Popularne Wiadomości

Wybór Redakcji - 2020

Kredka do brwi Essence

Brwi kształtują nasz wygląd, podkreślają indywidualność i piękno twarzy. Ołówek do brwi Essence czyni je jeszcze bardziej wyrazistymi.

Funkcje

Słynna niemiecka marka Essence produkuje różne kosmetyki dekoracyjne. Wśród asortymentu znajdują się cienie i ołówek do brwi.

„Projektant brwi” - mały ołówek. Waga produktu wynosi zaledwie 1 gram, ale doskonała gęstość powłoki sprawia, że ​​jest on bardzo ekonomiczny.

Podczas nakładania makijażu ołówek łatwo ślizga się po skórze. Kolor układa się miękko i równomiernie, wypełniając „puste przestrzenie” między włosami. W takim przypadku rysik ma umiarkowanie solidną i suchą konsystencję, co pozwala narysować pojedyncze małe pociągnięcia naśladujące włosy.

Ołówek nie rysuje skóry, pozwala osiągnąć inny efekt - zarówno graficzne brwi, jak i miękkie i gładkie linie. Dzięki niemu możesz stworzyć dowolny obraz, od delikatnego i naturalnego po szokujący i jasny. Spraw, aby brwi były grubsze i szersze lub lekko podkreśl ich naturalne piękno - wszystko jest możliwe dzięki temu kosmetykowi.

Na nasadce znajduje się specjalna płaska szczotka. Pięć rzędów równomiernego włosia o średniej miękkości bierze również udział w modelowaniu brwi. Urządzenie przeznaczone jest do czesania, nadając niegrzecznym włosom niezbędny kształt i zadbany wygląd.

Ponadto włosie pozwala mieszać wyraźne granice konturu, ukrywać błędy i usuwać nadmiar koloru, dzięki czemu makijaż jest tak naturalny, jak to możliwe. Ponadto podczas cieniowania pędzel nie drapie i nie podrażnia skóry dzięki elastycznemu i ruchomemu włosiu.

Kolorowa powłoka doskonale przylega do skóry przez cały dzień. Pigment nie rozprzestrzenia się i nie jest rozmazany nawet w czasie upałów. A jeśli przypadkowo dotkniesz brwi ręką, makijaż pozostanie idealny.

Chociaż oczywiście ołówek nie porównuje trwałości z długotrwałym barwieniem i nie zaleca się pocierać miejsc podkreślonych kolorem. W takim przypadku ryzykujesz zepsucie nieskazitelności linii.

Pod koniec dnia powłokę można łatwo usunąć z twarzy za pomocą dowolnego zmywacza do makijażu.

Kolejną zaletą produktu jest jego wartość budżetowa, która w połączeniu z wysoką jakością produktu nie może nie zadowolić klientów.

Paleta kolorów

Kolorowe

Ołówek Essence jest prezentowany w 4 odcieniach.

  • 01 czarny - najciemniejszy ton w palecie marki, odpowiedni do spalania brunetek.
  • 02 ciemny brąz - Lekko jaśniejszy odcień, idealny dla dziewcząt o ciemnych blond i brązowych włosach.
  • 04 jasny brąz lub blond (jasny brąz) - Kolor odpowiedni dla młodych pań o kolorze włosów rudych lub „złotej pszenicy”.
  • 05 miękki blond (jasnobrązowy miękki) - Najjaśniejszy odcień z prezentowanych, stworzony dla blondynki i dziewcząt o jasnobrązowych włosach.

Niezależnie od tego, czy wybierzesz „brązowy” czy „blond”, twoje brwi będą wyglądać tak naturalnie, jak to możliwe, ponieważ wszystkie odcienie są zbliżone do naturalnych.

Do mocowania „ołówka do mocowania brwi”

Ołówek utrwalający został zaprojektowany tak, aby nadać idealny kształt nawet niegrzecznym włosom. Produkt zawiera przezroczysty wosk i specjalną szczoteczkę, którą można wykorzystać jako miniaturowy grzebień.

Włosie pędzla nadaje brwiom pożądany kształt, a wosk niezawodnie utrwala rezultat. Właściciele ciemnych i grubych brwi, a także dziewczyny, które wolą absolutną naturalność, mogą używać „ołówka do naprawy brwi” jako niezależnego narzędzia.

Miłośnicy makijażu mogą nakładać bezbarwne powłoki utrwalające na dowolne barwniki. Może to być cień do ołówka lub brwi. Każdy makijaż kolorowy w połączeniu z dodatkową ochroną potrwa znacznie dłużej.

Recenzje

Klienci mówią inaczej o ołówkach do brwi Essence, ale ogólnie podobają im się produkty tej marki.

Umiarkowanie twarda konsystencja pozwala na łatwe i równomierne rozprowadzenie koloru na powierzchni brwi i skóry bez grudek i rozmytych linii. Idealnie uzyskane indywidualne subtelne i wyraźne pociągnięcia. Cieniowanie odbywa się również bez problemów.

Ołówek jest łatwy w użyciu, podobnie jak pędzle. Miękkie elastyczne włókna doskonale sprawdzają się w pracy.

Odcienie są bogate i naturalne. Wśród prezentowanych kolorów zawsze możesz znaleźć odpowiednią opcję dla każdego rodzaju wyglądu.

Jeśli chodzi o odporność na pigmenty, opinie różnią się tutaj. Większość dziewcząt mówi o doskonałym zachowaniu kolorów w ciągu dnia. Jeśli nie pocierasz brwi rękami, makijaż pozostaje idealny przy każdej pogodzie.

Inni twierdzą, że po 5-6 godzinach kolor zaczyna blaknąć, rozjaśniać, a czasem całkowicie znika. Fashionistom nie podoba się fakt, że w zimnych porach cień z brwą jest usuwany przez kontakt z kapeluszem lub obszernym kapturem.

Ponadto niektóre młode panie zauważają problemy, które pojawiają się podczas ostrzenia ołówka. Rysik często się kruszy i pęka. W związku z tym zaleca się umieszczenie ołówka w zamrażarce na 10-15 minut przed każdym ostrzeniem. Zamrożenie ołowiu eliminuje złożoność i ułatwia przywrócenie pierwotnego spiczastego kształtu.

Jeśli chodzi o produkt naprawczy Essence, recenzje są również mieszane. Niektóre dziewczyny doceniły skuteczność ołówka i uważają go za najlepszą alternatywę dla żelu do stylizacji brwi. Produkt jest dobrze rozprowadzony na włosach, nie pozostawiając białej powłoki.

Jednak wielu jest zaniepokojonych wysokim zużyciem produktu. Ostrzenie jest konieczne po każdym użyciu, ponieważ wosk jest całkowicie zużywany podczas procesu modelowania. Niezadowolony i niska wytrzymałość. Po 1,5-2 godzinach włosy wracają do pierwotnego stanu i procedurę należy powtórzyć.

Odpowiedź na ołówek do brwi od Esencja Zobacz w następnym filmie.

Obejrzyj wideo: Przegląd 'suchych' produktów do stylizacji brwi - kredki, cienie (Marzec 2020).

Loading...

Zostaw Swój Komentarz