Popularne Wiadomości

Wybór Redakcji - 2020

Lakier hybrydowy My Nail

Istnieje wiele różnych opinii na temat tego, na co mężczyźni zwracają uwagę, patrząc na kobiety. Ktoś skupia się na integralności obrazu, ktoś jest zainteresowany oczami, nie bez powodu nazywany jest zwierciadłem duszy, ktoś lubi jedwabiste włosy, inni zauważają uśmiech, wspaniały biust, długie nogi itp. Istnieje jednak wielu przedstawicieli silniejszego seksu, których pociągają kobiece dłonie, ich wyrafinowanie i kobiecość. Piękny manicure jest w stanie podkreślić atrakcyjność paznokci.

Dzisiaj lakiery hybrydowe są bardzo popularne.

Dość szeroka gama i różnorodność marek pozwala wybrać fundusze w zależności od osobistych preferencji i możliwości finansowych. Zalety lakierów żelowych pod względem trwałości, nasycenia i jasności kolorów. Lakier hybrydowy to najlepsza opcja na piękny manicure przez 3-4 tygodnie.

Funkcje i zalety

W 2003 r. Świat branży modowej został uzupełniony inną firmą, która wybrała lakiery hybrydowe jako priorytetowy obszar swojej działalności. W produkcji stosuje się różne innowacyjne techniki i nowoczesne technologie.

Wszystkie wytwarzane produkty są w pełni zgodne z wymogami i normami jakości Unii Europejskiej.

Główne zalety lakierów żelowych marki My Nail to:

 • doskonała jakość;
 • łatwość aplikacji i usuwania;
 • brak różnych wad (pęcherzyki, pęknięcia, rozprzestrzenianie się i rozwarstwienie) podczas użytkowania;
 • trwałość kolorów i jasność;
 • kompatybilność z bazami i utrwalaczami innych marek;
 • szeroka gama kolorów;
 • hipoalergiczność i brak nieprzyjemnego ostrego zapachu;
 • przy prawidłowym stosowaniu wysoka odporność na wpływy fizyczne i chemiczne.

Jak wybrać

Niestety ostatnio istnieje duże prawdopodobieństwo zakupu fałszywych środków od znanych popularnych marek. Jest to problem wszystkich popularnych marek i popytu wśród konsumentów. Na przykład, ulegając potrzebie kupowania taniego lakieru hybrydowego na jednym z najpopularniejszych wśród współczesnych chińczyków, nie powinieneś później narzekać na niską jakość produktu. Często na takich stronach sprzedawane są podróbki, które nie tylko rozczarowują podczas użytkowania, ale mogą być również niebezpieczne dla zdrowia. Ostry i nieprzyjemny zapach może wywoływać ataki astmy lub reakcje alergiczne. Astmatycy i osoby podatne na różne alergie muszą być tak ostrożne i uważne, jak to możliwe, stosując tanie produkty kosmetyczne.

Jeśli mówimy o jakości, to przy użyciu taniego lakieru-podróbki nie będzie można zrobić pięknego manicure.

Zwykle lakier rozprowadza się, układa nierównomiernie, pozostawia brzydkie i zbyt zauważalne paski, złuszcza, złuszcza i pęcherzyków.

Lepiej jest kupować kosmetyki do paznokci marki My Nail w wyspecjalizowanych punktach, w których na życzenie konsumenta konsultanci handlowi mogą dostarczyć certyfikaty jakości sprzedawanych kosmetyków. Oficjalne biura sprzedaży - gwarancja doskonałej jakości towarów oferowanych kupującym.

Zastosowanie

Idealny manicure to nie tylko piękny lakier, który wystarczy wybrać i ostrożnie nałożyć na paznokcie, to bardzo delikatny proces składający się z kilku etapów.

