Popularne Wiadomości

Wybór Redakcji - 2019

Lakier hybrydowy IBD

Być zawsze innym jest zasadą każdej współczesnej mody. Chcę wyglądać idealnie i wyróżniać się z tłumu. Nie ma drobiazgów w tworzeniu stylu: skóra i paznokcie zawsze wskazują na zadbaną naturę. Spośród szerokiej gamy kosmetyków do paznokci wiele kobiet woli żelowy lakier IBD - powłokę, która może stanowić jasny akcent w każdym stylu.

Funkcje

W swoim składzie kosmetyk jest kompozycją żelową i lakierniczą. Opatentowana formuła kosmetyków wyróżnia się na tle innych producentów. Lakier hybrydowy tej marki ma gęstą teksturę, dzięki czemu nie płynie, jest dobrze i równomiernie rozprowadzany na powierzchni płytek paznokcia za pomocą wygodnego pędzla. Powłoka nie jest uciążliwa w pracy, dlatego nie tylko profesjonalni mistrzowie pracujący w salonie mogą z niej korzystać. Wykonanie wysokiej jakości i pięknego manicure za pomocą tego lakieru żelowego jest możliwe dla każdej dziewczyny. Wystarczy znać techniki mistrzów i obserwować wszystkie etapy technologii. Takie podejście oszczędza czas na wizytę w salonie.

Marki lakierów żelowych są przeznaczone do manicure naturalnych paznokci i będą pasować do dziewcząt, które są zmęczone niskiej jakości kosmetykami. Jest to odporna powłoka, która utrzymuje się na paznokciach przez ponad dwa tygodnie, bez potrzeby regulacji. Co więcej, przez cały czas lakier do paznokci był na paznokciach, jego kolor i połysk pozostają nieskazitelne. Lakier hybrydowy tej marki jest dość popularny. Jest bezpretensjonalny dla kreatywności, pozwala na różnorodne projekty, w tym na sztukę, tłoczenie i suwak. Powłoka jest uniwersalna, można ją stosować z podstawą i blatem innych marek. Producent produkuje lakier hybrydowy w butelkach o pojemności 14 ml. Przy odpowiednim przechowywaniu fundusze wystarczają na długi czas.

Ze względu na korzystne substancje, które składają się, lakier żelowy wzmacnia paznokcie, pełniąc funkcję ochronną. Nadaje się do cienkich i osłabionych płytek paznokciowych. Jeśli jednak cienkie gwoździe są długie, powłoka może pęknąć po kilku dniach w wyniku działania mechanicznego.

Technologia aplikacji

Jak każdy lakier hybrydowy, markowe kosmetyki do paznokci wymagają użycia lampy UV lub LED. Czas polimeryzacji w pierwszym urządzeniu wynosi 2 minuty dla każdej nałożonej warstwy, w drugim - nie więcej niż 30 sekund. Takie urządzenia można kupić online w specjalnych witrynach kosmetycznych. Cena wydania zależy od modelu: im większe i mocniejsze urządzenie, tym droższe. Do użytku domowego lepiej jest kupić małą lampę o średniej mocy 36 watów: nie psuje to manicure, ale dodatkowo będzie można chronić skórę dłoni lub stóp przed wysuszeniem.

Przed rozpoczęciem pracy należy samodzielnie przygotować preparaty: bazę, wykończenie, pigment, a także powiązane produkty (odwadniacz i środek do usuwania resztkowej lepkości), niestrzępiące się ściereczki, miękki pilnik, lampa UV lub LED. Podstawa, wierzch i pigment są suszone podczas nakładania (każda warstwa osobno).

Musisz poprawnie wykonać tę technikę na każdym etapie:

