Popularne Wiadomości

Wybór Redakcji - 2020

Lakier do paznokci Stellary

Każda kobieta marzy o tym, aby mieć piękne i zadbane dłonie z doskonałym manicure. W końcu są naprawdę wizytówką każdego przedstawiciela płci pięknej. Nie tylko robi dobre wrażenie na swoim właścicielu, ale także sama jej się podoba. Obecnie istnieje wiele krajowych i zagranicznych marek i marek, które specjalizują się w tworzeniu szerokiej gamy lakierów do paznokci i produktów do pielęgnacji dla nich, na każdy gust, kolor i portfel. Następnie rozważymy markę Stellary prezentowaną w Rosji, w której znajdziesz lakiery do stworzenia najbardziej idealnej powłoki na paznokciach. Dowiesz się również o popularnych technikach aplikacji, które możesz wdrożyć w domu.

O marce

Producentem marki kosmetycznej jest firma Stellary Cosmetics ze Szwajcarii. Ta marka produkuje profesjonalne kosmetyki dekoracyjne, nad którymi pracują prawdziwi eksperci w swojej dziedzinie.

Produkty gwiezdne spełniają najnowsze wymagania w tej dziedzinie i oczywiście standardy jakości. Ponadto jest całkowicie bezpieczny w użyciu, ponieważ przechodzi wiele testów i testów.

Przy tworzeniu niektórych kosmetyków, w tym lakierów do paznokci, wykorzystujemy zaawansowane technologie i doświadczenie w tej branży, gromadzone przez wiele lat, a także doświadczenie w pracy z gwiazdami, które zawsze potrzebują najlepszej jakości. Nie na próżno „Gwiezdny” oznacza „Gwiaździsty”.

Ponadto może zadowolić raczej szeroką gamę produktów, a także regularną aktualizację i podążanie za trendami mody w danym sezonie.

O lakierach

„Lakier do paznokci” Stellary nie jest gorszy od profesjonalnych lakierów, są one bardzo łatwe do nałożenia i pozwalają stworzyć idealnie równomierną powłokę. Ponadto bardzo wygodne pędzle pozwalają na dość ekonomiczną dystrybucję produktu, dzięki czemu lakier zachwyci Cię na długo.

Lakiery tej marki mają dość gęstą i bogatą fakturę, co pozwala uzyskać gładką i idealną powłokę bez luk i szczelin. Możesz wykonać powłokę monofoniczną lub w kilku warstwach, aby uzyskać najlepszy wynik.

Chciałbym również zwrócić uwagę na zalety samej butelki, która jest idealnie przystosowana do wygodnego trzymania w dłoni, ponieważ te lakiery są bardzo często używane przez kobiety, które robią manicure w domu. Pędzel ma średnią grubość, można go użyć do pokrycia całej płytki paznokcia kilkoma aplikacjami.

Lakiery gwiezdne schną wystarczająco szybko, nawet po nałożeniu na kilka warstw, więc proces ten nie opóźni cię długo i możesz szybko wrócić do codziennych spraw.

Paleta odcieni

Kolekcja lakierów marki zawiera dwadzieścia cztery palety, składające się z pięciu odpowiednich i modnych odcieni. Lakiery każdej palety są zaprojektowane tak, aby idealnie się ze sobą komponowały. Wszystko, co musisz zrobić, to pomyśleć o przyszłym projekcie swojego manicure, a otrzymasz powłokę nie gorzej niż w salonie.

Dużym plusem jest to, że możesz łączyć kolory do manicure, a twój wybór będzie w 100% poprawny, ponieważ specjaliści Stellary zadbali już o udaną kombinację odcieni w tej lub innej palecie. Na przykład świetną opcją jest pokrycie paznokci od najjaśniejszego odcienia do ciemności lub odwrotnie. Ta technika nazywa się rozciąganiem kolorów i jest popularna od ponad sezonu.

