Popularne Wiadomości

Wybór Redakcji - 2019

Lakier hybrydowy Cat Eye

Uwagę przyciągają piękne, zadbane uchwyty z doskonałym manicure. Nie tak dawno temu jednym z głównych trendów w manicure był design z użyciem lakieru żelowego Cat Eye. Jak sama nazwa wskazuje, efekt nałożonego lakieru powtarza blask kamienia o tej samej nazwie. Produkt ten tworzy oszałamiające wzory na płytce paznokcia dzięki powłoce magnetycznej. Są bardzo trudne, a czasem prawie niemożliwe do wykonania przy użyciu zwykłych lakierów do dekoracji. Taki manicure podbije twoje serce po pierwszej aplikacji.

Co to jest

„Kocie oko” zyskało już sławę wśród fashionistek dzięki gęstej fakturze i odporności na czynniki zewnętrzne. Ale najważniejszą i niezaprzeczalną jego zaletą jest unikalny rysunek, który dopełnia manicure. Spróbujmy dowiedzieć się, jak działa lakier hybrydowy i dzięki czemu powstaje efekt urzekający.

Skład tego wspaniałego narzędzia obejmuje metalowe mikrocząstki, które zapewniają ten sam magiczny blask. Specjalny magnes, który jest doprowadzany do paznokcia, tworzy określony wzór lub wzór. Wszystko, czego potrzeba, to prawidłowe przesunięcie magnesu, aby cząstki ułożyły się dokładnie zgodnie z twoimi pragnieniami. Ale musisz mieć pewne umiejętności, aby uzyskać pożądany manicure, więc trudno będzie wykonać wysokiej jakości wystrój w domu, lepiej powierzyć swoje paznokcie profesjonalistom. W końcu dobry mistrz zna małe sztuczki, dzięki którym paznokcie zachowają kolor i piękno przez kilka tygodni.

Bezsprzeczne zalety Cat's Eye w porównaniu z innymi lakierami to:

 • Gruba konsystencja, co zapobiega rozprowadzaniu środków na płytce paznokcia;
 • Łatwa i szybka aplikacja na paznokciach może znacznie skrócić czas na manicure;
 • Nie wymaga żadnych dodatkowych dekoracji, ponieważ wzór jest tworzony przez sam lakier;
 • Wiele opcji tworzenia wystroju, które zależą od ruchu pióra magnetycznego i wyobraźni;
 • W razie potrzeby możesz łatwo dodać manicure cyrkonie lub inne ozdoby.

Należy pamiętać o przeciwwskazaniach, jeśli można to tak nazwać. Nie rób takiego manicure'u dla dziewcząt z cienkimi i delikatnymi paznokciami. Ponieważ zastosowana kompozycja może prowadzić do podrażnienia, właściciele wrażliwych lub skłonnych do alergicznych reakcji skórnych powinni również powstrzymać się od takiego projektu. W przypadku chorób grzybiczych płytki paznokcia należy najpierw przywrócić ich zdrowie, a dopiero potem zrobić manicure.

Możesz kupić tę cudowną kompozycję w sklepach. Sprawdź, czy pióro magnetyczne znajduje się w zestawie, lub kup go osobno. Bez niego nie można osiągnąć pożądanego efektu.

Popularni producenci

Popularni producenci narzędzi do pokrywania i zdobienia paznokci bardzo szybko zareagowali na pojawiający się trend mody i szybko zyskują na popularności w dziedzinie manicure. Dziś w profesjonalnych sklepach sprzedających specjalne narzędzia, narzędzia, biżuterię do manicure i na popularnych stronach można znaleźć ogromną liczbę lakierów żelowych z efektem „Kocie oko”. Oto krótka lista najbardziej znanych firm:

Szelak Bluesky - Chiński producent lakierów hybrydowych, który jest bardzo poszukiwany wśród kobiet. Wszystkie produkty są wysokiej jakości. Istnieje kilka głównych cech funduszy:

 • Kompozycja zawiera pierwiastki śladowe, które mają miękki efekt ujędrnienia na cienkich i osłabionych paznokciach;
 • Szeroki wybór kolory i odcienie;
 • Szczęście nie powodują reakcji alergicznych;
 • Przy prawidłowej aplikacji lakieru i przestrzeganiu wszystkich zaleceń manicure trwa trzy tygodnie;
 • Lakier hybrydowy po prostu odklej paznokcie przy użyciu specjalnej kompozycji produkowanej przez firmę;
 • Dla tych, którzy chcą nauczyć się robić manicure z kocim okiem, wydawane są specjalne zestawy, w których znajduje się szczegółowa instrukcja aplikacji;
 • Cena wszystkich funduszy jest dość demokratyczna, pomimo doskonałej jakości.

