Popularne Wiadomości

Wybór Redakcji - 2020

Fundacja Catrice

Największym problemem dla właścicieli cery tłustej i mieszanej w lecie jest połysk. Większość produktów matujących oszczędza maksymalnie 3 godziny, a potem wszystko wraca, a twarz znów jest jak naleśnik olejowy. Specjalnie na letnie upały marka kosmetyków Catrice ma fundamenty tonalne, które uczciwie zasłużyły sobie na sławę i pochwały. Chodzi o to „HD Liquid Coverage Foundation” i „All Matt Plus”.

Opis „All Matt Plus”

Ten fundament, według producenta, powinien zapewnić długi „kontrola połysku” - kontrola połysku. Trwała, a jednocześnie matująca baza pomaga kontrolować produkcję sebum w ciągu dnia, nie zatyka porów i nie zawiera olejków. Producent obiecuje nawilżenie, matowość i naturalny blask skóry.

Konstrukcja podstawy tonalnej jest powściągliwa, butelka wykonana jest z matowego szkła z czarną plastikową osłoną, wewnątrz znajduje się dozownik. Kompozycja jest napisana z tyłu butelki, co jest bardzo wygodne. Baza zawiera odblaskowe cząsteczki, które pomagają osiągnąć naturalny blask skóry bez tłustych. Krem ma średnią konsystencję. Cena tego produktu jest bardziej niż przystępna - około 500 rubli.

Odcień Catrice „All Matt Plus Foundation Shine Control Make Up” (to jej długie imię i nazwisko) został wprowadzony na rynek w czterech odcieniach, które powinny zapewniać równomierne pokrycie skóry dowolnym kolorem podton:

 • 10 „Światło”;
 • 20 „Nude”;
 • 30 „Ciepłe”;
 • 40 „niedz”

Bez względu na to, jak producenci przysięgają, że produkt działa, recenzje klientów najlepiej mówią nam o produkcie. Catrice Wszyscy właściciele Fundacji Matt Plus podkreślają to samo zalety i wady:

 • Do oczywistych zalet dziewczynki nie noszą płynów, ale nie są grube Tekstura, która łatwo rozprowadza się po twarzy. Taki tonalny podkład zapewnia dość gęstą powłokę, podczas gdy wszystkie cztery odcienie pokrywają się z prawdziwymi odcieniami skóry, a odblaskowe cząsteczki w kompozycji naprawdę nadają skórze świeży wygląd. Niewątpliwą zaletą jest również budżetowa cena towarów.
 • Do bezwarunkowych minusów i tęsknię za dziewczyną producenta niepełne wykonanie deklarowanych funkcji. Fundacja nie zapewnia długiej mgiełki, chociaż nazwa produktu przekonuje nas, że jest to główna funkcja. Co więcej, dziewczęta świętują niewygodny dozownik.

Jednak tonalne recenzje Catrice „All Matt Plus” są w większości pozytywne, a średnia ocena produktu w pięciostopniowej skali wynosi 4,8.

Fluid „HD Liquid Coverage Foundation”

Ten produkt Catrice nie obiecuje matce kochanki (w przeciwieństwie do poprzedniego podkładu). Producenci twierdzą, że ten krem ​​został zaprojektowany w celu wyrównania odcienia twarzy, ukrycia niedoskonałości i pozostania całkowicie niewidocznym na skórze - tak, że nawet na zdjęciu nikt go nie zauważy.

Tym razem konstrukcja butelki została ulepszona. Zamiast uszkodzonego dozownika jest teraz pipeta. Wybór tej metody stosowania produktu wynika z jego spójności - „HD Liquid Coverage Foundation” nawet kremu, ale płynnego płynu, który szybko rozprzestrzenia się na skórze. Tonalna baza o takiej konsystencji jest również nazywana pudrową, ponieważ zapewnia lekkie i matowe wykończenie. Cena tego produktu jest taka sama jak w przypadku „All Matt Plus” - około 500 rubli.

W sklepach naszego kraju są reprezentowane 4 odcienie produkt:

 • 10 „Jasny beż”;
 • 20 „Rose Beige”;
 • 30 „Beż piaskowy”;
 • 40 „Ciepły beż”.

Opinie na podstawie tonalnej

Klienci byli zadowoleni z tonalnej podstawy „HD Liquid Coverage Foundation”, odróżniającej ją od produktów innych marek. Dziewczęta szczególnie podziwiam:

 • bezbłędnie matowe wykończenie;
 • zakraplacz zamiast dozownika;
 • zapach podstawa tonalna;
 • umiejętności maskowania oznacza;
 • wytrzymałość produkt.

Niewielkie pominięcia producenta obejmują całkowite nałożenie się reliefu na twarz i bardzo płynną konsystencję, która łatwo się rozlewa i rozprzestrzenia. Taka tekstura podstawy tonalnej wymaga specjalnego podejścia i specjalnych technik aplikacji, które nie są każdemu znane.

Metody nakładania płynu

Produkt można zastosować na trzy sposoby Każdy z nich ma swoje własne sztuczki:

 • Palcami. Płynną podstawę należy nakładać opuszkami palców, w żadnym wypadku nie pocierając. Na koniec musisz ostrożnie mieszać granice.
 • Gruby pędzel syntetyczny. Potrzebna jest gęsta szczotka, aby płyn nie spadł, ale tylko dotknął powierzchni.
 • Gąbka Należy lekko zwilżyć gąbkę ciepłą wodą, następnie pokryte będą jak najbardziej naturalne, a krawędź makijażu stanie się niewidoczna.

Zobacz poniższy film, aby uzyskać więcej informacji na temat stosowania podkładu tonalnego.

Obejrzyj wideo: Catrice re-touch light reflecting concealer korektor pod oczy TEST NA ŻYWO (Luty 2020).

Loading...

Zostaw Swój Komentarz