Popularne Wiadomości

Wybór Redakcji - 2019

Lustrzany lakier do paznokci

Niezwykłe formaty i odcienie lakieru hybrydowego pozwalają stworzyć niepowtarzalny design manicure. Odcień lustra stał się modną nowością; obejmuje również kolory metaliczne, nasycone odcienie z migotliwym blaskiem i kameleonowe żele z blaskiem. Naturalny efekt lustra uzyskuje się przez zastosowanie lakieru hybrydowego, a jego jakość powinna być najlepsza; okładki filmowe stają się alternatywą dla lakierów, ale to zupełnie inna historia.

Znalezienie prawdziwego lakieru żelowego w lustrze nie jest trudne, koszt butelki z błyszczącą miniaturą różni się od standardowych - takie produkty są wytwarzane przez budżetowe i profesjonalne marki.

Bardziej dostępna wersja lakieru lustrzanego to metaliczny odcień kompozycji w odcieniach zimnych lub ciepłych, a czasem bardzo trudno jest uzyskać prawdziwy lakier, który dosłownie jest lustrem.

Z reguły mistrzowie paznokci używają z drugiej ręki - specjalnego proszku, aby uzyskać jednolity połysk, w którym można zobaczyć siebie. Ale możesz uzyskać podobny efekt w domu za pomocą lakieru do paznokci z odblaskowymi cząsteczkami.

Funkcje

Lakier lustrzany to błyszcząca powłoka na paznokcie z najmniejszymi odblaskowymi cząsteczkami - nadają mu uroczego połysku i połysku. W lakierze o wysokiej jakości stosuje się cząstki, a nie twardy połysk o różnych rozmiarach.

Wybierając lakier hybrydowy z efektem lustra, należy zwrócić uwagę na jakość: umiarkowanie grubą konsystencję, brak kwaśnego zapachu, nawet gęsty pędzel i nieprzezroczystą butelkę. Ten parametr wpływa bezpośrednio na gładkie błyszczące wykończenie, łatwość dystrybucji i uzyskanie pożądanego rezultatu. Warto wybrać lakier:

 • Bez składników acetonu, formaldehydów i toluenu w kompozycji. Są uważane za potencjalne alergeny i mogą prowadzić do suchości płytki paznokcia, kruchości i rozwarstwienia;
 • Grubym, gęstym pędzlem;
 • Średnio gęsta konsystencja, która raczej ma tendencję do płynięcia. Zbyt gruby lakier jest trudny do nałożenia, może wcześniej bąbelkować i gęstnieć, co go uszkodzi;
 • Jednolity w fakturze. Oddzielenie warstw produktu, tworzenie się warstwy wody i gęstego osadu wskazuje na upływ czasu lub niewłaściwe przechowywanie żelu. Ponadto w składzie lakieru z efektem lustrzanym nie ma brokatu, jego tekstura jest całkowicie jednorodna.

Wśród wyróżniających cech kompozycji z efektem lustrzanym warto zauważyć:

 • Pozwala stworzyć oryginalny projekt. manicure i nakładany jako gładka powłoka na wszystkie palce lub stosowany do projektowania indywidualnego;
 • Srebrny lakier z chłodnym metalicznym odcieniem - Prawdziwy trend obecnego sezonu, a w przyszłości będzie on nie mniej istotny;
 • Dziś prezentowany jest ogromny asortyment. powłoki lustrzane od klasycznych srebrnych i złotych odcieni po perłowy, różowy, liliowy, niebieski, różniące się głębią kolorów, nasyceniem i połyskiem;
 • Lustrzany lakier do paznokci jest inny: niektóre z nich są metalizowane, inne migoczą lub migoczą pod wpływem zmiany kierunku światła, inne przypominają kameleona i zmieniają odcień w różnych warunkach oświetleniowych. Klasyczna kompozycja lustrzana jest całkowicie błyszcząca i ma jednolity kolor;
 • Przed nałożeniem powłoki lustrzanej zaleca się dokładne przygotowanie i stworzenie idealnego podkładu. Doświadczeni rzemieślnicy tworzą nowy kształt gwoździa, formując jego zagięcia i wybierając optymalną długość; dzięki czemu połysk lustra staje się bardziej zauważalny;
 • Jedyną wadę powłoki można nazwać faktem, że jest w stanie podkreślić niedociągnięcia płytki paznokcia, a nawet niedbały manicure. Aby tego uniknąć, powinieneś poświęcić trochę czasu na nałożenie gęstej bazy i wykonać wysokiej jakości manicure.

Powłoka lustrzana na paznokciach wygląda trafnie i oryginalnie, najważniejsze jest to, że można ją nakładać w domu bez pomocy mistrza.

