Popularne Wiadomości

Wybór Redakcji - 2019

Lakier hybrydowy NeoNail

Produkt taki jak lakier hybrydowy pojawił się na rynku stosunkowo niedawno i od razu stał się popularny wśród kobiet w różnym wieku.. Tajemnica takiego sukcesu jest całkiem wytłumaczalna: w porównaniu ze zwykłym lakierem do paznokci taka powłoka trwa kilka razy dłużej. Ponadto pozwala ukryć ewentualne nieregularności w płytce paznokcia, a także stworzyć unikalny projekt.

Obecnie istnieje ogromna liczba marek, które oferują ten wyjątkowy produkt.

Nowoczesna technologia staje się coraz bardziej wyrafinowana każdego dnia, zmuszając producentów kosmetyków do szukania bardziej zaawansowanych formuł, które stanowią podstawę pokrycia paznokci, które nie tylko nie zepsują paznokci, ale także je wzmocnią, uczynią je bardziej trwałymi i chronią przed łamliwością i łamliwością.

NeoNail jest producentem nie tylko lakierów, ale także innych powiązanych produktów do manicure i pedicure. W asortymencie firmy znajdują się różne podstawowe i topowe podstawy, lampy do suszenia, a także materiały do ​​projektowania. Paleta lakierów hybrydowych NeoNail cieszy się swoją obfitością.

Korzyści

Lakiery hybrydowe niemieckiej firmy NeoNail są popularne na całym świecie. Każda kobieta znajdzie dla siebie kolory, które polubi. Analizując recenzje fanów tej marki, możemy stwierdzić, że nie tylko sama powłoka jest naprawdę dobrej jakości - ma również wygodny pędzel, który pozwala na nałożenie nawet pięknej warstwy.

 1. Duży wybór kolorów. Firma oferuje swoim klientom ponad 200 różnych odcieni w 12 różnych kolekcjach. Każda kobieta znajdzie cień dla siebie pod każdym strojem i na każdą okazję.
 2. Asortyment zawiera powłoki o różnych fakturach. Wybór błyszczącego błyszczącego lub ścisłego matowego wykończenia.
 3. Lakiery hybrydowe NeoNail są również cenione za ich trwałość - mogą zachować swoją integralność przez okres do trzech tygodni bez uszkodzenia płytki paznokcia i umożliwienia jej stwardnienia. Ponadto po nałożeniu powłoka nie rozprzestrzenia się i nie pęka. Nawet po kilku tygodniach kolor pozostaje tak głęboki i nasycony jak natychmiast po aplikacji, dzięki czemu kobieta może zadbać o swoje ręce.
 4. Nie uszkadza płytki. Powłoki tej firmy są całkowicie bezpieczne dla zdrowia. Ponadto chroni paznokieć przed agresywnym środowiskiem zewnętrznym - zimnym i suchym powietrzem, narażeniem na chemię gospodarczą i inne negatywne czynniki. Pod taką ochroną płytka paznokcia twardnieje, staje się mniej krucha i bardziej trwała. Wszystkie produkty podlegają obowiązkowej certyfikacji i są zgodne z europejskimi normami jakości.
 5. Częste odnawianie asortymentu. Projektanci firmy nieustannie pracują nad tworzeniem nowych odcieni i nieustannie zachwycają swoich klientów rozszerzalnym asortymentem.
 6. Łatwy w użyciu. Produkty tej firmy są przeznaczone przede wszystkim do profesjonalnego użytku przez mistrzów w salonach kosmetycznych. Jednak wiele kobiet wybiera je również do użytku domowego, ponieważ proces aplikacji nie jest skomplikowany i wykracza poza możliwości profesjonalistów.
 7. Rozsądna cena. W porównaniu z wieloma innymi znanymi markami powłoki NeoNail są dostępne dla mas, zachowując jednocześnie słynną niemiecką jakość.
 8. Wygodne opakowanie. Dla wygody konsumentów firma produkuje lakiery żelowe w dwóch różnych dawkach. Mistrzowie salonu wolą butelki 15 ml, a dawka 6 ml wystarcza do użytku domowego.

Kolekcje

Jak już wspomniano powyżej, firma ma w swoim asortymencie 12 różnych kolekcji powłok, które są stale aktualizowane i rozszerzane.

