Popularne Wiadomości

Wybór Redakcji - 2020

Tartiso Gel Polish

Tartiso to znana włoska marka, których lakiery hybrydowe mają bogatą paletę. Są wydawane przez kilka kolekcji, z których każda różni się specjalnym efektem. Kolor tego produktu jest zawsze nasycony, szczególnie popularne są perłowe kompozycje i seria Cat Eye.

Zalety:

  1. bez ostrego zapachu;
  2. nie powoduje alergii;
  3. cień zawsze charakteryzuje się gęstością i nasyceniem;
  4. polimeryzuje szybko (nie więcej niż 2 minuty);
  5. noszone wystarczająco długo bez odpryskiwania - ponad dwadzieścia dni. Nie traci jasności tonu, powierzchnia nie ściera się, czubek paznokcia nie pęka i pomimo tego, że będziesz ciągle robić coś rękami;
  6. łatwe do nakładania bez rozprowadzania.

Lakier hybrydowy Tartiso jest uważany za uniwersalny i harmonijnie łączy się z podstawą i blatami innych marek, takich jak Noel, Bluesky, Cuccio, CND lub Nova.

Do pracy z nim potrzebujesz produktów powiązanych z produktami pokrewnymi - podstawa i blat od Tartiso. Wszystko to jest środkiem wysokiej jakości, dzięki któremu Twój manicure spełni europejski standard jakości.

Wysoka gęstość tego produktu zapewnia gładkość i nasycenie kolorów nawet przy nakładaniu tylko jednej warstwy. Płytka paznokcia jest równomiernie pomalowana na całej długości, wygodnie jest nałożyć zdjęcie na lakier. Z całej palety kolorów łatwo jest wybrać odcień dla pożądanego efektu.

Równie ważna dla tego produktu jest obecność wygodnej butelki i szczotki - szerokiej i miękkiej. Jest wygodny od pierwszej próby pokrycia całej płytki paznokcia kompozycją i polimeryzacja zajmie bardzo mało czasu - do dwóch minut.

W każdym kraju na świecie, w którym produkowany jest lakier żelowy Tartiso, produkty te zawsze spełniają włoskie standardy jakości. Marka Tartiso jest dziś znaną firmą zajmującą się produkcją lakierów żelowych, żeli, za pomocą których można symulować paznokcie, lakiery do paznokci oraz szereg różnych powiązanych materiałów i narzędzi zaprojektowanych do budowania paznokci i tworzenia manicure.

Dziś Tartiso jest znane we wszystkich krajach europejskich i wszędzie produkty tej marki zyskały zaufanie, stały się bardzo popularne i poszukiwane. Jednocześnie nie jest to wcale drogi produkt, dlatego jest tak przystępny cenowo dla każdego, kto lubi samodzielnie robić manicure w domu, nie wydając pieniędzy na mistrzów salonu.

Los wielu lakierów hybrydowych, które trafiły na rynek rosyjski, początkowo był skazany na sukces i popularność z tego prostego powodu, że nie mieli alternatywy. Ale zdobycie uwagi konsumentów na produkty przemysłu paznokciowego nie jest łatwym i szybkim zadaniem.

Jeśli ktoś ignoruje lakiery hybrydowe Tartiso, jest to całkowicie nieuzasadnione.

W końcu wystarczy wypróbować go raz w pracy, ponieważ wszystkie jego zalety staną się oczywiste, aby odrzucić, z którego w przyszłości będzie po prostu niemożliwe.

Bardzo ważne jest, aby włoski produkt miał przyjemny zapach, ponieważ dla zdrowego stylu życia, na który obecnie zwraca się szczególną uwagę, chemiczny zapach, który może odstraszyć konsumenta, szczególnie jeśli jest on podatny na reakcje alergiczne, jest nie do przyjęcia.

W zapachu tego produktu klienci usłyszą małe iglaste nuty i przyjemny aromat gumy do żucia. Ten zapach pod wieloma względami przypomina produkty Kodi.

Paleta tego produktu ma tak duży wybór odcieni, że tylko jeden czerwony kolor jest prezentowany w dwudziestu wersjach. Pod względem jakości i palety nie ulegnie żadnej drogiej i znanej na całym świecie marce. Istnieją jednak pewne problemy z dostępnością tego produktu - nie jest tak łatwo znaleźć go w sklepie, ale za pomocą sklepu internetowego może go kupić tylko mieszkańcy dużych rosyjskich miast.

Informacje o próbniku kolorów

Zadowoli każdego, bez względu na to, jak wybredny i nastrojowy jest klient. Wybór zadowoli miłośników francuskiego stylizacji paznokci, paznokci z masy perłowej, a także miłośników błyszczy. Lakiery hybrydowe wyróżniają się dużym wyborem przezroczystych produktów, a także tym, który wyróżnia się gęstym bogatym asortymentem.

Istnieje wiele serii dla tej marki, ale nie wszystkie są dostępne dla Rosjan. Główna gama kolorów obejmuje lakiery zawierające połysk i mikę, są też odcienie nagie przypominające lakiery z proszkiem.

Odcienie macicy perłowej zostały zawarte w kolekcji, która została nazwana „Perłą”.

Nie mniej interesująca była kolekcja łącząca różne odcienie, która nazywała się „Las Vegas”. Wyróżnia się tym, że wszystkie jego kolory mogą zmieniać ton w zależności od rodzaju oświetlenia, w którym się znajduje.

