Popularne Wiadomości

Wybór Redakcji - 2020

Szablony do lakierów hybrydowych

Zastosowanie szablonów do manicure jest bardzo popularnym, stylowym i popularnym trendem w projektowaniu paznokci.

Wymyślili i zaczęli ich używać w latach dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku. Te puste miejsca zyskały pierwszą popularność podczas tworzenia francuskiego manicure.

Dowiesz się więcej o tworzeniu manicure za pomocą szablonów z następnego wideo.

Dzisiaj różnorodność szablonów jest po prostu imponująca!

Są przeznaczone do manicure księżycowego i kurtki, do tworzenia różnorodnych wzorów geometrycznych (spirale, narożniki, kształty geometryczne itp.), Do rysowania serc, wszelkiego rodzaju sylwetek i innych wzorów.

A co najważniejsze - szablony do projektowania paznokci są idealne do stosowania nie tylko z zwykłymi lakierami, ale także z lakierami żelowymi.

Warunki użytkowania

Używanie szablonów do paznokci jest bardzo proste.

Przede wszystkim konieczne jest nałożenie cienkich warstw ochronnych podstawy i wykonanie lakierowania żelowego wybranego koloru. Następnie musisz oddzielić szablon od ulotki i przykleić go do paznokcia tak mocno, jak to możliwe. To bardzo ważna część pracy. Musisz ostrożnie przykleić szablon, ponieważ nie można pozwolić, aby powłoka przeciekła pod naklejką. Następnym krokiem jest nałożenie drugiego odcienia lakieru hybrydowego w jednej warstwie na szablonie. Na koniec pozostaje tylko usunąć szablon i wysuszyć wzór w lampie UV.

Jeśli lakier żelowy, którego używasz do nakładania rysunku, ma dość płynną teksturę, najlepiej dosłownie wysuszyć go w lampie przez 5 sekund bez usuwania szablonu, po czym należy go już usunąć, a paznokcie z rysunkiem wyschnąć.

Funkcje aplikacji

W przeciwieństwie do prostych lakierów konsystencja lakierów żelowych jest znacznie gęstsza i nie powoduje takiego skurczu podczas suszenia.

Z tego powodu nie jest konieczne całkowite pokrycie paznokci lakierem hybrydowym na szablonie, w przeciwnym razie problematyczne będzie usunięcie go bez uszkodzenia projektu.

Podczas pracy z szablonami na lakierach żelowych pamiętaj o podstawowych zasadach:

 1. Malując wzór, zwróć uwagę na warstwę lakieru hybrydowego: należy go nakładać tak cienko, jak to możliwe, gwarantuje to całkowite wyschnięcie, łatwiej będzie usunąć szablon z paznokcia, dzięki czemu uzyskasz schludny i piękny wzór.
 2. Pamiętaj, aby sprawdzić, jak mocno szablon przylega do płytki paznokcia, szczególnie wokół krawędzi. Aby szablon przylegał tak mocno, jak to możliwe, konieczne jest usunięcie warstwy kleju z lakieru żelowego, w tym celu można użyć buffa. Elementy szablonu na krawędziach paznokcia najlepiej pomalować na końcu, w przeciwnym razie podczas malowania centralnych wzorów lakier żelowy może przeciekać na krawędziach.
 3. Przed użyciem szablonu najlepiej jest go wyciąć. W ten sposób łatwiej będzie oddzielić się od podłoża i wygodniej pracować.
 4. Części szablonu, które wystają poza krawędzie nagietka, będą również wygodniejsze w ostrożnym przycinaniu nożyczkami.
 5. Najlepiej usunąć szablon za pomocą pęsety.. Musisz podnieść go jak najbliżej gwoździa i oderwać dosłownie o milimetr. Ruch powinien być równoległy do ​​gwoździa.
 6. Dopasowywanie projektu jest najlepsze za pomocą samopoziomującego blatu.
 7. Stosując proste wzory, możesz użyć wykałaczek lub cienkich pędzli.
 8. Tworząc geometryczne wzory, najwygodniej jest używać pasków do francuskiego manicure., a czasem możesz to zrobić nawet za pomocą prostej taśmy.
 9. Do łatwego i najbardziej równomiernego nanoszenia idealnych kółek i kropek na pewno potrzebujesz specjalnego pędzla, na końcu której znajduje się kula - taki pędzel nazywa się kropkami.
 10. Opracowanie projektu paznokci, zatrzymać swój wybór na jednej figurze geometrycznej, nie należy mieszać różnych kształtów w jednym projekcie.
 11. Geometryczne kształty wyglądają stylowo i korzystnie w stylizacji paznokci, naprzemiennie, w kolejności złamanej krzywej, a także w postaci mozaiki.

Pomysły na projektowanie

Szeroka paleta kolorów lakierów żelowych w połączeniu ze wzorami winylowymi czyni cuda, z ich pomocą każdy może stworzyć niepowtarzalne i oryginalne wzory paznokci. Rozważ kilka różnych technik.

 1. Technika "negatywne„- wykorzystuje tylko jeden kolor powłoki, a część paznokcia po prostu nie jest poplamiona, co sprawia, że ​​wzory można porównać do cięć w ubraniach.
 2. Podczas stosowania w manicure kilku kolorach technika będzie wyglądać bardzo efektownie ”ombre„(gradient) za pomocą szablonu.
 3. Ograniczenia liczby użytych odcieni w manicure nie ma lakierów żelowych, najważniejsze jest to, że wszystkie harmonijnie się ze sobą łączą.
 4. Podczas tworzenia dwukolorowego manicure za pomocą szablonów najlepiej wybrać lakiery żelowe o różnych fakturach. Może to być na przykład kremowy kolor powłoki w połączeniu z brokatem i tak dalej.
 5. Oryginalne rozwiązanie będzie tworzenie różnych wzorów w technice suwaka (naklejki na bazie wody) lub tłoczenia (drukowanie na paznokciach).

Szablony ekranów do manicure pozwalają łączyć różne wzory i kolory lakierów żelowych.

Wypróbuj różne klasy mistrzowskie i eksperymentuj, ponieważ ten sam wzór może wyglądać zupełnie inaczej w różnych odcieniach zasięgu.

Ponadto szablony są również bardzo ekonomiczne w użyciu. Na każdej ulotce z szablonami zwykle umieszcza się zwykle co najmniej dwadzieścia okien ekranowych. Wiele możesz nawet użyć dwukrotnie, tworząc wytłaczane i wcięte wzory.

Ceny i gdzie kupić

Szablony lakierów żelowych są sprzedawane we wszystkich sklepach z paznokciami.

Jeszcze łatwiej jest składać zamówienia na wzory do manicure w wielu sklepach internetowych.

Wybór szablonów jest po prostu imponujący pod względem obfitości - możesz łatwo znaleźć potrzebne opcje.

Cena szablonów do lakierów hybrydowych jest bardzo niska i wynosi średnio od 50 do 150 rubli.

Loading...

Zostaw Swój Komentarz