Popularne Wiadomości

Wybór Redakcji - 2019

Żel do depilacji

Współczesne poglądy na modę dyktują pewne zasady dotyczące pielęgnacji skóry, ale tylko dzieci mogą pochwalić się doskonałym ciałem. Regularne stosowanie brzytwy nie zawsze daje pozytywny wynik, ponieważ nowo odrastające włosy mają tendencję do ciemnienia i stania się twarde. W takim przypadku powinieneś wezwać pomoc do żelu do depilacji. Łatwa obsługa, powolny wzrost włosów i znaczna oszczędność czasu - wszystko to sprawia, że ​​to narzędzie jest niezbędne dla fashionistek.

Funkcje i zalety

Nie trzeba udowadniać, że gładka i zadbana skóra jest oznaką kobiecości i dbałości o Twój wygląd. Chociaż tak zwana naturalność nabiera ostatnio tempa, kiedy modne jest opuszczanie roślinności, a owłosienie skóry udającej naturalny wygląd, statystyki pokazują, że jest więcej zwolenników tradycyjnych kanonów piękna.

Ktoś wzdryga się na widok depilatora, wyobrażając sobie ból z takiej procedury, a usuwanie włosów brzytwą nie uważa za skuteczny sposób walki o gładką skórę. Współczesny przemysł kosmetyczny oferuje alternatywę do usuwania włosów i golenia - w postaci kremu lub żelu do depilacji.

Żel do depilacji kobiet jest dobry, ponieważ nie uszkadza skóry tak bardzo, jak urządzenie elektryczne o podobnym przeznaczeniu. Jest tak prosty, jak to możliwe w użyciu i ma niską cenę. Istnieje kilka odmian kremów przeznaczonych do usuwania włosów na nogach, twarzy, w okolicy bikini, pod pachami, a także celowo działających na ciemne i dość sztywne włosy lub na lekką, cienką strukturę.

Substancja czynna (zwykle tioglikolan wapnia) osłabia mieszek włosowy, co ułatwia usunięcie nadmiaru roślinności. Często w przypadku takich żeli stosuje się specjalne rozwiązania - inhibitory. Są nakładane natychmiast po zabiegu i spowalniają późniejszy wzrost włosów.

Jak korzystać?

Stężenie substancji czynnej wyróżnia kremy i żele o intensywnym i delikatnym działaniu. Te pierwsze są bardziej odpowiednie do leczenia skóry nóg i ramion; te drugie są odpowiednie dla wrażliwej skóry pod pachami, w strefie bikini.

Zasada działania wszędzie jest w przybliżeniu taka sama. Sprowadza się do kilku prostych zasad:

  • Przed zabiegiem zaleca się weź prysznic lub kąpiel, aby zmiękczyć skórę.
  • Drugim etapem jest nałożenie żelu. Konieczne jest ostrożne rozprowadzenie produktu na obrabianej powierzchni i pozostawienie go na czas określony w instrukcji. Wynosi od pięciu do dziesięciu minut - w zależności od producenta.
  • Po upływie określonego czasu emulsja usuwany za pomocą włosów - specjalną szpachelką lub szpachelką.
  • Procedura depilacji kończy się usunięciem resztki żelu wodą i nawilżając skórę kremem. Lub stosuje się inhibitor, który spowalnia działanie mieszków włosowych.

Nie powinieneś uciekać się do używania takich kosmetyków dla osób z tendencją do reakcji alergicznych - musisz najpierw sprawdzić wpływ kosmetyków na niewielki obszar skóry (na przykład na nadgarstku). Wśród przeciwwskazań można również wyróżnić mechaniczne uszkodzenie skóry, zapalenie skóry, różne wysypki. Depilację można powtórzyć po siedemdziesięciu dwóch godzinach, nie wcześniej.

Niektóre żele i kremy można stosować pod prysznicem. Można je nakładać na mokrą skórę, co znacznie upraszcza proces usuwania włosów.

Popularne marki

Istnieje kilka marek, które zdobyły zaufanie wielu konsumentów. Warto wziąć pod uwagę najbardziej znanych producentów.

Veet

Angielska marka reprezentuje szeroką gamę produktów do usuwania włosów. Wśród produktów znajdują się kremy i żele oraz paski woskowe i płynny wosk.

Opinie klientów to potwierdzają Veet dziś jest najbardziej znaną marką. Zasłużył na wiele pozytywnych ocen.

Charakterystyczne cechy żelu:

  • prędkość Działania
  • włosy na obrabianych powierzchniach uzyskują jaśniejszy odcień i miękką strukturę;
  • na skórze bez uszkodzeń lub podrażnień.

Cliven

Włoscy programiści zwracają szczególną uwagę na recepturę swoich kosmetyków i z dumą deklarują naturalność produktów.

Włochy słusznie zajmują wiodącą pozycję w produkcji oliwy z oliwek, której najlepsze przykłady są również częścią żeli do depilacji. Ze względu na wzbogacenie olejkami (a także ekstraktami z roślin leczniczych) proces usuwania włosów staje się bardzo przyjemną procedurą, która zasługuje na pochlebną ocenę.

Tanita

Dość nowa marka na rynku produktów kosmetycznych, ale jednocześnie udało się zdobyć sympatię pięknej połowy ludzkości. Żele do depilacji zostały zaprojektowane specjalnie dla wrażliwych obszarów ciała - na przykład w strefie bikini. Seria produktów Tanita została wzbogacona o ekstrakt z cytrusów. Takie produkty działają na skórę tak ostrożnie, jak to możliwe.

Opilca

W takim śmietanie olej morelowy działa jako składnik zmiękczający. Zawiera również witaminę E. Krem radzi sobie z zadaniem usuwania zbędnego owłosienia twarzy, ale nie zaleca się nakładania takiego produktu na intymne obszary ciała (ze względu na wysokie stężenie substancji czynnej).

Krzem

Kolejna włoska marka produkująca narzędzia do depilacji w domu. Jest zasłużenie nazywany jednym z najlepszych wśród konkurentów. Usuwa włosy o dowolnej długości, gwarantuje trwały efekt (przez dwa miesiące), nawilża skórę. Kompozycja zawiera glicerynę, lanolinę, wyciągi z roślin leczniczych i olej malwy.

Shary

Żel doskonale przywraca naturalną równowagę skóry, nawilża i dba. Proces usuwania niechcianych włosów z uciążliwych czynności zamienia się w przyjemną procedurę - dzięki mentolowi zawartemu w produkcie. Olejek mentolowy znany jest ze swoich właściwości kojących i chłodzących, pomaga się zrelaksować.

Następny film to recenzja narzędzia do usuwania włosów Sweet Orange firmy Levrana.

Obejrzyj wideo: Depilacja kremem EVELINE (Grudzień 2019).

Loading...

Zostaw Swój Komentarz