Popularne Wiadomości

Wybór Redakcji - 2019

Zestaw do laminowania rzęs

Laminowanie rzęs jest jedną z najpopularniejszych usług kosmetycznych. Główną zaletą tej procedury jest to, że można ją wykonać nie tylko w salonie, ale także w domu. Dzięki laminowaniu włosy zyskują bogaty kolor i wyraźne wygięcie. Ponadto rzęsy są chronione przed wpływem warunków atmosferycznych, co jest ważne o każdej porze roku. Do procedury można użyć specjalnych zestawów do laminowania.

Co to jest

Jeśli po raz pierwszy zdecydowałeś się na taką procedurę, do tego najlepiej użyć gotowych zestawów. Zestaw zawiera wszystkie niezbędne dla siebie komponenty. Wielu początkujących mistrzów pracuje z zestawami startowymi, które można kupić w wyspecjalizowanych sklepach.

Głównymi elementami takich zestawów są klej i pęsety zapewniające wysokiej jakości i bezpieczne laminowanie. Ponadto baza zawiera specjalne pigmenty, silikonowe wałki, paski ochronne dla oczu. Obowiązkowe elementy zestawu obejmują:

  • środek odtłuszczający;
  • szczotka dziecięca;
  • akcesoria do tworzenia bazy kolorystycznej;
  • drobnoustroje.

Zazwyczaj te elementy są zawarte w zestawach startowych, z którymi pracują początkujący. Dla doświadczonych profesjonalistów dostępne są specjalne zestawy, które zawierają podobne elementy, ale w dość dużej liczbie.

Funkcje i zalety

Gotowe zestawy do laminowania rzęs - idealne zarówno dla początkujących, jak i profesjonalnych mistrzów. W przypadku takich zestawów procedura jest znacznie szybsza i lepsza, ponieważ wszystko, czego potrzebujesz, jest pod ręką.

Warto zauważyć, że zestawy dla początkujących różnią się nieco od zestawów używanych przez profesjonalistów.

Główną cechą zestawów startowych jest to, że wszystkie materiały mają przedłużone działanie. Zestaw zawiera rolki bez rowków. Dla bezpieczniejszej pracy w zestawie dla początkujących znajdują się pęsety bez ostrych narożników. Klej z zestawu startowego wysycha dłużej niż konwencjonalne preparaty.

Warto zauważyć, że takie zestawy zawierają bardzo wysokiej jakości materiały i narzędzia. Z tego powodu efekt laminowania jest dość długi. Po zabiegu rzęsy wyglądają naturalnie, co jest jedną z głównych zalet.

Szczególną uwagę należy zwrócić na hipoalergiczne kompozycje zawarte w takich zestawach. Ze względu na zawartość wysokiej jakości i przetestowanych składników po zabiegu nie występują różne podrażnienia, nie ma uczucia ciężkości. Warto zauważyć, że nawet przy laminowaniu można odwiedzić saunę i baseny, opalać się na słońcu.

Jak wybrać

Wybierając odpowiedni zestaw do pracy, musisz zwrócić uwagę na kilka ważnych punktów. Jeśli jesteś początkującym w branży kosmetycznej, najlepiej dać pierwszeństwo zestawom startowym. Obejmują zarówno elementy główne, jak i pomocnicze, co zapewnia bardziej komfortową pracę. W takim przypadku nie możesz się martwić, że wynik nie powiedzie się.

Pamiętaj, aby wybrać klejone preparaty o przedłużonym działaniu.

Jednym z ważnych punktów jest jakość komponentów zawartych w zestawie. Zwróć szczególną uwagę na klejącą bazę, a mianowicie na nieszkodliwość cieczy. Najpierw musisz sprawdzić, które elementy są uwzględnione. Warto zauważyć, że mistrzowie używają 3 rodzajów płynów do pracy. Pierwszą opcją jest balsam do skręcania. Takie związki nie powodują reakcji alergicznych, ich główną zaletą jest nieszkodliwość.

Głównym celem tego gatunku jest zmiękczenie warstwy rogowej naskórka.

