Popularne Wiadomości

Wybór Redakcji - 2020

Lakier do paznokci Faberlic

Lakier do paznokci Na rynku istnieje tak duża konkurencja dla jego różnych typów w dzisiejszych warunkach. W tej dziedzinie są zasłużeni „tytani”. Jednym z nich są lakiery Faberlic. Różnią się od wszystkich innych i są reprezentowane przez ogromną liczbę najbardziej niewyobrażalnych odcieni i wszelkiego rodzaju powłok reliefowych. Kupując produkty tej firmy, na pewno nigdy nie pożałujesz swojego wyboru.

Funkcje i zalety

Wśród innych marek Faberlic wyróżnia się bardzo dużą linią powłok do naszych paznokci o różnych kolorach i właściwościach. Ta marka posiada markę, a cena jest zawsze zgodna z jakością. Kolory są zawsze jasne i nasycone. Więc chcę spróbować jeszcze raz. Również istnieją lakiery w inteligentnych kolorach (lakiery CC), które mają kilka zalet:

 • Przytrzymaj przez co najmniej 7 dni;
 • Aplikacja jest możliwa bez podstawy;
 • Nie wymaga suszenia;
 • Wystarczy jedna warstwa.

Kompozycja

Kompozycja zawiera wiele elementów, które pomagają dłużej utrzymać połysk i przyczyniają się do długotrwałego zachowania koloru na powierzchni. Pełny skład obejmuje: octan butylu, octan etylu, nitrocelulozę, kwas adypinowy / glikol neopentylowy / kopolimer bezwodnika trimelitowego, dibenzoesan glikolu dipropylenowego, alkohol izopropylowy, bentonit stearalkoniowy, kopolimer akrylanowy. Dość mała lista elementów takiego produktu, jak powłoka, która spada również na delikatną skórę naskórka. Wszyscy jesteśmy przyzwyczajeni do tego, że w składzie powinna znajdować się niewyobrażalna liczba składników, ale nie ma ich tak wiele. Zmniejsza to prawdopodobieństwo podrażnienia z faktu, że substancje zawarte w lakierze powodują alergię lub inną podobną reakcję organizmu.

Linie marki

Oprócz tak zwanego „Smart Color”, w sprzedaży znajdują się lakiery takie jak „Mirage”, „Candy Nails”, „Secret of Style”. Wszystkie różnią się nie tylko kolorami, ale także właściwościami, każdy może być odpowiedni do konkretnej sytuacji. Konsultanci mogą udzielić wielu porad, które najlepiej wybrać. Ale rzućmy okiem na najpopularniejsze z nich w kolejności.

Na poniższym filmie - recenzja lakieru do paznokci Faberlic CC 9 in 1 Smart Color.

Mirage Lucky Wyróżniają się specjalnymi efektami specjalnymi, które są tworzone za pomocą małych inkluzji. Dodają objętości i tajemniczości paznokciom. Ponadto tworzenie obrazu nie wymaga niczego poza samym słojem z lakierem. Prezentowane są kolory takie jak Tea Rose, Sweet Papaya, Creamy Sundae i inne. Tylko 14 odcieni.

Linia Candy Nails tworzy efekt wyłączności, tak jakby to było zrobione tylko dla Ciebie i tylko Ty go masz. Kremowa konsystencja upraszcza aplikację i sprawia, że ​​jest to czysta przyjemność. Wyrafinowanie tego lakieru jest odpowiednie dla tych, którzy lubią miękkie i ciepłe odcienie.

„Sekret stylu” Znajduje się w wyższej kategorii cenowej, ale jest tam słusznie. Jego najgłębsze kolory nie pozostawiają obojętnym nawet najbardziej wymagającym kobietom. Paleta składa się z 10 kolorów, a każdy z nich jest niesamowicie piękny. Odcienie „Lilac Dawn” i „Shiny Diamond” wyróżniają się szczególnie, a „Raspberry Dress” to niewątpliwie klasyk, w który tchnęło jednak coś nowego.

Paleta

Przyjrzyjmy się bardziej szczegółowo wszystkim odcieniom lakierów firmy Faberlic, ponieważ jest ich tak wiele, że dezorientacja wcale nie jest trudna. Porozmawiajmy o głównych i odpowiednio najpopularniejszych kolorach.

Piasek - Jest to specjalny rodzaj lakieru, który ma unikalną teksturę i relief. Nazwa prawdopodobnie wyjaśnia, że ​​paznokcie pokryte takim narzędziem wyglądają jak porozrzucane tysiącami ziaren piasku.

Ponadto ten rodzaj nie ogranicza się do zakresu jednolitej i monotonnej powłoki. Aby tworzyć indywidualne wzory i rysunki, możesz użyć lakierów piaskowych o różnych kolorach.

