Popularne Wiadomości

Wybór Redakcji - 2019

Depilacja brazylijska

Dziewczyna, która monitoruje jej wygląd, ma piękną gładką skórę, pozbawioną zbędnej roślinności. Dotyczy to nie tylko nóg, pach, ale także okolic bikini.

Ostatnio usuwanie włosów z Brazylii stało się bardzo popularne. Wiele dziewcząt stara się trzymać go w domu lub odwiedzać w tym celu salony kosmetyczne.

Zobaczmy, jaki to jest zabieg, jakie są jego różnice i zalety oraz dlaczego wiele kobiet tak go lubi.

Co to jest

Depilacja brazylijska to usuwanie niepotrzebnej roślinności w okolicy intymnej, w wyniku której usuwane są włosy na łonach, wargach sromowych, kroczu, pośladkach.

Tak głębokie usuwanie włosów przyszło do nas z dusznej Brazylii., gdzie przez długi czas dziewczęta wolą nosić otwarte stroje kąpielowe, a obecność roślinności na skórze jest uważana za złą formę.

Kosmetyczki rozróżniają dwie koncepcje - „usuwanie włosów” i „usuwanie włosów”, których nie należy mylić. Różnica między nimi polega na sposobach pozbycia się włosów.

Depilacja pozwala całkowicie usunąć mieszki włosowe wraz z korzeniem. Przykładem takiej procedury jest laser, elektryczność lub woskowanie, ostatnio popularne shugowanie i wiele innych.

Usuwanie włosów charakteryzuje się procesem usuwania włosów., co nie wpływa na ich wzrost, a w krótkim czasie włosy odrastają. Ten rodzaj procedury polega na usunięciu za pomocą brzytwy lub kremów do depilacji. Należy zauważyć, że podczas takiej operacji nie ma bólu.

Dla Brazylijczyków charakterystyczna jest depilacja podczas usuwania włosów z nasadą w intymnych częściach ciała.

Gatunek

Depilację brazylijską można przeprowadzić za pomocą kilku rodzajów produktów.

Skóra to polimerowa depilacja. Zalety tej procedury:

 • ciepły środek jest nakładany na skóręktórego temperatura jest podobna do temperatury ludzkiego ciała;
 • pozwala pozbyć się nawet wrastających włosów;
 • w stanie usunąć bardzo krótkie włosy, nie trzeba czekać, aż osiągną długość 4-5 milimetrów;
 • ból jest zminimalizowanydlatego ten rodzaj usuwania włosów może być stosowany przez dziewczęta z wrażliwą skórą właściwą;
 • długotrwały efekt - skóra pozostaje gładka do 6 tygodni;
 • podczas depilacji polimerem minimalizuje ryzyko uszkodzenia naskórka.

Copa - usuwanie włosów odbywa się za pomocą gorącego wosku, który jest wykonany z naturalnych składników:

 1. naturalna żywica z sosny brazylijskiej pozwala uzyskać wysoką przyczepność do skóry, nie raniąc go, ale usuwając nadmierną roślinność;
 2. lekarstwo to wosk pszczeli i wosk kandelila bardzo miękki i elastyczny, dzięki czemu włosy są starannie i bezboleśnie usuwane;
 3. ekstrakt z marakui stosowany w leczeniu skóry właściwejpoprawia właściwości ochronne naskórka, zmniejszając stres związany z trwającym zabiegiem.

Słodzenie - brazylijskie usuwanie włosów za pomocą gęstej pasty wykonanej z cukru. Powinien być nakładany na intymny obszar skóry właściwej ze zbędną roślinnością i usuwany wraz z włosami.

Ta metoda jest najlepiej stosowana, jeśli dziewczyna ma reakcję alergiczną na składniki syntetyczne, takie jak barwniki lub smaki.

Główne zalety shugowania w obszarze bikini obejmują:

 1. proces trwa bez ocieplenia skóry;
 2. powoli wzrost włosów;
 3. delikatny sposób brazylijski depilacja pozwala zastosować ją do wrażliwego rodzaju naskórka;
 4. po takich manipulacje nie są obserwowane dyskomfort i dyskomfort.

