Popularne Wiadomości

Wybór Redakcji - 2020

Wosk do włosów Estel

Każdego dnia, w każdej sytuacji, każda kobieta chce wyglądać stylowo i nienagannie. Bardzo ważną rolę odgrywa fryzura. Zdrowe i zadbane włosy są integralną częścią udanego wizerunku. W tej trudnej sprawie firma zgłosiła się na ochotnika do pomocy kobietom Estel.

O marce

Zanim przejdziemy do tematu naszych rozważań, zapoznajmy się z samą firmą. Estel jest liderem na rynku rosyjskim wśród producentów profesjonalnych produktów do pielęgnacji włosów. Asortyment firmy jest w stanie zaspokoić potrzeby i życzenia najbardziej wymagającej i wymagającej osoby, codziennie produkuje setki tysięcy przedmiotów: szampony, maski, produkty do stylizacji, akcesoria fryzjerskie, kosmetyki dla mężczyzn i dzieci, farby do rzęs i brwi i wiele więcej.

Estel gwarantuje wysoką jakość swoich kosmetyków i akcesoriów. Wszystkie zakłady firmy wyposażone są w laboratoria, w których sprawdzana jest jakość wytwarzanych produktów, która spełnia najwyższe wymagania i standardy w Europie.

Korzyści

Wosk do modelowania i utrwalania fryzur to bardzo przydatny i praktyczny produkt. Sprawia, że ​​włosy są posłuszne i elastyczne do stylizacji, podkreśla warstwy wieloetapowych fryzur, wygodne do modelowania i mocowania poszczególnych elementów stylizacji (skręcone pasma, warkocze, loki, tkactwo, loki).

Estel produkuje dwa rodzaje wosku: płynny welur w sprayu i wosk stały Airex. Wosk w sprayu ma miękką i lekką konsystencję i nie obciąża włosów. Unikalna formuła produktu to połączenie wosku z rewolucyjnym dwustronnie działającym środkiem kondycjonującym, Silsoft (silikon) pozostawia włosy elastyczne i elastyczne i nie daje efektu „nienaturalności”. „Airex” ma silne i długotrwałe utrwalenie, nadaje włosom połysk.

Tworzenie kreatywnych obrazów o dowolnej złożoności nie stanowi już problemu z takim asystentem. Włącz wyobraźnię i działaj odważnie - Estel realizuje każdy z twoich pomysłów.

W każdą pogodę wosk tej marki gwarantuje bezpieczeństwo twojej fryzurze w jej oryginalnej formie dzięki specjalnej kompozycji, która otacza twoje włosy folią ochronną.

Skład

Wosk z Estel prawie całkowicie składa się z naturalnych składników i zawiera składniki odżywcze, a także witaminę B5odżywiają i delikatnie pielęgnują włosy, stopniowo zmieniając ich strukturę. W rezultacie uzyskujemy mocną, błyszczącą i zdrową głowę włosów. Po nałożeniu włosy pokrywane są najcieńszym filmem, który chroni je przed agresywnym wpływem środowiska. Wosk po prostu doskonale podkreśla stylizację i trwa długo, poza tym, co ważne, bardzo łatwo się zmywa.

Warunki użytkowania

Estel „Airex”

Wyjmij niewielką ilość produktu do stylizacji ze słoika i wetrzyj go w opuszki palców. Gdy wosk się rozgrzeje, nałóż go na końcówki lub na oddzielne kosmyki suchych włosów.

Estel Velor Liquid Spray

Dobrze wstrząśnij butelką, rozpyl produkt na włosy i palcami nadaj lokom pożądany kształt. Używanie płynnego wosku daje Ci możliwość zmiany fryzury w ciągu dnia tyle razy, ile chcesz.

Ważne jest, aby nie używać zbyt dużo produktu, ponieważ jeśli przesadzisz z ilością, włosy będą wyglądać tłusto (musisz przyznać, że pojawienie się brudnych, niemytych loków nie dodaje żadnego uroku obrazowi). Nie można go nakładać na cebulki włosów z tego samego powodu (nadaje lokom tłusty wygląd).

Nawiasem mówiąc, jedna z pozytywnych cech wosku z Estel, wszyscy użytkownicy zauważają, że bardzo łatwo jest nie tylko używać, ale także spłukiwać.

Pomimo tego, że to narzędzie do utrwalania i modelowania nie szkodzi włosom, a nawet je odżywia i chroni, nie zaleca się ich ciągłego używania, a także innych produktów do stylizacji.

Recenzje

Zdecydowana większość użytkowników zwraca uwagę na łatwość użycia i naturalność produktu, przyjemny lekki owocowy zapach, intensywny połysk, oszczędne użytkowanie, wygodne opakowanie i, co bardzo ważne, przystępną cenę produktu. Niedociągnięcia zgodnie z wynikami ankiety konsumenckiej nie zostały zidentyfikowane.

Więcej informacji o produktach do stylizacji włosów Estel znajduje się poniżej.

Loading...

Zostaw Swój Komentarz