Popularne Wiadomości

Wybór Redakcji - 2020

Makijaż z różowymi cieniami.

Dla wielu dziewcząt makijaż z różowymi cieniami wydaje się być reliktem przeszłości. Dlatego wybierając dla siebie idealne kolory, starają się nie eksperymentować z podobnymi odcieniami. I to całkowicie na próżno, ponieważ ostatnio zarówno w świecie mody, jak i na co dzień modne kobiety coraz częściej dekorują oczy odcieniami różu.

W ciągu ostatnich kilku sezonów makijaż przy użyciu różowych odcieni ozdabiał wiele modeli na pokazach mody. Tak więc wszystkie delikatne odcienie różu automatycznie stają się trendem. Jeśli chcesz spróbować na sobie, ale nie masz pewności, czy taki kolor będzie ci odpowiadał lub nie wiesz, jak używać „dziewczęcych” odcieni, ten artykuł jest dla Ciebie

Dla kogo to jest?

Kolor różowy jest automatycznie uznawany za odpowiedni tylko dla młodych dziewcząt. Ale w rzeczywistości jest to dalekie od przypadku. Ten kolor ma bardzo bogatą paletę odcieni. Dlatego możesz wybrać odpowiedni ton zarówno dla dorosłej, pewnej siebie kobiety, jak i młodej dziewczyny, która robi makijaż wieczorowy po raz pierwszy.

Styliści twierdzą, że różowe odcienie są idealne dla właścicieli szarych, niebieskich i brązowych oczu. Ale zielonookie dziewczyny powinny wybierać cień do powiek z lekkim odcieniem różu. Taki makijaż będzie wyglądał bardzo dobrze na powiekach i podkreśli głębię twoich uroczych oczu.

Jeśli mówimy o typach kolorów, makijaż z różowym cieniem do powiek jest najlepszy dla młodych kobiet o „wiosennym” wyglądzie. Doskonale podkreśla delikatne rysy twarzy i podkreśla jasne oczy, dzięki czemu są bardziej wyraziste.

A jeśli wybierzesz bogaty odcień, pomoże on ożywić łuk, dzięki czemu będzie jaśniejszy i bardziej interesujący. Ale z jasnymi cieniami, szczególnie z czerwonawym odcieniem, należy zachować szczególną ostrożność - ten ton może dać bolesny wygląd.

W jakich przypadkach jest to właściwe?

Makijaż z różowymi cieniami zdecydowanie nie jest odpowiedni do uzupełnienia codziennego wyglądu. A przy pracy z tak jasnym makijażem przyciągniesz wiele dodatkowej uwagi.

Ale takie niezwykłe cienie są piękne uzupełnij swój wieczorowy makijaż. Jeśli wybierasz się na jakieś wydarzenie z niezbyt surowym kodeksem ubioru, taki żywy obraz będzie dla Ciebie korzystny. Nie bój się tego niezwykłego odcienia, ponieważ wygląda naprawdę pięknie i podkreśla kolor twoich oczu.

Ponadto dziewczęta często używają takich cieni. w cieplejszych miesiącach - jesienią i latem. To czas, kiedy chcesz stworzyć lekkie figlarne łuki i spróbować czegoś nowego. Dlatego spektakularne różowe odcienie, które nadają obrazowi odcień romansu, są całkiem odpowiednie.

I oczywiście różowy będzie odpowiedni na randce. Jest uważany za symbol czułości i romansu, dzięki czemu można go bezpiecznie używać do delikatnego zabarwienia oczu przed spotkaniem z ukochaną osobą.

Zalety i wady

Największą wadą różu jest to, że trudno go połączyć z innymi odcieniami. Musisz mieć dobry gust, aby pięknie nadrobić takie cienie.

Ale zalety tego makijażu to zdecydowanie więcej niż minusy. Przede wszystkim różowy to ciekawy i różnorodny kolor. Dlatego za pomocą jednego z czterech cieni możesz tworzyć wiele różnych obrazów. W rękach wykwalifikowanej dziewczyny te cienie staną się podstawą do makijażu na pierwszej randce i stworzą obraz zrozpaczonego łamacza serc.

Ponadto różowy kolor można stosować nawet na każdy dzień. Ale w tym celu należy go połączyć z innymi, bardziej stonowanymi kolorami. Możesz na przykład połączyć je z odcieniami szarości, brązu lub beżu. Niewielka ilość różowego pigmentu sprawi, że klasyczny makijaż będzie bardziej interesujący i niezwykły.

Jak wybrać odcień?

Ale jeśli nie wiesz, w którym cieniu się zatrzymać, to nie ma znaczenia. Pomożemy Ci zrozumieć pełną gamę kolorów i wybrać dla siebie idealny ton, który korzystnie odcień wszystkich twoich zalet.

Aby stworzyć makijaż na każdy dzień, najlepiej użyć matowych cieni, a błyszczących, aby wyjść na wieczór lub na specjalne okazje. Ta sama zasada jest warta przejścia od światła do jaśniejszego. Delikatne różowe odcienie, ledwo zauważalne w oczach, nadają się do codziennego życia. Ale wieczorną cebulę można rozcieńczyć nasyconym ciemnym odcieniem. Prawie wszystkie dziewczyny wybierają odcienie różowo-szare - takie połączenie z odpowiednim doborem odcieni wygląda harmonijnie i interesująco.

Jako uzupełnienie makijażu wieczorowego możesz użyć kolorów, które przechodzą w złoto. Bardzo dobrze łączą się z różem. Taki makijaż jest często używany przez narzeczone. W końcu wygląda bardzo delikatnie i romantycznie.

Jak malować

Aby makijaż był idealny, musisz przestrzegać podstawowych zasad. Przyjrzyjmy się krok po kroku, jak stworzyć idealny makijaż za pomocą różowych cieni do powiek.

