Popularne Wiadomości

Wybór Redakcji - 2020

Manicure koronny

Piękny manicure dla każdej kobiety to rodzaj rytuału piękności, którego po prostu nie można zignorować. Piękne i zadbane paznokcie, dłonie zawsze przyciągają podziw. Są zawsze w zasięgu wzroku, więc powinny wyglądać idealnie. Dziś płeć piękna może wykonać manicure w salonie lub poeksperymentować w domu. W obu przypadkach istnieją zalety i wady, które należy zrozumieć w jak największym stopniu. Wśród pięknych pań manicure z koroną jest bardzo popularny.

Cechy konstrukcyjne

Manicure „królewski” z koroną bardzo lubi kobiety w każdym wieku. Być może wynika to z faktu, że chcą się poczuć jak księżniczki - lub po prostu ta moda nadaje im szczególny ton. Manicure z szeroką gamą koron jest uważany za dość uniwersalny, ale jednocześnie elegancki. Nie wymaga specjalnej okazji. Taki manicure doskonale uzupełni zarówno krótkie, jak i długie paznokcie. Będzie w harmonii z każdą postacią płytki paznokcia. Ten manicure będzie doskonałym rozwiązaniem do nauki, pracy, codziennego życia lub wieczoru panieńskiego.

Manicure z koroną można wykonać różnymi technikami i stylami. Ten projekt jest bardzo łatwy do wykonania w domu, więc nie trzeba wydawać dużych pieniędzy na salony kosmetyczne.

Manicure z koroną w dowolnym wzorze (bez względu na to, czy jest malowany, formowany czy klejony) zawsze symbolizuje piękno i moc. A to oznacza, że ​​będzie pasować do pewnych siebie młodych dziewcząt, które dążą do swoich celów bez obawy o przeszkody.

Wszyscy specjaliści w dziedzinie manicure zgadzają się z tym samym poglądem: malowanie na wszystkich palcach jest bez smaku, ale samo przedstawienie niezwykłych i schludnych koron na dwóch palcach. Możesz zastosować zdjęcie do środkowego i palca serdecznego.

Wybierając koronę jako główny projekt, lepiej nie „rzeźbić” niczego, co jest zbędne na paznokciach, ponieważ zdarza się również, że mniej jest bardziej udane i korzystne.

Co wybrać

Możesz uzyskać projekt korony na paznokciach w następujący sposób:

 • Narysuj za pomocą akryli lub zwykłych lakierów. Jeśli pracujesz z lakierami żelowymi - oczywiście malowanie akrylem będzie bardzo przydatne.
 • Rozsmarować małymi kryształkami lub bulionami. Możesz użyć różnych kolorów.
 • Nałóż koronę za pomocą stempla i żądanego szablonu.
 • Przyklej gotową wersję. Najlepiej umieścić takie akcesorium na lakierze hybrydowym, ponieważ na zwykłej koronie jest mało prawdopodobne, aby trwało długo.
 • Zrób koronę za pomocą lakierów hybrydowych i folii. Otrzymany efekt jest naprawdę luksusowy.
 • Użyj suwaków z koronami lub innymi naklejkami w osobnych częściach.

Niezależnie od wybranej metody - jeśli podejrzewasz, że nie możesz tego zrobić, najlepiej skorzystać z usług mistrzów, ponieważ z łatwością zrealizują wszystkie twoje „królewskie” pomysły na twoich paznokciach. Nie bój się łączyć niektórych gotowych projektów, dodając coś własnego.

