Popularne Wiadomości

Wybór Redakcji - 2020

Jak nakładać brokat na polski żel

Jak nakładać błyszczyki na lakier żelowy to pytanie zadawane przez wielu fashionistek, gotowych eksperymentować w sztuce paznokci. Cekiny to piękny, ale wyrafinowany materiał. Nadaje manicure nie tylko połysk i wyrazistość, ale także urok. Piękno, jakie daje brokatowy lakier do paznokci, nie jest takie łatwe. Manicure uzupełniony połyskami jest trudniejszy do usunięcia z płytki paznokcia, szczególnie lakieru żelowego. Błyszczące paznokcie będą dobrze wyglądać nie tylko na imprezie, weselu, uroczystej gali, ale także w życiu codziennym.

Jakie są cekiny do manicure

Brokat lub iskierki to niesamowite musujące mikrocząstki, które mogą zmienić każdy manicure w świąteczny. Aby stworzyć taki manicure, wystarczy mieć pod ręką lakier bazowy, kolorowy lakier i kilka odcieni specjalnych błotników (mały, duży, okrągły, kwadratowy, podłużny). To, jak okaże się wystrój, zależy tylko od wyobraźni. Jedynym warunkiem, który należy przestrzegać, jest mocowanie za pomocą lakieru nawierzchniowego, w przeciwnym razie iskry rozpadną się. Samo wylewanie błyszczyków na bazę nie działa, musisz naprawić wszystko specjalną powłoką.

Cekiny do paznokci suche reprezentuje genialny proszek, który służy do pokrycia całego paznokcia lub dowolnej jego części na szablonie. Nakłada się je na mokry lakier i przykleja do powłoki podczas wysychania. Osiąga to pożądaną stabilność manicure. Agent naprawczy nie musi być do nich stosowany, chociaż w niektórych przypadkach jest to zrobione. Takie cekiny mają różne rozmiary i kształty, czasami mogą być konfetti, które nakłada się indywidualnie za pomocą pincety, a najmniejszy taki proszek można zastosować do obniżenia całego paznokcia.

Drugi typ oznacza Spangles zmieszane z klarownym płynnym środkiem do polerowania. Są sprzedawane w butelkach jako zwykły manicure i nakładane na wysuszoną warstwę bazową. Elementy mocujące powinny być na nie nałożone, jeśli bąble są duże. Ogólnie rzecz biorąc, płynny brokat może dawać gęstą powłokę lub tylko rzadkie migotanie, być różnej wielkości, a nawet w postaci błyszczących plam.

Ponadto cekiny na paznokciach różnią się nie tylko rodzajem uwalniania i sposobem ich zastosowania, ale także wyglądem. Mogą mieć różne rozmiary: bardzo małe, jak kurz lub duże - do półtora milimetra. Również duże cekiny mogą mieć różne kształty: mogą być okrągłe, prostokątne, kwadratowe, w kształcie gwiazdy, w kształcie serca. Brokat może różnić się kolorem.

Jeśli wybierzesz płynne cekiny na paznokciach, nie powinno być żadnych problemów ze sposobem ich prawidłowego zastosowania.

Jeśli są małe i gęste, musisz ich użyć, a także zwykłego lakieru do manicure. Główną różnicą w stosunku do suchych cekinów jest to, że należy je nakładać ściśle na wysuszony lakier podstawy. Takie cekiny mogą pokryć cały gwóźdź lub tylko jego część lub zastosować wzór. Mogą pojawić się trudności z nakładaniem rzadkich i dużych cekinów na paznokcie.

Paleta odcieni

Modny manicure 2017 - geometryczny z błyskami, który składa się z kilku jasnych kolorów. Można to wykonać zarówno na bazie przezroczystej, jak i kolorowej, przy użyciu lakierów żelowych lub środków z połyskiem, brokatem i połyskiem. Dla miłośników klasyki odpowiednie są monofoniczne błyszczące powłoki. Wśród najbardziej odpowiednich odcieni blasków w tym sezonie są czerwony, zielony, złoty, srebrny, fioletowy, bordowy, czarny i szmaragdowy.

