Popularne Wiadomości

Wybór Redakcji - 2020

Zmywacz do lakierów hybrydowych

Teraz u szczytu popularności jest manicure z użyciem lakieru żelowego. Istnieje wiele stylów i technik tworzenia prawdziwych paznokci przy użyciu tych narzędzi. Ale równie ważne jest jakościowe usunięcie lakieru hybrydowego. Dlatego w tym celu dokonano również wielu dostosowań. Dzisiaj poświęcimy rozmowę na ten aktualny temat.

Funkcje i metody

Istnieje wiele różnych sposobów czyszczenia płytki paznokcia z lakieru żelowego. Lepiej go usunąć za pomocą specjalnego rozwiązania stworzonego specjalnie do tego celu, ponieważ zwykłe środki zawierające aceton nie radzą sobie właściwie z tym zadaniem.

Za pomocą tego rozwiązania żel jest niejako nasączony i łatwo oddziela się od płytki paznokcia. Jest to główna właściwość wszystkich produktów przeznaczonych do usuwania lakieru żelowego. Różnica między nimi polega tylko na sposobie aplikacji. Rozważmy każdy z nich w kolejności.

 • Zdarza się, że proces uwalniania płytki paznokcia z warstwy lakieru hybrydowego powoduje wiele trudności. Aby ułatwić to działanie, przed nałożeniem żelu na paznokieć można nałożyć jedną warstwę zwykłego bezbarwnego lakieru. Ta technika czasami ułatwia procedurę czyszczenia paznokcia ze sztucznego powlekania.
 • Inny sposób, który pomaga usunąć lakier żelowy bez dodatkowych wysiłków - to jest polerowanie zewnętrznej błyszczącej warstwy. Wybierz specjalne narzędzie do tego zadania, na przykład pilnik ścierny o ziarnistości 100/180.
 • Kolejny zmywacz do lakierów hybrydowych - Są to specjalne gąbki foliowe. Należy je dokładnie zwilżyć zmywaczem i nałożyć na paznokieć. Aby naprawić gąbkę, palec jest owinięty folią. Usuń go z płytki paznokcia po 15 minutach.

Do tej manipulacji dopasuj gąbkę OPI, Expert Touch. Po usunięciu powłoki żelowej w ten sposób może być konieczne dodatkowe przetworzenie płytki paznokcia za pomocą popychacza.

 • Inną opcją jest usunięcie manicure żelowego za pomocą zmywaczy do paznokci ORLY Gel Fx, Gel & Glitter NailLacquer. Wlej zmywacz do plastikowej kieszeni z gąbką. Następnie musisz dołączyć do niego palec i odczekać 15 minut.

Mechanizm działania tego narzędzia nie musi opierać się o wyciek.

 • RuNail opracował równie skuteczną metodę usuwania żelkotu z paznokcia. Wprowadziła zestawy osobliwych czapek (palców) wielokrotnego użytku. Są wykonane z tworzywa sztucznego i silikonu, podobnie jak spinacze do bielizny lub klipsy. W tej czapce wlej płyn, aby usunąć lakier do paznokci. Włóż palec do małego otworu na powierzchni nasadki. Następnie korek należy zamknąć i odczekać 15 minut.
 • Manicure żelowy jest doskonale usuwany z namoczonej tacy. Jest to rodzaj pojemnika z 5 niszami, w których każdy powinien zanurzyć palec. Wanna jest wypełniona zmywaczem. Czas trwania procedury nie przekracza 15 minut.
 • Inną metodą usuwania powłoki żelowej jest namoczenie jej specjalnym bawełnianym opakowaniem CND ShellacRemover Wraps. Podczas zabiegu zmywacz do paznokci nie ma kontaktu ze skórą i działa wyłącznie na powierzchnię paznokcia. Dzięki perforowanej strukturze tkanina nie tworzy „efektu cieplarnianego”. Procedura trwa 15 minut.

Po zastosowaniu dowolnej z tych technik usuwania żelu nałóż warstwę nawierzchniową na paznokieć. To ochroni go przed dodatkowymi obrażeniami.

Do obróbki skórek użyj Entity One Cuticle Oil. Odżywia i nawilża naskórek, a także pomaga zapobiegać wysuszeniu po obróbce płytki paznokcia zmywaczem.

Oczywiście, manikiurzysta niezależnie wybiera urządzenia i metodę usuwania powłoki żelowej. Na wybór ten wpływ mają jego osobiste preferencje, doświadczenie, znajomość metodologii i jakość materiałów, z którymi musi pracować.

Frez

Aby manikiurzysta działał dobrze, odpowiadając jego poziomowi zawodowemu, konieczne jest posiadanie bardziej zaawansowanego sprzętu, który zapewniłby znacznie szybsze nakładanie i usuwanie lakieru. Jednym z najbardziej popularnych osiągnięć w tej dziedzinie sztuki kosmetycznej jest frez.

Nóż to urządzenie, które pozwala mechanicznie usunąć powłokę żelową z płytki paznokcia.

Aby nóż mógł długo pracować bez awarii technicznych, nie musisz skąpić przy wyborze modelu. Wskazane jest, aby kupić taki, który nie będzie się przegrzewał przy wyższych prędkościach. Przyszły wygląd paznokci zależy od jakości urządzenia.

Że młyn służył ci przez długi czas bez awarii, zwróć uwagę na to, z jakiego materiału jest wykonany.

