Popularne Wiadomości

Wybór Redakcji - 2020

TNL Professional Lakier hybrydowy

Każdy przedstawiciel pięknej połowy ludzkości marzy o tym, by być pięknym i zadbanym, tak jak ona i inni. Modny i stylowy manicure, który przyciąga uwagę, jest jednym z ważnych elementów obrazu. Przemysł kosmetyczny oferuje wiele opcji utrzymywania paznokci w doskonałym stanie. Lakier hybrydowy TNL Professional pozwala tworzyć piękne manicure zarówno w salonach kosmetycznych, jak iw domu.

Dowiesz się więcej o lakierach żelowych marki TNL Professional z poniższego filmu.

Funkcje i zalety

Dziewczęta i kobiety, które tworzą manicure w domu, często stają przed imponującymi inwestycjami finansowymi, aby natychmiast uzyskać wszystko, czego potrzebują. Aby zastosować i poprawić obecnie popularny lakier hybrydowy, musisz kupić:

 1. Lampa UV lub LED;
 2. Baza (baza);
 3. Utrwalacz (górna powłoka);
 4. kolorowy lakier żelowy do paznokci;
 5. striptizerka;
 6. Środki do odtłuszczania płytki paznokcia.

Potrzebne będą również niestrzępiące się serwetki, pomarańczowe patyczki, olej do skórek.

W poszukiwaniu opcji budżetowej dziewczyny często wybierają TNL z Korei. Na rynku jest reprezentowana przez szeroką paletę odcieni lakierów żelowych. Ta firma udowadnia, że ​​aby wyglądać pięknie i modnie, wcale nie trzeba wydawać połowy własnej pensji.

Ogromną zaletą jest koszt funduszy emitowanych przez koreańską firmę. Średnia cena lakieru wynosi około 200 rubli. Jednocześnie jakość produktu nie jest gorsza niż popularnych marek.

Butelka lakieru hybrydowego ma ergonomiczny kształt. Mistrz wygodnie trzyma go w dłoni. Szczotka jest płaska i szeroka. Jego wygodny kształt pozwala rozprowadzić powłokę na powierzchni płytki paznokcia przy minimalnym wysiłku.

Osobno warto wspomnieć o konsystencji lakieru.

Podczas stosowania produktu nie rozprzestrzenia się. Dlatego nie jest trudno rozprowadzić lakier hybrydowy TNL Professional na paznokciu.

W asortymencie oferowanym przez koreańską firmę prezentowana jest cała linia produktów niezbędnych do stworzenia manicure. Z tych narzędzi może korzystać zarówno początkujący, jak i doświadczony specjalista.

Główną cechą linii tej marki jest to, że produkty doskonale łączą się z produktami innych firm. Na tej podstawie możesz na przykład użyć podstawy i góry firmy, którą lubisz, i wybrać kolor z palety TNL.

Ta marka oferuje szeroki wybór odcieni, w tym najmodniejsze i najbardziej popularne kolory. Taki asortyment nie pozostawi nikogo obojętnym. Koreańska marka będzie doskonałym rozwiązaniem dla tych, którzy są przyzwyczajeni do szukania harmonijnego połączenia produktów wysokiej jakości przy niskich kosztach.

Przegląd linii produktów

Produkty przedstawione przez koreańską firmę z łatwością wytrzymują konkurencję dzięki drogim lakierom do paznokci. Główne zalety TNL Professional to:

 1. nieusuwalna jasność cienia;
 2. szybka aplikacja;
 3. wysoka wytrzymałość;
 4. dobra pigmentacja lakieru (dwie warstwy wystarczą, aby uzyskać pożądany odcień).

Przy przedłużonym zużyciu powłoka nie traci pierwotnego wyglądu.

Koreańska firma stale oferuje nowe i ciekawe produkty. To pozwala marce utrzymać popyt wśród kupujących.

Oprócz podkładu, utrwalacza i zmywacza do paznokci, TNL oferuje szeroką gamę produktów do projektowania. W linijce znajdziesz niezbędne kolory, aby stworzyć francuski nurt do dziś. Ta wersja manicure jest obecnie uważana za jedną z najpopularniejszych. Przyciąga uwagę swoją elegancją, wdziękiem i prostotą.