  • Najpierw musisz przygotować powierzchnię paznokcia i wykonać lekki manicure bez namaczania. Nie możemy zapomnieć o końcowej powierzchni, takim samym kształcie i długości wszystkich paznokci.
  • Po usunięciu naskórka i wyrównaniu kształtu musisz wypolerować górną warstwę płytek paznokcia, delikatnie usuwając tylko połysk. Usunięcie warstwy keratynowej jest konieczne dla maksymalnego przylegania paznokcia do powłoki.
  • Pozostałości po mieleniu i śmietanie (jeśli są stosowane na samym początku) są ostatecznie usuwane za pomocą odwadniacza (odtłuszczacza).
  • Baza działa jak podkład, zapewniając dobrą przyczepność pigmentu i paznokcia. Potrzebna jest prawie przezroczysta warstwa, w przeciwnym razie powłoka nie potrwa długo. Wszystkie płyny na bazie żelu schną wolniej niż proste analogi, dlatego należy je nakładać na powierzchnię płytek paznokciowych spokojnie, bez pośpiechu.
  • Aby uzyskać jednolitą warstwę bez pasków i niepomalowanych obszarów, pigment nakłada się dwukrotnie. Za każdym razem cienka warstwa, inaczej pęcznieje w lampie podczas suszenia.
  • Po wyschnięciu kolorowego lakieru hybrydowego pozostaje utrwalić wynik za pomocą górnej powłoki. Zazwyczaj, jeśli projekt nie jest dostarczony, wymagana jest tylko jedna warstwa wykończeniowa. Jego grubość jest nieco grubsza, dlatego wymaga dłuższego czasu schnięcia (4 minuty w UV i 1 minuta w lampie LED).
  • Jeśli chcesz urozmaicić styl i przykleić zdjęcia, lepiej zrobić to na niezamrożonym blacie: dzięki temu zostaną one jak najbezpieczniej sklejone.
  • Pod koniec pracy konieczne jest usunięcie resztek kleju roztworem zawierającym alkohol i niestrzępiącymi się chusteczkami.

Asortyment i paleta

Marka oferuje kompletny zestaw do profesjonalnego manicure. Obejmuje różne urządzenia i same powłoki. Oprócz pigmentowanych powłok na bazie żelu firma oferuje powiązane płyny, farby francuskie, podstawowe i wzmocnione produkty najwyższej jakości, które projektują żele do użytku profesjonalnego, taśmy do manicure w płynie i spoiwa. Kolorystyka odcieni powłok jest zróżnicowana. „Just Gel Polish” zawiera wiele kolorowych pigmentów. Wyglądają nie mniej luksusowo niż odcienie innych wybitnych firm (LeChat, PND, Fox i inne). Są to szlachetne farby, które dodają nutom premium do obrazu.

Kolekcja ma delikatne, naturalne odcienie („Sparkling Ember”, „Juliet”), jasne i bogate kolory („Gerber Daisy”, „Turtle Bay”) oraz szlachetne ciemne kolory („Sweet Sanctuary”, „Smoke Y Plum”). Każdy odcień zapewnia mnóstwo możliwości projektowania. Pomimo bogatych kolorów powłoki nie wyglądają wyzywająco: są to istotne akcenty o wyraźnym odcieniu. Delikatny różowy („My Baby”), turkusowy („Jupiter Blue”), koralowy („She is Blushing”), brzoskwiniowy („Naturally Beautiful”), miętowy kolor („Hot Springs”) to faworytki tej palety. Oprócz nich przyjemna jest również zimna gama, w tym liliowa („Krople deszczu”) i jaskrawe odcienie niebieskiego („So Cryptic”).

Lakiery żelowe firmy to nie tylko powłoki monofoniczne. Oferta obejmuje produkty z połyskiem, iskierkami i masą perłową. Każda kobieta z pewnością znajdzie swój ulubiony odcień wśród szerokiej gamy kolorów.

Recenzje

Firma otrzymuje sprzeczne recenzje od mistrzów i fanów. Fani markowych kosmetyków nazywają ją najlepszymi produktami, niezbędnym atrybutem manicure. Jest wygodny w obsłudze, nie rozprzestrzenia się na skórze i jest dość ekonomiczny, ponieważ koszt funduszy jest niewielki. Zalety obejmują łatwość usuwania: lakier żelowy jest usuwany przez film po namoczeniu.

Czasami opinie mówią, że narzędzie pozostaje na paznokciach krócej niż podany okres. Jednak każdy lakier hybrydowy, jeśli zostanie zastosowany nieprawidłowo, nie potrwa dłużej niż trzy do pięciu dni. Być może takie recenzje pojawiają się z powodu faktu, że produkty firmy mają podróbki w środowisku pozbawionych skrupułów producentów. Lakier hybrydowy jest drogi, co nie pasuje do wskaźników cen podanych w komentarzach.

Zobacz następny film, aby zapoznać się z lakierem hybrydowym IBD.

Obejrzyj wideo: manicure lakier hybrydowy IBD (Grudzień 2019).

Loading...

Zostaw Swój Komentarz