Popularne Wiadomości

Wybór Redakcji - 2020

Baza w cieniu ArtDeco

Schludny makijaż oczu ma ogromne znaczenie. Dzięki niemu możesz sprawić, by wyglądał bardziej wyraziście. Zdarza się, że cienie z czasem zaczynają się toczyć, a nawet tracą wygląd. To znacznie pogarsza ogólny wygląd dziewczyny. Aby uniknąć tego efektu, należy użyć płci pięknej baza pod cieniem ArtDeco. Jego zastosowanie sprawia, że ​​makijaż jest gładszy, trwalszy i chroni powieki przed negatywnym działaniem kosmetyków.

Funkcje

Wiele dziewcząt nakłada makijaż bez podstawy pod cieniem, a to bardzo dużo pozbawia. Ten rodzaj kosmetyków przyczynia się do trwałości cieni do powiek i ołówków. Ponadto baza zapewnia jaśniejszy kolor kosmetyków, a to prowadzi do ich oszczędności. Nie będziesz już musiał nakładać makijażu na oczy w kilku warstwach.

Podstawa pod cieniem jest wykonana w Niemczech. Skład produktu jest całkowicie bezpieczny i nie powoduje reakcji alergicznych.

Wszechstronność produktu kosmetycznego sugeruje, że mogą go używać właściciele każdego rodzaju skóry. Producent zaleca stosowanie produktu dla dziewcząt powyżej 18 lat.

Podstawa pod cieniem ArtDeco znajduje się w małym słoju czerni. Lakoniczny wygląd opakowania wygląda atrakcyjnie. Słoik ma zakrętkę, co zapewnia niezawodne zamykanie i przechowywanie produktu.

Wewnątrz atrakcyjnego opakowania znajduje się kremowa substancja o przyjemnym brzoskwiniowym odcieniu. Na skórze nie daje odcienia.

Skład produktu zawiera wiele części z efektem odblaskowym. Baza EyeShadow ma lekki i dyskretny zapach.

Producent twierdzi, że produkt ma właściwości nawilżające, łagodzące i antyseptyczne. Ponadto kremowa baza pod cieniem jest w stanie ukryć nadmierną pigmentację skóry powiek i wyrównać koloryt.

Zastosowanie

Baza kremu nakładana jest wyłącznie za pomocą pędzla. Dziewczyny są bardziej przyzwyczajone do tego palcem, ale jest jedno zastrzeżenie. Od ciepła rąk podstawa topi się i nie jest możliwe równomierne rozprowadzenie jej na całej powiece. Użyj płaskiej szczotki z zaokrągloną lub fazowaną końcówką.

Nakładaj krótkimi pociągnięciami w pobliżu linii rzęs. Następnie zmieszaj lakier bazowy delikatnymi ruchami w kierunku brwi. Upewnij się, że baza jest sucha i kontynuuj nakładanie makijażu.

Jeśli używasz suchych cieni, nie trzeba czekać, aż baza nasiąknie i wyschnie.

Jeśli nałożysz makijaż przed wyschnięciem bazy, kolor będzie jeszcze bardziej nasycony. Jeśli planujesz malować kremowymi lub upieczonymi cieniami, poczekaj, aż wyschnie. Tylko w ten sposób cienie będą padać bardziej równomiernie, a kolor nadal będzie jasny.

Ważne jest, aby pamiętać, że przed nałożeniem produktu warto oczyścić powieki tonikiem lub innym podobnym narzędziem. Tylko w ten sposób baza łatwo rozłoży się na skórze powiek i stworzy równomierną warstwę ochronną.

Recenzje

Baza pod cienie Baza ArtDeco EyeShadow jest bardzo popularna. Wiele recenzji mówi o jakości i dostępności prezentowanego produktu. Ogromne znaczenie ma przystępny koszt produktu kosmetycznego na powieki, na które każda dziewczyna może sobie pozwolić.

Wiele dziewcząt twierdzi, że narzędzie to spełnia swoje zadanie w całości. Nawet te cienie, które zwykle znikają w ciągu kilku godzin, pozostaną na skórze do wieczora.

Trwałość makijażu jest tak wysoka, że ​​bardzo trudno będzie zmyć wszystko zwykłą wodą. Narzędzie rozwiązuje problem suchych powiek. Wiele dziewcząt odmawia stosowania specjalnych kremów na rzecz regularnego stosowania bazy EyeShadow Base.

Właściciele cieszą się spójnością produktu. Mówią, że w słoiku produkt jest dość solidny, topi się przez wieki. Ten aspekt pozwala równomiernie rozprowadzić bazę na przestrzeni wieków. Są przeciwnicy tej funkcji. Niektóre recenzje podają, że konsystencja jest zbyt tłusta i powoduje, że powieki są cięższe. Ci, którzy używają produktu na bieżąco, są pewni, że cała tajemnica znajduje się we właściwej aplikacji. Podczas nakładania funduszy za pomocą pędzla warto postępować zgodnie z zaleceniami.

Rozprowadź produkt w małych porcjach od dołu do góry, wtedy nie ma ryzyka spowodowania zbyt dużej bazy. Zbyt gęsta warstwa podstawowa pod cieniami ArtDeco komplikuje rozkład cieni.

Dziewczyny przetestowały w praktyce, że baza sprawia, że ​​kolor cieni do powiek i kredki do oczu jest bardziej żywy, nasycony. Nie będziesz już musiał nakładać kosmetyków na 2-3 warstwy, jedna wystarczy. Moneta ma jeszcze inną stronę, o której wiele mówi. Niektóre odcienie cieni nieznacznie zmieniają kolor po nałożeniu na podstawę.

Możesz dowiedzieć się więcej o bazie w cieniu ArtDeco z następnego wideo.

Obejrzyj wideo: TEST NA ŻYWO - Produkty Kultowe i Nowości. Estee Lauder, Art Deco, MUR (Luty 2020).

Loading...

Zostaw Swój Komentarz