 1. Przede wszystkim konieczne jest usunięcie powłoki wcześniej na paznokciach lub jej pozostałościach. Następnie usuwa się naskórek, nadaje kształt (ostre, owalne, prostokątne lub inne opcje), paznokcie szlifuje się delikatną metodą, odtłuszcza i dezynfekuje.
 2. Drugi etap lub pierwsza warstwa to podstawa lub fundament. Nakładaj wyłącznie na czyste i suche paznokcie. W przeciwnym razie nierówna powierzchnia paznokcia, resztki lakieru, kropelki wody / płynu nie pozwolą na nałożenie lakieru żelowego równą i równą warstwą. Często stosuje się przezroczystą podstawę, czasem można użyć bieli, tę metodę można wykorzystać do podkreślenia i uczynienia głównego koloru bardziej wyrazistym. Wszystkie te opcje znajdują się w ofercie My Nail. Głównym celem bazy jest ochrona paznokcia przed bezpośrednim kontaktem z żelem lub nawet zwykłym lakierem. Następnie ostrożnie osusz paznokcie za pomocą lampy LED (wystarczy 30 sekund) lub lampy z promieniowaniem UV (zajmie to około 1,5-2 minut).
 3. Trzecim etapem jest aplikacja lakieru hybrydowego. My Nail nakłada się średnio w 2-3 warstwach. Liczba warstw zależy od pożądanego rezultatu: jeśli chcesz jasny i bogaty manicure, lepiej pomalować paznokcie trzy razy, aby uzyskać spokojniejszy ton - dwa razy wystarczy. Ponadto każda warstwa jest dokładnie suszona pod lampą.
 4. Czwarty etap, czyli utrwalanie, polega na nałożeniu środka utrwalającego, który zachodzi z warstwą klejową lub bez niej. W pierwszej opcji po wyschnięciu trzeba wytrzeć płytkę paznokcia specjalnym płynem, który usuwa lepkość, ale nie wpływa na sam utrwalacz.

Manicure to jedno, ale lakier do paznokci nie jest tak łatwy do usunięcia.

Jeśli w przypadku zwykłego lakieru wystarczy wytrzeć paznokcie zmywaczem do paznokci, oto nieco inna procedura. Lakier hybrydowy My Nail jest czyszczony specjalnym narzędziem. Musisz go nałożyć na kawałek bawełny lub wacik, owinąć każdy gwóźdź i przykryć folią. Pozostaw na około 10-15 minut. Pozostałości lakieru można łatwo usunąć za pomocą laski lub gąbki z pomarańczowego drewna. Następnie płytkę paznokcia szlifuje się, aby wyeliminować nierówności i wady powierzchni.

Dowiesz się więcej o lakierze hybrydowym My Nail z następnego filmu.

Przegląd kolekcji

Amerykańska marka My Nail oferuje współczesnym niezwykle bogaty asortyment powłok żelowych. Paleta kolorów produkowana przez firmę zadziwia różnorodnością kolorów i różnymi odmianami lakierów:

 • modne opcje znane jako Cat's Eye;
 • głębokie odcienie niebiesko-zielonych odcieni (bez użycia blasku i połysku);
 • kolory holograficzne, które mogą zmieniać kolor w zależności od kąta widzenia;
 • ciepłe pastelowe kolory;
 • nasycone odcienie z dużym lub małym połyskiem;
 • niezmienny klasyk (biały, czarny, wszelkiego rodzaju odcienie czerwieni);
 • nasycone kolory (głównie ciemne) z połyskiem;
 • spektakularne odcienie liliowo-fioletowe bez żadnych dodatkowych efektów;
 • spokojne delikatne odcienie od jasnoróżowego do głębokiego brązu;
 • romantyczne odcienie dla klasycznego francuskiego manicure;
 • ospałe dźwięki z metalowymi odcieniami;
 • niezwykle jasne neonowe kolory.

Recenzje

Pomimo faktu, że zwykle każdy kosmetyk ma zarówno swoich wielbicieli, jak i negatywnych konsumentów, lakiery żelowe znaku towarowego My Nail w większości przypadków mają pozytywne recenzje. Użytkownicy zwracają uwagę przede wszystkim na niezwykle bogatą i różnorodną paletę kolorów - dziś produkowanych jest ponad sto różnych kolorów.

Wygodne butelki o pojemności 9 i 15 ml, miękki szeroki pędzel o średniej grubości fakturze - wszystko to przyczynia się do szybkiego nakładania lakieru na powierzchnię paznokcia.

Ponadto dziewczyny pozytywnie reagują na trwałość lakieru tej marki. Przy zastosowaniu właściwej technologii nakładania lakieru żelowego i pielęgnacji dłoni produkt może trwać średnio 3-4 tygodnie.

Lakiery hybrydowe My Nail w pełni spełniają kryterium „ceny do jakości”, ponieważ za bardzo rozsądną cenę można kupić produkty doskonałej jakości znanej amerykańskiej marki.

Obejrzyj wideo: Moje początki z lakierami hybrydowymi EM Nail - podstawy (Luty 2020).

Loading...

Zostaw Swój Komentarz