Popularne Wiadomości

Wybór Redakcji - 2020

Lakier hybrydowy Tertio

Piękno dłoni jest niemożliwe bez idealnych paznokci. Dziś manicure jest elementem, który uzupełnia obraz, podobnie jak inne akcesoria, takie jak torba, szalik lub buty. Dlatego bardzo ważne jest, aby kobiety miały stylowy i jednocześnie trwały manicure.

Na rynku istnieje ogromny wybór produktów do pokrywania paznokci. Jednym z najbardziej poszukiwanych produktów w dziedzinie stylu i urody jest lakier hybrydowy. Ten nowoczesny materiał jest idealny do tworzenia pięknego projektu paznokci przez długi czas. Dlatego lakier hybrydowy jest najpopularniejszą usługą w salonach kosmetycznych. Wielu producentów oferuje swoje produkty, a fundusze włoskiej firmy Tertio szybko zyskują popularność.

Przegląd produktu

Włoski producent Tertio produkuje wysokiej jakości produkty do manicure, które są w pełni zgodne z normami europejskimi. Najwyższy włoski standard jakości jest utrzymywany bez względu na to, gdzie jest produkowany.

Fundusze tej marki są emitowane w trzech krajach - Włoszech, Niemczech i Chinach.

Produkty wytwarzane przez firmę Tertio - różnorodne lakiery do paznokci, lakiery żelowe, narzędzia do budowania, żele do modelowania i dodatkowe narzędzia do manicure. Produkty tej firmy są szeroko poszukiwane w krajach europejskich. Ostatnio marka ta stopniowo zdobywa pozycję na naszym rynku. Szczególnie pożądane są lakiery hybrydowe w kolorze Tertio. Mają wiele niezaprzeczalnych zalet w stosunku do produktów innych producentów:

 • Rozsądna cena. Zmienia się między 210-300 rubli za butelkę. Europejska jakość w przystępnej cenie. Dzięki temu narzędzia te są konkurencyjne i niedrogie do szerokiego profesjonalnego zastosowania w tworzeniu nowoczesnego manicure. Dla koneserów wysokiej jakości manicure produkty tej marki są dostępne do użytku w domu.
 • Bez ostrego zapachu. Środki zawierają zapachowy zapach. Dzięki temu aplikacja jest przyjemna i wygodna. Środki są hipoalergiczne i nie powodują podrażnień.
 • Dopasowywanie kolorów Zgodnie z wymogami dla lakierów żelowych ich opakowanie powinno znajdować się w nieprzezroczystych butelkach. Z reguły jest czarny. Aby wiedzieć, jaki odcień znajduje się w butelce, na wieczku znajduje się kółko, które pasuje do koloru lakieru. Terto połączył dwa kluczowe wymagania dotyczące pakowania. Butelka jest całkowicie pomalowana na kolor lakieru, który jest w środku. Teraz znalezienie odpowiedniego koloru nie zajmuje dużo czasu i pracy.
 • Różnorodna paleta kolorów. Tertio produkuje szeroką gamę kolorów. Istnieje wiele kolorów dla miłośników klasycznego manicure, a także dla osób, które kochają odważne decyzje w tworzeniu własnego wizerunku.
 • Gęsta powłoka. Lakiery hybrydowe Tertio mają wysoką gęstość. Pozwala to uzyskać jednolity kolor na całej długości paznokcia. Żel ma właściwość samopoziomowania na paznokciu, bez pozostawiania smug.
 • Wygoda aplikacji. Bardzo ważne jest prawidłowe nałożenie produktu na powierzchnię paznokcia. Narzędzia mają wygodną butelkę i pędzel. Jest dość szeroki i umiarkowanie miękki. Gwóźdź jest całkowicie zakryty jednym ruchem.
 • Odporna powłoka. Lakier hybrydowy Tertio trwa dłużej niż trzy tygodnie. W tym czasie jasność koloru nie jest tracona, krawędzie nie pękają. Powierzchnia pozostaje płaska i gładka.
 • Łatwe usuwanie Pasty żelowe Tertio są rozpuszczalne. Są dobrze usuwane za pomocą specjalnego zmywacza do lakierów hybrydowych, więc proces ten jest zbędny.
 • Używaj z produktami innych firm. Kolorowe żele Tertio można stosować zarówno z podkładem, jak i nawierzchnią tej samej marki, a także z produktami innych producentów.