Niemiecka firma Lianail nie mniej popularne wśród współczesnych fashionistek. Asortyment produktów Cat Eye jest bardzo poszukiwany. Główne zalety produktów to:

 • Gęsta konsystencjadzięki czemu lakier nakłada się łatwo i szybko;
 • Ze względu na dużą liczbę pierwiastków śladowych w kompozycji można nakładać w jednej warstwie;
 • Duży asortyment paleta kolorów;
 • Usunięcie lakieru z płytki paznokcia nie spowoduje kłopotów, jeśli używasz do tego specjalnego narzędzia;
 • Podczas wykonywania manicure w domu bez dodatkowej ochrony szczotek w rękawiczkach, a wystrój pozostanie na paznokciach przez co najmniej 20 dni.

Magnes TNL - Firma z Korei Południowej, popularna i poszukiwana na rynku produktów do manicure. Ich lakiery są najtańsze w porównaniu do innych markowych związków. Zalety produktu:

 • Wysoki poziom kontroli nad produktami na wszystkich etapach produkcji;
 • Ze względu na gęstą konsystencję lakierów są one wystarczające pojedyncza aplikacja na płytce paznokcia;
 • Jako środek bazowy i utrwalający możesz wybrać skład innych producentów;
 • Przy prawidłowym zastosowaniu produktu efekt zachwyci przez trzy tygodnie.

Zwracamy uwagę na mały przegląd wideo kolekcji magnetycznej tej marki.

Firma Kodi Professional stworzył linię narzędzi o nazwie „Moon Light”. Cechy lakierów tej firmy to:

 • Bogata kolorystyka;
 • Do użytku domowego manicure nie wymaga dużych umiejętności;
 • Dosyć dobrze leży na powierzchni paznokciapodczas nie rozprzestrzenia się;
 • Złożony z są nieobecni substancje, które mogą zaszkodzić zdrowiu płytki paznokcia;
 • Lakiery hybrydowe mieć neutralny zapach;
 • Trzymaj się paznokci dwa tygodnie;
 • Dosyć przystępna cena produktu.

Jeśli chcesz nauczyć się nakładać lakier żelowy w kształcie kociego oka i już kupiłeś wszystkie odpowiednie produkty i narzędzia do tego, weź pod uwagę jeden mały, ale ważny niuans: lepiej przechowywać długopis magnetyczny i lakier w różnych miejscach, aby kompozycja nie straciła swojego unikalnego właściwości przy stałej ekspozycji magnetycznej.

Recenzja wideo linii tej firmy, patrz poniżej.

Jak to wygląda na paznokciach

Manicure Cat's Eye niewątpliwie urzeka blaskiem, głębią i nasyceniem kolorów oraz niezaprzeczalną szlachetnością. Warto powiedzieć, że taki projekt jest słusznie uważany za uniwersalny, ponieważ świetnie wygląda na paznokciach o dowolnej długości i kształcie, nie tracąc swoich unikalnych właściwości. Dzięki temu manicure masz gwarancję uwagi w każdej firmie.

Skład produktu zawiera małe cząsteczki metalu, które odpowiadają za niezwykły blask paznokci. Te mikrocząstki w lakierze ustawiają się w wymaganym rzędzie pod wpływem magnesu. Kiedy promień światła uderza w paznokcie, zauważalny jest piękny przelew, a gdy ręka się porusza, blask wizualnie znika.

Najbardziej skuteczny i rzucający się w oczy manicure jest uważany za projekt w bogatych ciemnych kolorach. Naturalne odcienie stworzą efekt naturalnego minerału, nie są tak chwytliwe i zauważalne. Paznokcie w odcieniach zieleni lub bordo wyglądają świetnie. Manicure kociego oka w surowych odcieniach szarości jest idealny dla każdego wyglądu i stylu: od ścisłego biurowego ubioru po wykwintną suknię wieczorową.

Niezależnie od tego, jaki kolor wybierzesz na paznokcie, dzięki wyjątkowemu efektowi hipnotyzującemu zrobisz wrażenie na innych swoim modnym i stylowym sposobem.

