Popularne Wiadomości

Wybór Redakcji - 2020

Manicure z szarym lakierem.

Istnieje opinia, że ​​szary kolor (w tym przypadku główny ton), w tym lakier z takim odcieniem, jest bardzo nudny i smutny, że paznokcie powinny być jasne i wesołe, w przeciwnym razie ludzie w pobliżu nigdy nie zwracają na ciebie uwagi, biorąc pod uwagę nieciekawa szara mysz.

Oczywiste jest, że jasny kolor wygląda atrakcyjnie, a także odpowiednie ubrania lub jasny makijaż. Ale ile jest możliwości, aby pięknie połączyć szare odcienie - wielu nawet nie zdaje sobie z tego sprawy.

Należy zwrócić uwagę na jedno zastrzeżenie - szary lakier najlepiej wygląda na tle ciepłych ubrań. To sugeruje wniosek, że dla projektu w odcieniach szarości musisz poczekać na późną jesień, a następnie możesz eksperymentować z nią do wczesnej wiosny.

W ciągu ostatnich kilku sezonów styliści i projektanci zauważyli, że szary kolor nie jest już uważany za coś drugorzędnego, a zainteresowanie fashionistek znacznie wzrosło. Wśród wszystkich odcieni szarości zidentyfikowano nawet lidera, który został uznany za jeden z najpopularniejszych w bieżącym roku - nazywa się go „skórą rekina” i jest uważany za inteligentny.

Ten stan sprawił, że profesjonalni specjaliści od manicure poważnie zaangażowali się w rozwój pomysłu zaprojektowania płytki paznokcia w szarym kolorze, w wyniku czego otworzyły się jej kolosalne możliwości dla takiej aplikacji.

Funkcje kolorów

W rzeczywistości, poprzez zmieszanie dwóch kolorów o charakterze achromatycznym (czarno-biały), można było uzyskać główny kolor. Okazało się, że jest tak samo achromatyczny i absolutnie nie wzbudził żadnej sympatii artystów, projektantów i innych projektantów.

Zawsze uważano, że jeśli kobieta wybiera dla siebie szare odcienie, to jest nieciekawą osobą - niekomunikatywną i nudną. Ale ludzie w jasnych sukienkach zawsze byli oceniani jako pewni siebie, dumni z siebie i umiejący prawidłowo komunikować się. Ale okazało się, że wiele uroku w odcieniach szarości, które wyróżniają je przede wszystkim, to nuty mądrości i inteligencji.

Kiedy musisz wybrać jeden lub drugi lakier hybrydowy głównego tonu, rozumiesz, ile ich jest i jak inaczej wygląda każdy z nich. Dziewczyny o jasnej karnacji częściej spotykają się z jasnoszarym odcieniem, a dziewczyny o ciemnej karnacji są ciemnoszare.

Możliwe kombinacje

Projektanci nazywają główny ton „przyjaznym” ze względu na jego zdolność do organicznego mieszania się z całkowicie różnymi odcieniami. Szary manicure będzie idealnym połączeniem dla pastelowych kolorów. Jednak nie mniej harmonijnie zostanie on połączony z:

 • niebieski
 • biały
 • ciemnoniebieski;
 • różowy;
 • musztardowy żółty;
 • szmaragdowy kolor.

Kształt i długość paznokci

Według ekspertów szary manicure najkorzystniej będzie wyglądał na średniej długości płytce paznokcia. Jeśli są wystarczająco długie, lepiej jest preferować jaśniejszy ton, w przeciwnym razie manicure będzie wyglądał zbyt odważnie. Ale dla fashionistek z krótkimi paznokciami całkowicie dopuszczalne jest pomalowanie ich w najciemniejszym ze wszystkich odcieni szarości, a to z zewnątrz będzie wyglądać dość organicznie.

Gatunek

Proste opcje są przeznaczone dla dziewcząt, które nie mają jeszcze dużego doświadczenia we wszystkich niuansach pracy z płytką paznokcia, dlatego te prace są łatwe i łatwe do wykonania. Są to metody, które pomogły srebrno-szarej powłoce osiągnąć wielkie wysokości i znaleźć się wśród pierwszych ocen manicure.

