Popularne Wiadomości

Wybór Redakcji - 2019

Polski żel

Entity, amerykański producent produktów do manicure, został założony w 2004 roku. Dziś jest jedną z najbardziej znanych marek w kręgach zawodowych. Produkty tej marki są sprzedawane na obu kontynentach w ponad pięćdziesięciu krajach. Jest bardzo kochana i ceniona na całym świecie za doskonałą jakość i różnorodność palety kolorowych powłok. Pomimo faktu, że w arsenale firmy jest już około 200 lakierów żelowych w różnych kolorach, producenci nie poprzestaną na tym i będą stale zachwycać swoich fanów nowymi produktami.

Lakiery hybrydowe marki Entity nakłada się przy użyciu tradycyjnego trójfazowego systemu o nazwie „Color Couture One”. Objętość produktu jest wystarczająco duża -15 ml i jest przeznaczona bardziej do użytku w salonie niż do użytku domowego.

W asortymencie opisanej marki znajdziesz absolutnie wszystko, co może być potrzebne do ozdobienia lub budowy paznokci.

Oprócz powłok kolorowych, klienci są proszeni o zakup wszelkiego rodzaju produktów do pielęgnacji i zmywaczy do lakierów hybrydowych, a także produktów wierzchnich i wykończeniowych.

Podmiot został kilkakrotnie nagrodzony prestiżowymi nagrodami w branży paznokci przez renomowanych wydawców mody. Na przykład wyżej wymieniona marka zdobyła głos za tytuł najlepszej marki do tworzenia piękna i została nagrodzona przez amerykański magazyn internetowy „Nails Mag”. Ponadto firma została nagrodzona za najciekawszy projekt opakowań.

Pakowanie

Wszystkie lakiery hybrydowe Entity są pakowane w tradycyjnie czarne szklane butelki w celu ochrony przed światłem. Ponadto oryginalne produkty są dodatkowo pakowane w kartonowe pudełko w kolorze białym lub szarym, na którym oprócz nazwy marki wskazana jest również liczba i próbka koloru. Jest to bardzo wygodne i znacznie oszczędza czas - nie trzeba odkręcać wszystkich pokryw w poszukiwaniu pożądanego odcienia.

Korzyści

 1. Piękna i różnorodna paleta kolorowych powłok. Jest w nim produkt na każdą okazję na każdy gust: od powściągliwych i konserwatywnych odcieni nude po odważne i awangardowe okazy z błyszczącymi i lakierowymi kwasowymi kolorami.
 2. Długa żywotność powłoki. Jak obiecują producenci, a liczne recenzje konsumentów to potwierdzają, powłoka spokojnie wytrzymuje dwutygodniowe noszenie pod ręką, a czasem dłuższy okres. W przypadku pedicure okres minimalnego zużycia wynosi 4 tygodnie. Niektóre panie usuwają warstwę koloru dopiero po znacznym wzroście paznokcia pod nią.
 3. Trwałość kolorów. Pigment nie blaknie na słońcu, nie blaknie przy częstym kontakcie z wodą i zachowuje swój pierwotny wygląd i połysk przez całe życie.
 4. Wygodna szczotka co pozwala malować najmniej dostępne obszary.
 5. Lakier hybrydowy Entity szybko wysycha. W lampie LED powłoka jest uszczelniona w 30 sekund. Jeśli użyjesz lampy UV, proces polimeryzacji zajmie około 3 minut.
 6. Łatwy do usunięcia. Aby usunąć warstwę lakieru hybrydowego, nie trzeba jej archiwizować. Wystarczy namoczyć go w specjalnym płynie i wyczyścić drewnianym patyczkiem. W takim przypadku struktura gwoździa nie jest uszkodzona, jak podczas obróbki za pomocą materiałów ściernych.
 7. Nieszkodliwy. Powłoka stworzona przez unikalną nanotechnologię przepuszcza powietrze i jednocześnie chroni paznokieć przed szkodliwym działaniem. Ponadto ten lakier żelowy nie jest nawet niebezpieczny dla alergików: nie zawiera formaldehydu i innych substancji szkodliwych dla ludzi.

Dowiesz się więcej o tworzeniu manicure za pomocą lakieru Entity z następnego filmu.

