Popularne Wiadomości

Wybór Redakcji - 2019

Półtrwały tusz do rzęs

W dzisiejszym świecie innowacje wpłynęły na przemysł kosmetyczny. Teraz kobiety nie muszą poświęcać kilku godzin na makijaż. Wystarczy zapisać się na salonową procedurę barwienia rzęs półtrwałym tuszem do rzęs. To uwolni kobietę od codziennego stosowania makijażu oczu. Ma również kilka zalet i swoje własne cechy.

Zalety i funkcje użytkowania

Półtrwały tusz do rzęs to profesjonalny produkt kosmetyczny, który zapewnia rzęsom bogaty kolor, objętość i długość przez długi czas. Kompozycja zawiera pigmenty barwiące, składniki do wzrostu, profesjonalny klej gumowy. Cechą tego narzędzia jest jego trwałość i skuteczność.

Produkt stały jest wizualnie bardzo podobny do zwykłego tuszu do rzęs. Ale pomimo prostoty jego użycia nie zaleca się samodzielnego przeprowadzania takiego barwienia w domu. Istnieje wiele opinii na temat tego, jak zepsute i zranione rzęsy są wynikiem takiego zabarwienia. Dlatego lepiej powierzyć taką procedurę ekspertowi w salonie kosmetycznym, który został przeszkolony tą metodą.

To narzędzie jest podzielone na jednofazowe i trójfazowe pod względem objętości. Wersja jednofazowa daje efekt bardziej naturalnych rzęs. Wybierając tusz trójfazowy, będą one bardziej obszerne i dłuższe, ale wizualnie będą wyglądać jak przedłużone rzęsy. Niezależnie od wyboru produktów ma kilka zalet:

 1. Natychmiastowy wynik. Rzęsy stają się dłuższe i bardziej obszerne; nabierają również bardziej nasyconego koloru;
 2. Trwały efekt. Trwa od 2 do 6 tygodni;
 3. Nie rozprzestrzenia się z wody i nie pozostawia śladów na twarzy i ubraniach;
 4. Skraca czas makijażu, ponieważ w każdej chwili rzęsy wyglądają na zadbane i obszerne;
 5. Bezpieczna procedura, która odżywia i wzmacnia włosy;
 6. Przystępna procedura;
 7. Rzeczywisty i odpowiedni dla każdego rodzaju makijażu;
 8. Idealny dla tych, którzy udają się w morze i na sezon letni.

Z niedociągnięć warto zauważyć indywidualną nietolerancję składników. Jeśli oczy zaczerwienią się lub swędzą podczas aplikacji produktu, natychmiast przestań działać. Następnie usuń pigment i dokładnie spłucz.

Indywidualnie występuje i odejście tego narzędzia. Najczęściej końcówki i rzęsy w kącikach oczu zaczynają się cofać. Jednocześnie zaczynają tracić swój nieskazitelny wizerunek. Szczególnie brzydko wygląda u dziewcząt o jasnych włosach, gdy zaczynają pojawiać się ich jasne korzenie.

Jako minus warto wspomnieć o trudnościach w nakładaniu suchych cieni, które kruszą się, pozostawiając drobiny na rzęsach. Nie zaleca się stosowania tej procedury w przypadku rzadkich i krótkich rzęs. To tylko podkreśla ich brak. Nie zaleca się, aby ponownie zranić lub pocierać oczy. Ponieważ rzęsy można łatwo zranić. Sama procedura składa się z kilku etapów. Jeśli na jakimś etapie poczujesz dyskomfort, powinieneś natychmiast powiadomić kreatora.

Procedura aplikacyjna

Wiele dziewcząt może pomyśleć, że procedura nakładania takiego narzędzia jest podobna do zwykłego barwienia rzęs. Jest to jednak błędna opinia, ponieważ praca zajmuje więcej czasu, a sama technika jest inna. Barwienie to trwa średnio od 30 minut do 1 godziny.

