Popularne Wiadomości

Wybór Redakcji - 2020

Lakier hybrydowy Irisk Professional

Ostatnio coraz więcej dziewcząt woli długotrwały manicure bez wiórów i pęknięć. Dlatego często mistrzowie salonów i zwykłe kobiety preferują lakiery żelowe Irisk Professional.

Funkcje i zalety

Lakiery hybrydowe dziś prawie zastąpiły zwykłe środki do manicure. Preferowani są przez przedstawicieli pięknej połowy ludzkości, którzy nie chcą ciągle odmalowywać paznokci i robić manicure, jeśli po dwóch dniach zostanie zetknięta wolna krawędź.

Lakiery hybrydowe Irisk Professional wykonane w Ameryce są bardzo popularne.

Pod tą marką wydawanych jest kilka kolekcji. Każdy z nich jest dobry na swój sposób.

Lakier hybrydowy do paznokci to innowacyjne narzędzia. Łączą pozytywne właściwości obu środków - żelu i lakieru. Wykonując ten manicure, możesz zapomnieć o oderwaniu, pęknięciach, zadrapaniach, wiórach lub zmętnieniu na długi czas.

Lakier hybrydowy na paznokcie pozwala wykonać piękny manicure lub pedicure, który będzie trwał przez całe wakacje. Korekcję tej powłoki należy wykonać, gdy paznokieć urosnie. Po około miesiącu konieczne będzie ponowne nałożenie lakieru na stopy, ponieważ paznokcie rosną tutaj znacznie wolniej.

Korzyści z Irisk obejmują:

 • szybka polimeryzacja w lampie LED lub ultrafioletowej;
 • możliwość zastosowania kompozycja z cienką warstwą bez obciążania płytki paznokcia;
 • brak nieprzyjemny zapach;
 • łatwe aplikacji oznacza;
 • możliwość użycia dla twardości (doskonałe rozwiązanie dla delikatnych i cienkich paznokci);
 • hipoalergiczny skład;
 • różnorodny paleta odcieni.

Nie można nie wspomnieć o wadach stosowania lakierów żelowych. Ta procedura w salonach nie jest tania i nie każda dziewczyna może sobie na to pozwolić. Aby zastosować kompozycję w domu, będziesz musiał kupić lampę ultrafioletową lub LED, która jest również dość droga.

Inną wadę można wziąć pod uwagę, że aby usunąć żel z paznokci, musisz namoczyć końce palców w specjalnym płynie.

Konieczne jest siedzenie przez około 15-20 minut. Pomimo faktu, że producenci jednogłośnie powtarzają, że ta procedura jest bezpieczna dla paznokci, praktyka pokazuje, że płyn jest dość agresywny, a jego działanie niekorzystnie wpływa na zdrowie płytki paznokcia.

Jeśli przedstawiciel pięknej połowy ludzkości często korzysta z komputera lub jej ręce są stale w wodzie, wówczas lakier szybko zaczyna pękać i złuszczać się.

Dowiedz się więcej o używaniu lakieru hybrydowego Irisk Professional z następującego filmu.

Kompozycja

Każda dziewczyna marzy nie tylko o pięknych, ale i zdrowych paznokciach. Dlatego wybierając produkt, przedstawiciele pięknej połowy ludzkości często zwracają uwagę na jego skład.

Lakier hybrydowy Irisk Professional to doskonałe rozwiązanie dla alergików.

Ta marka jest odpowiednia dla tych, którzy obawiają się o swoje zdrowie. Faktem jest, że w składzie kosmetyków produkowanych pod tą marką nie ma szkodliwych substancji, takich jak toluen, formaldehyd lub ftalan dibutylu. Ponadto żele nie mają nieprzyjemnego zapachu, który może podrażnić osobę o wrażliwym węchu.

Akwarele i żele o ciekawych efektach są teraz bardzo poszukiwane. Na przykład kolekcja magnetyczna cat-eye. Nie zawierają również szkodliwych substancji, które mogłyby uszkodzić płytkę paznokcia. Dlatego płeć piękna, która preferowała lakiery tej marki, może bezpiecznie używać ich do stworzenia niesamowicie pięknego manicure.

