Popularne Wiadomości

Wybór Redakcji - 2019

Pilnik do cięcia lakieru hybrydowego

Lakier hybrydowy stał się ostatnio bardzo popularny wśród miłośników eleganckiego manicure. Ale przychodzi czas, kiedy trzeba go usunąć, aby paznokcie nie straciły swojej integralności i schludnego wyglądu. Do tego jest plik do cięcia lakieru żelowego.

Dlaczego potrzebuję

Wielu fashionistek wie, że lakiery hybrydowe usuwa się za pomocą kompresów zwilżonych specjalnym rozpuszczalnikiem. Następnie resztki lakieru można łatwo usunąć pomarańczowym patyczkiem. Dlatego ogólnie przyjmuje się, że pilnik do paznokci nie musi być wypełniony pilnikiem do paznokci, dlatego nie warto wydawać pieniędzy na dodatkowe narzędzie do manicure. W rzeczywistości takie pliki są potrzebne do manicure. Oczyszczają górną warstwę farby, aby przygotować paznokieć do obróbki za pomocą zmywacza, tj. zmywacz do lakierów hybrydowych. Procedura jest więc bardziej wydajna.

Funkcje

Pilnik do cięcia lakieru żelowego jest popularnym narzędziem do manicure, którego można używać do szlifowania i polerowania. Często do tych celów stosuje się wzmocnienie reprezentujące pasek, z reguły jego różne powierzchnie różnią się rozmiarem ziarna. Różnica między wzmocnieniem a zwykłym pilnikiem do szlifowania może być jego ścieralnością.

Ścieralność pilników do paznokci i buffów do usuwania lakieru żelowego mierzona jest w ziarnistości, a jego liczba jest zwykle wskazywana na uchwycie lub boku narzędzia. Ziarnistość to liczba ogniw ściernych na metr kwadratowy. patrz. Dlatego im mniej grudki na pilniku do paznokci, tym jest ono grubsze, a wysoka szybkość oznacza, że ​​narzędzie jest zaprojektowane do najbardziej delikatnej i dokładnej pracy. Powinieneś wiedzieć, jakie wskaźniki ścieralności pilników są przeznaczone do różnych prac manicure:

 • Grys ​​100 do 180 - najtrudniejsza praca tylko w przypadku sztucznych paznokci;
 • Grys ​​180 do 250 - regulacja kształtu naturalnych płytek paznokciowych;
 • ziarno od 240 do 400 - polerowanie powierzchni paznokcia;
 • Grys ​​o ziarnistości od 400 do 900 - przygotowanie powierzchni do polerowania;
 • Ziarnistość 900 do 1200 - wykończ lakier do paznokci lustrzany.

Aby odciąć lakier hybrydowy, manikiurzystki zalecają stosowanie narzędzi o ziarnistości od ziarnistości od 180 do 240, tj. druga kategoria. Taki plik naruszy integralność górnej warstwy manicure, przygotowując ją do dalszego przetwarzania za pomocą rozpuszczalnika w płynie. Jednak nie będzie tak szorstki, aby zniszczyć powierzchnię naturalnego paznokcia.

Wzmocnienie twarzami o różnych właściwościach ściernych jest dobre, ponieważ jest uniwersalne. Jeśli strona z jednym natryskiem nie poradzi sobie z zadaniem, możesz użyć drugiej strony z grubszą ziarnistością.

Materiały

Istnieje kilka materiałów na podobne typy narzędzi do manicure. Różnią się ceną, ale warto wziąć pod uwagę skuteczność surowca, jego bezpieczeństwo w przypadku kruchych płytek paznokciowych oraz wytrzymałość rączki.