Druga kompozycja jest również balsamem, ale ma działanie utrwalające. Podstawa jest niebieska. Zastosowanie tej opcji zapewnia piękny zakręt. Podobnie jak w poprzednim widoku, produkt jest hipoalergiczny. Ten balsam stosuje się w drugim etapie laminowania.

W trzecim etapie rzęsy potrzebują nawilżenia, a także ochrony. Aby zapewnić te właściwości, możesz użyć naturalnego oleju. Przydatne składniki nie tylko wnikają w strukturę, ale także tworzą warstwę ochronną dla każdej rzęsy, co pomaga chronić je przed wpływem warunków atmosferycznych.

Jak korzystać?

Zestawy do laminowania mogą być używane w domu. Najważniejsze jest, aby nauczyć się, jak prawidłowo nakładać każdy składnik zestawu. W tym procesie musisz stosować podejście etapowe - jedyny sposób na uzyskanie pozytywnego wyniku.

Oprócz środków trwałych, które zostały opisane powyżej, stosowane są również inne dodatkowe materiały. Najczęściej zarówno hipoalergiczny klej jest zawarty zarówno w zestawie startowym, jak i profesjonalnym. Oparty jest na silikonie, który nadaje rzęsom dodatkową objętość. Narzędzia należy używać z lokówkami - na etapie zwijania.

Często w zestawach jest specjalna farba. Głównym celem takich związków jest pigmentacja włosów. Fundusze te są przedstawione w szerokiej palecie, ale najczęściej stosuje się czarny kolor. Zastosowanie pigmentu pozwala uzyskać pożądany odcień tak szybko, jak to możliwe.

Dość często w zestawach są zawarte specjalne 3% płynne lub kremowe utleniacze. Fundusze te są wykorzystywane do przygotowania roztworu do barwienia. Ponadto dołączone jest narzędzie do mieszania pigmentu. Stworzenie rozwiązania wymaga kilku kropli. Specjaliści zalecają kremowe opcje, ponieważ z ich pomocą można uzyskać jednorodną konsystencję po zmieszaniu.

Najlepsi producenci

Dziś producenci kosmetyków i różnych akcesoriów oferują szeroką gamę opcji laminowania rzęs. Jednym z najlepszych jest zestaw szwajcarskiej firmy Yumi Lashes. Różne podkładki silikonowe są zawarte w standardowym zestawie. Zestaw uzupełniają trzy wysokiej jakości związki dla każdego etapu. Ponadto u podstawy znajduje się czarny pigment, a także klej trzcinowy o właściwościach hipoalergicznych.

Wielu współczesnych mistrzów woli zestaw o nazwie „Seksowny”. Korzystając z wysokiej jakości komponentów zawartych w zestawie, włosy mogą uzyskać piękny i elegancki łuk. Naturalny olej chroni rzęsy przed wpływami zewnętrznymi. Warto zauważyć, że efekt po nałożeniu kompozycji w zestawie trwa do trzech miesięcy.

Pozytywne opinie otrzymały zestaw „Eva Bond”. Zestaw startowy zawiera wszystkie niezbędne kompozycje do zabiegu. Ponadto zestaw zawiera uniwersalny klej o właściwościach hipoalergicznych.

Szczególnie popularne wśród mistrzów są materiały do ​​laminowania od Lovely. Główną zaletą zestawów jest połączenie dobrej jakości i rozsądnej ceny. Zestawy, zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych rzemieślników. Warto zauważyć, że materiały do ​​laminowania są odpowiednie do przeprowadzenia procedury w domu.

Nie mniej popularny jest produkt firmy Kodi. Obecnie materiały tej marki są aktywnie wykorzystywane przez mistrzów różnych kierunków. Kompozycje mają wysoką jakość i trwałość, która była wielokrotnie testowana podczas użytkowania.

Laminowanie rzęs - w następnym filmie.

Obejrzyj wideo: Szkolenie z laminowania rzes. Lifting rzes, botox rzes a laminowanie (Grudzień 2019).

Loading...

Zostaw Swój Komentarz