Popularne Wiadomości

Wybór Redakcji - 2020

Modne kolory lakieru hybrydowego do paznokci zimą i jesienią

Lakier hybrydowy daje dziewczynie możliwość zapomnienia o korekcie manicure przez kilka tygodni. Dobry mistrz nie tylko pomaluje paznokcie w ulubionym kolorze klienta, ale także opowie o trendach mody w tym sezonie. Wyjaśni, jaka forma paznokci jest głównym nurtem, jaki jest najlepszy sposób ozdobienia manicure, aby nie wyglądać głupio, jak wywołać entuzjastyczny męski wygląd i zazdrosne kobiety. Jeśli kształt paznokci jest dość stabilną wartością, moda na rzeczywisty kolor lakieru hybrydowego zmienia się co sezon: wiosła-lato i jesień-zima.

Jak wybrać odcień

Znaczenie schematu kolorów zależy przede wszystkim nie tylko od mody, pory roku, ale także od rodzaju koloru. Zimne kolory (lato i zima) nie przejdą w ciepłe odcienie, dodadzą zażółcenia na skórze dłoni. Ciepłe kolory (wiosną i jesienią) zimne odcienie nadadzą twoim dłoniom niebieskawe zabarwienie.

Mistrzowie manicure mają własną podstawową zasadę dotyczącą wyboru kolorów do malowania paznokci jesienią i zimą. W tym sezonie dopuszczalne są bardzo jasne kolory, które w lecie wyglądają niewłaściwie, aw niektórych miejscach nawet wulgarne: szkarłatne, wiśniowe, niebieskie, fioletowe, a nawet czarne - wszystkie ciężkie i głębokie kolory związane z wieczorowym makijażem i wyrafinowanymi drogimi tkaninami. I oczywiście nie zapominaj, że „zimne” dziewczyny muszą wybierać lakiery z niebieskim odcieniem i „ciepłe” z żółtym.

Istnieją zasady, aby je złamać, a w minionym sezonie jesienno-zimowym wszystkie pastelowe odcienie są hitem: lawenda, krem, turkus, różowy, niebieski, fioletowy, jasnozielony. To prawda, że ​​ich wybór jest poważnie ograniczony przez długość płytki paznokcia i zarośniętą krawędź.

Stosunek koloru do długości

Jeśli twoje paznokcie są krótkie, wiedz, że będzie wyglądał spektakularnie dokładnie w ciemnych, błyszczących kolorach, które wizualnie wydłużają płytkę paznokcia i dodają wdzięku palcom. Możesz także bezpiecznie „nosić” metal, „szkło” i „craquelure” (efekt spękanej ziemi).

Do paznokci o średniej długości wybierz dowolny kolor lakieru, z wyjątkiem „nude” i udekoruj go efektem piasku, holograficznym, lustrzanym pokryciem. Jest to najwygodniejsza długość gwoździ, ponieważ nie ogranicza właściciela w wyborze kolorów.

Ci, którzy noszą długie paznokcie, nawet w sezonie jesienno-zimowym warto porzucić jasne kolory, ponieważ wyglądają wulgarnie na rękach i nie nadają się do codziennego noszenia. Właściciele długich paznokci (dłuższych niż połowa płytki paznokcia) nadają się tylko do pastelowych odcieni.

Panie o ciemnych ramionach W tym sezonie nie zaleca się stosowania lekkich lakierów, nawet jeśli pozwala na to długość paznokcia. Faktem jest, że w tym przypadku widoczne jest ostre przejście między pastelowym różowym lub lawendowym lakierem a czerwonawą skórą wokół. Aby lakier wyglądał przyzwoicie, musisz mieć idealny kształt paznokcia i bezbłędnie nałożyć powłokę.

Design

Oprócz standardowych podstawowych zasad istnieją sezonowe trendy, które są ważne nie dłużej niż rok. Na przykład w sezonie jesienno-zimowym tego roku trendy są tak zbliżone do naturalnego, jak to tylko możliwe. Oznacza to, że długie formy w kształcie dziobów należą do przeszłości, nadszedł czas na paznokcie, których długość nie przekracza 2-3 mm, a kształt najlepiej jest owalny lub migdałowy. Faktem jest, że jest to najbardziej praktyczna długość, z jaką kobieta nie będzie musiała odmawiać manicure lub wykonywania standardowych prac domowych, które są niewygodne w przypadku długich paznokci.

W tym sezonie manicure „księżycowy” jest nadal aktualny. Tak zdobione ręce w starożytnej Grecji, pozostawiając dziurę w gwoździu niepomalowaną. W tym sezonie manicure księżycowy zmienił się i jest uważany za spektakularny sposób na ozdobienie palców w ten sposób: dziura i krawędź płytki paznokcia w jednym kolorze, a sam paznokieć w innym. Inną opcją do manicure jest odwrócenie kwiatów na palcu serdecznym.

Przez długi czas hitem sezonu była jednokolorowa powłoka wszystkich palców z wyjątkiem palca serdecznego. Pozwolono wykonać na nim rysunek lub ozdobić go dżetów. Teraz najważniejsze jest, aby dodatkowo pomalować końce paznokci w kolorze lakieru palca serdecznego.

