Popularne Wiadomości

Wybór Redakcji - 2019

Tusz do rzęs Givenchy

Zaawansowani użytkownicy urody wiedzą, że wysokiej jakości kosmetyki dekoracyjne są odsłaniane stopniowo, jak dobra książka, której głębia staje się widoczna dopiero od trzeciego czytania. Jednym z najbardziej uderzających przykładów realizacji tej zasady był tusz do rzęs Givenchy. Seria pędzli innowacyjnych ”Noir Couture Volume„zapewnia wyjątkowy wygląd rzęs i nie tylko.

Ukryty luksus

Walcząc o pozycję lidera, Givenchy nie męczy się wstrząsaniem światem innowacjami kosmetycznymi. I nawet jeśli nie stał się jeszcze tak popularny w domowej przestrzeni, jak na przykład Maybelline i Max Factor, już był w stanie wzbudzić prawdziwe zainteresowanie i podziw wśród konsumentów. Co to jest jedna szczotka teleskopowa Givenchy ”Zadowolenie„lub pędzel z”Zjawiska„! Ale najpierw najważniejsze.

Francuska marka pojawiła się w 1952 roku dzięki Uberowi de Givenchy. Podczas swojego istnienia marka podbiła kobiety na całym świecie jakością swoich produktów, które mają korzystny wpływ na wszystko, z czym się kontaktuje.

Jeśli chodzi o tusz do rzęs, rzęsy są pod wzmocnioną ochroną, która oprócz odżywiania i nawilżenia zapewnia idealną ochronę przed wieloma agresywnymi czynnikami. Jednocześnie daje tak znakomity efekt, że tylko najbardziej doświadczeni fashionistki mogą natychmiast to docenić. Na przykład taki jak Audrey Hepburn, która przez wiele lat służyła jako twarz tej marki. Dla takich koneserów rzęsy powinny być nie tylko grube i obszerne. Muszą stworzyć niepowtarzalny styl dla swoich właścicieli, łącząc amerykański urok i francuską elegancję.

Ciągłe doskonalenie uczyniło francuską markę członkiem światowego klubu producentów luksusowych kosmetyków. Ale to nie powstrzymuje technologów firmy w dążeniu do opanowania nowych technologii i opracowania unikalnych receptur dla swoich produktów, które mogą zaspokoić gusta najbardziej wymagających konsumentów.

Technologia

Głównym składnikiem tuszu Givenchy jest wosk pszczeli, który otaczając każdą rzęsę niezawodnie chroni ją przed każdym uderzeniem. Ponadto film woskowy stwarza takie warunki do makijażu, które pozwalają na idealne utrzymanie go przez cały dzień i jak najbardziej utrwalić wynikowy kształt rzęs.

Kolejnym ogromnym bonusem dla rzęs był dodatek do składu specjalnego wosku mineralnego, który zapobiega wiązaniu włosów. Dzięki niemu rzęsy przy prawidłowym nałożeniu zawsze wyglądają bujnie i są podzielone.

Najbardziej rewolucyjne było wzbogacenie pewnej serii kompleksów tuszu do rzęs ”Kompleks ekspercki Lash Booster„(naturalne aktywne elementy). Opiera się na jakimś tajemniczym składniku - oksazolidonie, który wnika głęboko w strukturę włosów, odnawia je i stymuluje podział komórek. Dzięki tej kompozycji rzęsy nabierają blasku i gładkości satyny.

Odżywczy pantenol i białko ryżowe nie tylko wzmacniają włosy, ale także chronią przed wypadaniem włosów. W rezultacie po kilku tygodniach użytkowania widoczna jest poprawa stanu rzęs, o czym świadczą liczne testy.

Jakość

Oprócz wyżej wymienionych zalet tuszy od Givenchy, nowoczesnych piękności całego świata, przyciąga on następujące zalety:

  • Łatwa i jednolita aplikacja. Chociaż nowe niezwykłe pędzle również muszą się przyzwyczaić po raz pierwszy.
  • Połączenie kilku efektów jednocześnie: objętość, wydłużenie, podniesienie i skręcenie. Dzięki temu oczy wydają się bardziej wyraziste, a wygląd - mocny. Tusz do rzęs Givenchy został specjalnie zaprojektowany, aby stworzyć dramatyczny efekt. Nieznacznie zauważalne rzęsy - nie chodzi o nią.
  • Ultra nasycone kolory, szczególnie czarny.
  • Odporność, która jest całkowicie odporna na wilgoć i ciepło. Niektóre narzędzia, na przykład „Eye fly", wytrzymają nawet podwodny masaż (z recenzji na niezależnych forach).
  • Idealna ochrona przed efektem zbrylania i grudek.
  • Wyraźna poprawa stanu włosów, pod warunkiem regularnego i długotrwałego stosowania produktu. Można powiedzieć, że rzęsy odzyskujące i wzmacniające pod wpływem tuszu do rzęs Givenchy odnajdują swoje naturalne piękno.
  • Najbardziej naturalny skład, który jest możliwy tylko w przypadku takich kosmetyków.
  • Średni koszt w kategorii luksusowej.

