Popularne Wiadomości

Wybór Redakcji - 2019

Makijaż z zielonymi cieniami.

Na wybiegach pojawia się zieleń z nadejściem lata, co oznacza, że ​​staje się popularna. Modne kobiety na całym świecie aktywnie wykorzystują ten soczysty kolor podczas tworzenia swoich zdjęć. Jedną z opcji spektakularnego letniego wyglądu jest zastosowanie zielonego cienia do powiek w makijażu, który sam w sobie, choć awangardowy, jest jednocześnie wyrafinowany i stylowy.

Do kogo będą

Istnieje ogromna liczba odcieni: od mięty i pistacji po oliwkę i khaki. Aby zrobić naprawdę piękny makijaż, musisz wiedzieć, jak połączyć paletę cieni do powiek z funkcjami zewnętrznymi. Dzięki szerokiej palecie możliwe jest wybranie półtonów, które stworzą udaną kombinację z dowolnym kolorem tęczówki i ostatecznie dadzą niezwykły, niesamowity efekt.

Najbardziej harmonijny ze wszystkich odcieni roślinnych spogląda na właścicieli zielonej tęczówki: w makijażu dziewczyny mogą odważnie zmienić kolor na prawie każdy, nawet najciemniejszy. Ważne jest jednak, aby zwrócić uwagę na fakt, że nadal nie trzeba wybierać koloru identycznego z odcieniem oczu, ponieważ w tym przypadku naturalny cień zostanie utracony na tle cieni.

Ci, którzy mają jasnobrązowe oczy, znajdą delikatną i jasną paletę: pistacja, oliwka, chartreuse, limonka.

Z kolei ciemnooki powinni przyjrzeć się bogatym trawiastym, khakim, bagiennym i szmaragdowym.

Jednak intensywna jasnozielona nie jest zalecana dla osób o niebieskich oczach, ponieważ soczyste kolory zdominują naturalny odcień i kontur oczu, dlatego aby uniknąć nudności, kobiety używają ospałej i wyrazistej gamy, na przykład ciemnozielonej, jadeitu i bagna. W ten sposób można podkreślić szaro-niebieskie oczy.

Jakie kosmetyki wybrać?

Decydując się na odcień, musisz zrozumieć, jakie produkty do makijażu wybrać. Najbardziej praktyczną opcją wyboru cieni jest oczywiście paleta, ponieważ często oferuje te kombinacje kolorów, które będą ze sobą dobrze współpracować. Producenci najczęściej wybierają schematy wygrane-wygrane: zieleń w różnych kolorach łączy się z ciepłą kolorystyką: złotą, żółtą lub z zimnymi tonami, takimi jak szary.

Nie można nie zauważyć, jak ważne jest uwzględnienie nie tylko palety odcieni w makijażu, ale ważne jest również zwrócenie uwagi na ton szminki, aby oba kolory nie powodowały niezgody i nie czyniły obrazu wulgarnym i pozbawionym smaku.

Jak złożyć wniosek?

Istnieje wiele sposobów na makijaż i stylowy wygląd przy użyciu cieni malachitowych. Zastosowania do tego zabarwienia zależą od wydarzeń, dla których makijaż jest przeznaczony. W związku z tym istnieje wygląd dzienny i wieczorowy. Tajemnice tworzenia uniwersalnego obrazu, czytaj poniżej.

Dowiesz się więcej o tym, jak stworzyć makijaż wieczorowy z zielonymi odcieniami z następnego filmu.

Przewodnik

Aby wyglądać najbardziej imponująco, musisz przestrzegać tylko kilku zasad:

  1. Konieczne jest użycie podkładu, przed przejściem bezpośrednio do cieni. Dzięki podstawie będą wyglądać bogato i jasno, a także nie będą się toczyć i rozprzestrzeniać.
  2. Zastosuj pod brwi najjaśniejsze cienie, na przykład srebrne lub perłowe - stworzy to wizualną ramkę i podkreśli brwi.
  3. Na nieruchomej powiece zastosuj jasnozielony odcień, aby przejście było jak najbardziej płynne, od delikatnych tonów pod brwą do bardziej nasyconego koloru na ruchomej powiece.
  4. Wewnętrzny kącik oka wyróżnia się w zależności od cech osobistych: dla tych, którzy chcą poszerzyć swój wzrok, a odległość między oczami szersza, musisz zwrócić się do jasnych półtonów i zastosować je do wnętrza oka, obok kanału łzowego. Obowiązuje również odwrotna zasada: aby wizualnie zawęzić odstęp, użyj albo głównego odcienia cieni, albo ciemniejszego.
  5. W owczarni i w samym stuleciu zastosuj ciemne odcienie, tym samym tonem, przynieś dolną powiekę, zapewniając kontur oczu, a sam wygląd miękkość i wyrazistość.
  6. Interesujące jest to, że zielone odcienie doskonale łączą się z kolorami metalicznymi: oba ze złotem i srebrem. Ponadto beż, szary, czarny i brązowy będą doskonałym dodatkiem i będą mogły nieco odświeżyć makijaż. Najważniejsze, aby nie bać się eksperymentować, ale ważne jest, aby nie nakładać zbyt dużej ilości pigmentu i dobrze mieszać granice kolorów, w przeciwnym razie może to tylko zepsuć wygląd.
  7. Jak powiedziałem, czarny - jedna z najbardziej harmonijnych opcji łączenia z jasnozielonymi odcieniami, dzięki czemu zacieniona strzałka może poprawić dramatyczny i jasny makijaż.
  8. Nie można powiedzieć o użyciu tuszu do rzęs, które mogą sprawić, że rzęsy będą obszerne i grube, a ich wygląd będzie szerszy i bardziej otwarty. Przy intensywnym makijażu kolorowy tusz do rzęs będzie zbędny, więc musisz wybrać tylko czarny, ponieważ pomoże to dopracować makijaż i sprawi, że będzie trochę bardziej naturalny. Aby uzupełnić obraz, możesz zastosować sztuczne rzęsy.
  9. Ponieważ obowiązuje zasada „makijażu dziennego lub oczu”, nie zakrywaj ust jasną szminką, jeśli masz już akcent w okolicy oczu: nagi połysk i pomadki o dowolnej teksturze pomogą stworzyć pełny obraz i odświeżyć twarz. Jeśli wybierzesz opcję wieczorową, dziewczyny powinny spojrzeć na odcienie szminki, które dodadzą wyrafinowania i szlachetności.

Makijaż

Wykonanie pięknego makijażu za pomocą zielonych cieni jest dość proste, ponieważ są uniwersalne, ponieważ pasują do każdego makijażu, urozmaicają go i podkreślają godność właściciela. Należy tylko zwracać uwagę na różne niuanse, takie jak: zgodność z danymi zewnętrznymi i powód, dla którego zostały one utworzone. Dlatego w pracy lub na spacerze idealna jest opcja w postaci spokojnego światła i delikatnych odcieni. Jeśli jednak planowane jest wyjście na imprezę świąteczną, najbardziej spektakularne będą wyglądały tak zwane „zadymione oczy”, które podkreślą naturalny kolor oczu i podkreślą je. A także głębia koloru wyzwoli naturalny odcień tęczówki i zwróci uwagę na dziewczynę, która oczaruje innych swoim spojrzeniem i zadziwi ją świadomością najnowszych trendów w modzie.

Obejrzyj wideo: TUTORIAL: Powitanie Wiosny. Zielone Smokey Eyes. kitulec (Grudzień 2019).

Loading...

Zostaw Swój Komentarz