Popularne Wiadomości

Wybór Redakcji - 2020

Korektor Lumene „Touch of Radiance”

Żaden współczesny profesjonalny charakteryzator nie może obejść się bez maskowania i tonowania w swojej pracy. Aby makijaż był naprawdę wysokiej jakości, musisz dokładnie wiedzieć, jak i gdzie zastosować ten lub inny środek dekoracyjny. Na przykład, aby ukryć siniaki pod oczami, istnieją specjalne korektory, które mogą ukryć nie tylko koła pod oczami, ale także inne drobne niedoskonałości na twarzy. Jednym z takich narzędzi jest Lumene's Touch of Radiance Concealer.

O marce

Pochodzenie fińskiej marki Lumene ma raczej tajemniczą historię. Od samego początku firma była oddziałem koncernu, który specjalizował się w produkcji chemii technicznej. I dopiero w latach 70. firma zmieniła działalność i zaczęła produkować kosmetyki. Nie mniej interesujące jest pochodzenie samej marki. Faktem jest, że słowo „lumene” po łacinie oznacza „światło”. Ale poza tym w Finlandii jest jezioro o tej samej nazwie Lummenne. Dlatego trudno powiedzieć na pewno, czym kierowali się założyciele firmy przy wyborze marki.

Pomimo faktu, że 1970 rok został uznany za początek działalności tej firmy kosmetycznej, Lumene zaczął istnieć w 1948 roku jako część koncernu Orion. Po tym, jak etykieta zaczęła wydawać pierwszą linię kosmetyków dekoracyjnych i pielęgnacyjnych, natychmiast stała się popularna i rozpoznawalna w kręgach kobiecych. Jako główne odcienie marki wybrano dwa kolory: srebrny, symbolizujący arktyczną naturę, i niebieski, odzwierciedlający specyfikę fińskiej produkcji.

Od lat 80. portfolio asortymentowe firmy stale się powiększa. Wtedy marka zaczęła być sprzedawana poza granicami kraju. Produkty Lumene pojawiają się na półkach sklepów kosmetycznych w Rosji i Europie Północnej. W latach 90. marka zajęła wiodącą pozycję w sprzedaży w Finlandii.

Funkcje i zalety

Lumene's Touch of Radiance Concealer to środek maskujący z cząstkami odblaskowymi zaprojektowanymi specjalnie do maskowania cieni pod oczami. rzeźbienie twarzy.

Produkt nie zawiera parabenów i szkodliwych sztucznych składników, zdolny do uszkodzenia skóry twarzy. Kompozycję wzbogacono o olej z pestek moroszki, który odżywia i nawilża skórę.

Jest to bardzo ważny aspekt, ponieważ skóra wokół oczu jest szczególnie wrażliwa i cienka.

Dzięki konsystencji produkt jest lekki, zwiewny, ale ściśle maskuje wady: kółka pod oczami, małe zmarszczki, pory, lekkie zaczerwienienie. Ma przyjemny zapach.

Odcienie

Wprowadzono Lumene Touch of Radiance Concealer dwa odcienie: nr 01 „Light” i nr 02 „Medium”. Numer odcienia 01 Idealny jako rozświetlacz do podkreślania niezbędnych obszarów twarzy. Dzięki cząstkom odblaskowym obecnym w kompozycji skóra staje się bardziej świeża i promienna. Idealny do tworzenia makijażu w stylu „nude”.

Numer odcienia 02 bliżej beżowego tonu, dlatego nie nadaje się dla właścicieli jasnej skóry. Ale dla dziewcząt o ciemnej lub opalonej cerze - jest to idealne rozwiązanie.

Jak korzystać?

Korektor jest bardzo łatwy w użyciu. Ale najpierw zauważ to Przed użyciem absolutnie jakiegokolwiek korektora zaleca się nałożenie kremu pod oczy dzięki czemu skóra staje się nawilżona, a produkt łatwiej się kładzie. Wygodny pędzelek zapewnia dokładną i równomierną aplikację. Wystarczy obrócić końcówkę butelki korektora zgodnie z ruchem wskazówek zegara, na pędzlu pojawi się niewielka, ale wystarczająca ilość produktu do jednej aplikacji. Rysujemy pędzel na niezbędnym obszarze twarzy, który chcemy zamaskować, i mieszamy go. Zwróć uwagę na instrukcje producenta. Zgodnie z zaleceniami wskazanymi na opakowaniu, po nałożeniu pędzel należy umyć wodą, aby szkodliwe substancje i drobnoustroje nie pozostały na nim.

Dowiesz się o tajemnicach świecenia skóry i prawidłowego stosowania korektora w następnym filmie.

Recenzje

Dziewczyny, które próbowały tego narzędzia w celu zamaskowania kół pod oczami, zauważ, że korektor doskonale radzi sobie z tym zadaniem, ale nie dodaje zauważalnego blasku, jak twierdzi producent. Wśród zalet młodej damy wymienili również fakt, że korektor dobrze leży nawet na suchej skórze, nie podkreśla złuszczania, jak to często robią inne środki maskujące. „Dotyk blasku” Lumene nie zatyka porów, co oznacza, że ​​jesteś chroniony przed tworzeniem zaskórników i czarnych kropek.

Ale kobiety, które mają zauważalne zmarszczki na twarzach, twierdzą, że korektor nie jest nawet w stanie całkowicie ukryć tej wady, ale jedno jest dobre: ​​nie kumuluje się i nie zatyka między zmarszczkami. Oznacza to, że można argumentować, że produkt nie emituje zmarszczek, jak czasami robią to inni korektorzy.

Pod względem trwałości dziewczyny przypisały „Dotyk blasku” z Lumene do kategorii produktów średnio odpornych (trwa na skórze od 4 do 5 godzin).

Ogólnie rzecz biorąc, płeć piękna jest zadowolona z tego korektora: jest łatwy w użyciu, ma wygodny pędzel, a jego lekka konsystencja zapewnia dokładną i jednolitą aplikację. Krótko mówiąc, narzędzie doskonale ukrywa drobne niedoskonałości na twarzy. Dziewczęta denerwują fakt, że korektor Lumene Touch of Radiance jest słabo odporny na wilgoć. Jeśli złapie Cię deszcz, popływaj w basenie lub po prostu płacz, gwarantowane są białe plamy pod oczami, więc staraj się unikać takich sytuacji.

Obejrzyj wideo: Testujemy kosmetyki Lumene - Magiel Kosmetyczny (Luty 2020).

Loading...

Zostaw Swój Komentarz