Data ważności

Pod tą marką dostępna jest szeroka gama produktów. Marka Irisk Professional jest znana na całym świecie. Kupując kompozycję, należy zwrócić uwagę na datę ważności. Zwykle wynosi od 2 do 3 lat. Ale ważne jest, aby wziąć pod uwagę zasady przechowywania i stosowania lakieru hybrydowego.

Jeśli nie ma informacji o datach ważności na butelce, lepiej wybrać inną opcję produktu kosmetycznego. Niektórzy producenci podają nie tylko datę ważności, ale także datę ważności. Wskazuje okres, w którym produkt nie zmienia swoich właściwości w warunkach przechowywania w zamkniętym opakowaniu.

Kapitanowie twierdzą, że data ważności podana na opakowaniu jest minimalna.

Jak pokazuje praktyka, w rzeczywistości można go łatwo zwiększyć o sześć miesięcy, a nawet rok.

Przez cały okres wskazany przez producenta lakier żelowy gwarantuje, że nie rozpadnie się na frakcje i nie rozwarstwi się. Po tym okresie właściwości mogą ulec zmianie. Proces ten jest znacznie przyspieszony po otwarciu butelki. Czas przydatności do spożycia w tym przypadku będzie już zależał od warunków użytkowania produktu.

Trzymaj lakier do paznokci z dala od bezpośredniego światła słonecznego. Nie wystawiać fiolki na promieniowanie pochodzące z lampy, za pomocą której utwardza ​​się lakier. Przestrzegając tych zasad, możesz wydłużyć okres użytkowania kompozycji i uniknąć jej pogrubienia.

Linie i serie marek

Obecnie linię amerykańskiej marki Irisk Professional reprezentuje 6 kolekcji lakierów żelowych do paznokci. Wśród nich każda fashionistka będzie mogła wybrać najbardziej atrakcyjną opcję. Następujące serie można kupić w sklepach kosmetycznych:

 • „Lakier hybrydowy One Step”. Jest to jednofazowy lakier hybrydowy zaprojektowany, aby zaoszczędzić czas podczas tworzenia manicure. W takim przypadku użycie podłoża i środka utrwalającego nie jest wymagane. Idealny dla tych, którzy wolą spędzać minimum czasu na tworzeniu manicure. Lakier hybrydowy nie ma lepkiej warstwy, dlatego pod koniec polimeryzacji nie jest wymagane użycie specjalnego płynu. Na rynku przemysłu paznokciowego seria jest prezentowana w 40 odcieniach. Wśród nich są pastelowe i ciemne kolory.
 • "Odri ”. Lakier trójfazowy, który pozwala stworzyć stylowy i niezwykle piękny manicure. Ta seria zachwyci miłośników egzotyki. Kolekcja zawiera cztery motywy: odświeżający oceaniczny, żywy tropikalny, kwiatowy i delikatny. Każdy kolor ma gęstą powłokę i dobrze rozprowadza się na płytce paznokcia. Technologia tworzenia manicure polega na użyciu bazy i utrwalacza.
 • 3 w 1. Ta opcja jest kompozycją jednofazową, która nie ma lepkiej warstwy. Aby stworzyć trwały manicure, wystarczy nałożyć jedną lub dwie warstwy i wysuszyć je naprzemiennie w lampie. Serię reprezentuje 56 kolorów. Objętość butelki wynosi 18 ml.
 • „Zodiak”. Ciekawa seria dla tych, którzy wierzą w horoskopy. Pod twoim znakiem znajdziesz odpowiedni odcień żelu. Producent zadbał o to, aby przedstawiciele każdego znaku mogli wybrać atrakcyjną wersję jasnych lub ciemnych kolorów, aby ukończyć manicure.
 • „ABC”. Ta opcja należy do kategorii opcji budżetu. Powłoka może trwać bez wiórów przez około trzy tygodnie. Lakiery żelowe z tej serii są gęste, mają zwiększoną odporność na zarysowania. Tekstura związków pozwala na oszczędne ich stosowanie. Kolekcja amerykańskiej marki jest reprezentowana w 60 odcieniach.
 • „Rock”. Ta linia ma kilka interesujących odcieni. Tutaj możesz znaleźć żele, które zawierają niewielki połysk lub gęste powłoki bez iskier. Kolekcja charakteryzuje się niezrównaną trwałością.

Firma kosmetyczna Irisk Professional oferuje nie tylko lakiery żelowe, ale także różne produkty, które ułatwiają nakładanie i usuwanie powłok.