Sądząc po analizie trendów w modzie, ombre (gradient) utrzyma się na szczycie popularności przez kolejne dwa lub trzy sezonyszczególnie modne będą kombinacje czarno-czerwone, niebiesko-fioletowe i różowo-niebieskie.

Jeśli chcesz wybrać osobny kolor lakieru hybrydowego dla każdego palca, to wybierając kolor, nie zaczynaj od komplementarnych (dodatkowych), ale od kombinacji analogowych lub monochromatycznych.

Oznacza to, że musisz nakładać kolor na palce w kolejności, w jakiej znajdują się na kole kolorów - trzy stojące obok siebie i ich odcienie, jeden kolor i jego odcienie.

Ozdoba do paznokci

Tendencja do ozdabiania każdego gwoździa osobnym wzorem, strassikiem, kokardką i naklejką należy już do przeszłości. Cały manicure nie powinien wywoływać poczucia niechęci i „kołchozu”. Dżetów są dopuszczalne tylko wtedy, gdy robisz manicure na ślub lub nowy rok.

Świetną, nowatorską opcją byłby „efekt rosy”gdy para środkowych palców, już pokrytych lakierem, nakłada się przezroczyste krople żelu. Maksymalny efekt zostanie osiągnięty, jeśli manicure połączy ciemnozielone i żółto-pomarańczowe odcienie, które naśladują „złotą jesień”.

Powlekanie piaskiem jest najistotniejsze w zimie. Lekkie wzory piasku pomalowane na niebieskie paznokcie tworzą atmosferę zimowego nastroju. Cały urok tego rodzaju powłoki polega na tym, że możesz nałożyć obraz na wszystkie paznokcie, nadal będzie wyglądał przestronnie, bez przeciążania percepcji szczegółami.

Zima charakteryzuje się również koronkowymi wzorami, ponadto nie ma znaczenia, narysowany lakierem hybrydowym lub wykonany przy pomocy naklejek termicznych. Kolorystyka samego paznokcia jest nadal taka sama - niebieski, fioletowy, bordowy, wiśniowy. Ale kolor „koronki” lepiej wybrać biały lub trzy lub cztery odcienie jaśniejsze niż główny. Nie wybieraj czarnych, w tym sezonie nie cieszy się to dużym uznaniem.

Noworoczny manicure ze zdjęciami choinek, piłek, bałwanów i płatków śniegu jest dozwolony tylko podczas samych wakacji. Nawet jeśli chciałeś wcześnie stworzyć nastrój noworoczny, ogranicz się do niezbyt wyraźnych atrybutów noworocznych.

Francuski manicure

Francuski manicure nigdy nie straci na znaczeniuPrzeciwnie, rozszerza swoje granice i umożliwia stosowanie nie tylko białego i przezroczystego lakieru hybrydowego, ale także absolutnie niewiarygodnych kombinacji kolorów.

Nowością w modzie jest malowanie białych końcówek płytki paznokcia w kolorach czerwonym, niebieskim i zielonym. Jesienią lepiej wybrać ornament kwiatowy, a zimą geometryczny.

Aktualizacja dotyczy również kształtu końcówki, może być wykonana nie tylko prosta, ale także trójkątna, falista, zygzak, zaokrąglone krawędzie można doprowadzić nawet do otworu na paznokieć. Jedyne, co jest niedozwolone, to czarna końcówka na naturalnych paznokciach. Ten rodzaj manicure, mimo że był popularny przez kilka sezonów, jest obecnie modny.

Ponieważ u szczytu naturalności i naturalności w manicure czarne końcówki zaczęły być postrzegane jako brudne, zadbane paznokcie.

Jeśli masz ścisły kodeks ubioru w pracy, który nie pozwala na noszenie manicure, który przyciąga zbyt wiele uwagi, matowy lakier żelowy będzie doskonałym rozwiązaniem. Wygasa główny kolor, zmniejszając jego jasność, ale jednocześnie wygląda szlachetnie i imponująco. Księżycowy lub francuski manicure będzie dobrze wyglądał w połączeniu z błyszczącym lakierem bazowym na otworze lub czubku paznokcia i matowej powierzchni płytki paznokcia.

Nudny manicure „nagi” jest łatwy do zrobienia, jeśli nałożysz kropkę na płytkę paznokcia lakierem o jaśniejszym odcieniu lub analogowym kolorze.

Tak więc w nowym sezonie mody do manicure jesień-zima:

  • odchodząc od błyszczącego blasku, nadmierna dekoracja palców dżetów, różne wzory na każdej płytce paznokcia i kontrastująca kombinacja kolorów;
  • nie eksperymentuj z kształtem i długością paznokcipreferując paznokcie o średniej długości i naturalnym kształcie;
  • wybierz naturalny lakier hybrydowy na pokrycie naturalne kolory lub pastelowe odcienie.

Ten film przedstawia Modne kolory lakieru hybrydowego do paznokci zimą i jesienią.

Obejrzyj wideo: TOP 10 TRENDÓW W MANICURE - JESIEŃ ZIMA 201819. TO BĘDZIE MODNE! CheersMyHeels (Styczeń 2020).

Loading...

Zostaw Swój Komentarz