Jasne iskierki pewnie przejmują prowadzenie. Taki wzór może być nie tylko alternatywą dla świątecznej sztuki zdobienia paznokci, ale jest również dość popularny w codziennym użyciu. Konstrukcja gwoździ wykazuje zarówno pełne pokrycie płytek paznokcia, jak i częściowe. Cekiny doskonale łączą się z matowym wykończeniem paznokci. Francuski manicure stworzony przy użyciu błyszczy wygląda delikatnie i luksusowo. Obecna paleta sezonu mody to złoto, srebro, niebieski, czarny, szmaragd, szafir, błękit chabrowy, ultramaryna błyszczy.

Technika krok po kroku

Technologia nakładania suchych cekinów nie jest tak prosta, jak się wydaje. Aby naprawić je na gwoździu, musisz użyć specjalnego elementu ustalającego lub zwykłego przezroczystego lakieru.

Istnieje kilka opcji nakładania suchego brokatu na paznokcie:

 • Jeśli konieczne jest przykrywanie ich całą płytką, zanurz świeżo pomalowany paznokieć w pojemniku z błyskiem, a drugim palcem dociśnij je do paznokcia.
 • Jeśli chcesz utworzyć wzór na gwoździu, możesz to zrobić, nakładając przezroczysty lakier na obszar istniejącego wzoru, wylewając błyszczy na wierzch, ale pod warunkiem, że warstwa tła lakieru jest już sucha.
 • Trudno jest stworzyć płynne przejście za pomocą suchego brokatu od czubka paznokcia ciasno spangled ze spangles do podstawy, na której jest tylko kilka spangles. W takim przypadku konieczne jest delikatne nakładanie blasku i warstwami, przesuwając się od podstawy w kierunku wolnej krawędzi.
 • Niektórzy używają innego sposobu naprawiania suchych cekinów na gwoździu. Brokat należy wymieszać z lakierem wybranego odcienia lub przezroczystym w małym pojemniku, a następnie nałożyć na paznokcie za pomocą pędzla, jak zwykły lakier.

Jeśli spangles są duże, należy je wyjąć z pojemnika za pomocą pincety i ułożyć w pożądanych miejscach na płytce paznokcia, pokrytych jeszcze suchym lakierem. Istnieje inna opcja stosowania błysków. Aby to zrobić, wymieszaj je z wodą lub przymocuj wilgotną szczotką. To nie jest najwygodniejszy sposób, więc nie każdy może uzyskać z nim dobry manicure.

Aby pokryć paznokcie cekinami, potrzebujesz miękkiej szczoteczki. Dzięki temu uzyskuje się niezbędną ilość luźnych spangles, a przy lekkich ruchach stukania jest szczotkowany na niesuszoną grubą warstwę żelu. Cekiny można nakładać zarówno na cały paznokieć, jak i na jego poszczególne części. Po pokryciu błyszczącymi cząsteczkami paznokcie są suszone, pozostały piasek jest usuwany, nakładana jest kolejna warstwa lakieru.

Druga opcja mocowania błyskotek jest pokazana w technice krok po kroku:

 • Cienką warstwę żelu podstawowego nakłada się na wstępnie przygotowane paznokcie i suszy w lampie.
 • Przykryj warstwą żelu modelującego, wysuszoną lampą.
 • Lakier hybrydowy oddzielnie zmieszany z błyskiem nakłada się na paznokieć. Stosowane są różne opcje aplikacji: na cały paznokieć lub na oddzielnym obszarze. Możesz także użyć brokatu do zdjęcia lub francuskiego manicure.
 • Ostatnią warstwę nakłada się bez brokatu i suszy w lampie. Lepka warstwa jest usuwana z paznokcia, a praca jest zakończona błyszczącym wykończeniem.

Jeśli chcesz przymocować duże manicure do manicure, instrukcje krok po kroku nie są wymagane. Do dekoracji używaj suchych, luźnych dużych cekinów - wyglądają jak fragmenty kamieni szlachetnych. Nakłada się je na wstępnie wysuszony paznokieć, pokryty warstwą lakieru lub specjalnego kleju. Każdy blask jest układany osobno.