Ciekawe pomysły

Dziś nie napotkasz braku pomysłów i różnorodnych wzorów na paznokcie, ponieważ w Internecie jest ich wiele. Następnie warto rozważyć najbardziej romantyczne pomysły na używanie koron na paznokciach:

 • Projekt będzie wyglądał naprawdę niecodziennie i pięknie, gdy w standardowej kurtce linia uśmiechu zostanie zastąpiona koroną. Możesz używać różnych kolorów, ale lepiej zrobić koronę w kolorze złotym lub srebrnym. Jeśli chcesz, możesz urozmaicić projekt za pomocą małych dżetów lub kryształów
 • Księżycowy manicure z koroną wygląda bardzo nietypowo. Można go narysować lub wykonać z kropek - za pomocą specjalnych kropek. Ten projekt manicure można łatwo wykonać w domu.
 • Być może najbardziej luksusowy będzie manicure wykonany techniką „kocie oko” i uzupełniony elegancką koroną. Najlepiej jest umieścić go tylko na jednym palcu, aby projekt nie wyglądał zbyt nachalnie. Taki królewski atrybut można określić za pomocą dżetów, kryształów i kamieni (lub przykleić gotową wersję).
 • Wszystkie czarne wzory ze złotymi koronami wyglądają bardzo „drogo” i wyraziście. Takie paznokcie na pewno nie pozostawiają właściciela bez uwagi. Najczęściej taka korona znajduje się na jednym palcu, a inne można ozdobić rozproszonym złotym brokatem lub lekkim rysunkiem złotej koronki.
 • Węgiel i czarna korona na lakierze malinowym będą wyglądać jasno i stylowo. Ponadto można go przedstawić na palcu serdecznym, a środek często ozdobiony jest czarną koronką. Okaże się bardzo atrakcyjny design.
 • Małe złote korony można wykonać za pomocą tłoczenia - lub można je narysować ręcznie, ale nie na wszystkich paznokciach.

Korony z powodzeniem „usiądą” zarówno w jednolitym kolorze, jak i po francusku, więc wybór należy do Ciebie. Ponadto najróżniejsze odmiany koron można przedstawić w dowolnym kolorze. Na przykład na szlachetnym błękicie lub indygo srebrna korona otoczona perłami i błyszczącymi kryształami będzie wyglądać bardzo korzystnie. Ale luksusowy kolor Marsali na paznokciach można łatwo rozcieńczyć złotą koroną z kamieniami pod małymi rubinami.

Nie bój się eksperymentów, korona jest uosobieniem czegoś wykwintnego, szlachetnego i pięknego, więc pamiętaj, aby uzupełnić manicure o piękne pierścienie i bransoletki z kamieniami.

Porady

Manicure będzie wyglądał równie dobrze zarówno na krótkich, jak i długich paznokciach. Ponadto bardzo korzystnie będzie wyglądał jak baletnica na formie paznokci.

Jeśli wykonujesz manicure w domu, uważaj na podstawowe kolory, na których narysujesz lub rozłożysz korony. Jeśli używasz białego lub kremowego lakieru jako głównego, upewnij się, że płytka paznokcia jest równa. Należy to zrobić lub przyciąć lub wykonać manicure. Ponadto lepiej jest używać lakierów żelowych i rysować je specjalnymi farbami. Taki projekt będzie „żył” dłużej i łatwiej będzie go wdrożyć. Jeśli pracujesz ze zwykłymi lakierami, pamiętaj - są bardzo trudne do skorygowania, więc musisz narysować za pierwszym razem i bardzo szybko.

Korona na paznokciach nie musi być wykonana w „szlachetnych” kolorach. Dobrą opcją byłyby jasne odcienie. Niech będzie koroną wróżki z bajki.

Dobrym rozwiązaniem jest uzupełnienie projektu różnymi owadami (na przykład motylami lub pszczołami). Można je również ozdobić małymi kryształkami.

Istnieje wiele różnych wzorów - nie ukrywaj swojej wyobraźni i wyobraźni (nie ma znaczenia, czy wykonujesz manicure samodzielnie, czy wyjaśniasz swoje życzenia mistrzowi).

Jak wykonać prosty manicure z koroną, zobacz następny film.

Obejrzyj wideo: PITBULL. NOWE PORZĄDKI. PL FULL HD (Luty 2020).

Loading...

Zostaw Swój Komentarz