Popularne Wiadomości

Wybór Redakcji - 2020

Pomadka i Dolce & Gabbana

Każdego dnia na rynku kosmetyków dekoracyjnych pojawiają się nowe marki szminek. Są jednak marki, które nie mają sobie równych i od wielu lat utrzymują wiodącą pozycję. Pomadka Dolce & Gabbana jest jedną z najpopularniejszych wśród kobiet w każdym wieku.

Funkcje i zalety

Włoska marka Dolce i gabbana wielu kojarzy się z odzieżą, która jest bardzo popularna wśród wielu przedstawicieli gwiaździstego świata. Wśród fanów marki stoją Madonna, Demi Moore, Nicole Kidman.

Obecnie wiele butików kosmetycznych ma w swojej ofercie kosmetyki dekoracyjne i perfumy. D&G. Pomadki tej marki są stale aktualizowane i ulepszane. Obecnie marka produkuje kilka unikalnych linii produktów do pielęgnacji ust. Warto zauważyć, że są wykonane tylko z wysokiej jakości surowców, są hipoalergiczne. Niezależnie od tego, jaka jest szminka tej marki - czerwona lub niebieska, idealnie pasuje do ust, podkreślając ich naturalne piękno.

Kosmetyczki i projektanci starannie opracowują projekt opakowania, który powinien odpowiadać wysokiej jakości treści. W rzeczywistości każda rura jest prawdziwym dziełem sztuki, które po prostu chcesz podnieść, a nie wypuścić.

Ostatnio Dolce & Gabbana coraz bardziej poświęca wydawanie szminek znanym osobistościom, maksymalizując ich charakter.

Odmiany

„Krem klasyczny”

Klasyczne pomadki są obecne w asortymencie marki od wielu lat. Ostatnio firma wydała zaktualizowaną wersję makijażu „Klasyczna kremowa szminka”. Producenci starali się odtworzyć w jak największym stopniu wersję szminek z odległych lat pięćdziesiątych. Delikatny pudrowy aromat i charakterystyczne kliknięcie podczas otwierania i zamykania tuby oddają atmosferę lat, w których pomadki dopiero zaczęły zyskiwać na popularności.

Zaktualizowana linia produktów dekoracyjnych jest delikatniejsza, kremowa. Podczas nakładania ich na usta odczuwa się niezwykłą czułość, podobną do pocałunku. Efekt ten osiąga się dzięki obecności troskliwych składników, które zmiękczają usta i zapewniają idealnie gładką aplikację.

„Dolce Matt”

Ta linia kosmetyków dekoracyjnych jest prezentowana w postaci matowych odcieni. Cała paleta kolorów koncentruje się wokół klasycznej czerwieni. Według twórców każda kobieta będzie mogła wybrać swój idealny czerwony odcień. Rzeczywiście, gama kolorów jest dość zróżnicowana - od jasnej marchewki po namiętną bordo.

Produkt ma dość gęstą teksturę, która jednym ruchem zapewnia idealną powłokę i czysty kolor. W ciągu dnia szminka daje przyjemne uczucie na ustach, nie powodując dyskomfortu i bez zaciskania skóry warg.

„Sofia Loren”

Szminka „Sophia Loren” z D&G poświęcona słynnej aktorce, która nie ma sobie równych na całym świecie. Twórcy kosmetyków dekoracyjnych chcieli więc wyrazić uznanie i podziw Sophie. Odcień okazał się dość nasycony, różowy i wiśniowy. Ten kolor mają usta słynnej aktorki.

Nowa szminka została stworzona wspólnie z Sophie, pod jej ścisłym nadzorem i przy jej radach. Pomadka jest łatwo rozpoznawalna dzięki złotemu etui i obecności autografu Sophii Loren.

„Monica”

Linia warg „Monica” poświęcony słynnej aktorce Monice Bellucci. Twórcy szminek twierdzą, że ta aktorka jest ucieleśnieniem stylu, luksusu i wdzięku. Kolekcja zawiera fundusze sześciu różnych odcieni, z których każdy stanowi komplement dla Moniki. Paleta kolorów obejmuje zarówno jasny beż, jak i ognistą czerwień.

Skład szminki zawiera pielęgnujące i nawilżające składniki, które zapewniają doskonałą aplikację i zapewniają przyjemne uczucie.

„Passion Duo”

„Passion Duo” Jest to również stosunkowo nowa linia warg, które mają nowoczesny wygląd. Narzędzie ma nasycony odcień z mieniącym się rdzeniem. Tak więc, po nałożeniu na usta, efekt gęstej powłoki z efektem blasku.

Ten produkt dekoracyjny jest prawdziwym odkryciem dla kobiet, które chcą uzyskać trwały nasycony kolor i obszerny połysk. Dzięki „Passion Duo” Masz możliwość połączenia dwóch efektów w jednym.

Recenzje

Nic dziwnego, że tak znana marka jak Dolce & Gabbana, otrzymał wiele pozytywnych recenzji na każdej linii swoich pomadek. Dziewczyny, które miały szczęście wypróbować kosmetyki dekoracyjne tej marki, zauważają niezwykle gładką, gęstą, ale lekką konsystencję szminek. Każdy z nich ma niezwykły aromat, który powraca do odległych lat pięćdziesiątych, do młodości matek i babć.

Wskazówka szminki w tym filmie Dolce & Gabbana:

Obejrzyj wideo: Jak EKSTREMALNIE powiększyć usta. Zamiennik pomadki Kylie Jenner (Luty 2020).

Loading...

Zostaw Swój Komentarz