Jeśli w pokoju miałeś manicure w jednym odcieniu, to wychodząc na ulicę będziesz miał zupełnie inny odcień lakieru hybrydowego na paznokciach. Dla fanów odcieni chromu producenci przygotowali kolekcję o nazwie Royal Secret.

Marka nie jest o krok za trendami mody, nie jest zmęczona ciągłym dodawaniem coraz więcej nowych odcieni do swojej palety.

Dowiesz się więcej o opcjach projektowania lakieru do paznokci Tartiso w następnym filmie.

Podobieństwa i różnice z Bluesky

Oczywiste jest, że ile osób, tyle opinii - każda może mieć własne preferencje w tym przypadku. Ale nadal istnieją pewne podstawowe parametry, na podstawie których można ocenić konkretny produkt.

W takim przypadku, mówiąc o tym, jak długo produkt utrzymuje się na paznokciach, trudno jest zidentyfikować lidera - oba produkty będą w stanie ozdobić paznokcie dłużej niż trzy tygodnie. I nie warto dłużej zostawać na lakierze hybrydowym - nie będzie wyglądać estetycznie z tego prostego powodu, że paznokcie urosły, a zatem manicure w każdym razie wymaga aktualizacji.

Jeśli porównasz Bluesky i Tartiso w kategorii cenowej, ponownie równe prawa, ponieważ oba produkty kosztują mniej więcej tyle samo.

Ale dla początkujących, którzy są zanurzeni w branży paznokci, nadal możesz doradzać Tartiso, ponieważ nieco trudniej jest używać jego przeciwnika - będzie to wymagało pewnych umiejętności i dokładności.

W drugim przypadku będzie więcej problemów z wypłatą środków - tutaj również musisz zrozumieć, jak to zrobić krok po kroku, aby nie uszkodzić płytki paznokcia.

Paleta kolorów jest najważniejszą rzeczą, która decyduje o sukcesie produktu. Producenci obu firm są tego świadomi, więc wybór jest ogromny dla każdej z nich. Chociaż nadal są użytkownicy, którzy w swoich opiniach uważają odcienie Tartiso za bardziej nasycone i żywe.

Koszt lakierów żelowych Tartiso odnosi się do produktów, które mają średnią kategorię cenową - za butelkę 10 ml trzeba będzie zapłacić około 300 rubli.

Przegląd popularnych władców

„Tartiso Classic”

To klasyczna kolekcja, która obejmuje wszystkie podstawowe odcienie. Gama odcieni jest w stanie zaspokoić dowolne preferencje, produkty nie mają drażniącego zapachu chemicznego, wykluczona jest reakcja alergiczna, kolor lakierów żelowych cieszy się bogactwem.

Tartiso Cat Eyes

Tutaj cała „sztuczka” w migotaniu i przelewaniu się blasku. Gwoździe wydają się wizualnie obszerne. Ten produkt może zmieniać kierunek olśnienia w zależności od efektu magnetycznego. W butelce 10 ml kompozycji, która charakteryzuje się szybkim suszeniem w lampie, natychmiastowym utrwalaniem i polimeryzacją. Nałożenie kompozycji jest bardzo wygodne i proste - nasycona kompozycja będzie leżała równomiernie nawet na problematycznej płytce paznokcia.

„Tartiso Pearl”

Gęsta konsystencja tego lakieru hybrydowego nie pozwala mu się rozprzestrzeniać, co stwarza doskonałe warunki do nałożenia zdjęcia, a kurtka w tym przypadku jest po prostu nienaganna. Najlepszą aplikacją dla gęstego i równego odcienia byłyby dwie warstwy. Ta wersja lakierów żelowych Tartiso jest uważana za najbardziej popularną wśród konsumentów.

„Tartiso Opal”

Ten produkt należy do serii Cat's Eye.. Odcienie są gęste i nasycone, świetnie wyglądają po nałożeniu na płytkę paznokcia w dwóch warstwach. Podłoże w tym przypadku nie jest potrzebne. Zgodnie z konsystencją ten produkt ma średnią gęstość, ma subtelny zapach. Wspaniały produkt wysokiej jakości nie zawiera mikroprzekaźnika, wygląda świetnie w postaci olśnienia, a cień głównej warstwy nie cierpi z tego powodu.

„Tartiso Rendezvous”

Przemyślana gęstość produktu nie pozwala mu się rozprzestrzeniać. Kompozycję nakłada się na dwie warstwy, pół minuty wystarczy na polimeryzację w urządzeniu LED, a dwie w lampie UV. Ta kolekcja ma 60 odcieni - wybierz dowolny, a będzie trwać przez cały okres zadeklarowany przez producenta, bez blaknięcia i odpryskiwania.

„Magia”

Nowość, która zastąpiła super żelowy lakier Luxio „Gel Play Glitz” - To narzędzie natychmiast spodobało się wszystkim, ale jego bariera cenowa dla wielu okazała się nie do pokonania. Wraz z pojawieniem się jego odpowiednika z Tartiso zaczęli nazywać go niczym więcej niż budżetem „Gel Play Glitz”, o czym świadczą liczne recenzje mistrzów manicure.

To najbardziej niezwykła kolekcja lakierów żelowych od Tartiso.

Można je stosować z podłożem i bez niego, w każdym razie odcienie kameleona będą grać w świetle i stworzyć bardzo interesujący efekt.

Obejrzyj wideo: How to : gel polish ombre fade tutorial - NO special brushes or sponges (Luty 2020).

Loading...

Zostaw Swój Komentarz