Ombre

Wiele dziewcząt polubiło projekt z płynnym przejściem z jednego koloru do drugiego, więc ta technika nie straciła popularności przez kilka sezonów. Przede wszystkim okazało się, że jest miłośnikiem techniki ombre poziomej, gdy krawędź paznokcia ciemnieje. Wizualnie taka plama wydłuża płytkę paznokcia.

Istnieje chęć eksperymentowania z różnymi odcieniami na własnych paznokciach, a jest ich tak wiele, że jest to prawie niemożliwe, można znaleźć następujące wyjście: każdy z paznokci jest naprzemiennie pokryty jaśniejszym odcieniem. Aby to zrobić, wystarczy przygotować się na tyle lakierów, ile zdecydujesz się pokryć palcami w różnych tonach - pięć lub dziesięć.

Aby zrobić ombre z podstawowym szarym lakierem, pomoże poniższy film.

Francuski

Francuski jest również nazywany „uśmiechem projektanta”, a tutaj eksperymenty z szarym lakierem hybrydowym są całkiem odpowiednie. Na miękkiej szarej podstawie „przyjazny” odcień sprawi, że niemal każdy kolor będzie pasował do końcówki płytki paznokcia, chociaż jest do tego najbardziej odpowiedni:

 • czarny
 • biały
 • różowy
 • zielony
 • żółty
 • niebieski
 • srebrny perłowy odcień.

Odwrotna kurtka lub, jak to się nazywa, manicure „księżyc” to ta sama szara podstawa i genialny dodatek (srebrny lub złoty).

Matt

Takie prace projektowe mogą z łatwością zastąpić zwykły połysk. Ale to nie znaczy, że nadal musisz kupić szary matowy lakier hybrydowy. Wszystko okazuje się o wiele prostsze - i jest to kolejny niuans, którego wielu mody nie zdaje sobie sprawy, a efekt jest ciekawy i nieoczekiwany. Musisz zastosować swój ulubiony odcień lakieru ze swojej kolekcji, a na nim znajduje się powłoka wykończeniowa, ale nie zwykła, ale specjalna - matowa. Rezultat to zupełnie inny efekt - niezwykły i interesujący.

Jak pokazują recenzje niektórych dziewcząt, inteligentną aksamitność w domu można osiągnąć znacznie łatwiej. Dziewczyny zalecają nakładanie ulubionego szarego lakieru na płytkę paznokcia, a następnie trzymanie ich nad parą. Oczywiście gorąco, ale piękno wymaga poświęcenia - wszyscy to wiedzą!

Rysunki

Rysunki wyglądają idealnie na szarej, neutralnej podstawie. Ważne jest przestrzeganie zasad kontrastu, to znaczy, jeśli planuje się, że obraz jest ciemny, należy go umieścić na podstawie jaśniejszego tonu, jeśli obraz ma być w jasnych odcieniach - należy go umieścić na ciemnoszarym tle.

Możesz narysować wszystko - wystarczy wyobraźni. Paznokieć nie jest papierem, ale zniesie wszystko, jak mówią - wszelkiego rodzaju wzory z monogramami, kwiatami, a nawet zwierzętami, jeśli oczywiście talent na to pozwala.

Z dżetów

Kiedy zaplanowano jakieś szczególnie uroczyste wydarzenie, obecność lśniących kamyków nie będzie zbędna w projektowaniu nagietków. Co więcej, dzięki neutralnej podstawie nie możesz obawiać się przesyconego projektu z blaskiem, nawet jeśli kamyki są obecne w dużych ilościach. Hojność wystroju zostanie z powodzeniem wygładzona neutralną szarością i nie będzie mowy o złym smaku.

Wraz z nadejściem każdego nowego sezonu projektanci oferują coraz więcej nowych opcji z szarym lakierem hybrydowym. A jeśli przy takiej monofonicznej powłoce paznokcie zawsze wyglądają prosto, a jednocześnie stylowo, opcje projektowania oparte na tonie głównym są czymś doskonałym! Ile to kosztuje, na przykład, różowa krzywa na szaro i nie zajmuje dużo czasu, ale do codziennego noszenia jest to bardzo praktyczna opcja.

Opcje projektowania

Ostatnio pojawiło się kilka nowych produktów o prostym designie, o których warto osobno porozmawiać.

Odcień srebrno-szary

Specjaliści w dziedzinie manicure uważają ten konkretny rozwój za najbardziej popularny w ostatnich czasach. Istnieje nawet tendencja do chwalenia srebrnego metalu nie tylko w manicure, ale także w strojach. Najbardziej odpowiednie definicje takiej takiej są luksusowe i cenne, ale nie nudne!

