Popularne Wiadomości

Wybór Redakcji - 2019

Zakreślacz BelorDesign „Zakreślacz Smart Girl”

Ostatnio coraz więcej dziewcząt interesuje się tym, czym jest zakreślacz, nie wszyscy wiedzą, jak go poprawnie zastosować. Zakreślacz BelorDesign „Smart Girl Highlighter” podbił serca wielu piękności, które dzielą się pozytywnymi recenzjami i ujawniają sekrety jego użycia.

Spotkanie

Rozświetlacz to niezastąpione narzędzie w kosmetyczce każdej kobiety, która chce położyć nacisk na twarz, nadać jej pożądany kształt i zwrócić uwagę na poszczególne strefy. Rozświetlacz nie maskuje obszarów problemowych, ale przy prawidłowym zastosowaniu pomaga uczynić makijaż bardziej wyrazistym, a także wizualnie korygować wygięcia i zwiększać oczy. Rozświetlacz BelorDesign „Smart Girl Highlighter” pomoże ujednolicić skórę, podkreśli kości policzkowe i uzyska idealną cerę. Jest stosowany zarówno jako cień do rozjaśnienia kącików oczu, jak i zamiast bronzera, aby nadać skórze ton i blask. Do makijażu wieczorowego zaleca się stosowanie go na dekolt i szyję.

Ten produkt kosmetyczny staje się coraz bardziej popularny wśród współczesnych dziewcząt. Stosunkowo niedawno był szeroko stosowany tylko przez profesjonalnych wizażystów. Przed użyciem należy odpowiednio przygotować skórę. Aby to zrobić, konieczne jest oczyszczenie i nawilżenie twarzy, w razie potrzeby ukrycie niedoskonałości podkładem lub korektorem. Tylko właściwa technika aplikacji pozwoli osiągnąć pożądany efekt. W Internecie można znaleźć wiele porad od artystów makijażu, które pomogą Ci nauczyć się, jak prawidłowo używać rozświetlacza.

Skład

Nowa białoruska nowość kosmetyczna ucieszy również właścicieli tłustej skóry. Dzięki specjalnym komponentom połysk na twarzy nie pojawi się tak długo, jak to możliwe. Skład produktu zawiera olejki makadamia i jojoba, wyciąg z kwiatów lilii. Pomagają chronić skórę przed negatywnym działaniem słońca, odżywiają ją. Ten rozświetlacz nie ma zapachu, który ucieszy wielu.

Produkt jest prezentowany w jednym odcieniu - naturalny promiennik. Jego miękka i jedwabista konsystencja z łatwością nakłada się na twarz i nadaje jej piękny odcień. Nie ma wyraźnych dużych iskier, a kolor zakreślacza w słoiku jest prawie jednolity. Jego dokładne mielenie pozwala uzyskać jednolity blask i uzyskać lekki blask.

Opakowanie zakreślaczy „Incredible Hollywood” wygląda bardzo stylowo. Rozmiar słoika jest wystarczająco duży, fundusze w nim wystarczą na długo. Zestaw nie zawiera pędzla i lustra.

Przypadki użycia

„Smart Girl Highlighter” może być stosowany zarówno do makijażu dziennego, jak i wieczorowego. Można go nakładać na skórę za pomocą pędzla lub po prostu palcami. Na niektórych blogach możesz przeczytać o możliwości zastosowania funduszy jako wystającej części bezpośrednio ze słoika, ale w takim przypadku należy bardzo uważać, aby nie przesadzić.

Aby uzyskać efekt zdrowej i promiennej skóry twarzy, rozświetlacz nakłada się na kości policzkowe, w okolicę brwi i na tył nosa. Dzięki tym technikom nos będzie wyglądał bardziej elegancko, a owal twarzy się rozciągnie. Aby wizualnie powiększyć usta i uczynić je nieco bardziej obrzmiałymi i bardziej uwodzicielskimi, niewielką ilość produktu nakłada się na wgłębienie nad górną wargą. Można go nakładać na same usta - na balsam.

Aby usunąć ślady zmęczenia, możesz podświetlić wewnętrzne kąciki oczu, dzięki czemu wygląd będzie bardziej świeży i wypoczęty. Ta metoda aplikacji pozwoli również wizualnie zwiększyć odległość między blisko osadzonymi oczami. Rozświetlacz w najwyższych punktach kości policzkowych dodaje im wyrazistości, odmładza twarz.

Niuanse aplikacji

Technika używania zakreślacza w różnych strefach jest różna. Pędzel do różu podkreśla czoło, kości policzkowe i podbródek, a małe kropki są wyposażone w pędzle do cieni lub korektora. Suchą teksturę BelorDesign nakłada się po użyciu sypkiego lub zwartego proszku.

Ważne jest, aby pamiętać, że ten produkt kosmetyczny nie jest przeznaczony do obszarów problematycznych, takich jak ślady trądziku, rozszerzone naczynia, pryszcze lub siniaki.

Próba ukrycia tych niedociągnięć zakreślaczem doprowadzi do zupełnie odwrotnego wyniku. Więc lepiej nie używać produktów odblaskowych w makijażu, jeśli jesteś właścicielem problematycznej skóry z zapaleniem.

Rozświetlacza należy używać oszczędnie - jak każdego innego makijażu. Dużych porów skóry nie można całkowicie pokryć środkiem iskrzącym.

W takim przypadku lepiej jest zastosować go tam, gdzie skóra jest równa. Może to być kącik oczu, whisky lub połowa wieku.

Recenzje

Zakreślacz białoruskiej firmy BelorDesign „Incredible Hollywood” szybko zyskuje popularność wśród wszystkich, którzy chcą uzyskać wysokiej jakości produkt w kosmetyczce w atrakcyjnej cenie. Odnotowuje się przede wszystkim odporność produktu, chociaż należy pamiętać, że będzie on trwał mniej na skórze tłustej lub mieszanej niż na skórze suchej.

Produkt „urzeka” dziewczęta miękką fakturą, bogatym kolorem i naturalnymi składnikami kompozycji. Produkt w opakowaniu jest dobrze sprasowany, nie pyli i nie kruszy się po wpisaniu pędzlem. Jego naturalny blask będzie pasował każdemu. Najważniejsze jest opanowanie techniki aplikacji i prawidłowe zidentyfikowanie obszarów, na które należy zwrócić uwagę.

Linia rozświetlaczy „Smart Girl” po raz kolejny potwierdza, że ​​nawet wysokiej jakości produkt kosmetyczny można kupić po przystępnej cenie. Dzięki niemu możesz bez końca eksperymentować ze swoim wyglądem, kładąc nacisk na właściwe miejsca i sprawiając, że wygląd będzie bardziej wyrazisty. Stanie się niezbędny w tworzeniu każdego obrazu - od codziennego po jasny, świąteczny.

Przeczytaj więcej o produktach do makijażu BelorDesign w następnym filmie.

Zostaw Swój Komentarz