Przede wszystkim pamiętaj, że taki makijaż wymaga prawie idealnej bazy. Na tle różowych cieni, szczególnie jasnych, zauważalne będą wszystkie stany zapalne i wysypki. Dlatego muszą być zamaskowane korektorem lub podkładem. Wyrównaj swoją cerę, ponieważ bez tego etapu wszelkie inne manipulacje kosmetykami byłyby daremne.

Następnie przejdź do stosowania cieni. Aby rozpocząć, zmiksuj bazę. Powinny to być twoje najjaśniejsze cienie, które muszą być rozmieszczone na całej powierzchni powieki od fałdu do linii wzrostu rzęs. Następnie nałóż ciemniejszy i głębszy odcień na zewnętrzną część oka. To sprawi, że twoje oczy będą bardziej otwarte.

Wystarczy podstawowy makijaż. Połącz przejścia między odcieniami, aby wszystko wyglądało bardziej naturalnie. W razie potrzeby możesz podkreślić oczy spektakularnymi strzałami lub sprawić, by rzęsy były bardziej wyraziste dzięki tuszowi do rzęs.

Brązowy tusz do rzęs i podszewka tego samego koloru dobrze komponują się z różowymi odcieniami.

Jeśli jesteś blondynką, zdecydowanie powinieneś spróbować tego makijażu.

Ponadto wszystko zależy od Ciebie i cech Twojego wyglądu - możesz podkreślić kości policzkowe, uzupełnić usta lub pozostawić takie, jakie są.

Technika Smoky Eyes

Za pomocą różowych cieni możesz stworzyć ciekawe makijaż zadymionych oczu. To jedna z najpopularniejszych opcji makijażu. Dziewczyny często używają go do tworzenia wieczornych i uroczystych ukłonów. Taki makijaż może nadać Twojemu wyglądowi i wizerunkowi ogólną tajemnicę. Ponadto jest tak wszechstronny, że nadaje się dla prawie wszystkich.

Zanim pokolorujesz oczy w ten sposób, dokładnie sprawdź swoje oczy w lustrze i oceń, czy potrzebujesz ich, aby zbliżyły się wizualnie. Jest to dokładnie wynik uzyskany przy użyciu zadymionych cieni. W tym samym czasie skorzysta z dziewcząt o małych oczach. Otworzy je i uczyni wizualnie więcej.

Piękne zadymione oczy można również uzyskać za pomocą różowych odcieni. Aby to zrobić, będziesz potrzebować nagich cieni, które zostaną wykorzystane jako podstawa i kilka odcieni różu. Podobnie jak w przypadku zwykłego makijażu w tej technice, warto wybrać najciemniejszy ton, aby wszystko wyglądało organicznie.

Neutralne odcienie beżu należy nakładać na całą ruchomą powiekę od zakładki do linii rzęs. Wybierz zewnętrzny narożnik w jasnoróżowych lub brązowych odcieniach. Jasnoróżowy odcień nakłada się na środek ruchomej powieki. Obszar nad zakładką jest podkreślony ciemnym tonem. Wszystkie kolory powinny być dobrze zacienione, aby przejścia były jak najbardziej niewidoczne i gładkie.

Jeśli pomalujesz oczy w ten sposób, nie będziesz potrzebować ani strzałek, ani jasnych szminek, ponieważ różowe cienie, pięknie cieniowane na oczach, będą już wyglądać tak imponująco, jak to możliwe.

Porady dotyczące makijażu

Na koniec warto wspomnieć o kilku kwestiach, na które specjaliści zalecają zwrócenie uwagi.

Jeśli wybierzesz różowe odcienie i nie wiesz, co Ci odpowiada, kup bardziej neutralne odcienie na początek. Są łatwiejsze w użyciu do każdego makijażu. Następnie, gdy już kochasz delikatny kolor, możesz kupić nasycone odcienie.

Ale musisz zachować ostrożność, kupując różowe odcienie z czerwonym lub burgundowym odcieniem. W końcu taki odcień sprawia, że ​​oczy są zmęczone, a nawet płaczą. Chociaż wygląda dość interesująco na modelach, w życiu codziennym raczej nie będziesz zadowolony z rezultatu. Ten sam efekt powstanie, jeśli dolna powieka jest zabarwiona cieniami. To nie jest tego warte, aby nie wyglądać bolesnie - ogranicz się do cieniowania cieni na wierzchu.

Kolejną wskazówką, której powinieneś przestrzegać, jest nie łączenie bogatych pomadek i wyrazistego makijażu oczu w jednym makijażu. Zaleca się wyróżnienie jednej rzeczy. Dlatego jeśli już sprawiłeś, że twoje oczy są wyraziste za pomocą jasnych różowych odcieni, usta będą wystarczające, aby podkreślić delikatnym połyskiem lub nagą szminką.

Ostatnia wskazówka - dodaj makijaż za pomocą podkładu lub eyelinera. Pomoże to uczynić oczy bardziej wyrazistymi i spektakularnymi. Nie trzeba rysować strzałek graficznych - wystarczy po prostu podkreślić linię wzrostu rzęs, a to wystarczy

Ogólnie makijaż w różowych odcieniach od dawna przestał być czymś ekstrawaganckim. Dlatego nie bój się spróbować czegoś nowego, nawet jeśli na pierwszy rzut oka wydaje ci się to trochę odpychające. Kolor różowy, jeśli wybierzesz go poprawnie, doda delikatności Twojemu obrazowi i sprawi, że będziesz bardziej atrakcyjny.

Przykład makijażu z różowymi cieniami, zobacz następne wideo

Loading...

Zostaw Swój Komentarz