Popularne Wiadomości

Wybór Redakcji - 2020

Polski żel

Dziś wiele kobiet doszło do wniosku, że najlepszym lakierem do paznokci jest lakier żelowy. Nagietki z piękną powłoką zawsze wyglądają zadbane i podkreślają wizerunek kobiety w każdej sytuacji i przy każdym stroju. I chociaż zwykły lakier jest również w pięknych kolorach, nie może, ale również odkleja się przez długi czas i nie traci oryginalnego połysku, jak lakier żelowy.

Dlatego dla aktywnej i ciągle zajętej współczesnej kobiety takie powłoki stały się tylko darem niebios.

Gelish należy do najlepszych kompozycji dekoracyjnych, paleta kolorów jest rozległa. Może zachować oryginalne piękno przez długi czas, nie tracić blasku i pozostać nasyconym. Ponadto koszt takiego produktu wysokiej jakości jest dość optymalny.

Trochę historii

Sposób wynalezienia lakieru hybrydowego należy do właściciela słynnej firmy Hand & Nail Harmony Danny Hale. Jest profesjonalnym manikiurzystą, ma 30-letnie doświadczenie i wiele nagród i wyróżnień.

W rzeczywistości Gelish jest jego pierwszym lakierem hybrydowym, który pojawił się w 2008 roku. Wszystkie podobne powłoki tego rodzaju są jego wyznawcami. Począwszy od Gelish, powstała technologia, która teraz produkuje wszystkie lakiery żelowe.

Początkowo wynalazek Hale'a był potrzebny japońskim mistrzom, którzy szukali nowych i wysokiej jakości produktów do manicure.

Ale w tym samym 2008 roku ten znak towarowy można było już zobaczyć w sprzedaży. Dla Rosjan nowość dotarła dopiero w 2010 roku. Doskonała jakość produktu i jego optymalny koszt spełniły swoje zadanie, a lakier hybrydowy bardzo szybko zyskał dużą popularność i zaczął być bardzo poszukiwany.

Kobiety miały okazję zrobić manicure, który jest przechowywany na paznokciach, tak dobry jak nowy, na 21 dzień. W tym czasie nie pokrywa się zadrapaniami, nie złuszcza się, nie blaknie i pięknie błyszczy.

O zwycięstwach

W 2010 roku produkty te zostały wyróżnione wieloma wysokimi nagrodami i zdobyły następujące kategorie:

 1. w 2010 roku w konkursie Professional Beauty & Wellness „Innovation 2010” - zwycięstwo;
 2. w 2011 r Europejczycy przyznali Gelish nazwę produktu roku;
 3. w 2012 r. England - Hand & Nail Harmony Gelish uznany za najlepszą markę produktów do pielęgnacji paznokci.

Zalety

Produkty żelowe są wysokiej jakości i mają pewne zalety w stosunku do swoich odpowiedników:

 • Niewątpliwymi zaletami tego produktu jest jego prosty demontaż - nie wymaga piłowania, wystarczy użyć do tego specjalnego płynu, który po 10 minutach ekspozycji rozpuści powłokę i można ją łatwo usunąć.
 • Żelowe produkty do harmonii dłoni i paznokci hipoalergiczny i odpowiedni dla osób, które kiedykolwiek miały alergię na dowolny materiał stosowany przy wykonywaniu manicure lub projektowaniu płytki paznokcia.
 • Top tej marki jest wielofunkcyjny - to:

- wzmocnienie powłoki dekoracyjnej;

- konserwacja płyty;

- ochrona przed wiórami i złuszczaniem.

 • Produkty gwarantują jasność w cieniu każdy z lakierów, które składają się na ogólną paletę, a także ich blask w 21. dniu, jeśli paznokcie są naturalne i w ciągu 28 dni, jeśli paznokcie są zarośnięte. Analogi tego produktu mogą trwać tylko kilka tygodni.
 • Harmonia dłoni i paznokci przygotowuje powłokę w butelkach 15 ml, podczas gdy inni producenci mają mniejszą objętość, a koszt jest duży. W salonie paznokci wygodniej jest użyć butelki o pojemności 15 ml, która wystarcza na 60 zabiegów.
 • Z wyglądu ta powłoka nie różni się od zwykłego lakieru a także zapakowane - ze szczotką. Polimeryzację można przeprowadzić w lampie UV lub LED.
 • Produkt zawiera 80% żelu i 20% lakieru. Ten stosunek określa jednolitość, bez konsystencji osadu produktu w butelce i stale go utrzymuje.
 • Wszystkie warstwy nie obciążają ani nie pogrubiają płytki paznokcia, ale ponieważ paznokcie zawsze wyglądają elegancko.
 • Cena zasięg jest bardzo przystępny.
 • Paleta składa się z ponad 100 kolorów, aby wszystkie modne kobiety, nawet najbardziej wybredne, mogły dokonać wyboru.
 • Tekstura Produkty Gelish Hand & Nail Harmony są takie, że miłośnicy francuskiego manicure mogą być absolutnie pewni, że linia „uśmiechu” na ich paznokciach będzie idealna.