W klasycznej wersji francuski manicure zapewnia białe obrzeże paznokcia na kremowej lub różowej podstawie. Ale dziś możesz odejść od nudnych klasyków i urozmaicić manicure za pomocą geometrii, jasnych kolorów, nakładek elementów dekoracyjnych, masy perłowej i dżetów, cekinów i innych. W całej tej różnorodności należy prześledzić główną koncepcję Francuzów - projekt końcówki paznokcia z wystrojem, a samą podstawę - jasną lub zbliżoną do naturalnego koloru. Kształt paznokci może być standardowy, kwadratowy, fazowany, w kształcie mandrynu.

Ciekawy design

Na liście najpopularniejszych wzorów manicure z błyszczy zajmuje wiodącą pozycję. Oprócz tego, że wygląda jasno i efektownie, taka sztuka paznokci jest uniwersalna. Istnieje wiele różnych wariantów manicure z błyskami, które są odpowiednie dla każdego środowiska. Lśniący manicure nadaje się na imprezę obiadową, imprezę, niedzielne popołudnie, ważne wydarzenie, ślub. Ale może być z powodzeniem stosowany w życiu codziennym. W takim przypadku należy przestrzegać zasady umiaru i nie posuwać się zbyt daleko z migoczącymi szczegółami.

Nie ma ścisłych ograniczeń dotyczących stosowania manicure z błyskiem.

Musujące ziarna piasku mogą ozdobić każdy wzór. Nie ma specjalnych zakazów dotyczących kształtu i długości płytki paznokcia. Na krótkich paznokciach genialny manicure wygląda tak samo dobrze, jak na długich. Różne odmiany projektu można tworzyć, eksperymentując z gęstością błyszczącej powłoki, kombinacją migoczących cząstek o różnych rozmiarach i kolorach.

Kolor bazy jest wybierany zgodnie z obrazem i nastrojem. Jasną emalię preferują młode panie, które starają się wyglądać spektakularnie na imprezie. Ale należy zauważyć, że codzienny manicure wymaga spokojniejszych odcieni. Na przykład możesz nałożyć brokat na czubek paznokcia, reszta powierzchni jest polakierowana neutralnym kolorem. Opcjonalnie: spangle gwóźdź na palcu serdecznym i pomaluj pozostałe paznokcie pastelowym kolorem. Jako kolejny pomysł mistrzowie proponują zastosowanie brokatu wyłącznie w obszarze otworu po zabarwieniu ulubionym lakierem.

Migotliwy manicure z lakierem i błyszczy świetnie prezentuje się w połączeniu z tłoczeniem. Ale nie umieszczaj drukowanych rysunków z błyskami na wszystkich paznokciach - ogranicz się palcem serdecznym. Paznokcie zdobione przy użyciu zdobienia paznokci wyglądają luksusowo. Korzystanie z tej techniki jest dość proste: nałóż suche iskierki na warstwę bezbarwnego lakieru, a następnie odczekaj kilka minut i strząśnij nadmiar brokatu miękkim, suchym pędzlem.

Manicure brokatowy, ozdobiony lakierami hybrydowymi, zachowuje świeżość przez ponad dwa tygodnie. Taki lakier usuwa się w ciągu kilku minut, ale zachowuje wytrzymałość paznokci. Używając lakieru UV, paznokcie mogą zachować swoją elegancję i estetyczny wygląd przez długi czas. Lakier z brokatem można łatwo wykonać własnymi rękami. Wymieszaj standardową emalię z brokatem lub ciastem, po czym powłokę można nałożyć na płytkę paznokcia.

Lśniący francuski manicure na imprezie wygląda korzystnie. W takim manicure brokat, perłowy lakier lub mikroproszek nakłada się na wolną krawędź paznokcia. Podstawa paznokcia ma jasny beżowy kolor. Cekiny należy wybrać małe, aby pięknie otoczyły paznokieć. Jednocześnie staraj się stosować je szczelnie, bez luk. Jeśli ozdobisz kurtkę dżetami, cekinami, wzorami lub specjalnymi naklejkami, możesz uzyskać unikalny designerski manicure.

