Popularne Wiadomości

Wybór Redakcji - 2019

Fundacja Mary Kay

Każda dziewczyna chce zawsze wyglądać pięknie i atrakcyjnie wszędzie. W tworzeniu uroczego wyglądu makijaż odgrywa ważną rolę. Aby było nienaganne, należy używać tylko sprawdzonych i wysokiej jakości narzędzi dekoracyjnych. Ukryje niedoskonałości, a także nada skórze twarzy nieskazitelną i równomierną cerę Mary Kay.

O marce

Znana firma Mary Kay działa od 1963 roku. Marka pojawiła się w Ameryce i została nazwana na cześć jej założyciela. Mówi się, że Mary Kay Ash otrzymała przepisy od własnej babci. Prawda czy nie, trzeba tylko zgadywać. Jednak kosmetyki tej firmy, jak pokazują wyniki, są bardzo skuteczne, a jej stosowanie daje radość dziewczynom i przynosi pozytywne rezultaty.

W ciągu pierwszych 6 lat rozwój tej wytwórni przebiegał bardzo powoli. Personel firmy początkowo składał się tylko z dziewięciu konsultantów, syna Maryi i twórcy marki. A w portfolio asortymentowym firmy było tylko 9 rodzajów produktów.

Dopiero w 1971 roku marka weszła na arenę międzynarodową i zaczęła konkurować z innymi znanymi światowymi markami produkującymi kosmetyki. Pierwszym krajem, który podbiła ta amerykańska firma, była Australia. A w 1993 roku Mary Kay postanawia podbić Rosjanki. Wtedy właśnie powstał pierwszy oddział firmy w Federacji Rosyjskiej.

Tak więc dzisiaj oferta oferowanych produktów znacznie wzrosła - w sumie Mary Kay produkuje ponad dwieście rodzajów kosmetyków dekoracyjnych i produktów do pielęgnacji skóry.

Funkcje

Mary Kay przestrzega swoich zasad, wśród których na szczególną uwagę zasługuje odmowa przetestowania swoich produktów na zwierzętach. Ponadto firma jest członkiem stowarzyszenia Animal Welfare Association - PETA (People for the Ethical Treatment of Animals). Firma aktywnie rozwija również działalność charytatywną, zapewniając wsparcie finansowe dla funduszy dermatologicznych.

Wszystkie produkty są testowane przy użyciu badań naukowych. Żaden produkt nie zejdzie z linii produkcyjnej, jeśli jego bezpieczeństwo i jakość nie zostaną udowodnione klinicznie. Przy produkcji kremów fundamentowych stosuje się innowacyjne technologie i metody, zatwierdzone przez najlepszych dermatologów i teoretyków kosmetologii z całego świata.

Podkład Mary Kay to wysokiej jakości krem ​​nawilżający zaprojektowany w celu wyeliminowania zauważalnych niedoskonałości skóry. Specjalna formuła tego produktu natychmiast wyrównuje koloryt twarzy. Narzędzie nie zatyka porów, więc nie ma powodu do obaw o powstawanie zaskórników i trądziku. Dzięki zwiewnej konsystencji krem ​​leży równomiernie, nie płynie i nie jest smarowany nawet kilka godzin po aplikacji.

Akcja

Podstawa tego producenta ma wpływ na skórę twarzy w kilku kierunkach:

 1. Ochrona skóry przed negatywnym działaniem promieni słonecznych;
 2. Ochrona skóry przed niskimi lub zbyt wysokimi temperaturami powietrza;
 3. Nawilżający;
 4. Odżywianie;
 5. Nadaje skórze zdrowy, naturalny kolor;
 6. Ukrywa wady.

Gatunek

Zakres zasobów tonalnych firmy można podzielić na kilka rodzajów:

 1. Podkład do makijażu Mary Kay. Wyrównuje koloryt, a filtr UV SPF 15 chroni skórę przed promieniowaniem ultrafioletowym.
 2. Podkład dla skóry suchej Timewise. Walczy z peelingiem.
 3. Podkład dla cery tłustej Timewise Matte. Eliminuje tłusty połysk, matuje skórę, reguluje gruczoły łojowe.
 4. Fundacyjny krem ​​w proszku.
 5. Krem CC.