Jak złożyć wniosek

Manicure okaże się zgodnie ze wszystkimi zasadami, jeśli z wyprzedzeniem zaopatrzysz się we wszystkie niezbędne akcesoria:

 1. zestaw manikiurzystów;
 2. polerowanie do mielenia;
 3. dyski bez kłaczków;
 4. płyn, który odtłuszcza paznokcie;
 5. zasięg podstawowy;
 6. Wybrany Gelish Harmony Gel Polish;
 7. Lampa LED lub UV, która będzie stosowana do polimeryzacji lakieru hybrydowego i jego suszenia.

Początkiem manicure jest wstępne przygotowanie paznokci.

Paznokcie są traktowane na sucho - naskórek jest odsuwany, a martwe cząsteczki usuwane za pomocą narzędzi do manicure. Następnie paznokieć powinien uzyskać pożądany kształt i przeszlifowany, usuwając błyszczącą powierzchnię.

Kolejny krok - za pomocą serwetki lub specjalnego dysku oraz płynu do mycia i dezynfekcji usuwa się lepkość z powierzchni paznokci. Ta kompozycja działa jako środek dezynfekujący, zapewniając kolejną warstwę niezawodności. W następnym etapie paznokcie należy potraktować środkiem odtłuszczającym.

Najważniejszy krok - nałożenie lakieru żelowego na płytkę paznokcia, wykonuje się w następującej kolejności:

 1. gwóźdź jest przykryty podstawą (ten produkt jest znacznie tańszy niż lakier). Ważne jest, aby dobrze obrabiać gwóźdź od końców. Nie dopuścić do wycieku środków na skórze za pomocą bocznych rolek. Jeśli tak się stanie, wyciekający lakier należy usunąć;
 2. paznokcie są suszone w lampie UV, którego moc wynosi 36 watów (30 sekund). Jeśli jednak do suszenia wystarczy użyć urządzenia LED, wystarczy i 10 sekund;
 3. następnym krokiem jest nałożenie kolorowej powłoki który został wybrany z szerokiej gamy kolorów. Aplikuj dokładnie tak samo, jak zwykły lakier do paznokci;
 4. następnie suszenie następuje ponownie. W przypadku lampy UV proces ten trwa 2 minuty, a dla lampy LED zajmuje tylko 30 sekund. Należy również zauważyć, że powłoka jest najpierw nakładana i suszona tylko na cztery palce, bez dużego i dużych oddzielnie, w przeciwnym razie całe piękno z nich może spłynąć na bok;
 5. zwykle kolor nakłada się na dwie warstwy, czasami trzy, po każdym - wysusz paznokcie w lampie. Najważniejsze, aby każdy z nich był chudy. Ważne jest również ostrożność i zapobieganie wyciekaniu lakieru żelowego na kontury paznokcia. Końce koloru można zabarwić, ale można je pozostawić bez zabarwienia - do woli;
 6. Teraz możesz zastosować dekorację dobrze, jego wybór jest duży - od naklejek i cekinów po suwaki i cyrkonie;
 7. usuwamy lepką warstwę tylko na samym końcu, ponieważ to dzięki niemu następuje przyczepność między warstwami;
 8. dalej - etap utrwalania. Nakładamy gęstą warstwę wierzchu, od której zależy wytrzymałość powłoki. Końce są również uszczelnione - bez tego manicure może zejść bardzo szybko;
 9. teraz pozostaje tylko usunąć lepką warstwę. To proste - nakładamy odtłuszczacz na dysk i za jego pomocą ostrożnie przetwarzamy wszystkie paznokcie;
 10. na zakończenie - pielęgnacja naskórka, nałóż na niego krem ​​nawilżający.

Proces jest zakończony, możesz podziwiać tylko jasny manicure.

Żel do rąk i paznokci Harmony Gelish można również stosować do pedicure, także zimą, kiedy można zapomnieć o sandałach. Produkt nie zostanie wymazany, nie pęknie w butach, a paznokci nie można zapamiętać nawet dłużej niż na rękach - ponieważ tam rosną one znacznie wolniej.