Niektóre z powyższych korzyści należy rozwiązać bardziej szczegółowo.

Innowacyjny pędzel

W kosmetykach takich jak tusz do rzęs pędzel jest prawie głównym kluczem do sukcesu. Jest nawet taki zawód - projektant pędzli do tuszu do rzęs. Gęstość, zgięcie i długość rzęs zależy od długości kosmków, formy tkania i materiału do produkcji.

Ponieważ Givenchy jest uznawany za rekordzistę opracowanych przez niego niezwykłych pędzli do tuszu do rzęs, to one wywołują najwięcej kontrowersji wśród konsumentów, którzy po raz pierwszy spotkali się z takimi innowacjami. Na przykład tusz do rzęs „Phenomen'Eyes” z okrągłym pędzlem kilka lat temu po prostu „wysadził” rynek kosmetyczny. Kształt piłki okazał się zbyt odważny dla wielu i wywołał morze sceptycyzmu, co jednak nie przeszkodziło, aby produkt stał się prawdziwym przedmiotem sztuki, jednym z najbardziej wyprzedanych na świecie. Niezwykły okrągły kształt i ultraelastyczny elastomer (materiał produkcyjny) pozwalają pędzelkowi idealnie zabarwić rzęsy w najbardziej odległych kącikach oczu, bez pojedynczego guzka. Przyzwyczajenie się do dziwacznego akcesorium i rozwinięcie niezbędnych umiejętności zajmuje tylko trochę czasu.

Drugą „eksplozją” Givenchy był pędzel do tuszu do rzęsNoir couture„Już z trzema kulkami, a raczej z trzema kulkami oddzielonymi małymi szczelinami. Pomysł jej twórców polegał na tym, by pomóc dziewczętom zrealizować ich od dawna marzenie - uzyskać objętość, długość, zwijanie i rozdzielanie włosów jednym ruchem ręki. I pędzel naprawdę był w stanie zrealizować to marzenie się spełniło: włosie o różnej długości odpowiada za separację i długość, kulisty kształt do zginania i szczeliny między kulkami za objętość.

Pomimo ogromnego potencjału, nie wszyscy fani marki byli w stanie docenić zalety tego pędzla, o czym świadczą liczne recenzje. Podczas gdy w celu uzyskania obiecanego przez producenta efektu konieczne jest poznanie pewnych tajemnic zastosowania takiej innowacji. I tylko eksperci mogą im to powiedzieć.

Porady ekspertów

Aby zapobiec gromadzeniu się nadtuszowych zwłok między sferami i tylko takiej ilości, jaka jest potrzebna do utrzymania idealnej objętości, trenerzy Givenchy zalecają zdobycie pędzla, powoli odkręcając go od butelki, a nie jednym ruchem, jak to zwykle bywa w przypadku większości dziewcząt. Tylko w ten sposób zapewnia idealną objętość, którą przewiduje producent.

Nawyki nie są łatwe do zmiany, ale wynik, jaki daje ten tusz, jest wart wysiłku. Tylko kilka treningów, ale potem „trzy kule” łatwo „omijają” każdy tradycyjny pędzel! Ich jeden ruch jest równy prawie dziesięciu manipulacjom zwykłych tusz. W przypadku większości brogerów kosmetycznych nakładanie dwóch lub więcej warstw za pomocą takiego pędzla będzie już wydawać się zbędne.

Trochę o designie

Pomimo wtórnego charakteru tego czynnika nie należy mówić o projektowaniu marki Givenchy - lepiej się nim cieszyć. Proste linie, czarne podstawowe tło, połączenie ze srebrnymi akcentami nie pozostawiają nikogo obojętnym. Tak mała, elegancka obudowa jest po prostu miła w ręce!

Tusz do rzęs Givenchy Phenomen'Eyes do użycia:

Obejrzyj wideo: givenchy phenomenon'eyes tusz do rzesmascara - pokaztutorialrecenzja - sephora! (Październik 2019).

Zostaw Swój Komentarz