Nowe przedmioty

Srebrne i złote odcienie o jednolitym błyszczącym połysku lub najmniejsze iskierki są rozpoznawane jako klasyczne lakiery z efektem lustra. Są one stosowane jako osobna powłoka, a nawet łączą się ze sobą w jednym projekcie, czego nie można zrobić z innymi podobnymi kompozycjami. Srebro i złoto tworzą faktyczny monofoniczny wzór paznokci i wyglądają oryginalnie, uzupełniając każdy kobiecy wizerunek.

Stylowa nowość to brąz lub „stare” złoto.

Odcienie brązu w manicure są szczególnie dobre latem i doskonale podkreślają opaloną skórę, jednak zimą należy również nosić brąz. Chrom w odcieniu lakieru był uważany za trend przez więcej niż jeden sezon, ale nie można osiągnąć jego naturalnego odcienia za pomocą samego lakieru - będziesz potrzebował specjalnego proszku lub wcierania najmniejszymi cząsteczkami, aby stworzyć jednolitą powłokę z odbiciem lustrzanym.

Dowiedz się więcej o tym, jak stworzyć manicure lustrzany z następnego filmu.

Marki

Wydanie lustrzanych lakierów do paznokci rozpoczęło się stosunkowo niedawno. Można powiedzieć, że ten produkt zastąpił iskierki. Porozmawiajmy o tym, którzy producenci mogą znaleźć błyszczące wykończenie w swoich liniach produktów:

 • Avon „Mirror Shine” - Seria budżetowa marki, której nazwa została przetłumaczona - „Mirror Shine”;
 • Maybelline z kolekcją „Mirror Image”;
 • W palecie lakierów Sally Hansen istnieją niezwykłe odcienie lustra, takie jak różowe złoto, niebieski, liliowy;
 • Najlepsze spośród profesjonalnych marek można nazwać marką Zoya z produktami „Trixie”;
 • Mniej znane marki z innowacjami lustrzanymi - Layla, El Corazon, Briggite Bottirier;
 • Wśród marek luksusowych zauważamy Chanel w srebrnych i złotych odcieniach;
 • El Corazon „Kalejdoskop” przedstawia kolekcję 14 lustrzanych odcieni, w tym malinowy, niebieski, beżowy, zielony i inne. Koszt butelki jest niski, pod względem jakości ten lakier jest uważany za jeden z najbardziej godnych.

Profesjonalni rzemieślnicy zalecają kupowanie lakierów lustrzanych od marek, w których prezentowana jest cała linia tych produktów, a nie jedyny przypadek.

Obecność oddzielnej kolekcji błyszczących powłok świadczy o ich wysokiej jakości, przemyślanej recepturze, trwałości i możliwości wyboru odcieni.

Jak złożyć wniosek

Powłoka lakieru lustrzanego nie różni się od tradycyjnej aplikacji.. Aby zrobić zgrabny manicure w domu, musisz wykonać następujące czynności:

 1. Etap obowiązkowy - przygotowanie paznokcia: usunięcie naskórka, ukształtowanie płytki. Ważne jest przygotowanie idealnej podstawy i obróbka powierzchni gwoździa na rolkach, wykonanie odpowiedniego kształtu gwoździa i wybranie optymalnej długości dla siebie;
 2. Pamiętaj, aby użyć bazy przed nałożeniem samej powłoki. Wygładzi powierzchnię płytki paznokcia, wyrówna drobne niedoskonałości, takie jak pęknięcia, zadrapania, rowki, ochroni paznokcie przed wnikaniem pigmentu do środka i zapewni długotrwałe zużycie lakieru;
 3. Nakładanie powłoki lustrzanej wymaga starannego wykonania: nie toleruje błędów, plam, ponieważ którekolwiek „przyciąga wzrok”. Eksperci zalecają rozprowadzanie lakieru ze środka paznokcia: nałóż trochę pigmentu pośrodku i pociągnij go ruchami głaskania, a następnie powtórz kontur naskórka;
 4. Pamiętaj, aby „uszczelnić” koniec gwoździa;
 5. Zastosuj powłokę w 2-3 warstwach;
 6. Po skorzystaj z góry. Ostateczna powłoka wygładzi teksturę lakieru i na jej powierzchni będzie błyszczący połysk.

Lakier lustrzany dobrze prezentuje się na paznokciach o idealnym, anatomicznie regularnym kształcie.

Na zbyt cienkich i płaskich paznokciach kompozycja wygląda matowo, więc mistrzowie zalecają utworzenie podłoża z lakierem hybrydowym przed nałożeniem pigmentu.

Podłoże jest warstwą przezroczystego lakieru hybrydowego lub po prostu żelu: kropla kompozycji nakładana jest na środek paznokcia i „rozprowadza się” na nim, tworząc naturalny guzek w środku. Ważne jest, aby wypracować boki, aby uzyskać płynne przejście, przetworzyć koniec gwoździa, aby dodatkowo go wzmocnić i uelastycznić powierzchnię.