 • Frezy do stali Przeznaczenie: do odcinania grubej warstwy skóry, która rośnie wokół płytki paznokcia. W tym celu stosuje się małą dyszę kulową.
 • Ceramiczny frez Zaprojektowany do intensywnej obróbki skórek. Odpowiednie są do tego owalne i cylindryczne końcówki korundowe. Za ich pomocą możesz obrabiać paznokieć bez obawy reakcji alergicznych lub mikrouszkodzeń.
 • Frezy z węglików spiekanych używany przez mistrzów manicure do pielęgnacji sztucznych paznokci. Nie trzeba ich używać do przetwarzania naturalnych paznokci, ponieważ może to spowodować uszkodzenie tkanki.
 • Do korekcji paznokci akrylowych użyj noża diamentowego. Pomaga pozbyć się naskórka i nadać paznokciowi pożądany kształt.
 • Noże polerskie są dwojakiego rodzaju: bawełna i silikon. Są one stosowane na ostatnim etapie procedury korekty płytek paznokciowych.

Aby zastosować jedną z dysz, musisz kupić maszynę, do której należy ją przymocować. Po wybraniu i zainstalowaniu dyszy możesz natychmiast przystąpić do usuwania powłoki bez wstępnej obróbki paznokcia.

Po przetworzeniu paznokcia Prastina za pomocą młyna musisz oczyścić paznokieć z drobnych cząstek i kurzu. Zaleca się nałożenie na niego dowolnego składnika odżywczego: oleju lub śmietany. Przyczynia się to do szybkiej regeneracji warstwy keratynowej i ma ogólny efekt leczniczy.

Za pomocą narzędzia do pielęgnacji paznokci, takiego jak obcinacz, możesz szybko usunąć żelkot bez uszkadzania płytki paznokcia. Potwierdzone licznymi recenzjami.

Jak usunąć lakier do paznokci za pomocą noża, zobacz następny film.

Samo wycofanie

Usuwanie lakieru żelowego z paznokci nie jest łatwym zadaniem. Niepiśmienne działania mogą uszkodzić gwóźdź.

W wyniku niewłaściwego nałożenia powłoki żelowej zaczyna ona odłączać się w obszarze naskórka. Może się to zdarzyć, jeśli manicure nie odtłuszcza paznokcia w wystarczającym stopniu przed nałożeniem lakieru. Wiele dziewczyn zrywa je samodzielnie. Jest to złe, ponieważ żel wypełnia nawet najmniejsze pęknięcia po nałożeniu na płytkę paznokcia, więc szorstkie usunięcie lakieru spowoduje, że niewielkie zadrapanie zamieni się w głębokie uszkodzenie. Ścieranie u podstawy paznokcia jest nie tylko nieestetyczne, ale także bolesne.

Aby uniknąć nieprzyjemnych konsekwencji samodzielnego usunięcia żelu, skorzystaj z porad, jak samodzielnie i łatwo usunąć powłokę żelową z powierzchni paznokcia.

W tym celu potrzebujemy:

 1. gąbki bawełniane;
 2. zmywacz do paznokci;
 3. pilnik do manicure;
 4. śmietana lub wazelina;
 5. folia

Postęp:

 1. Wytnij kształty w kształcie paznokci z gąbekdzięki czemu aceton nie wchodzi w interakcje ze skórą.
 2. Za pomocą pilnika usuń jak najwięcej żelu. Pomoże to acetonowi wniknąć głębiej w lakier, co znacznie skróci czas zabiegu.
 3. Nałóż kremową lub kosmetyczną wazelinę na skórę w pobliżu paznokcia. To ochroni twój palec przed narażeniem na aceton.
 4. Zwilżyć gąbki zmywaczem do paznokci, przymocować je do paznokci i przymocować folią -tak więc ciecz nie wyparuje.
 5. Poczekaj 20 minut.
 6. Usuń folię za pomocą podkładki, cały lakier do paznokci powinien pozostać na niej. Jeśli tak się nie stanie, spróbuj zahaczyć żelkot pomarańczowym patyczkiem. Jeśli to również nie pomoże, powtórz całą procedurę jeszcze raz.
 7. Po całkowitym usunięciu szelaku możesz się przestraszyć wyglądem swoich paznokci. Nie musisz się martwić, wystarczy potraktować paznokieć i naskórek olejem zmiękczającym. Można go bezpłatnie kupić w sklepach kosmetycznych. Jeśli nie ma takiego oleju, możesz użyć dowolnego innego. Wynik oczywiście nie będzie imponujący, ale jeśli przetworzysz paznokcie jeszcze kilka razy, będą świecić, jakby nic się nie stało.

Nakładanie paznokci na paznokcie nie powinno być tego samego dnia. Potrzebują odpoczynku przynajmniej następnego dnia.

Jak usunąć lakier do paznokci w domu, zobacz następny film.

Jak ułatwić procedurę

 • Pierwszym sposobem jest użycie oleju. Im mniej tłuszczu na paznokciach, tym dłużej lakier utrzyma się, dlatego przed nałożeniem powłoki żelowej w salonie płytkę paznokcia traktuje się substancją suszącą. Jeśli nie wykonasz tego kroku i pokryjesz paznokieć olejem przed nałożeniem lakieru żelowego, później zostanie on usunięty znacznie prościej. Ale ta metoda ma wadę - manicure będzie delikatny.
 • Drugim sposobem jest użycie warstwy podstawowej. Procedura usuwania żelu będzie znacznie łatwiejsza, jeśli przed nałożeniem paznokieć zostanie pokryty warstwą podstawową, specjalnym narzędziem zaprojektowanym specjalnie do tego celu. Chroni płytkę paznokcia, ale znacznie skróci czas, aż manicure zostanie zachowany w oryginalnej formie.

Loading...

Zostaw Swój Komentarz