Popularne Wiadomości

Wybór Redakcji - 2019

Depilacja owocowa Wosk do głębokiej depilacji

Woskowanie można bezpiecznie wykonać samodzielnie w domu. To bardzo proste, najważniejsze jest, aby wybrać odpowiednią firmę woskową. Wosk pozwoli ci szybko i łatwo usunąć włosy przez wystarczająco długi czas.

Warto zauważyć, że podczas depilacji część włosów, która znajduje się na powierzchni skóry, jest usuwana (w przeciwieństwie do usuwania włosów, gdy włosy są całkowicie usunięte, w tym ich korzeń).

Jedną z najpopularniejszych i już sprawdzonych marek wosków owocowych do woskowania jest Deep Depil firmy Floresan.

O wosku

Już teraz wiele dziewcząt doświadczyło wygody depilacji przy użyciu wosku „Deep Depil”. Pozwala szybko i skutecznie usunąć niechciane włosy, odpowiednie dla każdego rodzaju skóry.

Narzędzie „Deep Depil” jest produkowane w dwóch wersjach:

  1. Twardy wosk które należy lekko podgrzać, po czym należy przeprowadzić depilację ciepłym środkiem.
  2. Paski woskowe - w tym przykładzie wykonania produkt został już nałożony na paski papieru lub tkaniny, które nie wymagają ogrzewania.

Korzyści

  • Jedną z głównych zalet tego produktu jest to, że bardzo łatwo można go zmyć zwykłą wodą. - jest niezwykle wygodny, wosk rozpuszcza się w ciągu kilku sekund. Oznacza to, że nie trzeba używać żadnych dodatkowych środków do usuwania pozostałości wosku ze skóry - chusteczki ze specjalną impregnacją, waciki z olejem roślinnym, alkoholem i tak dalej.
  • Kolejny plus - duża liczba serwetek doskonałej jakości znajduje się w zestawie do depilacji..
  • Deep Depil Honey to wosk owocowy na bazie fruktozy do woskowania i ma bardzo przyjemny dyskretny aromat.
  • Obejmuje to również naturalny składnik mioduktóre mają pozytywny wpływ na skórę.

Ten produkt jest bardzo miękki, dokładnie usuwa włosy i nie powoduje podrażnień skóry.

Funkcje użytkowania

Przed użyciem tego narzędzia należy go nieco rozgrzać. Gęstość wosku powinna przypominać niezbyt gęsty miód. Aby ogrzać wosk, można użyć łaźni wodnej lub podgrzać produkt w kuchence mikrofalowej. Temperatura podgrzewanego produktu powinna wynosić trzydzieści osiem stopni.

Jeśli używasz kuchenki mikrofalowej, produkt nagrzeje się przez około dwadzieścia do czterdziestu sekund - dokładny czas zależy od mocy kuchenki mikrofalowej. Podgrzewaj produkt w łaźni wodnej (lub po prostu w gorącej wodzie) przez 5-10 minut.

Jeśli zamierzasz przejść do procedury depilacji, upewnij się, że wosk nie jest przegrzany - zbyt gorący produkt może spowodować oparzenie skóry. Aby sprawdzić przydatność temperatury, nałóż trochę środków na nadgarstek - jeśli temperatura jest komfortowa, możesz rozpocząć procedurę depilacji.

Produkt musi być nakładany niezbyt grubą warstwą - musi być nakładany w kierunku wzrostu włosów. Następnie obszar skóry z woskiem pokrywa się specjalnym paskiem (paski są kompletne z produktem i nadają się do ponownego użycia - można je łatwo umyć w ciepłej wodzie), który jest następnie dobrze prasowany i wygładzany. Następnie musisz szybko (jednym ostrym ruchem) oddzielić taśmę od skóry przed wzrostem włosów. Jeśli ruch jest zbyt wolny i płynny, nie wszystkie włosy mogą spaść.

Pozostałości wosku można łatwo usunąć ze skóry pod ciepłą wodą. Jeśli po zabiegu pozostaną pojedyncze włosy, nie zaleca się wielokrotnego nakładania produktu na ten sam obszar. Lepiej usunąć pozostałe włosy za pomocą pincety.

Ważna wskazówka: po zabiegu depilacji należy nawilżyć skórę, aby ją ukoić, złagodzić podrażnienia i odżywić. Musi to zrobić każdy, a zwłaszcza właściciele cienkiej i delikatnej skóry. Do nawilżenia możesz użyć dowolnego produktu, który ci się podoba i jest odpowiedni dla twojej skóry.

Recenzje

To narzędzie zyskało dużą popularność wśród wielu dziewcząt, dlatego w Internecie można znaleźć wiele recenzji od klientów. Należy zauważyć, że prawie wszystkie z nich są pozytywne.

Dziewczyny są bardzo zadowolone z tego produktu. Piszą, że całkowicie radzi sobie z zadaniami. Kupujący docenili wysoką jakość wosku. Twierdzą, że jest bardzo wygodny i łatwy w obsłudze. Włosy są usuwane prosto i skutecznie. Właściciele wosku „Deep Depil” są bardzo zadowoleni z możliwości zmywania resztek ze skóry zwykłą wodą.

Wśród drobnych wad niektóre dziewczyny wspominają o niezbyt wygodnym kształcie szpatułki do nakładania produktu. Jednak wielu twierdzi również, że wystarczy się do tego przystosować - użycie szpatułki będzie całkiem wygodne.

Kolejną bardzo ważną zaletą dziewcząt jest przystępny koszt. W porównaniu z woskami do depilacji innych marek można zauważyć, że narzędzie „Deep Depil” jest bardzo przystępne, ale nie jest gorszej jakości.

W następnym filmie klient opowiada o swoich doświadczeniach z zaletami i zaletami wosku owocowego dla Deep Depil.

Obejrzyj wideo: Depilacja laserowa Poznań (Listopad 2019).

Zostaw Swój Komentarz