Popularne Wiadomości

Wybór Redakcji - 2019

Odplamiacz do rzęs

Przedłużanie rzęs - jedna z najpopularniejszych procedur w świecie urody. Ekspresyjny, dziarski lub tajemniczy wygląd - każdy z tych efektów można osiągnąć za pomocą budowania. Jednak żywotność sztucznych rzęs jest ograniczona, po pewnym czasie należy je usunąć. Ta procedura jest nie mniej ważna niż aplikacja. Jeśli nie każda dziewczyna zdecyduje się zwiększyć rzęsy w domu, to całkiem możliwe jest zaoszczędzenie na procedurze usuwania, mając ją w domu na własną rękę. Wielu wybiera Debonder do usuwania rzęs.

Kiedy jest czas na strzelanie?

Standardowa długość rzęs po przedłużeniu wynosi 3 tygodnie. Po tym okresie nierównomiernie rosnące i wypadające rzęsy zaczynają wyglądać na bałagan. Jeśli na jednym oku jest mniej materiału, twarz również będzie wyglądać asymetrycznie.

Z jakich narzędzi lepiej korzystać?

Możesz kupić płyn do usuwania rzęs w specjalistycznym sklepie z kosmetykami. Kupowanie produktu o delikatnym składzie pomoże zminimalizować negatywny wpływ na delikatną skórę powiek. Obecnie na rynku dostępne są różne kompozycje - płynne i w postaci żelu.

  1. Produkty żelowe nie kończyć tak szybko i rzadziej dostają się do oczu podczas wykonywania zabiegu usuwania.
  2. Produkty płynne może szybko rozprzestrzeniać się podczas pracy, dlatego lepiej jest dla nich doświadczonych rzemieślników.

„Debonder” Irisk - co to jest?

„Debonder” - płyn do usuwania rzęs, który nadaje się do stosowania w salonach kosmetycznych, a także w domu. To narzędzie zawiera aktywne składniki, które zapewniają szybkie rozpuszczenie podstawy kleju.

Jeśli skupimy się na recenzjach klientów, można zauważyć, że niewątpliwymi zaletami Debondera Irisk są dostępność środków (można je kupić nie tylko w profesjonalnych sklepach, ale także w zwykłych aptekach), obecność pędzla, który jest bardzo wygodny w użyciu, jego niski koszt i ekonomiczne zużycie. Jeśli zdecydujesz się użyć „Debondera” do usunięcia, powinieneś dokładnie przeczytać instrukcję użycia przed wykonaniem procedury.

Procedura

Przed zabiegiem należy kupić opatrunek z gazy w aptece, aby chronić przed ostrym zapachem. Będziesz także potrzebował wacików do oczu. Jest to konieczne, aby chronić rzęsy dolnej powieki, a także zapobiec rozprzestrzenianiu się produktu na twarzy.

Możesz nakładać produkt jako „natywny” pędzel lub używając wacików bawełnianych.

Instrukcje usuwania krok po kroku:

  • Bardzo ważne zamknij mocno oczy, za pomocą których przeprowadzane są manipulacje, i nie otwieraj go, dopóki resztki środka nie zostaną całkowicie usunięte.
  • „Debonder” za pomocą pędzla lub bawełnianego wacika nakłada się na górne rzęsy, aby płyn nie spadł na korzenie i powiekę. W przeciwnym razie może być w oku. Spróbuj zastosować punktową aplikację „Debonder” w obszarze, w którym rzęsy są przedłużone, a rzęsy. Zastosowany produkt należy pozostawić na 5 sekund, nie więcej.
  • Następnie jest to konieczne zwilż bawełniany wacik w produkcie i narysuj kilka razy rzęsy od góry do dołu. Jeśli nie możesz w ten sposób usunąć rzęs, możesz je rozczesać specjalnym grzebieniem lub użyć pędzla do tuszu do rzęs.
  • Jeśli nie można usunąć kilku oddzielnych rzęs, należy nałożyć pędzelkiem na „Debonder”, odczekać chwilę i usunąć produkt bawełnianym wacikiem. Manipulacje trzeba będzie powtórzyć kilka razy. Należy pamiętać, że nie można pozbyć się pozostałych rzęs, ciągnąc je za nie.

Wszystkie manipulacje powinny być przeprowadzane tak dokładnie, jak to możliwe, bez uszkadzania lub rozciągania skóry wokół oczu.

Jak prawidłowo usunąć rzęsy za pomocą Debondera, zobacz wideo.

Po bezwzględnym usunięciu całej masy sztucznego materiału konieczne jest staranne usunięcie resztek produktu. Zaleca się również przetrzeć powieki olejem rycynowym, który dodatkowo pomaga przywrócić i wyhodować własne rzęsy.

Jeśli jednak produkt dostanie się do oka, nie panikuj - natychmiast spłucz wodą. Możesz również zwilżyć wacik w zimnej wodzie i przymocować go do oka, trzymając go przez kilka sekund. Pieczenie i zaczerwienienie stopniowo przeminą. Cała procedura, przy odpowiednim przygotowaniu, zajmuje około 10-15 minut.

Typowe błędy

Należy unikać następujących błędów:

  • Spróbuj użyć pincety jako środka do usunięcia: Jest to obarczone uszkodzeniem i utratą rzęs.
  • Nałóż „Debonder” na korzenie lub nałóż wacikiem nasączonym produktem na powiekę. Odplamiacz można nakładać tylko na sztuczne rzęsy.
  • Otwórz oczy podczas zabiegu. Nawet przy najdokładniejszej i najbardziej precyzyjnej aplikacji pary debonderów z pewnością dostaną się do oka i spowodują podrażnienie błony śluzowej.

Możliwe jest przeprowadzenie procedury usuwania samodzielnie, ale lepiej będzie, jeśli ktoś z twoich krewnych ci pomoże. Tak więc znacznie wygodniej będzie kontrolować zarówno proces nakładania kompozycji, jak i moment jej usunięcia.

Należy również pamiętać, że usuwanie przedłużeń rzęs w domu jest możliwe tylko wtedy, gdy przedłużenie zostało przeprowadzone metodą wiązki. Ze względu na wyjątkowo odporny klej, który służy do uzyskania efektu, rzęsy, które zostały przedłużone po japońsku, można usunąć tylko w salonie.

Jeśli usuwanie rzęs za pomocą „Debondera” zostało przeprowadzone zgodnie ze wszystkimi zasadami, wszystko będzie w porządku.

Obejrzyj wideo: VANISH - odplamiacz do twarzy w płynie (Grudzień 2019).

Loading...

Zostaw Swój Komentarz