Popularne Wiadomości

Wybór Redakcji - 2020

Monogramy i wzory z lakierem hybrydowym

Piękne zadbane dłonie są wskaźnikiem kobiecości. Delikatny wzór na paznokciach jest niezbędnym detalem dla romantycznego wizerunku każdej dziewczyny. Możliwości zastosowania i metody modelowania wzorców są różne. Na przykład monogramy z lakierem hybrydowym mogą podkreślać kolor ubrań lub odgrywać rolę akcentu w ogólnym wyglądzie.

Funkcje

Monogramy nagietka są szeroko stosowane w kilku obszarach projektowania. Ta metoda jest stosowana w zdobieniach paznokci, w których paski lakieru są złożoną kombinacją z tworzeniem wzoru złożonego lub nawet litery anagramu. Dzięki szerokiemu wyborowi materiałów i dodatkowych narzędzi możesz rysować na różne sposoby, a łącząc swoją wyobraźnię, możesz stworzyć najbardziej uderzający i niepowtarzalny projekt monogramów.

Najczęściej stosuje się podejście minimalistyczne - zaprojektowanie jednego lub dwóch gwoździ z wzorami, a reszta bez akcentowanego obrazu.

Z pozorną łatwością aplikacji monogramy są trudną techniką wymagającą dokładności i cierpliwości. Przy niewystarczającej koncentracji można łatwo nasmarować pracę lub zastosować wzór asymetrycznie. Główną cechą jest rysowanie wszystkich warstw przy takim samym nacisku, ponieważ dopasowanie cienkich linii jest lepsze i szybsze.

Należy pamiętać, że przed nałożeniem rysunku na płytki paznokcia konieczne jest wykonanie roboczego szkicu na kawałku tektury - pomoże to uniknąć błędów w składzie i innych niedociągnięć.

Przy stosowaniu rysunku należy wziąć pod uwagę kilka niuansów:

 • Klasyczny sposób projektowania obejmuje jeden kolor dla głównej kompozycji na paznokciach. W projektach młodzieżowych dozwolone jest stosowanie kombinacji kolorów;
 • lepiej jest rysować subtelne wzory farbami akrylowymi - pozwala to szybko wysuszyć i naprawić obraz, a także uczynić go wyraźniejszym;
 • podczas przekraczania linii należy się spodziewać suszenie każdej nałożonej warstwy;
 • nie można użyć dużej liczby wzorów - manicure będzie wyglądał niechlujnie.

Główne typy

W zależności od stylu i wybranego obrazu manicure można wybrać dla każdego stylu i wydarzenia. Istnieje kilka głównych rodzajów projektowania:

 • francuski - w tym przypadku wzór znajduje się ściśle wzdłuż krawędzi jednego lub więcej gwoździ. Tak więc wzór po prostu oprawia manicure, bez większego nacisku. Ten projekt jest najbardziej odpowiedni do codziennego noszenia;
 • klasyczny - Najczęstszy rodzaj manicure z użyciem monogramów. Rysunek jest stosowany krok po kroku i tworzy złożone przeplatanie linii. Ta metoda jest stosowana tylko przez doświadczonych rzemieślników, ponieważ konieczne jest zastosowanie tych samych wzorów do każdego gwoździa, a to wymaga pewnych umiejętności;
 • nowoczesny - Główną różnicą od innych stylów jest metoda aplikacji. Wzory pokrywają całą powierzchnię paznokcia. Jednak może nie być tutaj symetrii, każdy monogram jest unikalny i niepowtarzalny. Ten projekt jest najbardziej uderzający i chwytliwy ze wszystkich. Często w nowych stylach pojawiają się mistrzowie obsługi paznokci, którzy biorą udział w konkursach.

Metody aplikacji

Monogramy na paznokciach można narysować na kilka sposobów:

 • tłoczenie - nakładanie kompozycji odbywa się za pomocą szablonu, na którym jest już gotowy wzór. Wady tego projektu obejmują uproszczenie stylu. Dodaj do takiego rysunku nie będzie działać;
 • naklejki - Najłatwiejszy sposób przesyłania wzorów. Możesz zrobić taki manicure bardzo szybko - obraz jest przyklejony do paznokcia i prasowany silnym enzymem wiążącym. Następnie jest utrwalany bezbarwnym lakierem;
 • rysunek - najtrudniejszy i czasochłonny sposób. Początkujących zachęca się do używania szablonów do „wypychania rąk” i przyspieszenia procesu.

Instrukcje krok po kroku

Aby manicure trwał długo i spełniał wszystkie wymagania dotyczące stylu i mody, potrzebny jest następujący zestaw narzędzi:

 • główny, dodatkowy kontrastowy i końcowy lakier hybrydowy;
 • Suszarka UV każda warstwa lakieru;
 • odtłuszczacz płytki do paznokci;
 • drobna szczotka monogramy (stiper);
 • wskazówki i gotowe wzory do malowania.

Bez względu na metodę nakładania samego dekoru będziesz musiał wykonać wszystkie główne kroki krok po kroku.

 1. Przygotowanie paznokci Konieczna jest symulacja równego, regularnego kształtu i długości płytek paznokcia, a następnie obróbka naskórka. Za pomocą szorstkiej dyszy (polerowania) wypoleruj powierzchnię każdego paznokcia, a dopiero potem odtłuść je specjalnym roztworem lub alkoholem.
 2. Projekt warstwy podstawowej. Pierwszą rzeczą do zrobienia po zabiegu jest pokrycie paznokci główną warstwą lakieru i pozostawienie do wyschnięcia pod lampą UV. Następnie możesz użyć warstwy tła i ponownie wysuszyć. Następnie każdy gwóźdź powinien zostać przymocowany górną powłoką, nie zapominając o wysłaniu go do całkowitego wyschnięcia. Ponadto, podczas nakładania każdej warstwy, końce płytek paznokcia powinny być uszczelnione.
 3. Rysowanie wzorów monogramów. Przed nałożeniem rysunku konieczne jest „polerowanie” ostatniej warstwy w celu uzyskania dobrej przyczepności. Następnie możesz bezpiecznie zebrać kroplę kolorowego lakieru żelowego na czubku cienkiego pędzla, nakładając go na paznokieć i rozciągając we właściwym kierunku. Nie powinno być wielu wzorów - to główna łaska. Po przeniesieniu wzoru paznokcie należy wysuszyć i nałożyć lakier nawierzchniowy.

Przydatne rekomendacje:

 • Możesz nauczyć się tworzyć piękne wzory za pomocą szablonów. Im więcej zdjęć zostanie przesłanych, tym lepsze i płynniejsze będą monogramy za każdym razem;
 • można również zastosować dodatkowe materiały - proszek, cyrkonie, srebro i złoty piasek;
 • dla bardziej świątecznego manicure należy użyć skomplikowanych wzorów i fresków tematycznych, ale w codziennym życiu lepiej jest stworzyć spokojny wzór z wzorem na jednym gwoździu.

Łatwy manicure monogramem na paznokciach - na poniższym filmie.

Obejrzyj wideo: Diamond Nailart Jak namlowac błyszczący diament? :: Nailart By Odette Swan (Styczeń 2020).

Loading...

Zostaw Swój Komentarz