Etapowe stosowanie produktów półtrwałych jest następujące:

 1. Jeśli tusz do rzęs, cień do oczu jest obecny na oczach, to zmywa się go żelem i wodą;
 2. Pod górnymi rzęsami należy przymocować specjalny dysk. Konieczne jest rozróżnienie górnej i dolnej powieki i ochrona delikatnej skóry w okolicy oczu;
 3. Następnie są one pokrywane specjalnym środkiem odtłuszczającym. Nakładaj za pomocą pędzla i nie spłukuj;
 4. Włosy należy dokładnie rozczesać za pomocą pędzla lub szczoteczki;
 5. Początkowo na rzęsy nakłada się środek od środka. Należy to zrobić od nasady aż po same końce ruchem skręcającym. Ponieważ pigmenty szybko wysychają, konieczne jest wykonywanie czynności szybko, ale ostrożnie;
 6. Jeśli niektóre włosy są sklejone, należy je oddzielić pincetą lub specjalnym kijem;
 7. Następnie tusz do rzęs nakłada się na górną powierzchnię rzęs w ten sam sposób;
 8. W razie potrzeby można nałożyć kolejną powłokę, ale dopiero po 3-4 minutach. W tych minutach pierwsza warstwa trochę wyschnie, ale nie będzie miała czasu na całkowite uchwycenie;
 9. Dolne rzęsy są zabarwione w tej samej kolejności;
 10. Na życzenie klienta barwienie można połączyć z bio-curlingiem rzęs. Bio curling jest potrzebny, aby uzyskać uwodzicielski zakręt, i należy to zrobić przed procedurą barwienia.

Trwałe zabarwienie można łączyć z przedłużaniem rzęs. Na przykład na górnej powiece, aby zbudować rzęsy, a na dolnej powiece, aby pokryć ją półtrwałą farbą. Po zabiegu barwienia wielu klientów ma pytanie, jak usunąć taką powłokę. W tym celu należy również skontaktować się z salonem. Ponieważ mistrzowie mają specjalne profesjonalne narzędzie do ostrożnego usuwania pigmentu barwiącego.

W domu można go usunąć, ale okaże się, że dłużej i nie pójdzie w tym samym czasie. Do usunięcia należy często w tych miejscach, w których tusz do rzęs nie trzyma. Są to kąpiele, sauny i wszystkie miejsca o wysokiej temperaturze, odpowiednie są również okłady z olejków eterycznych. Przy takich działaniach tusz zwykle znika w ciągu tygodnia. Przy odpowiedniej pielęgnacji rzęsy nie utracą efektu do 3 tygodni bez korekty.

Pielęgnacja rzęs

Po tej procedurze wymagana jest delikatna pielęgnacja. Aby to zrobić, musisz znać takie zasady, jak:

 • Nie dotykaj ich rękami przez pierwsze dwie godziny po aplikacji. Narzędzie wysycha więc szybciej i leży bardziej równomiernie;
 • Pierwszego dnia należy odmówić kontaktu z wodą, parą, środkami do mycia. Ponieważ wszystko to negatywnie wpływa na wynik;
 • Przez cały czas noszenia półtrwałego tuszu do rzęs należy wykluczyć kosmetyki na bazie oleju. Ponieważ kasuje to na stałe;
 • Całkowicie odmówisz użycia zwykłego tuszu do rzęs lub zalotki. W ten sposób możliwe jest zranienie włosów i usunięcie pigmentu tuszy;
 • W żadnym wypadku nie próbuj samodzielnie korygować niedokładności ani nie wycofuj narzędzia. W takich przypadkach należy skontaktować się z kapitanem, który wykonał procedurę.

Przestrzegając tych zasad, rzęsy będą wyglądać pięknie i zadbane przez długi czas.

Na ważność wyniku wpływa wybrana marka produktu.

Przegląd marki

Najpopularniejsze i hipoalergiczne marki to: MYscara, Adele Sutton, Lovely, Lashblack. MYscara jest jedną z wiodących firm produkujących półtrwały tusz do rzęs. Zajmują się produkcją w Wielkiej Brytanii, a do nabycia należy wziąć specjalny kurs na temat korzystania z tego produktu. Produkt tej marki daje potrójny efekt: rzęsy są bardziej zwinięte, obszerne, dłuższe i bardziej wyraziste. Kolejny produkt tej marki utrzymuje wynik bez utraty nawet 3 tygodni.