 • Warto przyjrzeć się kolekcji Craquelure. Linia narzędzi pozwala stworzyć niezwykły efekt pękania na płytce paznokcia. Taki manicure wygląda dość oryginalnie i niecodziennie. Kolekcja jest reprezentowana przez szeroki wybór odcieni.
 • Żelowy lakier do paznokci z linii Mosaic wygląda bardzo efektownie na paznokciach. Manicure stworzony przy użyciu wybranego odcienia przypomina wzór, który można zobaczyć na szkle w mroźny poranek. Ta kolekcja jest prezentowana w 40 różnych kolorach.
 • Dość niezwykła jest linia Thermo. Jest również reprezentowany przez szeroką paletę kolorów. Lakier hybrydowy może zmienić odcień, gdy osiągnie niską i wysoką temperaturę. Każdy fashionistka z pewnością przyciągnie jasne i bogate kolory dostępne w tej linii produktów.
 • Lakiery kameleonowe są niespotykane. Niezwykły efekt, który pozwala zmienić odcień pod różnymi kątami oświetlenia, przyciągnie uwagę innych. Podczas nakładania tego żelu podłoże nie jest wymagane. Wystarczy użyć bazy. Usunięcie „Chameleon” nie jest trudne, jeśli użyjesz płynu tej samej marki.
 • Osobno warto wspomnieć o serii żeli witrażowych. Zastosowanie tej powłoki pozwala uzyskać efekt lustra. Uzyskuje się to poprzez dodanie specjalnych lakierów do lakieru. Nie każda firma reprezentowana na rynku branży gwoździ może pochwalić się obecnością takich narzędzi w linii.

Na rynku kolekcja TNL jest również reprezentowana przez takie serie, jak:

 1. Maroko
 2. Brokat
 3. „Kocie oko”;
 4. „Gumowy kamuflaż”.
 • Seria „Maroko" zainspirowany ciekawą legendą o pięknej dziewczynie Samir i sułtanie. Władca Maroka podarował swemu kochankowi niezwykły prezent - naszyjnik. Każdy koralik mienił się kolorem niepojętego piękna. Wszystkie kobiety ze szlachetnej rodziny zazdrościły dziewczynie. Byli zaskoczeni, że sułtan podarował drogiemu prezentowi zwykłego człowieka.

Pewnego razu, po wejściu na najwyższą wieżę w stanie, Samira zerwała naszyjnik. W całym kraju pojawiły się koraliki. Koreański producent, zainspirowany piękną legendą, stworzył tytułową kolekcję lakierów żelowych.

Produkty TNL Professional z tej serii kopiują perły ze wspaniałego naszyjnika.

W sumie paleta ma kilkadziesiąt odcieni perła biała do czarnej. Pomimo faktu, że seria pojawiła się na rynku stosunkowo niedawno, wielu fashionistom udało się już docenić niezrównany efekt. Ponadto koszt jednej butelki wynosi około 180 rubli.

 • Kolejny odcinek warty uwagi - "Kocie oko„. Popyt na efekt kociego oka wynika z faktu, że lakier jest podobny do nadruku, który w tym sezonie wygląda jak kamienie szlachetne. Trudno dziś znaleźć producenta, który nie zaprezentowałby na rynku kolekcji o tej samej nazwie.

Baza zaproponowana przez koreańską markę ma niezrównaną jakość. Nie płynie podczas aplikacji, idealnie wyrównuje powierzchnię płytki paznokcia, szybko schnie w lampie. Możesz go użyć nie tylko do stworzenia manicure opartego na narzędziach TNL Professional. Pasuje do innych marek na nowoczesnym rynku. Baza TNL pomaga chronić paznokieć, jego gojenie.

Aby stworzyć trwały manicure, musisz użyć dodatkowej ochrony.

Środek utrwalający należy zastosować na końcu. Zasady stosowania lakierów hybrydowych TNL Professional są dość proste i przypominają zalecenia producentów innych marek. Warto zauważyć, że naruszenie technologii doprowadzi do niewystarczającej trwałości dowolnego wybranego odcienia.

Aby zastosować lakier hybrydowy, potrzebujesz małego zestawu materiałów i narzędzi:

 1. Plik;
 2. Plik wzmocnień lub mielenia;
 3. Pałeczki pomarańczowe;
 4. Baza lub baza;
 5. Kolorowy lakier;
 6. Top
 7. Lampa UV lub LED;
 8. Odtłuszczacz do płytki paznokcia.

Mistrzowie salonów kosmetycznych zdają sobie sprawę, że przygotowanie do procesu to połowa sukcesu. TNL stosuje podobną zasadę. W takim przypadku stosuje się środki oszczędzające dla płytki paznokcia, które nie szkodzą jej integralności.

 • Pierwszy etap konieczne jest usunięcie starej powłoki, jeśli taka istnieje.
 • Następnie zdezynfekuj ręce za pomocą specjalnego narzędzia.
 • Używanie pomarańczowego patyczka przesuń nadmiar skóry (naskórka).
 • Naturalny pilnik do paznokci, ukształtuj wolną krawędź.
 • Następnie dobrze przeszlifuj powierzchnię za pomocą buffa. Nie bądź gorliwy, po prostu usuń połysk.
 • Następnie na płytkę paznokcia nakłada się podkład.
 • Wystarczy go wysuszyć w powietrzu. Zajmie to kilka sekund. Sama procedura nakładania lakieru hybrydowego jest niezwykle prosta. Nie wymaga to specjalnych umiejętności.