Ciekawą i udaną opcją tworzenia manicure, na przykład w odcieniach fioletu, może być wybór następujących „pięciu” odcieni z palety marki, które obejmują odcienie 62–66:

 • „Summer Cool”;
 • „Purple Heather”;
 • Koktajl Jeżynowy
 • „Luksusowa hortensja”;
 • Dzika Śliwka

Dzięki tym odcieniom uzyskasz delikatne przedłużenie koloru, które zachwyci Cię nawet jednego dnia.

Techniki aplikacji

Aby odejść od zwykłego i prostego manicure i zrobić coś niezwykłego, ale jednocześnie prostego, radzimy przyjrzeć się tworzeniu technik nakładania manicure.

Gradient

Z pewnością widziałeś już tę opcję aplikacji i myślisz, że potrzebujesz do tego specjalnego sprzętu lub wycieczki do salonu. Ale z wielkim pragnieniem możesz łatwo zrobić to w domu.

 • W pierwszym etapie musisz przygotować paznokcie. Aby złożyć, wyczyścić i zrobić wszystko, co najczęściej wykonuje się przed nałożeniem lakieru.
 • W drugim etapie nałóż lakier bazowy.
 • W trzecim przypadku wybieramy dwa lub trzy odcienie lakierów i „płaskie” nakładamy je na folię lub inny materiał niechłonny. Rozmyj granicę między naszymi zastosowanymi odcieniami.
 • Następnie potrzebujemy zwykłej gąbki kosmetycznej. Delikatnie zmocz je naszymi odcieniami i przenieś „odcisk” na paznokieć ruchami klepiącymi. Tak samo jest z wszystkimi dziesięcioma paznokciami.
 • Na koniec musisz usunąć wszystkie błędy na skórze, można to zrobić za pomocą bawełnianego wacika lub krążka zamoczonego w zmywaczu do paznokci.
 • Nie zapomnij zakończyć tworzenia manicure lakierem utrwalającym.

Następujące pary odcieni „Tea Rose” i „Snow Queen”, „Sakura Flower” i „Bold Cherry”, a także „Indigo” i „Night Darkness” mogą być świetnymi opcjami łączenia, ale możesz także włączyć fantazję i połączyć swoje niezwykłe opcje

Manicure księżycowy

 • Najpierw nałóż lakier bazowy. Następnie przykryj paznokcie głównym kolorem i poczekaj na wyschnięcie.
 • Do tej techniki potrzebne będą paski samoprzylepne, które możesz łatwo dostać w każdym sklepie kosmetycznym. Następnie przyklej je na paznokciach, aby uzyskać między skórką a samym paskiem półkole.
 • W następnym etapie nałóż lakier, aby nie wykraczał poza granice naszych naklejek. Usuwamy je. Czekamy, aż paznokcie lekko wyschną i nałożą warstwę mocującą.

Recenzje

Przedstawiciele płci pięknej jako całości wydają aprobujące recenzje na temat lakierów Stellary. Oprócz ogromnej palety kolorów kobiety są również zadowolone z doskonałej aplikacji, przyjemnej tekstury produktów i, oczywiście, szybkiego suszenia, które nie wymaga godzinnego oczekiwania. Natychmiast po nałożeniu lakier dobrze się trzyma i nawet jeśli go gdzieś dotkniesz, będzie niezauważalny.

Należy również zauważyć, że lakiery są noszone przez bardzo długi czas, mimo że są stosunkowo tanie, a jakość jest naprawdę porównywalna z opcjami profesjonalnymi.

Jeśli chodzi o negatywne strony, niektóre panie zauważają, że po kilku zastosowaniach lakier może gęstnieć, ale być może wynika to z niewłaściwego przechowywania. Opcje z cekinami są dość trudne do usunięcia z płytki paznokcia, musisz ją obejść.

Dziewczyny zauważają również, że w jednej warstwie lakier wygląda przeciętnie, ale w dwóch jest naprawdę piękny, a nawet luksusowy.

Przegląd nowych lakierów do paznokci Stellary.

Aby kupić to narzędzie, czy nie - wybór należy do Ciebie.

Obejrzyj wideo: Najlepsze kolory wiosenne na usta i paznokcie Red Lipstick Monster (Luty 2020).

Loading...

Zostaw Swój Komentarz