Co najważniejsze, dokładnie przeczytaj opis lakierów żelowych i postępuj zgodnie z instrukcjami. W takim przypadku otrzymasz doskonały manicure z trwałą powłoką.

Paleta kolorów

Paleta kolorów jest reprezentowana przez kilka kolekcji. Szeroka gama odcieni pozwala znaleźć idealne rozwiązanie do stworzenia nowoczesnego manicure. Istnieje wiele opcji dla fanów francuskiego manicure, powłoki z masy perłowej, błyszczy. Możesz wybrać lakiery hybrydowe o różnej gęstości.

Firma Tertio stale aktualizuje i rozszerza paletę odcieni, dodając ciekawe, niepowtarzalne kolory z różnymi efektami.

 • „Classic Eco Line” - Główna paleta, która ma do 100 odcieni.

Oto delikatne, nagie odcienie do francuskiego manicure i bogate odcienie, aby stworzyć żywy obraz. Najpopularniejsze wśród nagich odcieni są 040 (w kolorze cielistym) i 072 (kakao), a wśród jasnych kolorów klasyczne 001 (czerwony), 003 (malinowy) i 094 (bordowy). Dla tych, którzy kochają odważne obrazy, w linii znajdują się lakiery z drobinkami miki i połysku. Popularne są tutaj odcienie 061 (srebrny) i 078 (niebieski z iskierkami). Ta kolekcja ma wiele czerwonych i niebieskich odcieni.

 • „Tertio Classic” - paleta klasycznych odcieni z gęstą powłoką. Duża linia kolorów lakierów hybrydowych, które można nakładać samodzielnie lub używać do malowania paznokci.
 • „Pastel” - Kolekcja obejmująca 11 pastelowych odcieni. To wyjątkowa kolekcja dla koneserów wyrafinowanego stylu. Lakiery mają powłokę o wysokiej gęstości, co jest niezwykłe w przypadku jasnych kolorów. Delikatne odcienie zapewniają zadbane dłonie i pasują do każdego koloru odzieży.
 • „Naturel” - Ta kolekcja składa się z neutralnych odcieni skóry. Aby stworzyć francuski manicure, potrzebne są szlachetne odcienie nude i pudrowe.
 • „Perła” - Kolekcja dla miłośników perłowych odcieni. Powłoka z efektem masy perłowej pomoże stworzyć manicure w stylu bohemy.
 • „Las Vegas” - Unikalna kolekcja, w której lakiery zmieniają kolor ze zmiany oświetlenia. Taki zasięg jest interesujący dla tych, którzy kochają odważne decyzje i różnorodność swoich obrazów.
 • „Rowal Secret” - Seria lakierów żelowych z efektem chromu. Idealne dla miłośników awangardowych obrazów.
 • „Magnes” - kolekcja z efektem „kociego oka”. Ma 34 odcienie lakierów. Kompozycja zawiera cząstki wrażliwe na magnes. Dzięki niemu powstaje olśnienie. Tworzą głębię i przelew półszlachetnego kamienia i sprawiają, że manicure jest bardziej obszerny. Idealny na suknie wieczorowe.
 • Narzędzia pomocnicze - obejmują one powłoki podstawowe i wykończeniowe układu trójfazowego. Warstwa bazowa sprzyja silnej przyczepności, równomiernemu nakładaniu powłoki barwnej i chroni płytkę paznokcia przed zabrudzeniem. Podstawowy jest dostępny w butelkach 10 ml. Na bazie gumy lakier bazowy jest dostępny w fiolkach 15 ml. Lakier nawierzchniowy (górny) został zaprojektowany w celu przedłużenia żywotności manicure. W linii Tertio znajdują się powłoki wierzchnie bez lepkiej warstwy, z lepką warstwą, matujące iz efektem weluru. Powłoki wierzchnie są dostępne w butelkach 10 ml.