Jeśli chcesz urozmaicić stylizację paznokci, posyp płytki paznokciami kolorowymi suchymi iskierkami. Nakładanie błyszczyków na bazę lakieru hybrydowego nie jest tak trudnym procesem, ale może zająć trochę czasu.

Trendy w modzie

Wzornictwo paznokci z błyskami nadaje nasyceniu i jasności manicure. Technologia ta może być bezpiecznie stosowana do ozdabiania podstawy i końcówek paznokci różnymi lakierami - od klasycznego francuskiego manicure z lakierem hybrydowym po piękne kolorowe wzory w stylu zdobienia paznokci. Znaczenie stosowania błyszczy w manicure dzisiaj jest duże.

Ta biżuteria jest szeroko stosowana zarówno do świątecznych porad, jak i do codziennego „lekkiego” manicure. Charakterystyczną cechą spangles w projekcie płytek paznokcia jest to, że płeć piękna może niezależnie łączyć warstwy spangles za pomocą pędzla, nadając im pożądany wzór, odcień i przezroczystość. Piękne dzieła mistrzów manicure mogą zainspirować Cię do stworzenia ciekawego projektu za pomocą błyszczy. Istnieje wiele opcji nakładania błyszczyków na lakier hybrydowy, a każda kobieta będzie mogła wybrać dla siebie dokładnie to, co najbardziej odpowiada jej na konkretną okazję i ubrania. Dziś dostępne są instrukcje krok po kroku, które szczegółowo przedstawiają postęp procedury i sposób nakładania brokatu na żelowy haczyk za pomocą cienkiej szczoteczki, różnych powierzchni lakierów i wszelkiego rodzaju technik.

Przed nałożeniem brokatu na lakier żelowy bardzo ważne jest, aby pomyśleć o swoim wizerunku. Nałożenie grubej warstwy połysku będzie odpowiednie, aby przyjrzeć się imprezie, imprezie galowej. Nadmierne kolory i iskierki są nieodpowiednią opcją do pracy lub do codziennego życia. W takich przypadkach mistrzowie zalecają sekwencjonowanie tylko jednego gwoździa. Resztę paznokci należy pokryć matowym kolorem bazowym. Szeroka gama rodzajów blasków podoba się jej różnorodnością nie tylko ze względu na wiele odcieni, ale także ze względu na rozmiar i sposób aplikacji.

Pomimo dużego potencjału brokatu do lakierów żelowych, mistrzowie radzą, aby nie przesadzać z blaskiem, w przeciwnym razie możesz zmienić manicure w bez smaku. Spangle manicure przyciąga wiele uwagi. Można go z powodzeniem wykorzystać jako główny nacisk na obrazie. Zaleca się uzupełniać go wyłącznie matowymi detalami. Jak wiesz, połysk fascynuje i daje tajemnicę, więc najlepiej zrobić taki manicure na specjalne okazje, gdy musisz wyróżnić się z tłumu i skutecznie podkreślić swoją osobowość.

Przed nałożeniem brokatu na lakier żelowy powinieneś zrozumieć ich odmiany, ponieważ każdy podtyp połysku ma osobną technikę aplikacji. Najmniejsza biżuteria lub tak zwany „kurz” są luźne i mają złotą lub srebrną paletę. Dzięki takim blaskom możesz bezpiecznie pokryć całą powierzchnię gwoździa, nie obawiając się, że ostateczny projekt okaże się zbyt jasny.

Średniej wielkości cekiny w postaci piasku są suchym rodzajem zdobienia paznokci, które mogą mieć różne odcienie. Dostępne są również kolorowe cekiny. Manicure z suplementem okazuje się być jasny, dlatego powinieneś ozdobić swoje paznokcie z najwyższą starannością. Duże cekiny mają wypukły kształt i przypominają kamyki. Mogą uzupełniać rysunki na paznokciach i dać luksus manicure. Zazwyczaj taka biżuteria jest używana w małych ilościach i tylko na kilku paznokciach.