 • „Aguarelle” („akwarela”) stworzony specjalnie dla techniki „mokrego manicure”, kiedy dodatkowy kolor jest nakładany na jeszcze nie wyschnięty podkład. Po rozmyciu tworzy piękny oryginalny wzór na talerzu. Mogą to być kwiaty, różne postacie i przedmioty lub po prostu dziwaczna abstrakcja.
 • „Floweresense” („Flora”). Ta seria zawiera odcienie nazwane po roślinach ogrodowych. Na przykład różowe kolory mają nazwy na cześć lilii (5401-01), piwonii (5402-01) i tulipana (5403-01), a niebieskie - tęczówki (5404-01), hiacyntu (5405-01) i dzwonka ( 5405-01). Powłoki mają jasny odcień i błyszczącą fakturę.
 • „Wspomnienia ostrzegawcze”. Ta seria wyróżnia się pastelowymi kolorami zimnych odcieni o romantycznych nazwach: „Zmysłowa cisza” (5317-1), „Powrót do ojczyzny” (5322-1), „Wieczorny spacer” (5323-1) itp.
 • „NeoNail Thermo”. Cechą tego produktu jest to, że powłoka może zmieniać kolor w zależności od temperatury powietrza: im cieplejszy, odcień staje się jaśniejszy i odwrotnie, gdy jest zimno, lakier nabiera ciemniejszego koloru.
 • Kocie oko Istotą tej metody jest to, że za pomocą magnesu żel formuje się w ciekawy wzór, tworząc efekt wąskiego odbicia światła przypominającego kamień chryzolitowy. Pod wpływem pola magnetycznego uzyskuje się obraz z trójwymiarowym obrazem. Takie lakiery hybrydowe są bardzo modne i popularne w tym sezonie i nadają się nie tylko na specjalne okazje, ale także do noszenia na co dzień.
 • „Wiosna-lato”. Z pobieżnym spojrzeniem na tę serię wydaje się, że zebrała wszystkie zamieszki piękna natury w momencie, gdy obudziła się ze hibernacji. Od samych imion głowa rozgląda się: „Citrus Paradise” (4809-1), „Pink Pudding” (4627-1), „Lavender Garden” (3644-1), „Hummingbird” (4812-1) i wiele innych, nie mniej egzotyczne imiona.
 • „Galaxy Glitter”. Nazwy lakierów hybrydowych zawartych w kolekcji Galaxy odpowiadają tematowi: Srebrny Księżyc (5013), Cassiopeia (5012), Tajemniczy Neptun (5013), Zmysłowa Wenus (5014), Uwodzicielski Mars ( 5016), Andromeda (5009), Mystical Saturn (5015) itp. Jest tak wiele kolorów, że po prostu nie można wymienić wszystkiego w jednym artykule.
 • „Grunge”. Idea stylu grunge, jak wiadomo, opiera się na ogólnie przyjętych konwencjach, zaniedbując efektowny szyk i oburzenie. Lakiery hybrydowe z tej serii wyróżniają się głównie ciemnymi tonami od jasnoniebieskiego do głębokiej czerni, czasem z kosmicznym połyskiem.
 • Kolekcja „Milady”. Ta seria charakteryzuje się spokojnymi, dyskretnymi tonami. Nie ma jaskrawych, krzykliwych kwiatów, jak w kolekcji Wiosna-Lato. Nie znajdziesz w nim ponurych tonów, jak w „Grunge”. Wystarczy spojrzeć na nazwy odcieni, aby zrozumieć, że tym razem wszystko jest ozdobne i szlachetne: „Kasztan” (2618), „Biały kołnierz” (4659), „Biała czekolada” (3218), „Poranna róża” (4816), „ Pierwsza miłość ”(2859) itp. Nadają się do manicure w oficjalnym i biznesowym stylu.
 • „Candy Girl”. Seria lakierów „Sweet Girl” wyróżnia się jasnymi kreskówkowymi kolorami: turkus (2992), ciemnożółty (2995), karmelowo-różowy „Dawn in Havana” (4822), zielony neon (3749) itp. Szczególnie popularny jest cień „Bermuda Beach” („Bermudas Beach” 4817).
 • „Lady in Red”. Kolekcja Lady in Red mówi sama za siebie: zawiera wszystkie odcienie czerwieni: Pink Opal (2689), Argentine Tango (3217), Ripe Cherry (3790), Poppy Hill (2690) i wiele więcej.
 • „Mono - 3 w 1”. Osobliwością tej powłoki jest to, że nie wymaga ona ani podkładu, ani lakieru nawierzchniowego - wszystkie trzy produkty są połączone w jednej butelce. Lakiery hybrydowe z serii NeoNail Mono mają jasne nasycone kolory i piękny błyszczący połysk. Miss Bordeaux (4043), Mint Summer (4048), Beetroot (4051), Prune (4049), Silver Pearl (4055), Green Ocean (4200), Salmon (4210) - Wszystkie te i wiele innych odcieni są zawarte w tej serii. Jak pokazują nazwy, możesz w nim wybrać odcień dla każdego stroju i na każdą okazję.

Wszystkie lakiery żelowe tej firmy nadają się zarówno do lamp LED, jak i lamp UV.

Dowiesz się, jak nakładać lakier żelowy NeoNail z następnego filmu.

Obejrzyj wideo: lakiery hybrydowe krok po kroku z neonail (Grudzień 2019).

Loading...

Zostaw Swój Komentarz