Pasta cukrowa, chwytając włosy na skórze właściwej, wnika głęboko w pory, pokrywając ich podstawową część. Żywica cukrowa ma głębszą penetrację niż konwencjonalny wosk, co minimalizuje ryzyko wrastania włosów.

Porównanie przed i po

Depilacja brazylijska obejmuje zarówno całkowite usunięcie włosów na naskórku w okolicy intymnej, jak i obecność niewielkiego obszaru seksualnego pokrytego włosami.

Obszar bikini można stylizować na kilka sposobów:

 1. Depilacja brazylijskaczęściowo ukończone - włosy są usuwane w okolicy między pośladkami, wargami warg sromowych i przed kostiumem kąpielowym. Pozostałe włosy są skracane za pomocą maszynki do strzyżenia włosów. W ten sposób uzyskuje się mały trójkąt z linią włosów. Ta metoda spodoba się młodym kobietom, które uważają włosy łonowe za klucz do atrakcyjności seksualnej kobiet, ale wolą odczuwać świeżość i czystość w okolicy narządów płciowych.
 2. Usuwanie włosów z Hollywood lub klasycznego brazylijskiego. Podczas tej operacji cała roślinność w okolicy bikini jest usuwana. Większość dziewcząt woli ten typ, ponieważ po takiej procedurze skóra właściwa w strefie intymnej staje się bardzo wrażliwa, a odczucia są bardziej wyraźne podczas uprawiania miłości.
 3. Francuski wygląd - podobnie jak w pierwszym przypadku, linia włosów jest usuwana między pośladkami, na wargach sromowych, pozostaje tylko cienki pasek włosów łonowych. Według niektórych mężczyzn jest to najbardziej seksualny rodzaj usuwania włosów.

Oprócz tego wiele młodych kobiet pozostawia nie tylko włosy na łonach, ale tworzy z nich piękne wzory. Może to być nawet obraz kota, pająka, serca lub kwiatu - wszystko zależy od wyobraźni dziewczyny i umiejętności specjalisty, który wykonuje tę procedurę.

Oprócz wszystkiego obraz można pomalować na jakiś kolor, w tym celu stosuje się tylko naturalne barwniki. Jedynym minusem jest to, że to piękno trwa przez krótki czas, ponadto konieczne jest przeprowadzanie procedur higienicznych ze szczególną starannością, aby nie uszkodzić obrazu.

Plusy i minusy

Jest wielu zwolenników i przeciwników tej procedury. Przeciwnicy tej metody usuwania włosów nalegają na naturalny stan skóry, uznając naturalny wygląd za najbardziej akceptowalny.

Ale ktokolwiek przynajmniej raz wykonał tę operację, aby usunąć niechcianą roślinność, czuł wszystkie jej uroki i zalety:

 • W wyniku brazylijskiej dziewczyny do usuwania włosów dostaje idealną gładką skórę właściwą w ciągu jednego miesiąca. Jeśli wzrost włosów nie jest tak intensywny, przerwa między następującymi procedurami może wynosić półtora miesiąca.
 • Przystępna cena - każdą młodą damę stać na tę operację, niezależnie od jej poziomu dochodów.
 • Ilość włosów jest zmniejszonastają się cieńsze i mniej zauważalne przy regularnym stosowaniu.
 • Rozważane jest woskowanie proces hipoalergiczny, który nie powoduje podrażnień i innych objawów alergii, więc mogą z niego korzystać nawet dziewczynki z wrażliwym rodzajem naskórka.

Główną wadą tej metody usuwania włosów jest ból. Każda osoba ma swój własny próg bólu: ktoś może spokojnie przeżyć podobną procedurę, nie krzycząc nawet raz, porównując ból z ugryzieniem komara. Dla niektórych odczuwa się ból, ale jest on do przyjęcia i ze względu na piękno można go tolerować przez pewien czas.

Aby zmniejszyć ból, możesz użyć specjalnych środków przeciwbólowych, które są przyjmowane doustnie lub wcierane w naskórek tuż przed zabiegiem. Przykładem takich czynników zewnętrznych jest maść ”Emla”i różne spraye z lodami.

