Popularne Wiadomości

Wybór Redakcji - 2020

Rysunki z tyłu henny

Piękne wzory na ciele fascynują wielu. Jednak nie wszyscy są gotowi ozdobić swoje ciało pełnoprawnym tatuażem, który pozostanie na zawsze. Dla tych, którzy nie chcą zrobić tatuażu, ale interesują się sztuką ciała, odpowiednie są różne rysunki na odwrocie henny.

Funkcje i zalety

Tymczasowe tatuaże z henny pojawiły się bardzo dawno temu. Dziewczęta i mężczyźni ozdabiali swoje ciała na długo przed nadejściem pełnoprawnej cywilizacji. Wzory henny miały być chronione przed siłami zła, chroniły ich właścicieli lub były częścią złożonych obrzędów religijnych. Dziś sytuacja jest znacznie prostsza - tatuaże z henny służą do ozdabiania ciała.

Rysunki henną pozostają na skórze znacznie mniej niż zwykłe. Zazwyczaj wzory pozostają przez kilka tygodni, a nawet miesiąc. Wzory na plecach często powstają w sezonie plażowym, kiedy możesz pochwalić się takim pięknem na brzegu morza lub rzeki.

Kolejną zaletą malowania henną jest to, że takie rysunki są bardzo proste do wykonania. Jest to absolutnie bezbolesna procedura, która zajmuje około dwóch godzin. Czas stosowania wzorów zależy od ich złożoności i talentu mistrza, który wykonuje tatuaż.

Wzór na plecach: zalety i wady

Wzory na plecach nie są wykonywane tak często - szczególnie w zimnych porach roku, kiedy skóra jest w stałym kontakcie z ciepłymi rzeczami, wzór jest wycierany i blaknie.

Jednak z tyłu możesz tworzyć naprawdę obszerne i interesujące wzory, które są znacznie trudniejsze do wdrożenia na mniejszych obszarach skóry. Możesz więc zmienić swoje ciało w prawdziwe płótno, na którym artysta przedstawi wszystko, co jest potrzebne. Może to być jeden obszerny i złożony wzór lub kilka małych, splecionych ze sobą i przekształcających się w jeden złożony obraz.

Jeśli chodzi o obszary z tyłu, w których znajdują się wzory, są one bardzo różne. Najczęściej wzory wykorzystujące hennę są malowane na górnej części pleców. Dziewczyny lubią mieć tymczasowy tatuaż na karku. Jest to bardzo wygodne, ponieważ w dowolnym momencie można je schować za włosami.

Obraz często zdobi łopatki lub przestrzeń między nimi. Najbardziej oczywistą opcją tatuażu na tej części ciała są piękne skrzydła.

Dziewczęta czasami mają kwieciste wzory lub skomplikowane sploty na dolnej części pleców. Wygląda seksownie i efektownie.

Popularne wzory

Malowanie henną pozwala ozdobić ciało niemal dowolnym wzorem. Możesz ograniczyć się do lekkich mandali lub przedstawić bardziej złożone wzory na ciele. Spójrzmy na najpopularniejsze szkice, które wybierają chłopcy i dziewczęta.

Paw

W mitologii ten piękny i szlachetny ptak kojarzy się z boginią Lakshim, która zapewnia ludziom dobre samopoczucie. Zatem paw przedstawiony na ciele powinien przyciągać do człowieka wszystko, co dobre. Wzór henny na ciele wygląda naprawdę imponująco.

Skrzydła

Jednym z najpopularniejszych zdjęć umieszczonych z tyłu są skrzydła. Takie wzorce są zwykle związane z pragnieniem bycia wolnym. Skrzydła są symbolem wolności, którą wszyscy znamy. Często kojarzy się z aniołami. Jeśli imię osoby znajduje się między skrzydłami, uważa się, że stajesz się obrońcą tego, którego imię jest zapisane na twoim ciele.

