Popularne Wiadomości

Wybór Redakcji - 2020

Lakier hybrydowy BMG

Obecnie w dziedzinie manicure nastąpiły innowacyjne transformacje. Ale żadnej z usług w tej branży nie można nawet porównać z funkcjami lakieru żelowego. Każda kobieta naszych czasów, która chce być na fali modnej mody i co najmniej raz wyglądać stylowo, pokryła paznokcie tym rodzajem lakieru. I stopniowo, ale celowo, wypycha to, co zwykłe z użycia, ponieważ lakier żelowy, polimeryzowany w lampie UV, jest bardziej trwały na paznokciach, trwały i odporny na zarysowania i odpryski, pięknie leży na płytce paznokcia i otwiera nowe horyzonty dla kreatywności i wyobraźni.

Rynek konsumencki oferuje szeroką gamę kosmetyków dekoracyjnych różnych producentów. W tym artykule skoncentrujemy się na lakierach żelowych KAGA BMG.

O marce

Kaga Nail Art Industry Co (KAGA) to chińska marka z dwudziestoletnią historią i armią fanów na całym świecie, która produkuje profesjonalne produkty dla przemysłu paznokci. Produkty te mają międzynarodowe certyfikaty jakości, nie zawierają szkodliwych substancji chemicznych i radioaktywnych (formaldehyd, dibutylftapat itp.), Są opracowywane w oparciu o innowacyjne osiągnięcia, trendy w modzie, odkrycia naukowe i są sprzedawane na całym świecie.

Szczególnie popularna jest linia lakierów hybrydowych BMG, która została uruchomiona w 2012 roku.

O produktach

KAGA przedstawia kilka linii lakierów żelowych BMG, których produkcja uwzględniła i skorygowała błędy poprzedniej serii. Łącząc długotrwałą trwałość z bogatą paletą kolorów i odcieni, producenci sprawili, że kosmetyki te są pożądane zarówno dla manikiurzystów pracujących w profesjonalnych salonach kosmetycznych, jak i dla zwykłych użytkowników, którzy samodzielnie tworzą w domu powłokę lakierniczą na swoje paznokcie.

Produkt składa się z trójfazowego układu, zapakowanego w niebieskie 10 ml butelki z czarną zakrętką. W domowej sferze gwoździarstwa żartobliwie nazywani są „niebieską armią”. System składa się z:

 • pokrycie bazy (baza) - Blokuje kolorową warstwę paznokcia, blokując bezpośrednio odcień płytki paznokcia;
 • powłoka barwna;
 • mocowanie góry - działa jako warstwa ochronna przed zewnętrznym agresywnym działaniem na powłokę.

Lakiery hybrydowe BMG mają wiele zalet w porównaniu z podobnymi kosmetykami innych firm.

 • Kompozycje mają płynną, ale nie rozprzestrzeniającą się konsystencję, co znacznie ułatwia proces aplikacji.
 • Kolor powłoki jest reprezentowany przez szeroką paletę kolorów z półtora tysiąca odcieni, w tym wrażliwych na ciepło (zmieniają kolor pod wpływem zimna), macicy perłowej, klasycznych, pastelowych, „kwaśnych” i zawierających iskierki.
 • Te produkty kosmetyczne mają dość kosztowny budżet, co pozwala na zakup lakieru dla przedstawicieli „pięknej połowy” wszystkich grup ludności.
 • Producenci opracowali unikalną formułę, dzięki czemu produkt łatwo i łatwo nakłada się na płytkę paznokcia, tworząc gładką powłokę bez różnych guzków i guzków.
 • Wielu specjalistów zauważa, że ​​lakiery mają dość wygodny pędzel: szeroki, ale zyskuje optymalną ilość lakieru na jeden gwóźdź.
 • Z zastrzeżeniem technologii i zasad stosowania, odporność wynosi do 3-5 tygodni bez pęknięć i brązowienia.
 • Te lakiery hybrydowe są całkowicie bezpieczne dla zdrowia paznokci. w szczególności i cały organizm jako całość.

Technologia aplikacji

Przed rozpoczęciem pokrywania paznokci lakierem konieczne jest przygotowanie niezbędnych narzędzi i materiałów.

Będziesz potrzebował pilnika do paznokci, buffa do polerowania paznokci, płynu do przygotowania płytki paznokcia, lakieru żelowego KAGA BMG i lampy UV (można ją zastąpić opcją budżetową - małą latarką UV, która wpłynie na wygodę procesu).

 • Musisz przygotować nagietki - określ długość, kształt, wypoleruj za pomocą buffa.
 • Zmiataj kurz z paznokci i potraktuj je płynem odtłuszczającym.
 • Nałożyć cienką warstwę podkładu BMG i suszę w lampie UV przez 1 minutę.
 • Zastosuj kolorowy lakier żelowy i suszyć przez 2 minuty pod wpływem promieni UV. Po nałożeniu kolejnej warstwy i ponownym umożliwieniu jej polimeryzacji w lampie.
 • Nałożyć BMG Top Coat Fixing Top.
 • Kosmetolodzy KAGA sugerują nakładanie powłoki nawierzchniowej 2 razy, suszenie warstwy za każdym razem.
 • Lepką warstwę usuwa się za pomocą tego samego płynu który był używany przed powlekaniem - Płyn do czyszczenia KAGA.

Ka zdejmij

Proces usuwania lakieru hybrydowego BMG wymaga przestrzegania pewnych zasad.

 • Niektóre powłoki lakiernicze wymagają niewielkiego szlifowania wierzchniej warstwy pilnikiem do paznokci przed usunięciem. Środki z marki KAGA są wypłacane bez tej procedury.
 • Nałóż gąbkę nasączoną płynem, aby usunąć paznokcie.
 • Owinąć palce osobno w foliowe koperty przez 5-10 minut.
 • Wyjmij koperty jeden po drugim, Po usunięciu filmu żelowego za pomocą pomarańczowego patyczka.

Alternatywna opcja

Producenci KAGA oferują również jednofazowy lakier hybrydowy BMG „one step”, który nie wymaga nakładania lakierów bazowych i nawierzchniowych, ale jest środkiem 3 w 1. Jest wygodny do manicure chirurgicznego, ale utrzymuje mniej niż jego trójfazowy odpowiednik (około 15 dni). Zaprezentowano na rynku dość bogatą paletę ośmiu tuzinów kolorów.

Sprawdzona jakość i piękno

Na podstawie wyników monitorowania recenzji wielu użytkowników, którzy sami zastosowali lakiery żelowe BMG, a także recenzji mistrzów salonów paznokci i ich klientów, możemy stwierdzić jakość tych kosmetyków sprawdzoną na podstawie czasu i doświadczenia. Produkty konkurują z podobnymi kosmetykami marek zachodnich i europejskich i każdego roku poszerza swoją popyt na rynku światowym.

Przegląd palety kolorów lakierów hybrydowych BMG.

Loading...

Zostaw Swój Komentarz