Popularne Wiadomości

Wybór Redakcji - 2019

Brązowy manicure

Brązowy lakier do paznokci idealnie harmonizuje z jesiennym krajobrazem. Jesienią są tylko dwa popularne odcienie - żółty i brązowy. Takie dźwięki są zawsze spokojne i nie są głośne. Istnieje wiele odcieni kawy, a także odcienie czekolady.

Funkcje

Wybierając wzór paznokci z brązowym lakierem żelowym, najlepszą kombinacją dla nich jest żółty, czarny i złoty. Obecnie trendy w modzie są takie, że pomysły z projektowaniem paznokci w odcieniach brązu stają się wiodącym tematem przy wyborze ich projektu.

Wynika to przede wszystkim z faktu, że przez kilka sezonów z niezbędnymi elementami zarówno manicure, jak i pedicure nie są zwykłe monofoniczne zabarwienie paznokci, ale połączenie różnych kolorów lub powłoki z wzorem. Dzieje się tak, gdy brązowy lakier jest najlepiej przystosowany do podstawy wszystkich prac projektowych.

Ciekawe, że brązowe odcienie stały się popularne nie tak dawno temu i przez długi czas były przypisywane tym, których nie można w żaden sposób połączyć z manicure. A ponury kolor nie ma z tym nic wspólnego, ponieważ znacznie ciemniejsza czerń, ciemna śliwka lub kolor zgniłej wiśni - to dość popularne wzory paznokci dla kobiet mody późnych lat 90-tych.

Brązowa paleta kolorów przez długi czas nie interesowała przemysłu kosmetycznego zajmującego się produkcją lakierów, ale wszystko zmieniło się, gdy Francuzi okazali się u szczytu popularności.

Francuski manicure jest demokratyczny i schludny, wieje od ducha arystokracji, lekkości i dyskretności. Dzięki francuskiej modzie musiałem pamiętać cudowne brązowe odcienie kasztana, przyjemny ciepły cynamon i atrakcyjny odcień miedzianej wanilii, karmelu i mlecznej czekolady. Te odcienie nie są gorsze niż bezbarwne z bielą, która może ozdobić damskie palce o dowolnym kształcie i dowolnej długości płytek paznokciowych.

Okazało się, że brązowy manicure ma główną i bardzo ważną zaletę - nadaje urokowi i wyrafinowaniu paznokciom o dowolnym kształcie i długości.

Ponadto brązowa gama w projektowaniu paznokci była niezbędna dla płci pięknej, której działalność zakłada kodeks ubioru w zbiorowej karcie pracy.

Łatwo to wytłumaczyć neutralnością dowolnego odcienia czekolady - ten projekt nie ma obsesyjnych i hałaśliwych nut, dzięki czemu udało się uzyskać biznesowy i harmonijny wizerunek.

Paleta

Ciepłe, piaszczysto-brązowe odcienie pomóż stworzyć solidny i biznesowy wizerunek kobiety. Lakier można nakładać równomiernie na wszystkie paznokcie lub można je naprzemiennie - jaśniejsze i ciemniejsze. Taki manicure jest obecnie w modzie, a jego znaczenie jest gwarantowane na poziomie przez kilka kolejnych sezonów.

Jeśli chodzi o sezon na brązowe lakiery, mistrzowie projektu są skłonni doradzać zimnym sezonom, podkreślając, że możesz używać brązowych kolorów zarówno do codziennego manicure, jak i na specjalne okazje.

Jeśli zdecydowano się użyć czekoladowe odcienie brązu jako podstawa do tworzenia zdobienia paznokci, wówczas ta opcja projektowania obejmuje wykonanie rysunków na płytce paznokcia. Może to być konstrukcja jednego palca serdecznego lub nawet środkowego, a reszta będzie odpowiednia do pokrycia odcieniem kasztana.