Warto kupić zmywacz tej marki.

Próbnik kolorów

W kolorystyce każdej kolekcji, produkowanej przez amerykańską firmę Irisk, można znaleźć jasne, pastelowe kolory i ciemne kolory. Również kobiety mody, które preferują ciekawe efekty w manicure, będą mogły wybrać odpowiednią opcję dla siebie.

Linia Zodiac obejmuje wybór odpowiednich odcieni dla konkretnej postaci. Na przykład w przypadku Panny seria jest prezentowana w odcieniach zieleni, szarości i niebieskiego. Kolekcja „One Step” składa się głównie z odcieni czerwonych. Ale ich różnorodność jest po prostu ogromna. Możesz wybrać miękki lub gorący różowy kolor, koralowy lub bordowy.

Seria ABC oferuje szeroki zakres. Fashionistki będą zadowolone z mięty, błękitu, fuksji, odcienia morskiej fali i wielu innych opcji.

Producent oferuje ciekawe i odpowiednie opcje na każdą porę roku. Lakiery można stosować w domu. Są bardzo poszukiwane wśród mistrzów salonów kosmetycznych.

Jak korzystać

Technika lakierowania paznokci Irisk Professional jest podobna do tworzenia manicure innymi preparatami. Instrukcje krok po kroku:

 • przygotowanie płytki paznokcia, cięcie naskórka;
 • opiłowanie wolnej krawędzi paznokcia, nadając mu pożądany kształt;
 • odtłuszczanie powierzchni za pomocą podkładu. Zastosuj to narzędzie, jeśli chcesz stworzyć wysokiej jakości manicure;
 • rozkład zasad, polimeryzacja w lampie;
 • nakładanie warstwy barwnej w jednym lub dwóch etapach, a następnie suszenie każdego;
 • mocowanie za pomocą powłoki wykończeniowej, polimeryzacja w lampie.

Ostatnim krokiem będzie usunięcie lepkiej warstwy o specjalnym składzie. Jeśli używasz lakierów jednofazowych tego producenta, nie jest wymagane nakładanie warstwy wierzchniej i podkładowej.

Uważnie przeczytaj opis podany przez producenta, wskazuje on zalecany czas polimeryzacji, w zależności od rodzaju lampy. Od tego zależy trwałość powłoki i jej trwałość.

Pasty żelowe tej firmy usuwa się za pomocą specjalnego płynu.

Wystarczy namoczyć w nim paznokcie przez 10-15 minut, a następnie usunąć powłokę za pomocą pomarańczowego patyka lub popychacza. Stosowanie zwykłego płynu z acetonem nie jest zalecane, ponieważ powoduje to poważne uszkodzenie paznokcia. Przywrócenie go będzie trudne.

Każdy lakier żelowy blokuje dostęp tlenu do płytki paznokcia, może spowolnić wzrost. Dlatego przed stworzeniem pięknego i trwałego manicure należy leczyć paznokcie.

Recenzje

Informacje zwrotne od mistrzów lakiernictwa Irisk Professional są w większości pozytywne. Specjaliści zauważają optymalną konsystencję funduszy i wygodny pędzel. Również na korzyść tej opcji jest szeroka gama kolekcji i odcieni.

Trwałość powłoki przy użyciu lakierów tej marki wynosi około trzech tygodni. W tym czasie lakier nie pęka i nie pozostawia filmu. Korekta będzie wymagana, jeśli paznokieć urósł, a powłoka już wygląda brzydko.

Praca z produktami tej marki jest wygodna i dość prosta.

Do polimeryzacji kompozycji dopuszczalne jest stosowanie dowolnego rodzaju lampy. Pełny czas utwardzania jest wskazany przez producenta i jest prawdziwy. Lakiery mają doskonałą strukturę, nie złuszczają się i łatwo rozprowadzają się po płytce paznokcia bez tworzenia łysych plam.

Szczotka jest dość wygodna. Pozwala wziąć wymaganą ilość lakieru. Rozprowadź kompozycję szybko i dokładnie.

Powłoka jest trwała, z pięknym połyskiem. Profesjonalista z pewnością stworzy ciekawy efekt na paznokciach, który zadowoli Cię trwałością.

Obejrzyj wideo: evonails gellack uv pro lakier hybrydowy 66 siberian iris (Styczeń 2020).

Loading...

Zostaw Swój Komentarz