Jak złożyć wniosek

Aby manicure zadowalał Cię swoim wyglądem, musisz to zrobić poprawnie. Aby to zrobić, używaj tylko materiałów wysokiej jakości i nie naruszaj instrukcji. Możesz powierzyć swoje ręce profesjonalistom, a po relaksie poczekać na zakończenie pracy lub samemu wykonać projekt w domu. Nie każda kobieta może malować paznokcie w domu, a jeśli jesteś jednym z nich, nie ryzykuj i nie marnuj czasu - idź prosto do salonu.

Bez względu na to, gdzie odbędzie się procedura, konieczne będzie: sterylizowany zestaw do manicure, zmywacz, kompozycja bazy, lakier żelowy Kocie Oko, środek do czyszczenia podłoża (w razie potrzeby), długopis magnetyczny, zapięcie do manicure, szablon z wzorami, profesjonalna lampa do suszenia powłoki.

Technika aplikacji wymaga ścisłej realizacji każdego etapu:

 1. Powierzchnia płytki paznokcia jest odtłuszczona przy użyciu specjalnej kompozycji;
 2. Na beztłuszczowej powierzchni nakładany w jednej warstwiektóry jest suszony w lampie. Czas schnięcia zależy od rodzaju i mocy urządzenia.
 3. Nakładana jest warstwa lakieru o wybranym odcieniu. Jeśli tekstura produktu jest gęsta, wystarczy jedna warstwa, aby uzyskać pożądany efekt, a jeśli nie, to lakier nakłada się na dwie warstwy, z których pierwsza jest suszona.
 4. Pióro magnetyczne przysuwa się jak najbliżej pomalowanej powierzchni, aby aktywować metalowe cząstki kompozycji. Przesuwając magnes w pożądanych kierunkach, tworzony jest pożądany wzór na paznokciach. Ważne jest, aby zrobić wszystko tutaj szybko, czas ekspozycji magnetycznej nie powinien przekraczać 5-10 sekund, w zależności od wybranego lakieru. Jeśli lakier ma czas do wyschnięcia, nie można osiągnąć pożądanego efektu. Wzór można wymyślić samodzielnie lub wybrać szablonem.
 5. Po utworzeniu zdjęcia paznokcie są suszone w lampie aż powłoka będzie twarda i lśniąca.
 6. Środek utrwalający nakłada się na paznokcie (nazywa się to również górną), a następnie następuje kolejne suszenie w lampie.
 7. Używając specjalnej kompozycji (lub odtłuszczacza) i wyczyść ściereczki z powierzchni płytek paznokcia górna lepka warstwa jest usuwana.
 8. Proces tworzenia manicure dobiegł końca.

Istnieje kilka sztuczek, o których wiedzą profesjonalni mistrzowie, na przykład:

 • Stworzą różne długopisy magnetyczne różne rysunki;
 • Wzór należy zastosować. na przemian na każdym gwoździu;
 • Aby uzyskać maksymalny efekt, zabierz pióro magnetyczne do minimalna odległość od powierzchni;
 • Manicure „Kocie oko” można ozdobić dżetów, koralików, błyszczy.

Zalecamy obejrzenie następującego filmu o wszystkich zawiłościach związanych z zastosowaniem tego projektu.

Design

Istnieje niezliczona ilość opcji, dzięki którym Twój manicure będzie wyjątkowy:

 • Najłatwiejsze do zrobienia klasyczny design za pomocą magnesu. Możesz użyć kilku odcieni lakieru. Możesz sam narysować obraz lub użyć zakupionych szablonów, wtedy pozostaje tylko wybrać odpowiedni obraz.
 • Zawsze możesz ozdobić jeden lub więcej paznokci cyrkoniami. Można je stosować, wybierając odpowiednio ich rozmiar, aby nie powodować wizualnego przeciążenia płytek paznokcia. Małe kamyki będą odpowiednie na dni powszednie i wyjścia na wakacje.
 • Lakier hybrydowy można zrobić z przejściem z jednego koloru na drugi. Ten efekt lepiej nadaje się do odcieni metalicznych, podkreślają nowoczesność Twojego stylu.
 • Możesz zrobić manicure, łącząc matowe lub błyszczące powłoki z kwiatowym wzorem, abstrakcją, geometrycznymi wzorami. Taki projekt będzie wyglądał bardzo świeżo i oryginalnie, wszystko zależy od twojej wyobraźni.