Pomysły na projektowanie

Lakier lustrzany jest często stosowany jako gładka powłoka na wszystkich paznokciach. Ten projekt wygląda stylowo, oryginalnie i łączy się z prawie każdym stylem odzieży. Służy również do projektowania indywidualnych paznokci, opcje, które rozważymy poniżej:

 • Geometryczny wzór - najbardziej odpowiedni w tym sezonie. Oznacza to nałożenie ścisłych wzorów lub prostych linii na powierzchnię paznokcia. Jako podstawę możesz wybrać dowolny ciemny odcień (czarny, szary, fioletowy, czerwony) i nałożyć formy na srebrny lub lustrzany lakier. Możesz użyć błyszczącej podstawy i narysować kształty zwykłym błyszczącym lub matowym pigmentem, ten ostatni wygląda bardzo oryginalnie.
 • Księżycowy. Aby urozmaicić manicure, wystarczy urozmaicić go w postaci lustrzanych otworów. W przypadku powłok czarnych i czerwonych odpowiednie są zarówno srebro, jak i złoto, w przypadku bieli lub dowolnego innego odcienia nagiego można użyć kolorowych otworów z brokatem - różowego, turkusowego, zielonego.
 • Francuski. Klasyczny wzór można urozmaicić, zastępując zwykłe białe paski na końcu paznokcia lustrzanymi.
 • Wzory. Na zasadzie lustra możesz przedstawić kontrastujące wzory w kolorze czarnym, szarym lub białym. Jednocześnie nie warto w ten sposób ozdabiać każdego paznokcia; wystarczy wykonać wzór na pierścieniu i środkowych palcach.
 • Zwykła powłoka. Nie można powiedzieć o tym, ponieważ metaliczny błyszczący połysk na wszystkich paznokciach wygląda stylowo niezależnie od długości i kształtu paznokci. Nie ma żadnych ograniczeń dotyczących odcienia lakieru lustrzanego - mogą być klasycznym srebrnym lub złotym, a także brązowym, różowym, niebieskim, zielonym i innymi. Jednolity połysk w połączeniu z dokładną aplikacją to główny akcent, który każda kobieta może wnieść do swojego wizerunku.
7 zdjęć

Bez względu na to, jak prosty lub skomplikowany jest projekt przy użyciu lakieru lustrzanego, mistrzowie zdecydowanie zalecają stosowanie jednego odcienia i pozwalają łączyć ze sobą złoty i srebrny.

Kolejny możliwy odważny projekt - pokrycie oddzielnego paznokcia osobnym odcieniem błyszczącego lakieru z efektem migotania, ale nie szczere „lustro”.

Recenzje

O manicure z lustrem z entuzjazmem mówić dopiero niedawno, pomimo tego, że trend był już aktualny kilka sezonów temu. Dzisiaj błyszczący olśniewający połysk nie jest potępiony i jest mile widziany zarówno w codziennym, jak i biznesowym stylu w ubraniach. Jedyną rzeczą, o której ostrzegają kobiety, jest wykonanie idealnego manicure przed nałożeniem lakieru: naskórek należy całkowicie usunąć, a paznokcie powinny mieć optymalny kształt i długość. Kobiety zauważają, że tak jasny wzór wygląda dobrze na krótkich paznokciach, więc często poświęcają swoją długość, aby uzyskać atrakcyjną osłonę.

Lakier lustrzany ”Kalejdoskop"ma wysoką ocenę w Internecie i dużą liczbę recenzji. Ponadto marka produkuje największą kolekcję takich kompozycji z zapierającym dech połyskiem w 14 odcieniach. Cena lakieru jest niska, pomimo wysokiej jakości. Pędzel jest okrągły i niezbyt szeroki, konsystencja lakieru jest dość płynna - ta Kobietom podoba się ten fakt i pozwalają na równomierne nałożenie kompozycji, zwracając uwagę na najbardziej „ślepe” obszary. Konsumenci z serii lusterek zalecają nakładanie lakierów na 2-3 warstwy i pamiętaj o zastosowaniu przezroczystego blatu, ponieważ po nałożeniu i rozprowadzeniu Lenia pigment na gwoździu są pionowe pasy.

Kobiety szczególnie lubią klasyczny odcień chromu. Służy jako osobna powłoka i do stemplowania - narysowania wzoru na talerzu za pomocą szablonu. Srebrny odcień wygląda dobrze na białym i czarnym tle, można go uznać za uniwersalny wraz z beżem i czerwienią.

Obejrzyj wideo: Mirror nails - lustrzane paznokcie z chrome effect! Red Lipstick Monster (Grudzień 2019).

Loading...

Zostaw Swój Komentarz