Lotus

Ponieważ praktyka nakładania wzorów na ciało za pomocą henny jest ściśle związana z kulturą indyjską, wśród miłośników mehndi lotos jest również popularny, który w krajach wschodnich jest uważany za jeden z głównych talizmanów kobiecych.

Wzory w postaci lotosu powinny chronić dziewczynę przed wszystkim złym. Ponieważ jest to symbol narodzin czegoś nowego, często przygotowują się na skórę osoby przygotowujące się do macierzyństwa.

Smok

Spektakularny, obszerny smok na ciele również często ozdabia ciało. Na plecach możesz narysować europejskiego smoka i mistyczne zwierzę, które jest obecne w mitologii japońskiej lub chińskiej. Smok wśród fanów Wschodu kojarzy się z władzą i autorytetem. Pewni i silni mężczyźni często wybierają ten wzór. Nawet jeśli nie wierzysz w żadną specjalną moc obrazów do noszenia, taki obraz nadal Cię zainteresuje. Przynajmniej dzięki spektakularnemu wyglądowi.

Kwiaty

Takie wzory są najczęściej wykonywane w stylu arabskim. Wygląda niecodziennie, pomimo pozornej prostoty samego rysunku. Takie tymczasowe tatuaże najczęściej zdobią plecy młodych dziewcząt. Wzór może schodzić wzdłuż kręgosłupa, ozdabiać szyję, łopatki lub dolną część pleców.

Słoń

Inną tradycyjną dekoracją orientalną jest słoń. To ogromne zwierzę we wschodniej tradycji kojarzy się z mądrością. Uważa się, że słonie są nosicielami wyższej mocy oraz bardzo mądrymi i miłosiernymi zwierzętami. Jeśli chcesz przynieść spokój i równowagę w swoim życiu, ten wzór złożony z interesujących skomplikowanych detali będzie ci odpowiadał.

Linie

Fani minimalizmu mogą ograniczyć się do prostych linii, ułożonych w losowej kolejności. Mogą to być linie proste, fale lub spirale - wszystko zależy od twoich życzeń.

Winorośl

Ten obraz często znajduje się w portfolio mistrzów henny. Jest to związane z oddaniem i wiernością, więc ten tatuaż jest odpowiedni dla dziewcząt i chłopców.

Gwiazdy

Gwiezdna skóra wygląda dobrze na skórze. Najpopularniejszą opcją jest spektakularna ośmioramienna gwiazda. Taki obraz jest uważany za amulet ochronny, niezależnie od tego, na czyim ciele się znajduje. Pentagram zapewnia również ochronę, ale tylko wtedy, gdy obraz nie jest odwrócony. Klasyczna pięcioramienna gwiazda to symbol nadziei, który jest również bardzo popularny wśród wielu młodych ludzi.

Łapacz snów

Kolejnym interesującym wzorem jest łapacz snów. Jeśli masz takie zdjęcie na plecach, prawie na pewno jesteś fanem kultury orientalnej. Były to takie rysunki, które były jednymi z pierwszych, które nakładano na skórę za pomocą henny. Symbol ma chronić właściciela przed wszystkim, co złe: złymi myślami, negatywną energią, bezsennością. Takie wzory można dostosować do gustu i uzupełnić religijnymi wstawkami, piórami lub kwiatami, które znajdują się w sieci.

Różnorodność rysunków wcale się nie kończy. Możesz zrealizować dowolną fantazję, dekorując plecy najbardziej niezwykłymi zdjęciami. W końcu główną zaletą tatuaży henną jest to, że nie będzie trwać przez całe życie, ale tylko kilka tygodni, a wraz z upływem czasu będziesz mógł zmienić wzór na coś nowego, co spodoba ci się jeszcze bardziej.

Dowiesz się, jak narysować kwiatowy mehendi na plecach, oglądając poniższy film.

Obejrzyj wideo: HENNA BRWI - JAK JĄ ZROBIĆ (Styczeń 2020).

Loading...

Zostaw Swój Komentarz