Adele Sutton - To jest odkrywca tego produktu i procedury aplikacji. Produkcja odbywa się w Południowej Afryce, a cena za kilka gramów tuszy wynosi około 3500–4000 rubli. W takim przypadku cena uzasadnia środki. Ponieważ rzęsy zyskują dwukrotnie większą objętość, długość wzrasta o jedną czwartą, a tusz trwa do 3 tygodni. Wadą jest brak efektu zginania. Dlatego zaleca się producentom stosowanie go w połączeniu z biową falą rzęs.

Marka tuszu do rzęs Lashblack jest jednym z najbardziej naturalnych i bezpiecznych produktów. Ponieważ zawiera składniki pochodzenia roślinnego, które nie powodują alergii i dyskomfortu. Dzięki temu włosy są wzbogacone witaminami i minerałami. W rezultacie są długie, mocne i mają objętość. Produkcja tusz tej marki znajduje się w Wielkiej Brytanii i jest sprzedawana osobno oraz w zestawie. Zestaw zawiera: sam tusz do rzęs, środek odtłuszczający, pędzle i pędzle do rzęs. Jego średnia cena wynosi około 4000 rubli.

Tusz do rzęs IQ jest nowością na rynku kosmetyków. Kraj pochodzenia - USA. Cena za 5 gramów waha się od 4000 do 5000 rubli. Marka jest uważana za najbardziej profesjonalną linię, ponieważ w skład produktów wchodzą składniki medyczne i syntetyczne. Sprawiają, że rzęsy są dłuższe i bardziej obszerne.

Marka Korei Południowej Cudownie inna zdolność do nakładania kilku warstw tuszu do rzęs bez efektu sztucznych rzęs. W ten sposób możesz eksperymentować z makijażem oczu. Produkt do rzęs nadaje objętość i długość, ale lepiej zostawić zgięcie do procedury biofalowej. Średnia cena produktu z zestawem wynosi 4000 rubli. Zestaw zawiera odtłuszczanie, specjalne pędzle i pędzle oraz tusz do rzęs.

Francuska marka Rzęsy Diva - Nie pierwszy rok w branży kosmetycznej. W tym czasie udało jej się wyrobić sobie markę produkującą długotrwałe i hipoalergiczne tusz do rzęs. Pomimo trwałości narzędzie Rzęsy Diva Odpowiedni dla delikatnych oczu oraz dla tych, którzy posiadają okulary lub soczewki. Tusz do rzęs sprawia, że ​​rzęsy są dwa razy dłuższe i bardziej obszerne. Wynik jest widoczny po miesiącu pracy. Cena produktu wynosi 3000-3500 rubli.

Marka tuszu do rzęs Powieść zawiera emolienty, które uelastyczniają rzęsy. Z tego powodu wyglądają naturalnie i nie powodują dyskomfortu. Możesz je dotykać, pocierać oczy bez obawy, że uszkodzisz rzęsy. Ten produkt zapewnia im nie tylko objętość i długość, ale także atrakcyjne zginanie. Produkcja odbywa się w Niemczech, a cena wynosi 2000-3000 rubli.

Większość marek pozycjonuje swój produkt jako hipoalergiczny. Oznacza to, że kompozycja nie powinna zawierać substancji rakotwórczych z rafinacji ropy naftowej i wosku z oleju palmowego. Tusz do rzęs zawierający witaminę B5 i wosk pszczeli jest uważany za wysokiej jakości.

Półtrwały tusz do rzęs to prawdziwe zbawienie dla dziewcząt. Dzięki niej zapominają o porannym nakładaniu makijażu i jego korekcie w ciągu dnia. Takiej procedurze należy ufać tylko profesjonalistom z salonów kosmetycznych. Dzięki temu rzęsy będą zdrowe zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz.

W następnym wideo - metoda nakładania półtrwałego tuszu do rzęs Lashcoat.

Loading...

Zostaw Swój Komentarz