Powłoka w ciemnych kolorach podstawowego koloru

Mokry asfalt, odcień maksymalnie czarny, dziewczęta lubią bardzo młode lub lubią takie muzyczne kierunki, jak twardy kamień, lubią zakrywać paznokcie. Panie w starszym wieku odnoszą się do ciemnych odcieni szarości, do czegoś, co wykracza poza, a nawet bardzo ponurej. Chociaż ten projekt ma swoje pozytywne aspekty - wizualnie wydłuża płytkę paznokcia, a wszelkie wady powierzchni niezawodnie maskują.

Niebiesko-szare rozwiązanie

Jak szare oczy z niebieskawością piękniejsze niż tylko szare, więc manicure z mieszanki kolorów pierwotnych i niebieskich jest bardziej miękki i przyjemniejszy niż czysta szarość. Po prostu nie chce oderwać od niego wzroku; jego zadymione, szlachetne piękno jest takie przyjemne. Wygląda dobrze z strojami w chłodnych odcieniach.

Jasnoszary

Ten kolor na płytce paznokcia wygląda elegancko świątecznie - to prawdziwy konkurent w śnieżnobiałym odcieniu. Dopiero teraz, przed lakierowaniem, płytkę paznokcia należy przetworzyć zgodnie z wszystkimi zasadami, w przeciwnym razie wszelkie wady lub nierówności natychmiast przyciągną wzrok i zepsują ogólne wrażenie. Nałóż lakier na kilka warstw - w ten sposób pociągnięcia nie będą widoczne.

Główny ton ze szmaragdem

W tym projekcie spełnione zostały dwa najbardziej stylowe, według ekspertów, odcienie do manicure. Tutaj możliwe są różne kombinacje, rozszerzenia, dodatki w postaci dżetów. Szary ze szmaragdem jest wspaniały na długich ostrych paznokciach, które z taką powłoką wyglądają dość miękko i wcale nie odważą.

Z oliwką

Ten projekt nie przyciągnie uwagi i zostanie wybrany przez te panie, które nie chciałyby przyciągać zbyt dużej uwagi. Chociaż, jeśli nie dla amatora, taka stylowa powściągliwość jest bardzo „smaczna”!

Z bzem

Ta modna mieszanka najlepiej nadaje się jako opcja matowa. Każda kobieta w swojej kolekcji powinna mieć ten niesamowicie piękny ton. Jest tak w przypadku, gdy powinieneś posłuchać porady i powinieneś poszukać takiego lakieru w wyspecjalizowanych sklepach, ponieważ zwykłe zmieszanie go jest mało prawdopodobne, aby osiągnąć pożądany efekt.

Z lawendą

To połączenie jest niezwykle delikatne i miękkie. Jest to najbardziej wszechstronna ze wszystkich kombinacji z tonem podstawowym. Ta powłoka nadaje się zarówno na ciepłe ubrania zimowe, jak i lekkie ubrania letnie. W końcu nie bez powodu wiele domów mody często stosuje w swoich programach odcienie lawendy i bzu. Ale w każdym razie odcień manicure powinien co najmniej nieznacznie różnić się tonem od stroju.

Niektóre bardziej udane kombinacje z tonem głównym:

 1. Szara okładka w połączeniu z żółtą musztardą została przypisana oryginałowi.
 2. Odważnym kobietom można zalecić kontrast czerwieni i szarości.
 3. Stylowy wesoły różowy kolor powłoki w połączeniu ze spokojnym podstawowym, jednogłośnie uznanym przez ekspertów za najbardziej udane odkrycie roku. Kolory są dla siebie idealne.
 4. Szary manicure z niebieskim został nazwany spokojny i stylowy, bez przeciwwskazań.
 5. Jeśli wystrój ma mieć postać monogramów lub rysunków, zaleca się szaro-białą powłokę dla podstawy.
 6. Czarno-biało-szara powłoka została również nazwana udanym znaleziskiem.
 7. Tylko główna i czarna wygląda dobrze w stopniowanym stylu.

Obejrzyj wideo: EFEKT BABY BOOMER DROGERYJNYMI LAKIERAMI. FRENCH MANICURE (Luty 2020).

Loading...

Zostaw Swój Komentarz