Najlżejsza z całej brązowej palety, beżowa- Zawsze jest szlachetność, delikatność pastelowych kolorów, pewne wyrafinowanie i wyrafinowanie. Taki odcień nigdy nie będzie chwytliwy i wygląda bardzo naturalnie, ale ponieważ długopisy z beżowym wzorem na paznokciach zawsze wyglądają bardzo zadbane. Ponadto jest to doskonała baza zarówno dla skromnego ornamentu, jak i złożonego wzoru.

Z beżowym lakierem zawsze wygrywasz, i to niekoniecznie nudna monotonia - jeśli chcesz, dodaj go ze złoceniami, kamykami lub kombinacją z innymi odcieniami.

Jest tak wiele designerskich pomysłów na pracę z najjaśniejszymi odcieniami brązowo - beżowego odcienia, że ​​łatwo jest zgubić się w ich różnorodności. Ale wśród nich są oczywiście te, które są najbardziej rozpowszechnione.

Neutralność beżowego odcienia nie eliminuje potrzeby umiejętnego posługiwania się. Nie znając niektórych niuansów, bardzo trudno będzie wykonać manicure poprawnie i pięknie. Ten kolor z reguły wybierany jest przez dziewczęta, które są delikatne i spokojne, a w ich rękach ten projekt wygląda na drogi i imponujący.

W takim przypadku ważna jest nienaganność wykonania manicure. Skórka musi być odpowiednio przetworzona, a płytka paznokcia jest oszczędzona na wszelkich nieprawidłowościach, w przeciwnym razie wszystkie błędy będą uderzające. Największa dokładność będzie wymagać pracy z monotonną powłoką.

W przypadku krótkich gwoździ beżowy odcień będzie lepiej wyglądał na kwadratowym lub kwadratowym kształcie z lekko zaokrąglonymi narożnikami (nazywa się to miękkim kwadratem). Różnorodność beżowych odcieni jest świetna, więc możesz wybierać spośród:

  • krem;
  • orzechowe;
  • kawa mleczna;
  • sypki
  • wanilia

Jest coś do eksperymentowania

Dla miłośników najjaśniejszych brązowych odcieni, którzy będą mieli ważne spotkanie, firmowy spacer lub inne ważne wydarzenie, ulubiony kolor ze złotymi błyskami lub złotem może stać się prawdziwym szykiem. Dzięki niemu możesz nawet twierdzić, że jest królową piłki. Tylko tutaj jest ważny punkt - złoto nie powinno być za dużo, wystarczy lekko nim ozdobić główną powłokę.

Złoto można wykorzystać na przykład do stylowej kurtki, pasków lub rysunków. Złoto będzie wyglądać elegancko tylko na jednym gwoździu w połączeniu z resztą, pokrytym tylko kolorem głównym.

Brązowy kolor manicure jest odpowiedni do eksperymentów w projektowaniu paznokci dziewcząt poszukujących stylowego i niecodziennego wyglądu, tutaj będą miały wiele różnych możliwości wystroju, dzięki czemu ich wizerunek będzie za każdym razem uzyskiwał nowe notatki.

Jeśli nie jesteś profesjonalnym manikiurzystą, ale chciałbyś jakoś poradzić sobie z nudnym jednolitym kolorem, możesz dodać do niego akcenty akrylowe, a profesjonaliści z łatwością poradzą sobie z tym zadaniem za pomocą lakierów żelowych.

Na szczególną uwagę zasługują odcienie brązowego lakieru, takie jak gęsty karmel i mleczna czekolada - nagietki pomalowane w takim kolorze są magicznie w stanie zapewnić właścicielowi spokój i ciepło.

Jeśli mówimy o stylowym brązowym manicure, to ten projekt paznokci o ciepłych odcieniach brązu - żółtawy lub czerwonawy. Jest to również doskonała baza do rysowania akrylu, dostępna nawet dla początkującego manicure, który można wykonać w domu. Taka baza nadaje się również do lakierów hybrydowych, których mistrzowie wykonują niezwykłe i stylowe projekty.