Po pierwsze, rozważ materiały samych plików:

 • Papier Narzędzia nie są zalecane do zakupu - są niezwykle krótkotrwałe. Ponadto nie można ich dezynfekować, ponieważ są przeznaczone do jednorazowego użytku.
 • Metal pliki są mocne i trwałe, mają niski koszt.
 • Drewniane Pilniki do paznokci są dobre ze względu na delikatną strukturę i naturalność surowców. Do produkcji różnych gatunków gęstego drewna drzew owocowych i iglastych, które również mogą mieć właściwości lecznicze. Ale takich narzędzi nie można leczyć roztworami dezynfekującymi, więc można ich używać tylko indywidualnie dla siebie.
 • Plastikowe pliki są tanie i wszechstronne, wytrzymają długo, można je leczyć roztworem dezynfekującym.
 • Szkło i ceramika uchwyty do pilników do paznokci są popularne, łatwe do dezynfekcji, pięknie wyglądają. Ale ich wadą jest kruchość, dlatego należy się z nimi obchodzić ostrożnie.

Teraz musimy wziąć pod uwagę materiały do ​​natryskiwania plików do usuwania lakieru żelowego.

 • Metalowy materiał ścierny lepiej nie używać żelowego lakieru do paznokci. Bez względu na ścieralność jest raczej szorstki, a celem tej procedury jest tylko nieznaczne zaburzenie górnej warstwy pomalowanego paznokcia, wtedy zmywacz poradzi sobie z zadaniem.
 • Aby skutecznie usunąć górną warstwę, możesz użyć podłoża ceramiczne i szklane które ostatnio stały się coraz bardziej popularne. Oszczędzają powierzchnię, ale czyszczą dość skutecznie.
 • Rozpylanie diamentów jako materiał do narzędzi do manicure pojawił się stosunkowo niedawno. Dobrze radzi sobie z usuwaniem górnej warstwy i będzie tak oszczędny, jak to możliwe dla naturalnych paznokci.

Popularni producenci

Pilnik do mycia CND „Boomerang Buffer” wykonany z pianki polimerowej. Jego wyróżniającymi się zaletami są doskonała elastyczność i wygodny kształt, który pozwala wykonać manicure tak wygodnie, jak to możliwe. Można go łatwo dezynfekować w dowolny sposób. To narzędzie ma formę bumerangu, takie odmiany zyskały już uznanie w salonach kosmetycznych.

Instrument „Orly Black Board” wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, łatwe do czyszczenia i dezynfekcji. Wartość ścierna wynosi 180, co nadaje się do cięcia lakieru żelowego. Uchwyt ma kilka kolorów, sam natrysk nadaje się zarówno do paznokci naturalnych, jak i sztucznych.

Plik „Zinger Classic” jest uniwersalnym narzędziem do wielu celów, nadaje się do tej operacji. Światowej sławy producent, stworzył piękne ceramiczne narzędzie ścierne z wygodnym uchwytem i ładnym wyglądem zewnętrznym. Ten plik bardzo skutecznie radzi sobie z usunięciem górnej warstwy lakieru, potrwa długo.

Plik koreański „Hairway Standard” bardzo delikatnie i szybko przygotowuj sztuczne lub naturalne paznokcie do usuwania lakieru. Wykonany jest z trwałego materiału, odpornego na obciążenia mechaniczne, łatwego w dezynfekcji.

Pilnik do paznokci od producenta Runail ma formę bumerangu, wykonanego z tworzywa sztucznego i jest bardzo wygodny w użyciu. Ze względu na swój specjalny kształt ten produkt jest dobrze trzymany w rękach i może trwać długo.

Recenzje

Wiele kobiet zdało sobie sprawę, że jeden zmywacz nie wystarczy, aby skutecznie usunąć lakier żelowy, i warto byłoby uzyskać wiarygodny pilnik do paznokci do tych celów. Szczególnie cenione są narzędzia plastikowe z natryskiem diamentowym lub ceramicznym. Nie są delikatne, niedrogie i mogą być używane wielokrotnie podczas dezynfekcji.

Jak usunąć lakier żelowy za pomocą pilnika bez uszkodzenia paznokcia, zobacz wideo.

Obejrzyj wideo: Manicure pilniczkowy (Listopad 2019).

Zostaw Swój Komentarz