Procedura wygląda następująco:

 1. lakier bazowy nakłada się na całą powierzchnię przygotowanego paznokcia. Nie ma koloru i zapachu, szybko polimeryzuje pod wpływem promieniowania ultrafioletowego. Konsystencja produktu przypomina zwykły lakier. Czas suszenia lampy zależy od rodzaju podstawy. Na przykład, zanim gumowa podstawa całkowicie wyschnie, użycie konwencjonalnej lampy ultrafioletowej zajmie około trzech minut. W diodzie LED będzie wysychać przez 1,5 minuty. Po wyschnięciu podstawy lepkiej warstwy nie trzeba usuwać. Zapewni to silną przyczepność produktu z warstwą koloru;
 2. Środek barwiący nakłada się najpierw w jednej warstwie. Jest suszony w lampie. Jeśli to konieczne, nałóż drugą, a następnie po wyschnięciu i trzecią. Powtórzenie procedury jest wymagane, jeśli chcesz uzyskać bardziej nasycony i żywy odcień;
 3. Po wyschnięciu wszystkich warstw w lampie ultrafioletowej lub LED musisz użyć utrwalacza (u góry). Produkt gumowy należy suszyć odpowiednio przez 3 i 1,5 minuty. Firma oferuje matowy utrwalacz. Spodoba się tym, którzy kochają efekt aksamitu.

Główną kolekcję koreańskiej marki reprezentują linie lakiernicze 3 w 1 oraz produkty jednofazowe.

Paleta kolorów jest po prostu ogromna. Nie można nie znaleźć właściwego tonu. Jednofazowy lakier hybrydowy znacznie oszczędza czas tworząc manicure. Zaletami tej opcji są:

 1. hipoalergiczność;
 2. soczystość i jasność odcieni;
 3. nieszkodliwość;
 4. trwałość i równomierność powłoki.

Lakier jednofazowy to prawdziwe zbawienie dla tych, którzy chcą uzyskać długotrwały manicure przy minimalnych kosztach czasu.

Jedyną wadą tej opcji jest ograniczona konstrukcja. Niemożliwe jest nałożenie dżetów lub błysków na taki produkt, ponieważ warstwa klejąca lakieru jest po prostu nieobecna.

Producent zapewnia, że ​​powłoka jest w stanie utrzymać bez zarysowań i wiórów przez ponad 2 tygodnie. W tym czasie może odrośnie gwóźdź. Technika nakładania jednofazowego środka jest prosta:

 1. usuwanie naskórka za pomocą pomarańczowego patyka;
 2. podając płytkę paznokcia pożądany kształt i długość;
 3. szlifowanie używając buffa;
 4. odtłuszczanie specjalne narzędzie (zmywacz);
 5. malowanie gwoździe;
 6. suszenie w lampie. Czas trwania etapu zależy od rodzaju urządzenia. W lampie ultrafioletowej lakier wysycha przez 2 minuty, w LED - 1 minuta;
 7. jeśli to konieczne musisz nałożyć drugą warstwę, a także ją wysuszyć;
 8. na koniec procedury łagodny olej nakłada się na naskórek.

Piękny manicure jest gotowy. Korzystając ze środków marki TNL Professional, można stworzyć stylowy wzór paznokci i oryginalną powłokę bez wychodzenia z domu.

Próbnik kolorów

Paleta kolorów lakierów hybrydowych TNL Professional jest prezentowana w gęstych, przezroczystych i półprzezroczystych odcieniach. Kupując fundusze, przeczytaj opis odcienia podany przez producenta. W takim przypadku prawdopodobnie będziesz zadowolony z efektu końcowego.

Niemal wszystkie lakiery produkowane przez tę firmę tworzą niezbędną powłokę po nałożeniu na kilka warstw.

