Popularne Wiadomości

Wybór Redakcji - 2019

Maskara Catrice

Tusz do rzęs jest jednym z najbardziej popularnych i poszukiwanych rodzajów kosmetyków dekoracyjnych. Jednym pociągnięciem pędzla możesz zwiększyć rzęsy, nadać im objętość, zmienić lub podkreślić kolor, tym samym otwierając oczy i czyniąc je bardziej wyrazistym. Współczesny rynek konsumencki oferuje ten produkt kosmetyczny różnych rozpoznawalnych na całym świecie i mało znanych marek. W tym artykule skupimy się na serii tuszów do rzęs Catricektórzy mają wiele entuzjastycznych recenzji od tych, którzy już go wypróbowali.

O marce

Niemiecka marka Catrice rozpoczęła swoją historię na początku 2000 roku od założenia Christiny Oster, małej firmy produkującej kosmetyki wysokiej jakości zgodnie ze światowymi trendami i najnowszymi innowacjami. W tej chwili kosmetyki Catrice są sprzedawane na całym świecie i są reprezentowane przez szeroką gamę produktów. Ponadto, ponad dziesięć razy w roku, ograniczona kolekcja produktów do ust, oczu i skóry wchodzi na rynek konsumencki.

Według blogerów kosmetycznych znana marka w swoim czasie dokonała prawdziwej rewolucji w dziedzinie makijażu oczu. Szczególnie popularne są tusze do rzęs tej firmy, które zdobyły miłość i zaufanie wśród kobiet na całym świecie.

Funkcje

Catrice wydała kilka serii tuszów do rzęs, które mają swoje własne cechy i zalety w porównaniu do wielu innych.

  • Skład produktu zawiera wyłącznie komponenty wysokiej jakości;
  • Proponowane opcje przy wyborze najlepszego tuszu do rzęs mogą zaspokoić nawet najbardziej nieuczciwe życzenia fashionistek;
  • Kosmetyki nie mają irytującego zapachu, który może powodować reakcję alergiczną;
  • Stylowe opakowanie i jasna kolorystyka projektu przyczyniają się do dobrego nastroju;
  • Dość budżetowy koszt tuszy pozwala przedstawicielom o różnym statusie społecznym na zakup produktu.

Odmiany

Witryny sklepowe oferują bogatą paletę tuszu do rzęs Catrice, która pozwala wybrać najlepszy produkt na konkretną okazję. Rozważ najpopularniejsze.

Tusz do rzęs Glam & Doll False Lashes

Tusz do rzęs tworzy efekt sztucznych rzęs i daje efekt, który przyciąga uwagę innych. Innowacyjna formuła pomaga otworzyć oczy, zapewniając dramatyczny efekt. Osiąga się to za pomocą wygodnego wygiętego pędzla, który farbuje każde włosy, oddziela je od siebie i przykrywa cienką, równą warstwą tuszu do rzęs, bez klejenia włosów i nie pozostawiając grudek. Pod koniec pędzla kosmki są mniejsze niż u podstawy, co pozwala zabarwić rzęski w kącikach oczu.

To narzędzie jest bestsellerem i jest prezentowane w ograniczonej wersji.

Kredka do rzęs

Tusz do rzęs ”Kredka do rzęs"ma niezwykły pędzelek w postaci grzebienia, który dogodnie nakłada kremową strukturę ultra-czarnego koloru i pomaga osiągnąć oszałamiający efekt. Po nałożeniu rzęsy zyskują wyjątkową objętość i maksymalną długość. Wszystkie włosy są idealnie oddzielone bez efektu zlepiania się i ciężkości. Produkt doskonale utrzymuje rzęsy przez cały dzień , nie kruszy się, nie rozprzestrzenia się, nie gromadzi się w grudki. Głęboki czarny kolor stworzy zabawny nastrój, zapewni pewność siebie i zastrzyk energii na długi czas.

Rock Couture Extreme Volume Mascara

Luksusowy tusz do rzęs ”Rock Couture Extreme Volume Mascara„ma kruczoczarny kolor i innowacyjną formułę, dzięki której rzęsy nabiorą niezwykłej objętości, zgrabnego wygięcia i niewiarygodnej długości. Produkt kosmetyczny unosi i napina włosy.

Efekt utrzymuje się przez 24 godziny i jest osiągany jednym ruchem pędzla za pomocą małego włosia, który maluje każde włosy, leżąc płasko, nie pozostawiając grudek. Wodoodporna wersja tego narzędzia pozwala spędzić gorący weekend na otwartej wodzie.

Tusz do rzęs Allround

"Tusz do rzęs Allround"ma nierozprzestrzeniającą się konsystencję, która za jednym pociągnięciem pędzla nadaje włosom wyjątkową długość i dodatkową objętość. Wygodny pędzelek zyskuje optymalną ilość kompozycji, równomiernie zakrywa każdą rzęsę, skręcając je i sprawiając, że wygląda smacznie i przyciąga wzrok. Produkt dobrze trzyma się przez cały dzień i łatwo się zmywa, bez tworzenia „efektu pandy”.

Evolution to Revolution Ultra Black

Proces tworzenia makijażu za pomocą tego tuszu do rzęs jest przyjemnością, ponieważ zapewnia niezwykłą objętość i długość przez długi czas. Wygodny pędzel równomiernie nakłada tusz do rzęs na każde włosy od nasady aż po same końce, skręcając je i dając nieodparty efekt. Dzięki opatentowanemu składowi tusz do rzęs ma korzystny wpływ na rzęski, chroniąc je przed utratą i łamliwością. Jest to idealna opcja do stworzenia efektu „dramatycznego wyglądu” dla uzyskania oszałamiającego obrazu podczas wieczornego wydarzenia.

Wskazówki dotyczące aplikacji

Aby rzęsy były tak spektakularne, jak to możliwe, możesz skorzystać z kilku wskazówek podczas tworzenia makijażu oczu.

  • Aby uzyskać bardziej ekstrawagancki wygląd, przed aplikacją możesz zacisnąć rzęsy specjalnymi pincetami.
  • Kilka warstw nałożonych na rzęsy pozwala stworzyć efekt niesamowicie długich i obszernych rzęsek. Aby to zrobić, każdą poprzednią warstwę należy dobrze wysuszyć przed nałożeniem następnej.
  • Aby uzyskać bardziej równomierną aplikację, ruchy powinny przebiegać zygzakiem i mieć kierunek od podstawy do końcówek.

Makijaż Catrice czeka na Ciebie w poniższym filmie.

Obejrzyj wideo: BATTLE MASKARA CETAR BADAI DRUGSTORE. L'OREAL & CATRICE MASCARA (Listopad 2019).

Zostaw Swój Komentarz