Yoko.

Loading...

Zostaw Swój Komentarz