 • Najbardziej poszukiwany w linii żelowych lakierów do paznokci kolor nr 80. Ten produkt jest przezroczysty. Kompozycja zawiera dość dużą liczbę iskier.
 • W cieniu nr 107 mikroskopijne iskierki są łatwo widoczne odcienie niebieskiego i srebrnego. Dzięki tym cząsteczkom wygląda bardzo pięknie na paznokciach. Ten ton jest idealny zarówno na spacery biurowe, jak i romantyczne.
 • Każdy odcień ma funkcje w aplikacji.. Na przykład ton 24 „bogate złoto” o płynnej konsystencji. Konieczna jest dokładna i szybka praca, nałożenie cienkiej warstwy i powtórzenie kilka razy. Dla uzyskania najlepszych rezultatów zaleca się stosowanie białej podstawy. Aby osiągnąć pożądany efekt lustra, zaleca się nałożenie drugiej warstwy żelu na dobrze wysuszone.
 • Gęstsza konsystencja ma odcień nr 15. Jest nakładany tak równomiernie, jak to możliwe. Każda warstwa jest suszona w lampie. Podczas stosowania należy unikać wycieku płynnego środka na skórek.
 • Kolekcja Thermo niezwykle piękny i atrakcyjny. Kompozycje mają dość gęstą konsystencję. Podczas nakładania lakier zmienia kolor w zależności od temperatury otoczenia.
 • Na przykład, gdy używasz tonu 9, o ciemnozielonym kolorze, w ciepłej wodzie paznokieć platynowy zyskuje turkusowy odcień przyjemny dla oka. Na zimno - ciemnozielony.
 • Ton 21 „ciemnofioletowy” używać w dwóch warstwach. Dzięki najlepszej z gęstej konsystencji kompozycja pozwala na równomierne rozprowadzenie. W ciepłym otoczeniu wybrany odcień staje się jasnoniebieski z małymi srebrnymi iskierkami.
 • Na szczególną uwagę zasługuje szeroka paleta kolorów zaprojektowana do stworzenia francuskiego manicure. Można w nim znaleźć zarówno wspólne, jak i nietypowe dźwięki. Kolekcja ma kilkanaście odcieni.
 • Ton 47 jest szczególnie poszukiwany. Ten gęsty kolor jest idealny do stworzenia naturalnego manicure. Aby zakryć końcówki, wystarczy nałożyć dwie warstwy, na płytkę paznokcia, z reguły wymagane są trzy. Na butelce tego produktu znajduje się „LED”. Oznacza to, że lakier nadaje się do suszenia w odpowiedniej lampie.
 • Popularna jest nr 123 „delikatna mięta”. Często ten ton jest używany latem, gdy chcesz chłodu. Za pomocą tego narzędzia możesz tworzyć prawdziwe arcydzieła zdobienia paznokci. Ta kompozycja charakteryzuje się łatwością użycia i niezrównaną jakością. Idealny do tworzenia manicure w warunkach domowych i salonowych.
 • Lakier hybrydowy TNL Professional nr 349 Forest Orchid. Gęsta konsystencja kompozycji pozwala szybko i równomiernie pomalować paznokieć. Wystarczy dwie warstwy, aby uzyskać pożądany odcień. Manikiurzystki i ci, którzy robią manicure w domu, zakochali się w tym tonie dla uproszczenia i łatwości aplikacji.
 • Zakres i kolorystyka odcieni TNL Professional są dość bogate. Prawdziwi fashioniści z kolekcji Craquelure i Mosaic są poszukiwani. Po zastosowaniu tworzą niezwykły efekt. Niektóre serie mają ponad dwieście kolorów.

Recenzje

Recenzje lakierów hybrydowych TNL z różnych kolekcji są w większości pozytywne. Mistrzowie zauważają wygodę czapki. Specjaliści twierdzą, że nie ślizga się na palcach, dzięki czemu możesz powoli i dokładnie nakładać lakier do paznokci.

Dziewczyny używające makijażu w domu, a mistrzowie salonu dobrze mówią o spójności środków wydawanych przez firmę z Korei. Zasadniczo odnotowują preparaty o średniej lepkości. Fundusze są równomiernie rozmieszczone na podstawie, nie tworzą łysych plam, szybko polimeryzują.

Korekta powłoki jest łatwa. Wszystkie produkty wytwarzane pod marką TNL Professional są dobrze połączone z kompozycjami różnych firm produkcyjnych, które są szeroko reprezentowane na rynkach.

Należy zauważyć bogatą paletę kolorów. To także niewątpliwa zaleta koreańskiej firmy. W większości przypadków lakiery hybrydowe nakłada się dokładnie za pierwszym razem. To prawda, że ​​specjaliści zauważają, że w kolekcjach można znaleźć kilka dźwięków, do których należy się dostosować.Recenzje zwracają uwagę na ekonomiczne zużycie kompozycji i rozsądny koszt.

Wśród rosyjskich mistrzów są tacy, którzy wolą łączyć bazę i utrwalacz jednej firmy z kolorowym lakierem innej. Specjaliści twierdzą, że z tego zdecydowanie korzysta trwałość manicure.

Lakiery hybrydowe TNL mogą zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających klientów salonów kosmetycznych.

Wybierając te narzędzia, możesz osiągnąć oryginalny i żywy design przy minimalnych kosztach czasu.

Obejrzyj wideo: How To: DIY PEDICURE + WHITE NAILS Soft Feet 2018 (Styczeń 2020).

Loading...

Zostaw Swój Komentarz