Aby paznokcie długo cieszyły się blaskiem, postępuj zgodnie z pewnymi zasadami dotyczącymi ich pielęgnacji:

 • Nosić rękawiczkijeśli wykonujesz prace domowe;
 • Nie pozwól, aby agresywne środki dostały się na płytki paznokcia (płyny zawierające alkohol, rozpuszczalniki, aceton i inne);
 • Uważaj na nadmierne obciążenie paznokci;
 • Pierwsze dwa dni po manicure unikać kontaktu z gorącą wodą, nie odwiedzać saun, łaźni, łaźni parowych;
 • Zadbaj o swoją skórę za pomocą specjalnych kremów.

Jeśli zastosujesz się do tych zasad, manicure potrwa około trzech tygodni. Ale niektórzy mistrzowie uważają, że lepiej jest zmieniać powłokę co kilka tygodni, ponieważ lakier żelowy ma zdolność suszenia płytki paznokcia. Suchy lakier będzie bardzo trudny do usunięcia z paznokci.

Trwałość projektu zależy również bezpośrednio od wybranego narzędzia. Profesjonalny lakier hybrydowy wytrzyma długo, w przeciwieństwie do taniego zwykłego lakieru.

Paleta

Jeśli odwiedzisz przynajmniej jeden sklep z profesjonalnymi produktami do pielęgnacji i projektowania paznokci, na pewno zauważysz szeroką gamę magnetycznych lakierów żelowych z efektem Kocie Oko. Ich kolory są tak różnorodne, że każda fashionistka może z łatwością wybrać odpowiedni odcień dla siebie. Najbardziej modne i stylowe kolory na dziś to:

 • Niebieski - Będzie dobrze wyglądać zarówno na długich, jak i krótkich paznokciach. Możesz wybrać dowolny odcień: jasny lazur, bogaty turkus, głęboki błękit itp. Niezależnie od odcienia twój manicure będzie wyglądał spektakularnie i luksusowo.
 • Zielony kolor jest również idealny do paznokci o dowolnej długości. Duża paleta odcieni pozwoli Ci wybrać kolor odpowiedni dla Ciebie. Do manicure możesz dodać dekorację wykonaną z folii lub dżetów.
 • Czerwony - Ten kolor nigdy nie traci na znaczeniu. Manicure w czerwonych odcieniach jest zawsze pożądany. Aby dodać efekt czerwonemu dekorowi, możesz uzupełnić go o cyrkonie lub złote i srebrne wzory.
 • Bordeaux Odpowiedni dla tych, którzy kochają czerwone kolory, ale nie chcą, aby ich paznokcie były zbyt jasne. Ten odcień jest bardziej powściągliwy i będzie dobrze wyglądać w dowolnym miejscu i czasie.
 • Różowy - dla miłośników czułości i romansu. Będzie odpowiedni do eleganckich wiosennych sukienek.
 • Czarny wzór - jeden z najmodniejszych w ostatnich sezonach. Nie jest wcale ponury, jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Nie ma znaczenia, czy wybierzesz matowy lub błyszczący lakier do manicure, będzie bardzo stylowy. Jeśli chcesz ozdobić taki projekt, zwróć uwagę na cyrkonie i iskierki.
 • Biały kolor Lepiej jest używać w połączeniu z innymi odcieniami, ponieważ zwykły biały wzór wygląda na pusty i niedokończony. Ale jeśli jesteś miłośnikiem francuskiego manicure, biały i przezroczysty lakier będzie dla Ciebie znalezieniem.
 • Kolor szary wcale nie nudne, jak niektóre kobiety myślą z jakiegoś powodu. Nie musisz tego unikać. Ten projekt jest bardzo powściągliwy i można go uzupełnić biżuterią.
 • Fioletowy manicure harmonijnie łączy wszystkie zalety niebieskiego i czerwonego wzoru oraz metalowego przelewu. Ten kolor sam w sobie jest dobry i nie wymaga dodatkowych ozdób. Jeśli jednak naprawdę chcesz, możesz eksperymentować.
 • Kolor beżowy może wydawać się nudny i blady. Ale jeśli zdecydujesz się na taki manicure, natychmiast docenisz jego piękno i wdzięk. Ponadto beżowy kolor jest szeroko reprezentowany w różnych odcieniach i odcieniach. Taki manicure będzie bardzo intensywny.
 • Chameleon Gel Polish stosunkowo niedawno pojawił się na rynku produktów do stylizacji paznokci. Tworzy nie tylko efekt Kocie oko, ale także dodaje mu specjalnego migotania i złotego blasku. Ten lakier wymaga pewnych umiejętności podczas nakładania, więc lepiej powierzyć manicure profesjonalnym mistrzom.

