Popularne Wiadomości

Wybór Redakcji - 2019

Lakier hybrydowy My Nail

Lakiery hybrydowe My Nail stały się wysokiej jakości produktem krajowym wytwarzanym na bazie niemieckich składników zgodnie ze standardami europejskimi. Rozważmy bardziej szczegółowo, jakie cechy wyróżniające ten produkt ma.

Funkcje producenta

Główną i oczywistą zaletą marki jest to, że lakier nakłada się na dowolną istniejącą bazę. Co więcej, własna podstawa My Nail, mająca gumową podstawę, ma dobrą konsystencję, jest doskonale rozmieszczona na powierzchni, jest gęsta i jednolita. W porównaniu ze słynną marką Kodi lakiery Nail Passion nie są gorsze pod względem konsystencji i składu, a czasem nawet wygrywają. Jeśli chodzi o kwiaty, ich intensywność jest dość wysoka, nie tracą jasności pod wpływem światła słonecznego, bez względu na to, jak głęboki jest odcień, a kolorowa powłoka również nie powoduje pęknięć i wiórów.

Warto zauważyć, że wielkość funduszy wynosi 10 mililitrów; nie ma innych opcji pakowania.

Dotyczy to również topów i lakierów żelowych. Koszt takiej butelki z reguły nie przekracza 250 rubli, co czyni budżet produktów, zwłaszcza w porównaniu z odpowiednikami amerykańskimi, oferowanymi w cenie co najmniej 400 rubli.

Jeśli mówimy o wadach, to podobnie jak wiele innych lakierów, My Nail ma tendencję do pojawiania się pasków po nałożeniu. Jest to szczególnie wyraźne w przypadku jasnych odcieni. Czasami pojawia się problem charakterystycznych bąbelków, których przyczyna jest trudna do ustalenia. Jest to prawdopodobnie spowodowane złym usuwaniem starej warstwy kleju z powierzchni.

Kombinacje kolorów

Szeroka gama palet, a także obecność specjalnych kolekcji kolorów dają kupującemu możliwość stworzenia własnego, niepowtarzalnego wizerunku:

 • rekrutacja „Magiczna transformacja” składa się z sześciu lakierów żelowych Cat Eye. Kolorystyka jest ekspresyjna, charakteryzuje się nasyconymi przejściami;
 • „Głębokie sekrety” reprezentują czternaście opcji kolorystycznych niebieskich i zielonych odcieni o głębokiej, nieprzezroczystej strukturze;
 • „Program holograficzny” oferuje niesamowite perłowe opalizujące kolory z mieszanymi tonami;
 • kolekcja „Tajemnice Wschodu” Zawiera ciemne odcienie z dużym połyskiem. Charakterystyczną cechą jest głęboki lawendowy kolor;
 • Classic Suite - Zestaw standardowych opcji bez masy perłowej i połysku. Istnieją odcienie czerni i bieli, a także szeroka paleta czerwieni;
 • rekrutacja „Radość ze smaku” pełne pastelowych odcieni różu lub beżu.

Tak więc bogactwo kolorów produktów My Nail nie pozostawi nikogo obojętnym i pomoże każdemu stworzyć osobisty projekt paznokci.

Średnio, aby osiągnąć pełną głębię koloru, wymagane są dwie warstwy lakieru, jeśli ta ilość nie wystarczy, warto rozważyć jakość zakupionego produktu.

Dowiesz się więcej o palecie lakierów hybrydowych My Nail w następnym filmie.

Recenzje

Moje oceny produktów do paznokci są ogólnie pozytywne. Zarówno zwykli ludzie, jak i profesjonaliści, którzy kupują lakiery do salonów kosmetycznych, są zadowoleni z jakości. Powodem dobrych odpowiedzi jest głównie:

 • dopuszczalna konsystencja i gęstość;
 • bogactwo odcieni w prezentowanym spektrum;
 • zastosowanie w produkcji składników o jakości europejskiej;
 • średni koszt produkcji jest najniższy wśród analogów;
 • wygodny pędzel do nakładania;
 • stosunkowo szybkie suszenie;
 • żel średnio utrzymuje się i utrzymuje integralność przez 3-4 tygodnie.

Negatywne recenzje są rzadkie, ich przyczyną może być:

 • brak wyboru wielkości zbiornika - standard to 10 mililitrów;
 • niewystarczająca płynność z powodu gęstości.

Nie wykluczaj możliwości zakupu fałszywki.

Często z tego powodu mogą pojawić się problemy z długim suszeniem, niewłaściwą konsystencją, a także pojawieniem się nieregularności w strukturze. Zaleca się wybór tylko sprawdzonych zasobów, w szczególności oficjalnych przedstawicieli marki lub ich partnerów.

Wskazówki dotyczące aplikacji

Gama produktów My Nail obejmuje wiele dodatkowych produktów zaprojektowanych w celu bardziej skutecznego pokrycia powierzchni.. Zastosowanie wysokiej jakości lakieru żelowego nie prowadzi do powstawania wiórów, nawet przy dalszym pilniku, dając efekt przedłużonych paznokci, co pozwala łatwo stworzyć „francuski” wzór. Wraz z tym zaleca się przymocowanie końca gwoździa specjalną powłoką, aby uniknąć wnikania czegokolwiek między warstwami lakieru po wyschnięciu.

Firma oferuje również matowe wykończenie, które wysycha tylko przy użyciu specjalnego sprzętu.

Metoda aplikacji nie jest skomplikowana, jednak aby przygotować powierzchnię, powinieneś ją przykryć zwykłym blatem. Powodem jest różna kompozycja lakierów: warstwa matowa nie utrwala dobrze koloru, w wyniku czego pojawiają się wióry i blade plamy. Matowe wykończenie zapewnia przyjemny wygląd przypominający aksamit.

Do suszenia żeli w salonach kosmetycznych z reguły stosuje się urządzenia UV i LED o mocy 25 watów lub więcej. Czasami stosuje się tak zwaną lampę hybrydową, pod wpływem której każda warstwa jest mocowana w trzydzieści sekund. Warto wziąć pod uwagę, że matowy lakier wysycha tylko pod wpływem światła ultrafioletowego przez trzy minuty.

Wskazówki dotyczące wyboru

Kupując produkty My Nail do użytku osobistego, polegaj na własnym guście. W przypadku zakupu towarów do salonu piękności wybór powinien opierać się na najnowszych trendach w modzie, preferencjach większości, a także bieżącym sezonie. W cieplejszych czasach konsumenci tworzą bardziej żywy i dyskretny obraz. Firma oferuje szeroki wybór żeli o różnych efektach, fakturach, kolorze i cenie:

 • błyszczące lakiery o głębokim kolorze pigmentu;
 • żel z dodatkiem masy perłowej;
 • obecność żartobliwego biegania („Kocie oko”);
 • lakiery z dodatkiem małych iskierek (połysk);
 • żele o różnym stopniu przezroczystości i głębokości pigmentu;
 • obecność struktury holograficznej;
 • blaty magnetyczne z klejem lub bez

Obejrzyj wideo: Moje początki z lakierami hybrydowymi EM Nail - podstawy (Grudzień 2019).

Loading...

Zostaw Swój Komentarz