Popularne Wiadomości

Wybór Redakcji - 2020

Leczenie końca paznokcia lakierem hybrydowym

Aby zachować piękny wygląd paznokci, wcześniej musiałem odmalowywać je co dwa dni. Teraz osiągnięcie idealnego manicure jest znacznie łatwiejsze. Lakier hybrydowy przez długi czas zachowuje piękno puchu i ideę wzorniczą mistrza.

Aby lakier trwał dłużej, musisz odpowiednio uszczelnić koniec paznokcia lakierem hybrydowym. W tym artykule znajdziesz szczegółowe instrukcje uszczelniania wolnej krawędzi gwoździa.

Zalety powłok

Ten produkt należy do kosmetyków dekoracyjnych. Jego nazwa wynika z połączenia dwóch elementów. Jest to lakier i żel w jednej butelce. Jeśli sam lakier może wyschnąć, wówczas do wysuszenia żelu używana jest specjalna lampa. Są różne, a czas suszenia zależy od ich rodzaju.

Należy pamiętać, że konieczne jest wysuszenie każdej nałożonej warstwy. Jeśli zrobisz to jednocześnie dla wszystkich zastosowanych warstw, wynik nie będzie.

Sercem lakieru hybrydowego jest żel, który symuluje paznokcie i enzym koloryzujący. Na rynku produkty te reprezentowane są przez wiele firm produkcyjnych. Co więcej, każdy produkt będzie różnić się nie tylko nasyceniem kolorów, ale także szybkością suszenia.

Możesz nosić manicure wykonany z szelaku od dwóch tygodni do 30 dni. Wszystko zależy od jakości uszczelnienia i właściwości płytki paznokcia.

Zalety lakieru hybrydowego:

 • Aby zakryć, nie trzeba zranić płytki paznokcia, czego nie można powiedzieć podczas używania żelu.
 • Kolor, jasność i połysk lakieru nie ścierają się przez długi czas.
 • Prawidłowo uszczelniony opuszek palca nie łuszczy się.
 • Produkt kosmetyczny jest całkowicie nieszkodliwy.
 • Dzięki szerokiej gamie kolorów możesz tworzyć różnorodne projekty.
 • Dostępne dla prawie wszystkich.

Dzięki takiemu narzędziu nawet słabe i łamliwe paznokcie stają się dość gęste i mocne. Wynika to nie z korzystnego działania produktu, ale z wielu warstw pokrywających paznokieć. Wszystkie te cechy lakieru można uzyskać tylko w jeden sposób - prawidłowe stosowanie i ścisłe przestrzeganie zasad. Najmniejsze odchylenie od techniki i sekwencji aplikacji spowoduje niskiej jakości manicure, który po kilku dniach zacznie złuszczać się i formować wióry.

Dlaczego foka

Czubek paznokcia, to także plasterek - najsłabszy punkt manicure. Ponieważ manicure nakłada się na kilka warstw, niezamknięta końcówka zapewnia po prostu dostęp do wszystkich z nich. Odsłonięcie otwartych powłok jest o wiele łatwiejsze niż zakrywanie.

Sądząc po stronie estetycznej, niepomalowany fragment wygląda raczej nieatrakcyjnie i zbyt zauważalnie.

Funkcje aplikacji

Prawidłowe uszczelnienie lakieru hybrydowego jest ostatnim etapem pracy, ale poprzednie są nie mniej ważne. Jeśli wstępne przygotowanie jest nieprawidłowe, wynik będzie krótkotrwały. Rozważ cały proces nakładania lakieru hybrydowego krok po kroku.

Przygotowanie dłoni

Bez względu na to, jak banalne może to zabrzmieć, ale przed zabiegiem powinieneś przygotować ręce. Dobrze je umyj, zrób odżywczą maskę lub kąpiel, posmaruj olejem. Jeśli zamierzasz zmienić kształt paznokcia, zrób to przed nałożeniem lakieru.

Pamiętaj, że natychmiast po zabiegach wodnych nie można nakładać lakieru. Gwoździe są parzone, porowate i nie są w stanie wytrzymać ciasnego dopasowania lakieru do płytki. Poczekaj co najmniej pół godziny. W tym momencie możesz przesuwać i ciąć naskórek lub nadać paznokciom pożądany kształt.

Przetwarzanie płytki paznokcia

Przed użyciem lakieru nie jest konieczne wbicie gwoździa w buff. Należy to zrobić tylko wtedy, gdy talerz jest zbyt łuszczący się.

W innych przypadkach płytkę należy traktować miękkim pilnikiem i odtłuścić. Do polerowania lepiej jest użyć niestrzępiącej się szmatki. Zwróć szczególną uwagę na czubek paznokcia, ponieważ to od niego lakier zaczyna się łuszczyć.

Nie dotykaj płytki paznokci traktowanej buffami rękami i odtłuszczaj je specjalnym narzędziem.

Aplikacja podkładu

Aby uniknąć łamliwości i łamliwości paznokci, możesz je przykryć podkładem. Agent wysycha natychmiast. Zapewnia lepszą przyczepność kolejnych warstw do płytki paznokcia.

Podkład pomaga odtłuścić, osuszyć i zdezynfekować płytkę paznokcia. W zależności od rodzaju płytki można stosować zarówno kwasowy, jak i kwasowy środek.

Nałożyć podkład ostrożnie, aby nie dostał się na naskórek i skórę w pobliżu paznokcia.

Baza pod lakier

Po wykonaniu wszystkich powyższych procedur należy przystąpić do stosowania bazy. Ta przezroczysta lepka substancja pomaga nie tylko wzmocnić manicure, ale także chroni płytkę przed zażółceniem i wyczerpaniem. Wybierz bazę z witaminami lub pielęgnującymi składnikami.