Hue 7407 jest częścią wiersza „Najlepszy skrypt”. To twoja tajna broń, walcz z innymi tym kolorem, jego nasyceniem, głębią. Technologia zastosowana do jego stworzenia zapewnia idealne rozmieszczenie na całej powierzchni płytki paznokcia. Aby dodatkowo przedłużyć żywotność lakieru, na wierzch można nałożyć specjalną powłokę ochronną firmy Faberlic. Daje jeszcze więcej połysku i połysku.

„Waniliowe niebo” to nie tylko kolor, który nadaje naszym paznokciom lekkości i lekkości. Kolor ten daje również naszemu manicure efekt wydłużenia i wyrafinowania. Wanilia jest różnego rodzaju, ale tutaj jest najbardziej niewyobrażalna i nie do opisania słowami. Można powiedzieć, że dla każdego jest inny i wyjątkowy. Osiąga się to poprzez wyciągnięcie całej bogatej palety z filiżanki gorącego waniliowego cappuccino lub chmur o zachodzie słońca późnym wieczorem, płynnie zmieniając się w noc.

„Angel Wing” wyraźnie uzasadnia swoją nazwę jako coś olśniewająco białego i przestronnego. To zdecydowanie powinno znajdować się w kolekcji każdej kobiety. W zależności od naturalnej jasności paznokci gęstość koloru osiąga się po nałożeniu 2-3 warstw. Dla miłośników francuskiego manicure z pewnością stanie się ulubieńcem wszystkich innych. Jest to najkorzystniejsza opcja na specjalne okazje, czy to na wakacje, czy nawet na wesele.

I to nie jest pełna lista palet, która znajduje się na stronach katalogów tej marki. Zawiera szeroką gamę kolorów i odcieni na każdą okazję.

Recenzje

Spośród dużej liczby recenzji na temat Faberlic, większość jest entuzjastyczna i chwalona. Kobiety podziwiają wytrwałość, bogactwo, prostotę, łatwość użycia tych pięknych i kolorowych słoików. Wyróżniają się również stosunkowo niską ceną. Wszystko razem tworzy ekskluzywność i niepowtarzalność, które wszystkie prezentowane powłoki posiadają bez wyjątku.

Podsumujmy więc wszystkie pozytywne i negatywne strony. Pierwszą rzeczą, którą chcę powiedzieć o rzeczach, które zachwycają wszystkich. A to:

 • Kiedy lakier powinien być błyszczący, tak naprawdę jest. A kiedy powiedziane jest, że jest matowy, to zawsze taki jest.
 • Łatwość jego stosowania po prostu uderza wszystkich na miejscu. Aby to zrobić, każdy słoik ma wygodną szczotkę z zaokrągloną końcówką, aby dostać się do najbardziej niedostępnych miejsc.
 • Możliwość nałożenia go bez uprzedniego nałożenia bazy na paznokieć. Ta właściwość umożliwia stosowanie lakieru dla tych, którzy ciągle się spieszą i spieszą.
 • Szybkość suszenia skraca również proces powlekania. Nie ma potrzeby kupowania specjalnych lamp do suszenia, proces suszenia jest naturalny.
 • Trwałość lakieru, który może trwać kilka tygodni. A w przypadku stosowania specjalnych produktów zawierających żel może osiągnąć nawet miesiąc, podczas którego nawet najmniejszy chip nie będzie zauważalny w twoim manicure.
 • Piękna i stylowa butelkaktóre wyróżnią się w twojej dużej kolekcji.

Niewątpliwie jest to tylko część wszystkich pozytywnych aspektów, które może mieć Faberlic. Całą resztę znajdziesz tylko kupując i próbując.

Poniższe wideo jest przeglądem lakieru do paznokci Secret of Style.

Wady lakierów tego producenta są nieliczne:

 • Fani kuchni i pracujący rękami narzekają na niewystarczającą trwałość. Ale jest to naturalne, ponieważ powłoka nie ma magicznych właściwości. Jeśli zrobiłeś manicure, bądź tak miły, aby nieco ograniczyć efekt mechaniczny paznokci. Uruchom swoje piękno i pozwól innym w pełni się nim cieszyć.
 • Niektóre kobiety zauważyły, że lakier zaczyna gęstnieć po sześciu miesiącach od zakupu. Nie ma się czym martwić. Wystarczy go rozcieńczyć, dodając kroplę zmywacza do paznokci. A najlepszym rozwiązaniem byłoby nie zostawiać tego na bardzo długo, aby pozwolić sobie na doskonały kolor tak często, jak to możliwe.

Obejrzyj wideo: Piękne paznokcie! Lakiery Faberlic ; (Kwiecień 2020).

Loading...

Zostaw Swój Komentarz