Popularne Wiadomości

Wybór Redakcji - 2019

Korektor ołówkowy

Jeśli masz pod oczami wiele różnych wysypek, wyprysków i cieni, możesz poradzić sobie z tymi problemami nawet bez gęstego podkładu tonalnego, po prostu używając korektor w ołówku.

Dlaczego jest to potrzebne?

Ten produkt pozwala korygować drobne niedoskonałości twarzy, bez tworzenia gęstej warstwy i bez zatykania porów. Jeśli użyjesz lekkiego kremu nawilżającego z efektem barwienia w swoim codziennym życiu lub w ogóle nie będziesz nosić makijażu, ten produkt będzie Twoim zbawieniem. Dzięki niemu możesz dokładnie skorygować drobne wady swojego wyglądu bez przeciążania skóry.

Często korektory są kupowane w celu maskowania zauważalnych cieni pod oczami. Ostrożnie za pomocą tego narzędzia możesz ukryć swoje zmęczenie, nie wkładając wiele wysiłku, aby wykonać pełnoprawny makijaż. Korektor można również stosować do konturowania. Możesz więc zrobić porządny makijaż, lekko cieniując kolor.

Funkcje

Korektor w postaci ołówka jest dobry, ponieważ może wyraźnie ukryć wszystkie wady. Możesz maskować piegi, trądzik, plamy i pieprzyki. Jeśli ołówek jest cienki, można go wyostrzyć do najostrzejszego stanu i naszkicować nawet najmniejsze kropki. Korektor w postaci ołówka jest najwygodniejszym środkiem do makijażu, ponieważ w przeciwieństwie do płynów, może z niego korzystać nawet osoba, która nie ma umiejętności wizażu.

Jak wybrać

Aby korzystanie z korektora było wygodne, produkt maskujący musi być tak dobrany, aby idealnie odpowiadał zarówno pod względem właściwości, jak i odcienia. Przede wszystkim warto wspomnieć, że korektor-ołówek może być nie tylko korekcyjny, ale także refleksyjny. W takim przypadku produkt może być stosowany jako zamiennik rozświetlacza, podkreślając potrzebne strefy i rozjaśniając je. Ważne jest również, aby wybrać odpowiedni odcień produktu. W przeciwieństwie do podkładów tonalnych, korektory są prezentowane w nietypowych odcieniach. Na przykład możesz znaleźć zielone, różowe lub fioletowe ołówki. Wszystkie mają na celu maskowanie niektórych wad.

  • Zielony Ten produkt wydaje się wielu na pierwszy rzut oka nieodpowiednim do makijażu. Ale to narzędzie bardzo dobrze radzi sobie z maskowaniem zaczerwienień. Ponieważ jest zielony, który zachodzi na czerwony na kole kolorów. Z reguły zielone korektory to nie tylko sposób maskowania stanu zapalnego, ale także produkt przeciwbakteryjny, który wysusza stan zapalny.
  • Żółty Korektor zastępuje niebieski odcień. Pozwala ukryć wyraźne żyły i siniaki pod oczami, które powstają w wyniku zmęczenia lub braku snu.
  • Fioletowy Wszystkie odcienie tego koloru mają na celu maskowanie niedoskonałości związanych z wiekiem. Lawendowy odcień kryje plamy starcze, a nawet po trądziku.
  • Czerwony Podobnie jak żółty kolor ołówka, ten pozwoli namalować niebieski, ale w jego silniejszych przejawach. Tak więc, jeśli koła pod twoimi oczami są zbyt zauważalne, żółty korektor musi być połączony z czerwonym odcieniem. Często za ten czerwony odcień przyjmuje się prostą szminkę o pożądanym odcieniu.
  • Naturalne Aby zamaskować subtelne niedoskonałości, możesz użyć produktu odpowiedniego do koloru skóry. Jest to szczególnie prawdziwe, jeśli używasz jednego korektora i nie retuszujesz twarzy tonalnym podkładem. Za pomocą naturalnego korektora do cieni możesz ukryć małe problematyczne obszary, maskować małe tatuaże lub po prostu odświeżyć twarz.

Jak korzystać?

To narzędzie, wykonane w formie ołówka, może być używane zarówno niezależnie, jak iw połączeniu z innymi produktami do makijażu. Jeśli nie chcesz bardzo „gipsować” twarzy, po prostu nawilż twarz kremem i nałóż produkt punktowo na wysypki i pryszcze.

Jeśli wykonujesz pełnoprawny makijaż, musisz użyć ołówka po wyrównaniu tonacji twarzy. Będzie to jeden z ostatnich akcentów makijażu. Wielu artystów makijażu używa również korektora w postaci cienkiego eyelinera, aby podkreślić błonę śluzową. Dzięki temu wygląd będzie bardziej otwarty i otwarty. W przypadku brwi to narzędzie jest również odpowiednie - jeśli zakreślisz je wzdłuż konturu, po zakończeniu makijażu kontur będzie bardziej wyraźny.

Recenzje

Korektor ołówkowy to produkt, który uwielbia wiele dziewcząt. Jest doceniany za wygodę i łatwość użytkowania. Wystarczy wybrać odcień, który pomoże Ci naprawić niedoskonałości i ułatwi ci lekki makijaż.

Jak zastosować korektor w następnym filmie.

Loading...

Zostaw Swój Komentarz