Na szczególną uwagę zasługuje ostatni na tej liście, ale nie ostatni pod względem jakości i efektu, a mianowicie krem ​​CC Mary Kay. Funkcjonalność tego produktu jest bardzo różnorodna. Po pierwsze, jest to świetny podkład do makijażu. W przeciwieństwie do konwencjonalnych produktów tonalnych, nie jest konieczne nakładanie podkładu, który czasami musi być użyty przed nałożeniem podkładu.

Sam podkład kryje niedoskonałości po trądziku, drobnych zmarszczkach i innych zauważalnych wadach twarzy. Tak więc, aby podkład nie zaszkodził, trwa dłużej na twarzy i kładzie się bardziej równomiernie, czasami dziewczęta uciekają się do tego narzędzia. W przypadku kremu CC jest to absolutnie opcjonalne: zawiera komponenty pielęgnacyjne, doskonale dopasowuje się do każdego rodzaju i koloru skóry. Idealny jako alternatywa dla kosmetyków na dzień.

Po drugie, formuła SPF 15 ochroni skórę przed negatywnym wpływem czynników środowiskowych. Lekka konsystencja jest łatwa w aplikacji i utrzymuje się przez cały dzień.

Odcienie

Mary Kay produkuje kamuflaż w dwóch podstawowych kolorach: kości słoniowej i beżu. Z kolei są one podzielone na 5 odcieni od najjaśniejszego do najciemniejszego. Musisz wybrać w zależności od koloru skóry. Odcień nie powinien różnić się od naturalnego tonu.

Jak złożyć wniosek?

Wszyscy wiedzą, że nowoczesne środki maskujące nie tylko ukrywają niedoskonałości skóry na twarzy, ale niektórzy też ją pielęgnują. Korektor Mary Kay jest właśnie takim produktem. W czasie upałów chroni przed ekspozycją na słońce i wysoką temperaturą, matuje i pozbywa się tłustego połysku. Zimą chroni skórę przed zimnem i suchością.

Ale aby krem ​​mógł pokazać się „w pełnej krasie”, konieczne jest jego prawidłowe zastosowanie. Tak więc podczas używania kremu Mary Kay należy przestrzegać kilku ważnych zasad:

 1. Pierwszą zasadą jest oczyszczenie. Przed rozpoczęciem makijażu musisz dokładnie umyć twarz.
 2. Drugą zasadą jest wybór odpowiedniego środka. Wybierając podkład, powinieneś przejść od rodzaju własnej skóry i tego, co chcesz osiągnąć dzięki zastosowaniu korektora. Podkład do makijażu Mary Kay nadaje się do suchej skóry, a Mary Kay „Timewise Matte” jest właściwym wyborem dla właścicieli skóry tłustej lub problematycznej.
 3. Trzecią zasadą jest użycie korektora. Cienie i jawne stany zapalne trudno ukryć za pomocą samego podkładu. Dlatego użyj dodatkowego korektora z tej samej linii Mary Kay.

Recenzje

Ogólnie dziewczęta pozytywnie reagują na produkty tej marki. Według nich podkład dla skóry tłustej doskonale ukrywa połysk i kontroluje uwalnianie tłuszczu w strefie T.

Mary Kay „Timewise” ukrywa zmarszczki. Niektórzy nawet zauważyli, że krem ​​pomaga im w walce z trądzikiem.

Jeśli chodzi o środki CC tej etykiety, dziewczyny były zadowolone z możliwości dostosowania się do rodzaju skóry. Niektórzy nawet używają go jako zamiennika kremu na dzień. Doskonale odżywia i nawilża skórę.

Dowiedz się więcej o tonalnym podkładzie Mary Kay Timewise w poniższym filmie.

Obejrzyj wideo: #14 Arkana i Mary Kay (Październik 2019).

Zostaw Swój Komentarz