Konieczne jest dokładne przestudiowanie instrukcji dotyczących leku przed użyciem środków przeciwbólowych i upewnienie się, że nie ma przeciwwskazań do jego przyjmowania.

Postępując zgodnie z zaleceniami wiodących kosmetologów, możesz zmniejszyć uczucie bólu:

 1. Wykonaj brazylijskie usuwanie włosów lepiej w pierwszym tygodniu po menstruacji, w tym czasie ciało najmniej odczuwa ból.
 2. Wykonaj procedurę wieczorem.
 3. Oczyść skórę w okolicy bikini, nakładając miękki peeling w przeddzień tej operacji. Ułatwi to usuwanie włosów.
 4. Po takich manipulacjach nałożył luźne majtki, wykonane z naturalnego materiału, dzięki czemu unikniesz dodatkowych obrażeń naskórka.

Z biegiem czasu naskórek się dostosowuje, a brazylijskie usuwanie włosów nie spowoduje takiego dyskomfortu jak za pierwszym razem.

Jak to zrobić samemu?

Brazylijska metoda usuwania włosów jest bardzo intymnym procesem, przypominającym podróż do ginekologa. A wszystko dlatego, że dziewczyna będzie musiała pozować, jak na krześle ginekologicznym, rozkładając nogi. Taka postawa jest konieczna, aby mistrz mógł usunąć włosy w całym obszarze intymnym.

Nie wszystkie dziewczyny mogą pokonać skromność i udać się do salonu piękności na taką procedurę. Niektóre osoby wolą robić to samodzielnie w domu, bez uciekania się do pomocy z zewnątrz.

Aby taka manipulacja przebiegła dobrze, musisz znać system i zasady jego wdrażania.

Jak się przygotować?

Przed rozpoczęciem operacji usuwania roślinności w intymnym obszarze, musisz poczekać, aż długość włosów wyniesie 4-5 milimetrów. To jest optymalna wartość. Jeśli włosy są zbyt krótkie, istnieje ryzyko uszkodzenia skóry, jeśli wręcz przeciwnie, jest zbyt długie, wówczas ból będzie bardziej wyraźny.

Musisz kupić specjalny zestaw do woskowania, który obejmuje:

 • wosk
 • talk w proszku lub proszek dla niemowląt;
 • drewniane aplikator;
 • paski z tkaniny lub papieru;
 • olej aby usunąć nadmiar wosku.

Na dzień przed manipulacją zaleca się szorowanie, aby łatwiej było usunąć włosy.

W dniu depilacji brazylijskiej wykonaj standardowe procedury higieniczne.

Podczas tego procesu skóra właściwa powinna być całkowicie sucha.

Jeśli jesteś bardzo wrażliwy na ból, to na pół godziny przed zabiegiem musisz wypić środek znieczulający lub zastosować specjalne narzędzie, aby zmniejszyć ból skóry właściwej.

Jak przeprowadzić procedurę?

Przed przystąpieniem do procedury usuwania włosów z Brazylii, lecz naskórek pudrem dla niemowląt lub talkiem. To ochroni twoją skórę właściwą przed woskiem, a to narzędzie przylgnie tylko do włosów, które należy usunąć.

Podgrzej wosk w łaźni wodnej lub za pomocą urządzenia woskowego. Jeśli stopisz wosk w łaźni wodnej, uważnie monitoruj jego temperaturę, aby się nie gotowała i nie okazała się bardzo gorąca, w przeciwnym razie możesz się poparzyć.

Za pomocą drewnianego aplikatora nałóż wosk na obszar skóry właściwej, z którego usunięto niepotrzebną roślinność. Należy to zrobić w kierunku wzrostu włosów.

Przymocuj przygotowany pasek tkaniny lub papieru. Lepiej jest, jeśli jest on o kilka centymetrów dłuższy niż woskowany obszar, wtedy wygodnie będzie go oderwać.

Ostrożnie wygładź tkaninę lub papier. Nie trzymaj produktu zbyt długo, wystarczy kilka sekund, w przeciwnym razie wosk może przykleić się do skóry właściwej i uszkodzić ją podczas rozrywania.