Więcej informacji na temat lakieru hybrydowego można znaleźć w poniższym filmie.

Lekcja wstępna

Lakiery hybrydowe Tertio to trójfazowy system powlekania. Oznacza to, że należy je nakładać razem z podkładem i lakierem nawierzchniowym. Aby uzyskać doskonały wynik, bardzo ważne jest ścisłe przestrzeganie technologii aplikacji i stosowanie wysokiej jakości materiałów dodatkowych. Szczegółowe instrukcje krok po kroku do pokrywania paznokci żelami Tertio:

 • Przed nałożeniem lakieru żelowego musisz przygotować płytkę paznokcia. Aby usunąć górną gładką warstwę, powierzchnia paznokci jest wypolerowana. Musisz go usunąć lekkimi ruchami bez silnego nacisku. Jeśli mocno naciskasz na narzędzie, zbyt gruba warstwa zostanie usunięta. A to powoduje, że płytka paznokcia jest cieńsza. Aby uzyskać lepszą przyczepność do żelu, wystarczy, że powierzchnia stanie się matowa. Kolejna ważna kwestia: mycie rąk nie jest dozwolone przed procesem powlekania.
 • Ponadto do usuwania resztek kurzu, wilgoci i smaru stosuje się odwadniacz. Jest to specjalny płyn do dokładnego odtłuszczania powierzchni paznokcia. Po przetworzeniu należy wykluczyć dotykanie paznokci palcami i zapobieganie przedostawaniu się do nich wilgoci lub kurzu.
 • Przed nałożeniem podkładu w celu lepszej przyczepności paznokcia do żelu zaleca się użycie podkładu. Są kwaśne i niekwaśne. Kwaśne płatki otwierają powierzchnię paznokcia, który przylega do powłoki. Bezkwasowe pełnią rolę płynnej dwustronnej taśmy. W przypadkach, gdy paznokcie są znacznie cieńsze, łamią się i występuje rozwarstwienie podkładu, należy go zastosować. Narzędzie nakłada się na całą powierzchnię gwoździa, w tym na powierzchnię czołową.
 • Następnie musisz nałożyć warstwę bazową na 1 lub 2 warstwy. Chwyć niewielką ilość żelu za pomocą pędzla i ostrożnie rozprowadź go na powierzchni paznokcia od końca do naskórka. Następnie poruszamy się bezpośrednio w przeciwnym kierunku. Warstwa żelu musi być cienka.
 • Gdy lakier bazowy jest gotowy, wykonywany jest następny krok - nakładanie kolorowego lakieru żelowego. Liczba warstw zależy od gęstości lakieru. Z reguły najczęściej wystarczają dwie warstwy, ale niektóre odcienie wyglądają lepiej po nałożeniu na trzy warstwy. Ostrożnie pomaluj całą powierzchnię paznokcia i koniec cienką warstwą.
 • Dla lepszego utrwalenia lakieru hybrydowego, a także w celu uzyskania dodatkowego połysku, nakłada się warstwę nawierzchniową na 1 lub 2 warstwy.
 • Każda warstwa od podstawy do powłoki wykończeniowej jest suszona w specjalnej lampie. Lampy to diody elektroluminescencyjne (LED) i ultrafioletowe (UV). Pod względem mocy są one podzielone na lampy o małej mocy do 9 watów, średnio od 18 do 36 watów i wysokiej do 54 watów. Jeśli do suszenia używana jest lampa LED, wymagany czas schnięcia warstwy podstawowej wynosi do 30 sekund, a dla pozostałych warstw nie więcej niż 60 sekund. Jeśli lampa jest ultrafioletowa, wymagany czas schnięcia warstwy podstawowej wynosi 30 sekund, a dla pozostałych warstw 2 minuty. Czas suszenia jest regulowany w zależności od mocy lampy. W przypadku lamp o mocy 9 W czas ten jest podwojony. W przypadku lamp 54 W czas można skrócić o połowę.
 • Pod koniec procedury lepka warstwa jest usuwana specjalny płyn do usuwania warstwy dyspersyjnej (środek czyszczący). Jeśli zostanie nałożony blat bez warstwy kleju, ten krok nie zostanie wykonany.