Jasnobrązowy lakier równie pięknie potrafi ozdobić paznokcie o dowolnym kształcie i dowolnej długości. Świadczą o tym liczne recenzje współczesnych fashionistek, którzy tak bardzo go kochali właśnie za tę jakość.

Neutralność każdego tonu światła jest dobra, ponieważ nie ma problemów z kombinacją. Beżowe odcienie na paznokcie to solidność i spokój właściciela.

Ciepło lub zimno brązowy całkowicie zależy od tego, czy przeważa kolor - czerwony czy żółty.

Cała paleta jasnobrązowych odcieni nie straciła popularności od kilku sezonów dla paznokci o różnych kształtach i długościach. Mówi się również, że jasne odcienie czekoladowo-karmelowe są neutralne i odpowiednie dla każdego paznokcia.

Odcienie brązu i beżu wszelkie szanujące się piękno próbujące trendy w modzie próbuje na siebie, ponieważ są to odcienie, które zapewniają właścicielowi spokój i solidność.

Rozpuszczona czekolada w zdobieniu paznokci ma ciepły odcieńnie wymaga żadnych dodatków - na paznokciach wygląda po prostu niesamowicie i jest całkowicie samowystarczalny.

Czasami mistrzowie manicure sięgają po ciekawe rozwiązanie, wybierając dwa różne odcienie brązu do pracy, a tym samym zmieniając paznokcie. Okazuje się dość niezwykłe i imponujące.

„Oczy węża”

To najbardziej imponujący brązowy wzór lakieru.. Paznokcie są pokrywane zgodnie ze zwykłą technologią jasnobrązowym lakierem żelowym, a następnie działają tylko dwoma paznokciami.

  1. Aby symulować skórę gadów na środkowych i palcach serdecznych potrzebujesz czarnej folii do craquelure. Nadrukowany jest na lepkiej warstwie koloru, dotykając paznokcia małymi częściami folii - w ten sposób powstają pęknięcia imitujące wzór skóry węża. Następnie - górna warstwa, suszenie lampą i usuwanie lepkiej warstwy.
  2. Następnie pobierana jest klejąca folia transferowa. a pośrodku nagietka narysowana jest plama w kształcie owalu (przyszłe oko węża). Gdy klej stanie się przezroczysty, na plamę nakłada się zieloną folię z holografią. Należy go przycisnąć do gwoździa, a następnie oderwać. Następnie, na zielonym tle przyszłego oka, żółte środkowe linie (tło źrenicy) są narysowane żółtą farbą akrylową pośrodku.
  3. Następnym etapem jest sam uczeń węża - To jest czarny pionowy pogrubiony pasek z ostrymi krawędziami (spłaszczony romb) wykonany farbą akrylową na żółto. Teraz kontur oka jest rysowany czarnym lakierem hybrydowym wokół zieleni (oko jest wizualnie wypukłe). Całe to dzieło sztuki trzeba teraz wysuszyć w lampie.
  4. Następnie będziesz potrzebować specjalnej kompozycji „Base Coat” do tworzenia gałki ocznej. Kompozycja nakłada się na oko grubą warstwą, dzięki wypukłemu konturowi czarnego lakieru żelowego baza nie płynie poza nią. Następnie jest minuta suszenia w lampie. Następnie możesz dodać kroplę do samego środka, aby zwiększyć objętość oka. Następnie ponownie suszenie.
  5. Podsumowując, biały lakier żelowy na konturze małe białe kropki są rysowane, zaczynając od zewnętrznej krawędzi oka i lekko nie sięgając do wewnętrznej - dzięki czemu oko staje się bardziej wyraziste. Po wyschnięciu lepka warstwa jest usuwana z lampy i nakładany jest olej do skórek. Oko węża jest gotowe.

Jak zrobić „Oko węża”, zobacz wideo poniżej.

Obejrzyj wideo: Idealny jesienny manicure. Paznokcie hybrydowe z brokatem. Semilac (Listopad 2019).

Zostaw Swój Komentarz