Jego warstwa powinna być jak najcieńsza. Wysuszyć bazę powinien być w specjalnej lampie. Lepką warstwę należy usunąć. Baza zapobiega przenikaniu kolorowego enzymu do płytki paznokcia.

Wypróbuj każdy środek trochę pod wystającą końcówką gwoździa. Jeśli paznokcie są przycięte zbyt krótko, a ich długość nie jest wystarczająca do uszczelnienia, powinieneś albo wyhodować paznokieć, albo po prostu nie liczyć na idealną jakość manicure.

Polski żel

 • Przed rozpoczęciem pracy dobrze wstrząśnij butelkami z lakierem.
 • Nałóż cienką warstwę lakieru hybrydowego. Wyrównaj za pomocą suchego pędzla. Wytrzyj paznokcie pod lampą. Ustaw zegar na dwie minuty. Jeśli jest to urządzenie LED, czas można skrócić do 30 sekund.
 • Nałóż drugą warstwę lakieru, wysusz ją ponownie. Eksperci zalecają nakładanie lakieru hybrydowego cienkimi warstwami, aby się nie rozprzestrzeniał, nie bąbelkował i nie formował wałków. Każda warstwa powinna być dobrze wysuszona.
 • Jeśli rysunek jest planowany, lepka warstwa musi zostać usunięta, w przeciwnym razie lakier pozostanie w tyle. Pamiętaj, aby lakierować, zwłaszcza ciemne odcienie, wystającą krawędź gwoździa. Tak więc manicure ogólnie będzie wyglądał o wiele bardziej schludnie.

Uszczelnianie

Najpierw dowiedzmy się, co uszczelnia wolną krawędź gwoździa. Jest to zabarwienie swobodnie rosnącego końca paznokcia po obu stronach podstawy, lakieru i wykończenia. Oznacza to, że nie jest to jedna ostateczna procedura, ale zestaw działań na każdym etapie.

Do uszczelnienia konieczne jest przetworzenie zarówno wewnętrznej, jak i odciętej części rosnącego nagietka. Jednocześnie staraj się nie dotykać skóry. Zbyt gorliwy do malowania wnętrza nie jest tego wart. Dla jasności obejrzyj wideo, jak prawidłowo uszczelnić koniec paznokcia lakierem hybrydowym.

Dowiedz się więcej o tym, jak uszczelnić koniec gwoździa, dowiesz się z następnego filmu.

Przejdź do uszczelnienia krawędzi nagietka. Kolejność prac jest następująca.

 • Zanurz pędzel w żelu.
 • Pozbądź się nadmiaru funduszy, usuwając je za szyję.
 • Pędzel z produktem powinien być prostopadły do ​​końcówki paznokcia.
 • Delikatnie nałóż produkt na krawędź. Koniecznie wejdź do środka.

Wykończ żel

Po nałożeniu i wysuszeniu żelu paznokieć należy pokryć środkiem wykończeniowym. Grubość wykończenia powinna być nieco większa niż grubość głównej powłoki. Połysk paznokci zależy od jakości wykończenia suszenia.

Mistrzowie manicure twierdzą, że lepiej jest suszyć niż suszyć tę warstwę. Jeśli powłoka jest zbyt sucha, po usunięciu lepkiej warstwy połysk również zniknie.

Top

Zastosowanie tego grubszego produktu chroni manicure przed uszkodzeniem. Nie zapomnij potraktować wnętrza wolnego paznokcia, jeśli pozwala na to długość.

Care

Po zabiegu manicure specjalista udzieli praktycznych porad na temat pielęgnacji paznokci. Przestrzegając tych prostych zasad, na długo zachowasz piękno swoich paznokci.

 • Pierwsze dni nie wystawiają paznokci na ciepło. Nie należy zanurzać rąk w gorącej wodzie, kąpać się, chodzić do sauny ani na plażę.
 • Nie pilnikuj pomalowanych paznokci, nawet jeśli nie czujesz się dobrze z kształtem. Aby to zrobić, usuń wszystkie warstwy i dopiero wtedy nadaj paznokciom kształt.
 • Chronić pisaki przed aktywnymi detergentami. Należą do nich proszki, środki czyszczące, mydła o działaniu wybielającym. W przypadku rękawiczek weź rękawiczki. Muszą być również używane do pracy w ogrodzie.
 • Układaj paznokcie przyjemnymi procedurami. Maski olejne i parafinowe, kąpiele zachowają integralność i zdrowie paznokci.

Niektóre niuanse

Bez względu na to, jak doświadczony i profesjonalny jest twój mistrz, czasami manicure nie trzyma się przyczyn niezależnych od niego. Lakier hybrydowy może się szybko odkleić, jeśli:

 • Ciało ma zwiększony poziom acetonu.
 • Paznokcie są bardzo łuszczące się.
 • Twoja krawędź nie jest wystarczająco długa i nie może być odpowiednio uszczelniona.
 • Osłabiona płytka paznokci.
 • Ostatnio przedłużyłeś paznokcie.

Usuń

Pamiętaj, że szelaku nie można usunąć za pomocą improwizowanych narzędzi. Jesteś bardzo zranionym talerzem. Istnieją do tego specjalne narzędzia.

Przed usunięciem lakieru żelowego górną warstwę należy odciąć, namoczyć w waciki z zmywaczem do paznokci i nałożyć na paznokcie, owinąć folią lub nałożyć specjalne klipsy. Po odczekaniu 10 minut pozostałą powłokę można łatwo usunąć pomarańczowym patyczkiem.

Obejrzyj wideo: Quloo. Pokaz Rekonstrukcji Paznokcia! Tak blisko tego jeszcze nikt nie pokazał (Luty 2020).

Loading...

Zostaw Swój Komentarz