Popularne Wiadomości

Wybór Redakcji - 2019

Lakier hybrydowy Solomeya

Obecnie trudno sobie wyobrazić dziewczynę z eleganckim makijażem, piękną fryzurą, spektakularną suknią i jednocześnie zadbanymi paznokciami. Zadbany manicure to podstawa doskonałego wizerunku. Trendem najnowszej generacji jest stosowanie lakierów żelowych. Rozważ jedną z najpopularniejszych marek produkujących taką powłokę - Solomeya.

O marce

Angielski producent Solomeya cieszy się popularnością na rynku krajowym od około 20 lat. Stał się popularny dzięki wydaniu wysokiej jakości profesjonalnych produktów do manicure w przystępnych cenach. Oprócz lakierów istnieje wiele innych produktów kosmetycznych do manicure i pedicure, takich jak pilniki, narzędzia do usuwania odcisków, różne materiały do ​​projektowania paznokci i wiele więcej.

Ale głównym produktem tej marki jest seria lakierów żelowych „Color Gel” i „Sola Gel”. Tekstura materiału jest bardzo starannie nakładana na całą płytkę paznokcia, bez zgniatania i nie spływania wzdłuż krawędzi, co wskazuje na wysokiej jakości materiały użyte do stworzenia serii lakierów.

Seria „Sola Gel” zwykle stosowany jako baza pod kolorowy lakier hybrydowy lub jako dodatkowe wzmocnienie dla naturalnego paznokcia. Jego mikrominerały i witaminy mają pozytywny wpływ na płytkę paznokcia, tworząc dodatkową ochronę przed uszkodzeniami zewnętrznymi, jednocześnie wzmacniając ją od wewnątrz.

Seria „Color Gel” zawiera ogromną paletę odcieni, biorąc pod uwagę współczesne trendy manicure.

Zalecenia dotyczące aplikacji

Aby osiągnąć doskonały wynik za pomocą lakierów żelowych Solomeya, warto skorzystać z kilku wskazówek.

 • Przygotowanie paznokci:
 1. Musisz dokładnie umyć ręce mydłem, zwracając szczególną uwagę na czubki palców, dokładnie myjąc każdy talerz.
 2. Usuń resztki starego lakieru i wszelkie inne nierówności z płytki.
 3. Nadaj wszystkim paznokciom odpowiedni kształt i przetworz naskórek.
 • Aplikacja top coat:
 1. Przeszlifuj powierzchnię paznokcia miękkim pilnikiem i usuń pozostałą wilgoć.
 2. Za pomocą gazy nasączonej preparatem Klenzer przetrzyj płytkę paznokcia i pozostaw do wyschnięcia na kilka sekund.
 3. Nałóż „Sola Gel” na 4 palce, z wyjątkiem dużego, i pozostaw do wyschnięcia w lampie UV przez 20 sekund. W przypadku kciuków powtórz procedurę osobno.
 • Nakładanie powłoki kolorowej „Color Gel”:
 1. Nałóż kolorowy żelowy lakier na 4 palce, uważając, aby nie dotknąć naskórka ani skóry. Następnie utwardzaj przez 2 minuty w lampie UV.
 2. Natychmiast nałóż drugą warstwę żelu i utwardzaj przez 2 minuty w lampie UV.
 3. Bez usuwania lepkiej powierzchni nałóż warstwę bazową „Sola Gel” i utwardzaj przez 20 sekund w lampie UV.

Recenzje mistrzów

Manikiurzy zauważają przede wszystkim szeroką paletę lakierów żelowych - około 46 odcieni. Miło jest zauważyć, że wśród takiej różnorodności można znaleźć materiał na każdy gust klienta: połyskujące, blaty, metaliczne i gładkie kolory bez przeplotów i błyszczących zanieczyszczeń. Kolor tuby jest bardzo stylowy - w matowej czerni i bieli. Objętość jest również bardzo szczęśliwa - 8,5 ml.

Użytkownicy zauważają, że przy użyciu bazy i topu jednego producenta wynik utrzymuje się do 28 dni, co wskazuje na wysoką wytrzymałość tego lakieru hybrydowego. Szczotki są bardzo wygodne, krótkie, rozszerzają się do dołu w celu dokładniejszego i dokładniejszego nakładania lakieru na płytkę paznokcia. Mistrzowie zauważają, że zapach nie „uderza” nosa chemią, bardzo przyjemnie jest pracować z takim narzędziem, ponieważ nie powoduje dyskomfortu.

Bardzo ważnym punktem jest również to, że nawet po nałożeniu trzech warstw żelu Solomeya „Color Gel” nie rozprzestrzenia się pod wpływem lampy i nie powoduje problemów podczas suszenia.

Ciekawym faktem jest to, że w świetle dziennym lakier wygląda dość spokojnie, a przy sztucznym jasnym oświetleniu przejawia się piękno danego odcienia.

Z negatywnych cech podkreślono, że niektóre odcienie pojawiają się nieco na wolnym końcu paznokcia, nawet po nałożeniu trzech warstw.

Recenzje użytkowników

Opinia dziewcząt, które przetestowały na sobie lakier hybrydowy Solomeya, jest ogólnie pozytywna. Zauważyli kilka cech:

 • Cena tego produktu nie może się nie cieszyć;
 • Jak twierdzi producent, trwałość jest naprawdę bardzo przyzwoita. Prawie miesiąc możesz chodzić z idealnym manicure. Nie możesz się bać i spokojnie wykonywać prac domowych lub wysiłku fizycznego, bez obawy o uszkodzenie manicure w rękach.
 • Siła samych paznokci znacznie wzrosła u większości użytkowników ze względu na zastosowanie bazy.
 • Kolor palety można wybrać najbardziej zróżnicowany i do każdej odzieży.

Szczególny nacisk klienci położyli na łatwość usuwania lakieru żelowego. Wystarczy trochę poluzować górną warstwę pilnikiem, nałożyć zmywacz do paznokci, owinąć folią i odczekać 20 minut. Rezultatem będzie prawie całkowite oderwanie lakieru od samego paznokcia.

Wybór profesjonalistów

Jeśli chodzi o paznokcie, kobiety dokładają wszelkich starań, aby osiągnąć genialny efekt. Ogromne pieniądze i dużo czasu spędza się na poszukiwaniu dobrego lakieru hybrydowego. Bardzo często gwóźdź zostaje zraniony przez złej jakości materiały, które są wykorzystywane do stworzenia narzędzia budżetowego.

Marka Solomeya daje swoim klientom możliwość korzystania z profesjonalnych kosmetyków do paznokci, bez wydawania fantastycznej kwoty.

Ten lakier jest idealny dla dziewcząt, które dopiero zaczynają uczyć się sztuki manicure. Jednolita konsystencja nie rozleje się po całej płycie, a wygodny pędzel pomaluje nawet najbardziej odległe narożniki. Szybkość suszenia lakieru pozwala zaoszczędzić czas, co znacznie skraca sesję samego manicure.

Przegląd lakierów żelowych Solomeya.

Obejrzyj wideo: Мастер-класс "Бархатные лапки": рисунок радужными 5d магнитными гель-лаками Neonail (Listopad 2019).

Zostaw Swój Komentarz