Popularne Wiadomości

Wybór Redakcji - 2020

Cień do powiek Bourjois

W tym sezonie makijaż oczu stał się bardzo popularny, w tym nie tylko ulubione strzałki wszystkich, ale także cienie. Ponadto można je stosować nie tylko do makijażu wieczorowego, ale także w ciągu dnia.

Bourjois od dawna słynie z wysokiej jakości swoich produktów, ich atrakcyjnego opakowania i przystępnych cen produktów. Kosmetyki tej marki zawsze przyciągały klientów szeroką gamą produktów prezentowanych w prawie każdym sklepie kosmetycznym na świecie.

Bourjois to marka, który od dawna zyskał sobie miano i zajął swoje miejsce w średniej kategorii kosmetyków.

Stosunek jakości do ceny tych produktów jest doskonale przestrzegany. Produkty nie są tak drogie, mogą sobie pozwolić na wiele, ale ich jakość jest na równi. Osobno warto zwrócić uwagę na wygląd produktów. Schludne i ładne butelki idealnie pasują do każdej kosmetyczki.

Cień do powiek Bourjois ma szeroki zakres - od klasycznego po pieczony. Paleta kolorów jest bardzo różnorodna, więc każdy może znaleźć produkt według własnego gustu.

Funkcje

Bourjois Eye Shadow to jeden z ulubionych produktów wielu blogerów. Specjalny skład produktów, a także technologia ich tworzenia, pomaga tworzyć nie tylko produkty wysokiej jakości, ale także zapewnia ich wysoką trwałość, łatwość i jednolitość aplikacji. Tekstura cieni leży równomiernie na powiekach i pomaga zachować oryginalny wygląd przez długi czas.

Każda butelka ma miniaturowy kształt, który pasuje nawet do najmniejszej torebki wieczorowej. Oprócz samych cieni, wewnątrz znajduje się małe lustro i wygodny dwustronny aplikator do nakładania kosmetyków na powieki.

Szeroka paleta kolorów pozwala wybrać towar do każdego stroju. Bardzo ważną zaletą jest bezpieczeństwo cieni nawet dla najbardziej wrażliwej skóry powiek. Każdy produkt przechodzi testy okulistyczne w specjalnych laboratoriach; nie zawiera perfum, parabenów ani innych szkodliwych substancji.

Linie

Firma produkuje jednocześnie kilka linii cieni, z których każda ma swoje cechy charakterystyczne i charakterystyczne.

„Smoky opowiadania”

Ta paleta cieni do powiek została zaprojektowana do tworzenia popularnego obecnie makijażu Smokey Eyes i ma cztery odcienie kremowej konsystencji pudru. Najjaśniejszy cień jest nakładany jako pierwsza warstwa podstawowa, średnia intensywność jest bliższa kącika oka, a najciemniejszy biegnie wzdłuż ogólnego konturu, symulując eyeliner. Pośrodku znajduje się czwarty ton, który nadaje makijażowi blask i blask. Aplikator ma dwie strony: szeroką i wąską. Ten, który jest szerszy, przeznaczony jest do nakładania jaśniejszych odcieni i cieniowania, podczas gdy wąski służy do dostrzegania ciemnych kolorów. Narzędzie trwa do dwunastu godzin.

„Smoky eyes”

Miniaturowa butelka zawiera trzy odcienie i mały dwustronny aplikator do nakładania w celu stworzenia tego samego makijażu oczu. Ten produkt jest wytwarzany przy użyciu technologii pieczenia stosowanej przez markę od 1863 roku, która pozwala stworzyć trwały, pierzasty makijaż, który trwa do ośmiu godzin. Lekka konsystencja pozwala na równomierne nałożenie makijażu i łatwe mieszanie.

Trzy kolory są idealnie połączone ze sobą i wyglądają bardzo pięknie w oczach. Pomimo niewielkich rozmiarów butelki na odwrocie znajdują się instrukcje z planem nakładania każdego tonu za pomocą aplikatora. Najpopularniejszy jest odcień „Trio Nude”.

„Ombre A Paupieres”

Ta seria, podobnie jak poprzednia, odnosi się do wypieków. Od samego początku produkcji pudrowane cienie były mieszane z wodą, prasowane w butelkę, a zatem pieczone w specjalnym piekarniku. Sam proces pieczenia zapewnia większą trwałość produktu i bardziej równomierną aplikację. Bardzo mały słoik ma jeden kolor, mały aplikator do nakładania produktu i miniaturowe lustro na uchylnej pokrywie.

„Intensywny”

Ta mała butelka zawiera prawdziwy skarb, a mianowicie bardzo wysokiej jakości cienie o niewiarygodnie bogatym i głębokim odcieniu. Skład produktów tej linii jest starannie opracowany i zawiera dużą liczbę minerałów, dzięki czemu cień lepiej się otwiera. Jedwabista konsystencja nie pozwala rolce ani blaknąć. A trwałość tych produktów sięga szesnastu godzin.

„Les Nudes”

Ta linia reprezentuje prawie wszystkie możliwe odcienie nude. Każdy kolor jest bardzo nasycony, ma kremową konsystencję proszku i bardzo łatwo nakłada się na powieki. Osobliwością tych funduszy jest ich wykończenie, które jest trzech rodzajów: błyszczące, matowe i błyszczące.

Jak wybrać

Bourjois ma bardzo zróżnicowaną paletę kolorów, wśród których można znaleźć kolory czarny, zielony i nagi, a także wiele innych. Każda linia zawiera określoną liczbę dźwięków. Na przykład „les nudes”, a także „Intense” ma 8 odcieni, wśród których 01, 02, 05, 04 są błyszczące, 03 i 07 są błyszczące, a 06 i 08 są matowe. Każdy Smoky Stories i Smoky Eyes ma po siedem produktów, a każdy Ombre A Paupieres po dziewięć produktów.

Kolejny zestaw z ośmioma odcieniami to paleta cieni „Les Palette”, która zawiera także lustro na wieczku i aplikator do nakładania.

Jak złożyć wniosek

Odcienie Bourjois mają dwie metody aplikacji: suchą i płynną. Suchy sposób - najczęstszy i idealny do makijażu w ciągu dnia. W takim przypadku nałóż cienie suchym aplikatorem i ocień w razie potrzeby.

Aplikacja płynna - Bardziej wieczorowa opcja, ponieważ nadaje kosmetykom metaliczny połysk. Aby wykonać makijaż w ten sposób, wystarczy zwilżyć pędzel lub aplikator wodą i mokrym narzędziem, aby zabrać się do pracy.

Recenzje

Opinie o cieniach Bourjois, a także o wszystkich kosmetykach marki jako całości, są bardzo pozytywne. Dziewczyny są zadowolone z wysokiej jakości zakupionych towarów w rozsądnej cenie. Piękne, bogate kolory i szeroka gama pozwalają znaleźć produkt na każdy gust. Odnotowano długą trwałość cieni, ich łatwą i jednolitą aplikację, a także atrakcyjny wygląd butelek.

Przeglądaj cienie Bourjois, zobacz wideo poniżej.

Obejrzyj wideo: Bourjois Smoky Paletka cieni. Test pierwsze wrażenie (Styczeń 2020).

Loading...

Zostaw Swój Komentarz