Wady

Pomimo tak imponującej listy zalet produkt nie jest pozbawiony wad:

 1. Średnia cena tego produktu wynosi 700-800 rubli. Jest to oczywiście znacznie mniej niż w przypadku bardziej szparagowanego i gotowanego szelaku. Co więcej, powłoka Entity jest jej analogiem i wcale nie jest gorsza pod względem jakości. Jednak w porównaniu z bardziej demokratycznymi markami niektórzy kupujący wydają się nieco zawyżeni.
 2. Zasięg jest raczej kapryśny, dlatego praca z nim wymaga pewnych umiejętności i doświadczenia. Jeśli odejdziesz od technologii aplikacji, może ona nierównomiernie położyć się do łóżka, „wyprowadzić się” z gwoździa i bańki. Jeśli nie wytrzymasz czasu schnięcia, lakier straci elastyczność i szybko pozostanie w tyle za paznokciami.
 3. Za pomocą innych firm lakier hybrydowy zachowuje się nieprzewidywalnie. Dlatego musisz użyć „macierzystej” bazy i góry. I to nie zawsze jest wygodne i nie zawsze możliwe.
 4. Niektórzy konsumenci skarżą się, że natychmiast po nałożeniu lakieru żelowego zaczyna się „ślizgać”. Dlatego musisz suszyć paznokcie w lampie pojedynczo. A to znacznie wydłuża czas manicure.
 5. Płynna konsystencja. Pomimo ogromnego wyboru kolorów, prawie wszystkie lakiery hybrydowe Entity mają półprzezroczystą strukturę i potrzeba kilku warstw, aby uzyskać gęstą, gęstą powłokę. Ponadto każdą warstwę należy suszyć przez określony czas.

Wniosek z powyższego nasuwa się sam: produkty „Color Couture One” są bardziej odpowiednie dla doświadczonych mistrzów manicure niż do samodzielnego użytku w domu.

Przegląd najlepszej serii

W asortymencie firmy znajdują się lakiery z połyskami, a także zwykły jednolity połysk. Rozważmy niektóre z nich.

„Flirty japonki” (nr 6141)

W wolnym tłumaczeniu oznacza to „zalotne pantofle”, ale przypomina raczej soczystą pomarańczę - tę samą pomarańczę i soczystą, ze wspaniałymi impregnacjami w odcieniu lakieru.

„Rumieniące się kwiaty” (nr 5236)

Jest to bardzo piękny delikatny kremowy różowy odcień ze srebrnym mikro połyskiem. Kolorowa tekstura jest bardzo gęsta i dobrze pasuje nawet w jednej warstwie, co nie jest typowe dla tej marki.

„Smoke and Mirrors” (nr 7698)

Ciemnoszary łupek z wielobarwnymi plamami tęczy.

„Jesienny akcent” (nr 7025)

Brązowy z lekkim brązującym sprayem. Tekstura jest półprzezroczysta, wymaga dodatkowych warstw.

„Metaliczny blask” (nr 7032)

Lakier hybrydowy z jasnym pigmentem koralowym, ozdobiony mikro-cekinami pasującymi do lakieru. Tekstura jest gęsta, nakładana w jednej warstwie.

„Pani fantazyjne spodnie” (nr 2440)

Bardzo przypomina kolor „Blushing Bloomers”, tylko połysk jest tutaj jasnoróżowy, w tonie z samą powłoką.

„Posh In Pink” (nr 2457)

Kolejna wariacja na temat różu. Tym razem kolor jest spokojny, uspokajający, z holograficznymi mikrocząstkami.

„Vintage Couture” (nr 2556)

Jasny szmaragdowy odcień, przypominający ciepłe lato, ozdobiony delikatnym połyskiem pasującym do lakieru.

„Electric Runaway” (nr 5182)

Kolor fali morskiej z iskierkami przypominającymi blask słońca - jakby srebrny piasek rozpadł się i rozpuścił na powierzchni morza.

Ci, którzy wolą gładkie powłoki, również się nie zawiodą. Mają też wiele do wyboru:

„Kickin 'Curves” (nr 5462)

Przyjemny, nie drażniący wygląd różu z dyskretnym odcieniem fioletu. Po wyschnięciu rzuca szlachetny połysk.

„Skóra i koronka” (nr 5489)

Przetłumaczone jako „skóra i koronka”. Nasycony głęboki odcień wina z płynnym odbiciem lustra.

„Fashion Fusion” (nr 5601)

Jasny fiolet. Taki manicure nie pozostanie niezauważony i zostanie doceniony.

„Torba plażowa morelowa” (nr 6196)

Nazwa mówi sama za siebie: delikatna soczysta morela. Tekstura jest gęsta, po wyschnięciu zyskuje błyszczącą powierzchnię.

„Hipster Hue” (nr 6301)

Nazwę można interpretować jako hipster, tj. ruch odrzucający ogólnie przyjęte wartości. Rzeczywiście, ciemnoszary lakier z nutą bzu jest rodzajem wyzwania dla czarującego społeczeństwa.

„Strzał testowy” (nr 6479)

Ten odcień ma również ciemny kolor, tyle że ma więcej fioletu. W słabym świetle wydaje się prawie czarny.

Jak widać z powyższego, asortyment jest po prostu ogromny i zaspokoi każdy gust.

Obejrzyj wideo: Żele zgodne z Metodą Curly Girl CG - Polskie Drogerie- Moja Opinia (Grudzień 2019).

Loading...

Zostaw Swój Komentarz