Ostrym ruchem przeciw wzrostowi włosów oderwij przyklejony pasek.

W ten sam sposób konieczne jest przetworzenie całego intymnego obszaru.

Użyj specjalnego oleju, aby usunąć pozostałości wosku. Pamiętaj, aby zastosować żel lub balsam, który ma właściwości chłodzące i lecznicze, to ukoi podrażnioną skórę i zmniejszy ból. Ponadto składniki tworzące taki produkt pomogą szybko poradzić sobie z uszkodzeniami, które mogą pojawić się na skórze właściwej podczas takich manipulacji.

Jak pielęgnować okolice bikini po?

Depilacja brazylijska nie jest łatwą procedurą, a po jej przeprowadzeniu skóra wymaga dokładnej pielęgnacji.

Oto kilka zasad, które pomogą ci odpowiednio dbać o skórę:

 1. Nie noś zbyt wąskich majtek, Wybierz luźniejszy krój.
 2. Aby ominąć infekcję lub zarazki, Natychmiast po jego wdrożeniu nie można dotknąć skóry rękami.
 3. Nie bierz gorącej kąpieli, pływać w basenie, pozostać w saunie lub solarium przez 7 dni od daty tego rodzaju depilacji.
 4. Należy również unikać pierwszego tygodnia. palące słońce i odpocznij z wizytą na plaży.
 5. Nie używaj twardej ściereczki w intymnym obszarzeaby uniknąć niepotrzebnego zranienia skóry i wrastających włosów.
 6. Użyj mydła lub żelu do higieny intymnej o neutralnym pH.

Nie zaleca się przeprowadzania takiej procedury częściej niż 1 raz w miesiącu. Jeśli włosy szybko odrosną, możesz użyć kremu do depilacji, to narzędzie pomoże pozbyć się roślinności i uniknąć problemu wrastających włosów.

Konsekwencje

Jeśli ta operacja zostanie wykonana nieprawidłowo, mogą wystąpić negatywne konsekwencje:

 • Wrastające włosy
 • Drobne uszkodzenia skóra właściwa i krwiaki, jeśli skóra właściwa jest słabo utrwalona podczas odrywania pasków wosku.
 • Jeśli procedura została przeprowadzona z naruszeniem technologii nakładania produktu, nie wszystkie włosy zostaną usunięte na raz lub zamiast usuwania ich z korzeniem zostaną połamane i odrosną bardzo szybko.
 • Nieprzyjemne odczucia: pieczenie, swędzenie, silne bolesne odczucia w obszarze, na który wosk nakładano kilka razy z rzędu.

Aby nie stać się zakładnikiem takich negatywnych konsekwencji, skontaktuj się z wysoko wykwalifikowanym mistrzem, który nie tylko ma wiedzę na temat prawidłowego usuwania brazylijskiego owłosienia, ale także wykonał go wiele razy. Obejrzyj opinie klientów salonu piękności, którzy skorzystali z tej usługi, aby dokonać właściwego wyboru.

Recenzje

Większość dziewcząt, przynajmniej raz po brazylijskim usunięciu włosów, stara się to powtórzyć. W sieci można znaleźć ogromną liczbę entuzjastycznych recenzji. Zwłaszcza dziewczyny nie skąpią na kolorowych opisach po reakcji ukochanego mężczyzny.

Dziewczyny zauważają, że po takiej procedurze odczucia seksualne stają się bardziej wyraźne.

Młode damy, które stworzyły Brazylijkę, nie wstydzą się zakładać strojów kąpielowych i udać się na plażę, ponieważ żadne włosy nie będą wyglądać z powodu ich bikini.

Depilacja brazylijska pozwala nie tylko uzyskać piękny obraz w strefie intymnej, ale także zaskoczyć partnera i dodać żywe doznania podczas seksu.

Poniższy film jest przeglądem woskowania brazylijskiego bikini.

Obejrzyj wideo: DEPILACJA INTYMNA MĘSKA (Październik 2019).

Zostaw Swój Komentarz