Oprócz koloru należy zwrócić uwagę na właściwość wybranego lakieru. Czy będzie to błyszcząca, błyszcząca kompozycja, czy matowa.

Niektóre panie uważają, że lakier żelowy Cat Eye musi błyszczeć, ponieważ ma to sens w tym magicznym połysku. Ale matowy manicure nie jest gorszy.W tej sprawie wybór należy do ciebie.

Recenzje

Profesjonalni manikiurzyści, którzy pracują z lakierami żelowymi od ponad roku, zauważyli, że powłoki z efektem Kocie Oko zyskują coraz większą popularność wśród uczciwej połowy. Praca z nimi jest dość prosta, jeśli postępujesz zgodnie z instrukcjami. Najtrudniejsze w pracy mistrza biorą pod uwagę proces rysowania. Wiele kobiet, które przychodzą do manicure, nie wie, co chce zobaczyć na paznokciach, więc na ratunek przychodzą liczne szablony i bogate doświadczenie mistrzów.

Dziewczyny, które wolą zajmować się swoim pięknem w domu, zauważają, że nauka pracy z lakierami żelowymi nie jest tak łatwa, jak się wydaje na pierwszy rzut oka. Przy najmniejszym nieprzestrzeganiu lub naruszaniu technologii wykonywania manicure okazuje się nudny i niewydajny. Ponadto manicure wykonany w domu nie trwa bardzo długo na paznokciach. Średnio projektowanie domu trwa około tygodnia, a profesjonalny projekt cieszy się prawie dwadzieścia dni.

Dzięki podkreśleniu dżetów i błyszczy manicure nabrał jeszcze bardziej stylowego wyglądu.

Kobiety, które wolą wykonywać manicure w salonach przez zaufanych mistrzów, zauważyły ​​interesujący wynikowy połysk paznokci. Niektóre panie stosują monofoniczny wzór, ponieważ nie lubią nadmiernych „nieregularności” na płytkach paznokci. Fashionistki, które wręcz przeciwnie, wolą skupić się na jednym lub kilku paznokciach, zauważyły, że lakier żelowy z efektem Kocie Oko wygląda świetnie jako baza.

Wszyscy przedstawiciele pięknej połowy powiedzieli, że najtrudniej było wybrać odcień lakieru hybrydowego, ponieważ producenci zadbali o wszystkie panie i wypuścili wszystkie możliwe kolory i odcienie dla najbardziej wymagającego smaku.

Należy zauważyć, że cena lakieru hybrydowego odegrała decydującą rolę w wyborze. Wiele młodych kobiet ma pewność, że jakość zależy bezpośrednio od ceny, dlatego wybrały najdroższe narzędzie ze wszystkich prezentowanych. Przeciwnie, niektóre kobiety wybrały produkt w niskiej cenie, ponieważ ważne było, aby nauczyły się, jak prawidłowo pracować z kompozycją, ale nie chciały wydawać zbyt wiele, ponieważ nie były całkowicie pewne końcowego rezultatu.

Pierwsze doświadczenie w manicure domowym z reguły zakończyło się sukcesem. Tak czy inaczej, wszystkie kobiety uzyskały pożądany efekt - efekt Kocie Oko. Ale stworzony manicure nie trwał długo, tylko około tygodnia. Dlatego ktoś postanowił nie eksperymentować i powierzyć pielęgnację paznokci profesjonalistom.

Cat Eye Gel Polish to prawdziwa rewolucja wśród innych produktów do stylizacji paznokci. Uzyskany efekt nie pozostawi obojętnym, nawet najbardziej wymagającym fashionistce. Dzięki gęstej fakturze i starannie dobranemu składowi manicure będzie trwał na paznokciach przez ponad tydzień, co oznacza, że ​​nie musisz iść do działu specjalistów, aby zaktualizować projekt!

Obejrzyj wideo: INTRYGUJĄCE CUDO - KOCIE OKO 3D. Semilac (Październik 2019).

Zostaw Swój Komentarz