Jak usunąć

Aby wykonać tę procedurę, wystarczy zwilżyć krążek specjalnym zmywaczem do paznokci Gelish Artificial Nail Remover, przymocować krążek do płytki paznokcia i owinąć folię wokół palca. Zrób to wszystkimi palcami.

Po upływie 15 minut żel traci moc i można go łatwo usunąć za pomocą popychacza lub specjalnego patyczka. Im dłużej żel był na paznokciach, tym więcej czasu zajmuje namoknięcie.

Następnie bierzemy szlif, którego sztywność jest równa 280 ziarnistości, i każdy gwóźdź jest przetwarzany. Następnie pielęgnowana jest skóra wokół płytki paznokcia. W tym celu przydatny jest specjalny olej „Gelish Nourish Cuticle Oil”. To wszystko, teraz możesz rozpocząć nową powłokę.

Jak odróżnić od fałszywki

Przeglądając liczne recenzje dziewcząt na temat tego produktu, czasami można natknąć się na negatywne stwierdzenia. To bardzo dziwne, że można to znaleźć o produkcie Hand & Nail Harmony Gelish.

Ale wszystko staje się jasne, gdy nagle okazuje się, że podróbka, a nie oryginał, otrzymała odpowiedź negatywną. Niestety, niektórzy sprzedawcy i przedsiębiorczy biznesmeni nie dbają o jakość towarów i spokojnie kładą je na półkach. Musisz nauczyć się widzieć różnicę, aby kupować tylko oryginalne produkty Gelish.

Wydaje się to nierealistyczne - z zewnątrz butelek nie da się odróżnić.

Profesjonalny mistrz może natychmiast zidentyfikować podróbkę, otwierając butelkę - w treści jest różnica między dwoma pozornie identycznymi lakierami. Ale są zewnętrzne oznaki podróbki, o których powinieneś wiedzieć:

 1. Na dole każdej butelki znajduje się etykieta z kodem kreskowym. Pod nim, jeśli odkleisz, zobaczysz informacje wskazujące producenta i ton lakieru. Jeśli tego nie widziałeś, to fałszywe.
 2. Daje podróbkę i pędzel. Oryginał jest cienki, miękki, przezroczysty. Lakier doskonale wchłania się i delikatnie rozwija w Lunula. Sztuczny pędzel wcale taki nie jest - jest krótszy i mocniejszy, wykonany z ciemnego włosia, gruby. Taka powłoka to jedna udręka, nie bez powodu dziewczyny piszą negatywne recenzje.

Głównymi podróbkami żelowymi są CCO Gelish i IDO Gelish. Co je głównie wyróżnia:

 • Harmonia dłoni i paznokci zmiana projektu na opakowaniu podstawy i na warstwie wykończeniowej nastąpiła dawno temu i jest naklejką z paskiem koloru lakieru znajdującego się w butelce. Czapka jest ciemnoszara. Podróbki produkowane są w słoikach starego projektu - białym, a naklejka na dole jest bardzo jasna.

Konsystencja podróbki jest taka, że ​​nałożenie jej cienką warstwą nie zadziała - wygląda jak gruby i już zamrożony lakier, natomiast Gelish jest łatwy i prosty w aplikacji.

 • Jeśli polimeryzacji towarzyszy silne spalanie, niezależnie od tego, czy nałożono cienką warstwę, czy grubą - masz podróbkę na paznokciach, oryginalny produkt nie wywołuje takiej reakcji. Ze względu na fakt, że fałszywy żel zawiera zbyt dużo rozpuszczalnika i występuje silny efekt palenia. Ale rozcieńczony lakier powinien kosztować mniej.
 • Ponadto podczas suszenia może pojawić się bardzo nieprzyjemny zapach chemiczny. Znając wszystkie te różnice, możesz łatwo dostrzec różnicę i nigdy nie dać się zwieść. Rzeczywiście, podróbka jest czasami sprzedawana w tej samej cenie co oryginał, a jej zawartość nie jest faktycznie potrzebna nikomu za darmo.

Jeśli korzystasz z oficjalnego produktu, nigdy nie będziesz chciał napisać o nim negatywnej recenzji, ponieważ jest wysokiej jakości i zapewnia doskonałą aplikację. Po wykonaniu manicure za pomocą lakieru żelowego Gelish nie będziesz już chciał się z nim rozstać i zapomnieć o zwykłym lakierze, preferując naprawdę trwały i piękny produkt.

Dowiesz się więcej o nakładaniu i usuwaniu lakieru hybrydowego z następnego filmu.

Obejrzyj wideo: Żele zgodne z Metodą Curly Girl CG - Polskie Drogerie- Moja Opinia (Styczeń 2020).

Loading...

Zostaw Swój Komentarz