Aby lepiej zrozumieć, jak nakładać brokat na polski żel, użyj dwóch głównych metod nakładania modnego brokatu na paznokcie:

 • Przygotuj płytki paznokcia - opiłuj je, nadaj im pożądany kształt, wypoleruj i pamiętaj o usunięciu naskórka. Jeśli paznokcie są uszkodzone lub rozwarstwione, z góry możesz zrobić dla nich kąpiel z solą morską i olejkami eterycznymi.
 • Odtłuść paznokcie i sierść lakierem bazowym.
 • Poczekaj, aż pierwsza warstwa wyschnie i nałóż główną warstwę lakieru hybrydowego. Wysuszyć w lampie UV.
 • Wymieszaj niewielką ilość suchego brokatu z przezroczystym lakierem hybrydowym w osobnym pojemniku.
 • Nałóż odpowiednią ilość brokatu na paznokcie.
 • Wysuszyć w lampie UV.
 • Przykryj utrwalaczem i ponownie wysusz.

Aby zrobić modny manicure, który stał się niezwykle popularny w 2017 roku, przygotuj z wyprzedzeniem następujące narzędzia: podkład do manicure, utrwalacz, zmywacz do paznokci, pilnik do paznokci, cienka szczotka do paznokci, patyk pomarańczowy, lampa UV do suszenia manicure , lakiery do paznokci w różnych kolorach, płatki kosmetyczne, błyszczy, które chcesz zastosować. Nie ma nic skomplikowanego w technice nakładania błyszczy na lakier żelowy; nawet początkujący mogą go opanować.

W 2017 roku, u szczytu mody, następujący cekinowy projekt:

 • Zastosowanie małych kruchych cekinów jako głównej powłoki paznokci.
 • Zastosowanie dużych cekinów jako uzupełnienia manicure w stylu francuskim lub księżycowym. W tym przypadku połysk nakłada się na samą krawędź paznokcia, a cyrkonie wzdłuż płytki paznokcia.Dodatek do takiego manicure biżuterii z malowaniem kwiatów będzie wyglądał harmonijnie, jeśli błyszczy się duże.
 • Piękny, ale jednocześnie skomplikowany geometryczny manicure z błyskami daje wiele pomysłów na projekt.
 • Olśniewające błyszczące iskierki mogą mieć absolutnie dowolny kolor, ale złoty i srebrny brokat zawsze pozostają najbardziej pożądane, popularny jest również brązowy kolor iskier.
 • Kształt brokatu może być inny - ktoś woli standardowe cekiny o zaokrąglonym kształcie, a najbardziej odważne damy chętnie wykorzystają brokat w projektowaniu paznokci w postaci rombów, sześciokątów, gwiazd, patyków.

Jeśli trudno jest wybrać dowolną formę, zawsze możesz kupić paczkę różnych brokatów, w której cekiny będą miały różne kształty i kolory. Manikiurzy zalecają nakładanie brokatu zarówno na całą powierzchnię paznokcia, jak i w postaci różnych wzorów o różnej intensywności aplikacji. Aby równomiernie nałożyć gwoździe na całą powierzchnię gwoździa, najpierw przykryj płytkę paznokcia lakierem bazowym i, nie czekając, aż wyschnie, pokryj wierzch blaskami wybranego koloru. Upewnij się, że lakier pokrywa cały paznokieć, w przeciwnym razie będą puste miejsca, w których nie będzie błyszczy.

Możesz po prostu wrzucić palec do słoika z iskierkami, a wtedy efekt końcowy będzie doskonały. Pozostaje tylko nacisnąć opuszkiem palca wszystkie wystające iskierki. Po wyschnięciu lakieru nadmiar brokatu należy zetrzeć, a paznokcie pokryć lakierem nawierzchniowym. Połączenie ciemnego lakieru i błyszczy wygląda interesująco i niecodziennie. W takim przypadku lepiej wybrać czarny lakier i srebrny brokat.

Jak nakładać białe włosy na lakier żelowy - w następnym filmie.

Obejrzyj wideo: Brokat w makijażu- jak aplikować? (Styczeń 2020).

Loading...

Zostaw Swój Komentarz