Popularne Wiadomości

Wybór Redakcji - 2019

Ściereczki do usuwania żelu

Lakier hybrydowy na paznokciach jest piękny, stylowy i trwały. Ale przychodzi moment, kiedy tę powłokę należy usunąć z paznokci.

Ten rodzaj kosmetyków dekoracyjnych ma jedną istotną zaletę, ale jednocześnie jest wadą - lakier żelowy ma silną przyczepność do płytki paznokcia i jej usunięcie może zająć nawet pół godziny. A dzięki niewłaściwym działaniom podczas tej procedury lub użyciu niskiej jakości kosmetyków do usuwania możesz poważnie uszkodzić paznokcie i zepsuć wygląd dłoni.

Współczesny rynek oferuje wiele różnych metod i narzędzi do usuwania powłok lakierniczych z paznokci, w tym różnych płynów i urządzeń. Ale prawdziwym odkryciem było wynalezienie specjalnych serwetek do usuwania lakieru żelowego, które zostaną omówione w tym artykule.

Co to jest

Serwetki to pojedyncze torby składające się z kilku warstw:

 • Warstwa wewnętrzna - hipoalergiczna elastyczna podstawaimpregnowane specjalną kompozycją przeznaczoną do usuwania lakieru, a także różnych składników pielęgnujących skórki;
 • Środek to foliaktóry tworzy efekt cieplarniany dla bardziej produktywnego działania składników;
 • Zewnętrzna warstwa zawiera wszystkie niezbędne informacje dla konsumenta, w tym informacje producenta i instrukcje dotyczące prawidłowego użytkowania.

Kluczowe zalety

Ściereczki do usuwania lakierów hybrydowych mają wiele zalet w porównaniu z innymi kosmetykami sprzedawanymi w tym celu:

 • Równie dobrze usuwają zarówno lakiery hybrydowe, jak i zwykłe lakiery.;
 • Wystarczająco wygodne w użyciu nawet dla początkujących w tej kwestii;
 • Wyglądaj stylowoma to znaczenie w sferze piękna;
 • Nadaje się do manicure i pedicure.;
 • Wygodny w podróży: nie ma prawdopodobieństwa rozlania w walizce, nie zajmuje dużo miejsca w torbie, można go używać prawie wszędzie;
 • Zazwyczaj wykonane z hipoalergicznych materiałów i komponentów.mający właściwości przyjazne dla skóry;
 • Jedna saszetka może usuwać powłokę naprzemiennie na kilku palcachJest to ekonomiczna opcja do użytku domowego.

Jak usunąć lakier do paznokci w domu, zobacz wideo.

Jak korzystać?

Ściereczki do usuwania lakierów żelowych są dość proste w zastosowaniu:

 • Aby powłoka była bardziej giętka, musisz usunąć górny połysk pilnikiem do paznokci o gruboziarnistym ziarnie.
 • Otwórz saszetkę, usuwając część opakowania. na planowanej linii separacji.
 • W ten sposób załóż serwetkętak aby impregnowana część spoczywała na lakierowanej płytce paznokcia.
 • Luźne krawędzie ciasno owijają się wokół palcaaby nie było żadnych luk;
 • Po 10-15 minutach (dokładny czas jest zwykle wskazywany przez producenta w instrukcji) wyjmij torebkę i usuń zmiękczony żelowy lakier za pomocą pomarańczowego patyczka.
 • W razie potrzeby usuń nasączoną bazę. z saszetek i wytrzyj paznokieć.
 • Opłucz ręce wodą i nałóż krem ​​nawilżający, krem ​​odżywczy, ze szczególnym uwzględnieniem okolic okołopaznokciowych i samych płytek paznokciowych.

Przegląd popularnych marek

Zgodnie z wynikami monitoringu recenzentów mistrzów manicure i zwykłych użytkowników można wyróżnić najpopularniejsze i popularne ściereczki do usuwania lakieru żelowego.

Milv

Duże opakowanie Milv działa długo: zawiera 200 pojedynczych chusteczek nasyconych optymalną ilością bezpiecznego, wysokiej jakości i skutecznego składu. Fakt ten sprawia, że ​​chusteczki te są najlepszą opcją przy podejmowaniu profesjonalnych działań w branży paznokci. Również na rynku konsumenckim istnieją małe opakowania zawierające po 20 saszetek.

Chusteczki Milv są łatwe w użyciu i wygodne do owijania, oszczędzając czas i wysiłek, eliminując potrzebę okresowej kontroli szczelności folii na palcach.

Ponadto produkty te mają szeroką gamę przyjemnych „smacznych” aromatów (czekolada, arbuz, jabłko, kokos), co sprawia, że ​​usuwanie powłoki jest wygodniejsze i wygodniejsze.

Jess paznokcie

Pudełko zawiera 200 saszetek z mokrymi chusteczkami jednorazowymi, impregnowanymi wysokiej jakości, ale oszczędnym składem skóry i płytki paznokcia. Ułatw proces usuwania lakieru hybrydowego, dbając o zdrowie i wygląd dłoni.

Ingarden

Ściereczki In'Garden mają przyjemny aromat, wydajność użytkowania, komfort i łatwość użycia. Ponadto, jeśli chcesz usunąć zwykły lakier, wystarczy usunąć serwetkę z saszetki i wytrzeć paznokieć. Płyn w tym produkcie nie wysusza płytki paznokcia, co pozwala na stosowanie jej częściej niż zwykłe płyny z acetonem.

Również bardzo poszukiwane są podobne kosmetyki kokosowe od Bluesky, Planet Nails i Runail.

Alternatywna opcja

Oprócz ściereczek jednorazowego użytku, w pojedynczych saszetkach witryny sklepowe oferują kolejną opcję zmywaczy do lakierów hybrydowych - niestrzępiące się chusteczki do manicurektóre nie pozostawiają różnych małych kosmków po zabiegu, w przeciwieństwie do wacików.

Niepozostawiające włókien serwetki wykonane są z nietoksycznego i elastycznego materiału o różnych rozmiarach i kształtach: kwadraty, serca, kwiaty itp. i sprzedawane w małych pudełkach lub rolkach. Niezwykle utrzymują zmywacze do paznokci, przepuszczają powietrze i są całkiem przyjemne w dotyku, co skraca czas i upraszcza proces usuwania powłok z paznokci.

Obejrzyj wideo: Ścierka do demakijażu samą WODĄ?! CO?! OMG #6 (Grudzień 2019).

Loading...

Zostaw Swój Komentarz