Recenzje

Lakiery hybrydowe Tertio pojawiły się stosunkowo niedawno. Oczywiście mistrzowie pracujący z powłoką żelową mieli wątpliwości, czy rozpocząć pracę z tą marką. Nie jest najbardziej znana na naszym rynku, praktycznie nie było żadnych recenzji. Dla wielu użytkowników włoski kraj produkcji stał się priorytetem.

Wiadomo, że Włosi wyznaczają trendy i dużo wiedzą o pięknych rzeczach i akcesoriach. Oznacza to produkt o wysokiej jakości europejskiej. Potwierdzają to również różnorodne kolekcje lakierów żelowych tej marki.

Według licznych recenzji mistrzów, którzy już korzystają Lakiery hybrydowe Tertio w pracy produkty te stały się ich ulubionymi.

 • Według większości niewątpliwym plusem jest brak ostrego zapachu w porównaniu z podobnymi produktami innych marek. Podczas pracy z innymi żelami po każdym kliencie musiałem przewietrzyć pomieszczenie przed uporczywym zapachem. Podczas pracy z produktami Tertio nie jest to konieczne.

Klienci salonów zauważyli, że aplikacja nie powoduje dyskomfortu, wręcz przeciwnie, lubią lekko wyczuwalny przyjemny zapach żelu. Brak ostrego zapachu pozwala mistrzom wygodnie pracować z żelami przez cały dzień.

 • Drugi plus, według opinii, nazywa się dobrą teksturą i wysoką gęstością lakierów żelowych. Leży na powierzchni paznokcia równomiernie gęstą warstwą. Dlatego większość odcieni nakłada się tylko w dwóch powłokach w jakościowy sposób. Ta aplikacja znacznie zmniejsza zużycie żelu. Wygodna szczotka przyczynia się również do wysokiej jakości powłoki. Niektórzy mistrzowie nie mogą podkreślić, co wpływa na wygodną aplikację lakierów żelowych - cudowna tekstura lub wygodny pędzel.
 • Trzecim plusem jest wytrzymałość. W pełnej zgodności z technologią aplikacji i zastosowanymi materiałami powłoka trwa do czterech tygodni. Wszyscy użytkownicy zauważają bardzo piękny błyszczący połysk na górnej powłoce. Wielu klientów salonów uwielbiało lakiery z efektem musującym. Kiedy światło wchodzi w powłokę, cząsteczki miki tworzące te lakiery dają piękny, subtelny przelew.

Powłoki z tym efektem wyglądają niezwykle stylowo, a ich zastosowanie stało się popularne przy tworzeniu różnorodnych obrazów.

 • Do wszystkich oczywistych plusów musisz dodać przystępną cenę i ogromną paletę odcieni. Wybierając markowy lakier do paznokci Tertio staje się oczywiste. Wszystkie te zalety sprawiają, że marka jest pożądana przez szeroką gamę konsumentów.
 • Jest również bardzo wygodne dla konsumentów, że produkty Tertio są szeroko reprezentowane w sklepach internetowych. Tam możesz zamówić większość odcieni z klasycznych kolekcji i dodatkowe środki trójfazowego systemu powlekania.

Regularne promocje i oferty specjalne dają możliwość zakupu w okazyjnej cenie.

Stwórz stylowy wygląd dzięki Tertio Gel Polish.

Krótki przegląd lakierów hybrydowych Tertio znajduje się w filmie.

Obejrzyj wideo: LaFemmeProfessionnel : Peel Off gel (Luty 2020).

Loading...

Zostaw Swój Komentarz